Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 9. forduló

2020.10.16 - 20:30

Budapest, Goldball Park (Goldball pálya)

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
FEKETE LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÓTH ATTILA, NYEKITA BENJAMIN
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
REAC
90'
45'

Gólok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 8 8 0 0 32 5 27 24 10.8
2 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 8 6 1 1 26 10 16 19 10
3 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 8 6 1 1 18 6 12 19 7.4
4 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  9 4 4 1 12 6 6 16 9.6
5 REAC REAC 9 4 4 1 13 9 4 16 9.4
6 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 9 4 2 3 15 11 4 14 10
7 CSEPEL FC CSEPEL FC 6 4 0 2 13 11 2 12 7.7
8 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 9 3 3 3 20 12 8 12 9
9 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 7 3 0 4 11 14 -3 9 10.9
10 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 8 2 3 3 7 8 -1 9 7
11 UNIONE FC UNIONE FC 9 2 3 4 13 20 -7 9 6.4
12 IKARUS BSE IKARUS BSE 8 2 2 4 11 17 -6 8 8.6
13 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 8 1 3 4 5 14 -9 6 7
14 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 9 1 1 7 12 21 -9 4 7.3
15 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 9 1 1 7 11 31 -20 4 7.1
16 RAFC RAFC 8 0 2 6 5 29 -24 2 8.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RAFC KELEN SC 4 2 2 0 4 1 3 8 4 3 1 0 7 0 7 10 8 5 3 0 11 1 10 18
2 RAFC PÉNZÜGYŐR SE 5 4 1 0 8 0 8 13 3 1 2 0 2 1 1 5 8 5 3 0 10 1 9 18
3 RAFC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 3 1 2 0 3 2 1 5 5 4 0 1 9 4 5 12 8 5 2 1 12 6 6 17
4 RAFC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 5 4 1 0 4 0 4 13 4 0 3 1 0 1 -1 3 9 4 4 1 4 1 3 16
5 RAFC CSEPEL FC 2 1 1 0 5 2 3 4 4 3 1 0 6 1 5 10 6 4 2 0 11 3 8 14
6 RAFC 1908 SZAC BUDAPEST 4 2 1 1 2 1 1 7 5 1 4 0 4 2 2 7 9 3 5 1 6 3 3 14
7 RAFC REAC 4 1 2 1 2 2 0 5 5 2 1 2 2 2 0 7 9 3 3 3 4 4 0 12
8 RAFC UNIONE FC 5 2 0 3 2 8 -6 6 4 1 2 1 3 2 1 5 9 3 2 4 5 10 -5 11
9 RAFC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 5 1 2 2 4 6 -2 5 4 1 1 2 3 4 -1 4 9 2 3 4 7 10 -3 9
10 RAFC ASR GÁZGYÁR 4 0 4 0 1 1 0 4 4 1 2 1 3 2 1 5 8 1 6 1 4 3 1 9
11 RAFC CSEP-GÓL FC 5 1 3 1 1 2 -1 6 3 0 2 1 0 1 -1 2 8 1 5 2 1 3 -2 8
12 RAFC IKARUS BSE 4 2 1 1 5 5 0 7 4 0 0 4 0 5 -5 0 8 2 1 5 5 10 -5 7
13 RAFC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 5 0 2 3 0 5 -5 2 4 1 2 1 4 3 1 5 9 1 4 4 4 8 -4 7
14 RAFC RAFC 3 0 1 2 0 3 -3 1 5 1 1 3 4 9 -5 4 8 1 2 5 4 12 -8 5
15 RAFC BUDAFOKI MTE II. 5 1 0 4 3 7 -4 3 4 0 1 3 1 6 -5 1 9 1 1 7 4 13 -9 4
16 RAFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 3 0 2 1 2 4 -2 2 4 0 2 2 1 3 -2 2 7 0 4 3 3 7 -4 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RAFC KELEN SC 4 4 0 0 14 4 10 12 4 4 0 0 18 1 17 12 8 8 0 0 32 5 27 24
2 RAFC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 3 2 1 0 6 2 4 7 5 4 0 1 20 8 12 12 8 6 1 1 26 10 16 19
3 RAFC PÉNZÜGYŐR SE 5 5 0 0 14 3 11 15 3 1 1 1 4 3 1 4 8 6 1 1 18 6 12 19
4 RAFC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 5 3 2 0 6 1 5 11 4 1 2 1 6 5 1 5 9 4 4 1 12 6 6 16
5 RAFC REAC 4 2 2 0 7 5 2 8 5 2 2 1 6 4 2 8 9 4 4 1 13 9 4 16
6 RAFC 1908 SZAC BUDAPEST 4 2 1 1 6 5 1 7 5 2 1 2 9 6 3 7 9 4 2 3 15 11 4 14
7 RAFC CSEPEL FC 2 2 0 0 6 2 4 6 4 2 0 2 7 9 -2 6 6 4 0 2 13 11 2 12
8 RAFC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 5 1 1 3 7 8 -1 4 4 2 2 0 13 4 9 8 9 3 3 3 20 12 8 12
9 RAFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 3 2 0 1 7 7 0 6 4 1 0 3 4 7 -3 3 7 3 0 4 11 14 -3 9
10 RAFC ASR GÁZGYÁR 4 1 2 1 4 5 -1 5 4 1 1 2 3 3 0 4 8 2 3 3 7 8 -1 9
11 RAFC UNIONE FC 5 0 1 4 4 16 -12 1 4 2 2 0 9 4 5 8 9 2 3 4 13 20 -7 9
12 RAFC IKARUS BSE 4 2 1 1 10 9 1 7 4 0 1 3 1 8 -7 1 8 2 2 4 11 17 -6 8
13 RAFC CSEP-GÓL FC 5 0 2 3 1 9 -8 2 3 1 1 1 4 5 -1 4 8 1 3 4 5 14 -9 6
14 RAFC BUDAFOKI MTE II. 5 1 1 3 9 10 -1 4 4 0 0 4 3 11 -8 0 9 1 1 7 12 21 -9 4
15 RAFC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 5 0 1 4 6 20 -14 1 4 1 0 3 5 11 -6 3 9 1 1 7 11 31 -20 4
16 RAFC RAFC 3 0 0 3 0 11 -11 0 5 0 2 3 5 18 -13 2 8 0 2 6 5 29 -24 2
 
1908 SZAC BUDAPEST
--1 - 0--2 - 0----1 - 3-----2 - 2
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
3 - 1-2 - 1--2 - 5-----------
ASR GÁZGYÁR
1 - 12 - 1------0 - 2-----1 - 1--
BUDAFOKI MTE II.
------3 - 55 - 0---1 - 10 - 2---0 - 2
CSEP-GÓL FC
0 - 1-0 - 0----1 - 10 - 5-----0 - 2--
CSEPEL FC
2 - 1--4 - 1-------------
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
----2 - 3-0 - 5----3 - 30 - 1---1 - 8
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
--1 - 0--4 - 1---------1 - 1-
IKARUS BSE
-1 - 0-----0 - 7---8 - 1----1 - 1
KELEN SC
---4 - 1--5 - 0---2 - 1---3 - 2--
PÉNZÜGYŐR SE
-----------------
PÉNZÜGYŐR SE
----2 - 0--4 - 11 - 0--4 - 03 - 2----
RAFC
--0 - 2------0 - 5-----0 - 4-
REAC
--2 - 1-1 - 13 - 2---------1 - 1-
Szabadkikötő-THSE
-----------------
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
------2 - 0-1 - 0--0 - 02 - 01 - 1---
UNIONE FC
0 - 51 - 2---1 - 2---1 - 6-----1 - 1-
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-3 - 1---1 - 2-1 - 2-----0 - 0--2 - 3

Meccsek

XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC

2020. 10. 21. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 21. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 08. 28. 20:30
Goldball Park
2020. 08. 28. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
UNIONE FC
2020. 09. 05. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 09. 05. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 09. 11. 20:30
Goldball Park
2020. 09. 11. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
CSEPEL FC
2020. 10. 07. 15:00
Ikarus BSE
2020. 10. 07. 15:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 09. 24. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 09. 24. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 10. 02. 20:30
Goldball Park
2020. 10. 02. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 10. 10. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 10. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 10. 16. 20:30
Goldball Park
2020. 10. 16. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
REAC
2020. 10. 24. 13:30
Kelen SC
2020. 10. 24. 13:30
Kelen SC
KELEN SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 10. 30. 20:30
Goldball Park
2020. 10. 30. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
RAFC
2020. 12. 03. 19:45
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 12. 03. 19:45
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
12. 03. 19:45
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 02. 12. 20:30
Goldball Park
2021. 02. 12. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
02. 12. 20:30
CSEP-GÓL FC
2020. 11. 21. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 11. 21. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 11. 27. 20:30
Goldball Park
2020. 11. 27. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
11. 27. 20:30
ASR GÁZGYÁR

REAC

2020. 08. 22. 17:30
Testvériség SE Sporttelep
2020. 08. 22. 17:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
REAC
2020. 08. 29. 18:00
Budai II. László Stadion
2020. 08. 29. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
CSEP-GÓL FC
2020. 09. 05. 15:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 09. 05. 15:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
REAC
2020. 09. 11. 18:30
Budai II. László Stadion
2020. 09. 11. 18:30
Budai II. László Stadion
REAC
ASR GÁZGYÁR
2020. 09. 19. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 09. 19. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
REAC
2020. 09. 26. 18:00
Budai II. László Stadion
2020. 09. 26. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
UNIONE FC
2020. 10. 03. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 10. 03. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
REAC
2020. 10. 09. 18:00
Budai II. László Stadion
2020. 10. 09. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
CSEPEL FC
2020. 10. 16. 20:30
Goldball Park
2020. 10. 16. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
REAC
2020. 10. 24. 17:00
Budai II. László Stadion
2020. 10. 24. 17:00
Budai II. László Stadion
REAC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 10. 31. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 10. 31. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
REAC
2020. 11. 07. 16:00
Budai II. László Stadion
2020. 11. 07. 16:00
Budai II. László Stadion
REAC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 11. 15. 13:00
Ikarus BSE
2020. 11. 15. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
REAC
2020. 12. 31.
Kelen SC
2020. 12. 31.
Kelen SC
KELEN SC
INFO
REAC
2020. 11. 28. 16:00
Ikarus BSE
2020. 11. 28. 16:00
Ikarus BSE
RAFC
11. 28. 16:00
REAC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple