Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 8. forduló

2020.10.09 - 18:00

Budapest, Budai II. László Stadion

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
KISS GERGŐ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
RESZLER CSABA, APKÓ TAMÁS
REAC
CSEPEL FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

43'

MÉSZÁROS LÁSZLÓ
KASZALA PATRIK

47'

1 - 1

 

DANI ZOLTÁN ANTAL

81'

2 - 1

 

ANCSIN KRISZTIÁN JÁNOS

87'

3 - 1

 

 

3 - 2

93'

NÉMETH ZOLTÁN

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 8 8 0 0 32 5 27 24 10.5
2 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 8 6 1 1 18 6 12 19 7.5
3 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 7 5 1 1 19 10 9 16 9.1
4 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  8 4 3 1 11 5 6 15 8.9
5 REAC REAC 8 4 3 1 13 9 4 15 9.4
6 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 8 4 2 2 14 8 6 14 9.9
7 CSEPEL FC CSEPEL FC 6 4 0 2 13 11 2 12 7.8
8 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 8 3 2 3 20 12 8 11 9.5
9 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 8 2 3 3 7 8 -1 9 7.8
10 IKARUS BSE IKARUS BSE 7 2 2 3 11 10 1 8 10.1
11 UNIONE FC UNIONE FC 8 2 2 4 12 19 -7 8 7.3
12 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 6 2 0 4 8 13 -5 6 10.8
13 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 8 1 1 6 9 28 -19 4 6.9
14 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 8 1 0 7 11 20 -9 3 6.5
15 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 7 0 3 4 2 12 -10 3 5.3
16 RAFC RAFC 7 0 1 6 4 28 -24 1 7.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RAFC KELEN SC 4 2 2 0 4 1 3 8 4 3 1 0 7 0 7 10 8 5 3 0 11 1 10 18
2 RAFC PÉNZÜGYŐR SE 5 4 1 0 8 0 8 13 3 1 2 0 2 1 1 5 8 5 3 0 10 1 9 18
3 RAFC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 5 4 1 0 4 0 4 13 3 0 3 0 0 0 0 3 8 4 4 0 4 0 4 16
4 RAFC CSEPEL FC 2 1 1 0 5 2 3 4 4 3 1 0 6 1 5 10 6 4 2 0 11 3 8 14
5 RAFC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 3 1 2 0 3 2 1 5 4 3 0 1 6 4 2 9 7 4 2 1 9 6 3 14
6 RAFC 1908 SZAC BUDAPEST 4 2 1 1 2 1 1 7 4 1 3 0 3 1 2 6 8 3 4 1 5 2 3 13
7 RAFC REAC 4 1 2 1 2 2 0 5 4 2 0 2 2 2 0 6 8 3 2 3 4 4 0 11
8 RAFC ASR GÁZGYÁR 4 0 4 0 1 1 0 4 4 1 2 1 3 2 1 5 8 1 6 1 4 3 1 9
9 RAFC UNIONE FC 4 1 0 3 1 8 -7 3 4 1 2 1 3 2 1 5 8 2 2 4 4 10 -6 8
10 RAFC CSEP-GÓL FC 5 1 3 1 1 2 -1 6 2 0 2 0 0 0 0 2 7 1 5 1 1 2 -1 8
11 RAFC IKARUS BSE 3 2 1 0 5 2 3 7 4 0 0 4 0 5 -5 0 7 2 1 4 5 7 -2 7
12 RAFC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 4 0 2 2 3 6 -3 2 4 1 1 2 3 4 -1 4 8 1 3 4 6 10 -4 6
13 RAFC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 4 0 1 3 0 5 -5 1 4 1 2 1 4 3 1 5 8 1 3 4 4 8 -4 6
14 RAFC BUDAFOKI MTE II. 4 1 0 3 3 6 -3 3 4 0 1 3 1 6 -5 1 8 1 1 6 4 12 -8 4
15 RAFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 0 2 2 1 3 -2 2 6 0 3 3 2 6 -4 3
16 RAFC RAFC 3 0 1 2 0 3 -3 1 4 0 1 3 3 9 -6 1 7 0 2 5 3 12 -9 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RAFC KELEN SC 4 4 0 0 14 4 10 12 4 4 0 0 18 1 17 12 8 8 0 0 32 5 27 24
2 RAFC PÉNZÜGYŐR SE 5 5 0 0 14 3 11 15 3 1 1 1 4 3 1 4 8 6 1 1 18 6 12 19
3 RAFC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 3 2 1 0 6 2 4 7 4 3 0 1 13 8 5 9 7 5 1 1 19 10 9 16
4 RAFC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 5 3 2 0 6 1 5 11 3 1 1 1 5 4 1 4 8 4 3 1 11 5 6 15
5 RAFC REAC 4 2 2 0 7 5 2 8 4 2 1 1 6 4 2 7 8 4 3 1 13 9 4 15
6 RAFC 1908 SZAC BUDAPEST 4 2 1 1 6 5 1 7 4 2 1 1 8 3 5 7 8 4 2 2 14 8 6 14
7 RAFC CSEPEL FC 2 2 0 0 6 2 4 6 4 2 0 2 7 9 -2 6 6 4 0 2 13 11 2 12
8 RAFC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 4 1 0 3 7 8 -1 3 4 2 2 0 13 4 9 8 8 3 2 3 20 12 8 11
9 RAFC ASR GÁZGYÁR 4 1 2 1 4 5 -1 5 4 1 1 2 3 3 0 4 8 2 3 3 7 8 -1 9
10 RAFC IKARUS BSE 3 2 1 0 10 2 8 7 4 0 1 3 1 8 -7 1 7 2 2 3 11 10 1 8
11 RAFC UNIONE FC 4 0 0 4 3 15 -12 0 4 2 2 0 9 4 5 8 8 2 2 4 12 19 -7 8
12 RAFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 2 1 0 1 4 6 -2 3 4 1 0 3 4 7 -3 3 6 2 0 4 8 13 -5 6
13 RAFC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 4 0 1 3 4 17 -13 1 4 1 0 3 5 11 -6 3 8 1 1 6 9 28 -19 4
14 RAFC BUDAFOKI MTE II. 4 1 0 3 8 9 -1 3 4 0 0 4 3 11 -8 0 8 1 0 7 11 20 -9 3
15 RAFC CSEP-GÓL FC 5 0 2 3 1 9 -8 2 2 0 1 1 1 3 -2 1 7 0 3 4 2 12 -10 3
16 RAFC RAFC 3 0 0 3 0 11 -11 0 4 0 1 3 4 17 -13 1 7 0 1 6 4 28 -24 1
 
1908 SZAC BUDAPEST
--1 - 0--2 - 0----1 - 3-----2 - 2
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
--2 - 1--2 - 5-----------
ASR GÁZGYÁR
1 - 12 - 1------0 - 2-----1 - 1--
BUDAFOKI MTE II.
------3 - 55 - 0----0 - 2---0 - 2
CSEP-GÓL FC
0 - 1-0 - 0----1 - 10 - 5-----0 - 2--
CSEPEL FC
2 - 1--4 - 1-------------
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
------0 - 5----3 - 30 - 1---1 - 8
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
--1 - 0--4 - 1---------1 - 1-
IKARUS BSE
-1 - 0---------8 - 1----1 - 1
KELEN SC
---4 - 1--5 - 0---2 - 1---3 - 2--
PÉNZÜGYŐR SE
-----------------
PÉNZÜGYŐR SE
----2 - 0--4 - 11 - 0--4 - 03 - 2----
RAFC
--0 - 2------0 - 5-----0 - 4-
REAC
--2 - 1-1 - 13 - 2---------1 - 1-
Szabadkikötő-THSE
-----------------
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
------2 - 0-1 - 0--0 - 02 - 01 - 1---
UNIONE FC
0 - 51 - 2---1 - 2---1 - 6-------
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-3 - 1---1 - 2-1 - 2--------2 - 3

Meccsek

REAC

2020. 08. 22. 17:30
Testvériség SE Sporttelep
2020. 08. 22. 17:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
REAC
2020. 08. 29. 18:00
Budai II. László Stadion
2020. 08. 29. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
CSEP-GÓL FC
2020. 09. 05. 15:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 09. 05. 15:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
REAC
2020. 09. 11. 18:30
Budai II. László Stadion
2020. 09. 11. 18:30
Budai II. László Stadion
REAC
ASR GÁZGYÁR
2020. 09. 19. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 09. 19. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
REAC
2020. 09. 26. 18:00
Budai II. László Stadion
2020. 09. 26. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
UNIONE FC
2020. 10. 03. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 10. 03. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
REAC
2020. 10. 09. 18:00
Budai II. László Stadion
2020. 10. 09. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
CSEPEL FC
2020. 10. 16. 20:30
Goldball Park
2020. 10. 16. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
REAC
2020. 10. 24. 17:00
Budai II. László Stadion
2020. 10. 24. 17:00
Budai II. László Stadion
REAC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 10. 31. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 10. 31. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
10. 31. 10:00
REAC
2020. 11. 07. 16:00
Budai II. László Stadion
2020. 11. 07. 16:00
Budai II. László Stadion
REAC
11. 07. 16:00
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 11. 15. 13:00
Ikarus BSE
2020. 11. 15. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
11. 15. 13:00
REAC
2020. 11. 21. 13:00
Kelen SC
2020. 11. 21. 13:00
Kelen SC
KELEN SC
11. 21. 13:00
REAC
2020. 11. 28. 16:00
Budai II. László Stadion
2020. 11. 28. 16:00
Budai II. László Stadion
REAC
11. 28. 16:00
RAFC

CSEPEL FC

2020. 08. 22. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 08. 22. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
CSEPEL FC
2020. 08. 30. 17:30
Csepel Stadion
2020. 08. 30. 17:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
BUDAFOKI MTE II.
2020. 12. 02. 19:30
Ikarus BSE
2020. 12. 02. 19:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE
12. 02. 19:30
CSEPEL FC
2020. 09. 11. 20:30
Goldball Park
2020. 09. 11. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
CSEPEL FC
2020. 11. 11. 19:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 11. 19:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
11. 11. 19:00
CSEPEL FC
2020. 09. 26. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 09. 26. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
CSEPEL FC
2020. 10. 03. 14:30
Csepel Stadion
2020. 10. 03. 14:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 10. 09. 18:00
Budai II. László Stadion
2020. 10. 09. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
CSEPEL FC
2020. 12. 31.
Csepel Stadion
2020. 12. 31.
Csepel Stadion
CSEPEL FC
12. 31.
KELEN SC
2020. 10. 24. 13:30
Rákosmenti TK Sporttelep
2020. 10. 24. 13:30
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
CSEPEL FC
2020. 11. 01. 13:00
Csepel Stadion
2020. 11. 01. 13:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
11. 01. 13:00
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 11. 08. 13:00
Csepel Stadion
2020. 11. 08. 13:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
11. 08. 13:00
CSEP-GÓL FC
2020. 11. 14. 13:00
Csepel Stadion
2020. 11. 14. 13:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
11. 14. 13:00
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 11. 21. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 11. 21. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
11. 21. 11:00
CSEPEL FC
2020. 11. 28. 13:00
Csepel Stadion
2020. 11. 28. 13:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
11. 28. 13:00
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple