Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 9. forduló

2020.10.18 - 14:30

Budapest, Ikarus BSE

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
SVEDA MARCELL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BUSAI ATTILA, CSORBA SÁNDOR
IKARUS BSE
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

5'

BUHÁLY GERGŐ

 

0 - 2

32'

SZENTIVÁNYI SZABOLCS BALÁZS

 

0 - 3

36'

BAGDÁN GÁBOR

 

0 - 4

59'

KATONA GERGŐ

 

0 - 5

66'

KATONA GERGŐ

 

0 - 6

76'

MADAR MÁTÉ

 

0 - 7

85'

BAGDÁN GÁBOR

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 9 9 0 0 34 6 28 27 10
2 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 9 7 1 1 21 7 14 22 7.9
3 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 9 6 2 1 26 10 16 20 9.7
4 CSEPEL FC CSEPEL FC 9 6 0 3 21 13 8 18 8
5 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  9 4 4 1 12 6 6 16 9.4
6 REAC REAC 9 4 4 1 13 9 4 16 9.3
7 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 9 4 2 3 15 11 4 14 9.8
8 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 9 3 3 3 20 12 8 12 9.2
9 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 9 3 1 5 11 15 -4 10 9.6
10 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 9 2 3 4 8 11 -3 9 6.7
11 UNIONE FC UNIONE FC 9 2 3 4 13 20 -7 9 6.3
12 IKARUS BSE IKARUS BSE 9 2 2 5 11 23 -12 8 8.1
13 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 9 1 3 5 5 15 -10 6 8.1
14 RAFC RAFC 9 1 2 6 6 29 -23 5 9.4
15 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 9 1 1 7 12 21 -9 4 7.1
16 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 9 1 1 7 11 31 -20 4 7.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK KELEN SC 4 2 2 0 4 1 3 8 5 4 1 0 8 0 8 13 9 6 3 0 12 1 11 21
2 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 6 4 2 0 8 0 8 14 3 1 2 0 2 1 1 5 9 5 4 0 10 1 9 19
3 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 3 1 1 1 5 3 2 4 6 4 2 0 8 1 7 14 9 5 3 1 13 4 9 18
4 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 4 1 3 0 3 2 1 6 5 4 0 1 9 4 5 12 9 5 3 1 12 6 6 18
5 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 5 4 1 0 4 0 4 13 4 0 3 1 0 1 -1 3 9 4 4 1 4 1 3 16
6 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 4 2 1 1 2 1 1 7 5 1 4 0 4 2 2 7 9 3 5 1 6 3 3 14
7 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK REAC 4 1 2 1 2 2 0 5 5 2 1 2 2 2 0 7 9 3 3 3 4 4 0 12
8 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 5 2 0 3 2 8 -6 6 4 1 2 1 3 2 1 5 9 3 2 4 5 10 -5 11
9 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 4 0 4 0 1 1 0 4 5 1 3 1 3 2 1 6 9 1 7 1 4 3 1 10
10 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 5 1 2 2 4 6 -2 5 4 1 1 2 3 4 -1 4 9 2 3 4 7 10 -3 9
11 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 5 1 3 1 1 2 -1 6 4 0 3 1 0 1 -1 3 9 1 6 2 1 3 -2 9
12 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 5 2 1 2 5 7 -2 7 4 0 0 4 0 5 -5 0 9 2 1 6 5 12 -7 7
13 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 5 0 2 3 0 5 -5 2 4 1 2 1 4 3 1 5 9 1 4 4 4 8 -4 7
14 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK RAFC 4 0 2 2 0 3 -3 2 5 1 1 3 4 9 -5 4 9 1 3 5 4 12 -8 6
15 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 4 0 3 1 2 4 -2 3 5 0 3 2 1 3 -2 3 9 0 6 3 3 7 -4 6
16 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 5 1 0 4 3 7 -4 3 4 0 1 3 1 6 -5 1 9 1 1 7 4 13 -9 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK KELEN SC 4 4 0 0 14 4 10 12 5 5 0 0 20 2 18 15 9 9 0 0 34 6 28 27
2 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 6 6 0 0 17 4 13 18 3 1 1 1 4 3 1 4 9 7 1 1 21 7 14 22
3 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 4 2 2 0 6 2 4 8 5 4 0 1 20 8 12 12 9 6 2 1 26 10 16 20
4 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 3 2 0 1 7 4 3 6 6 4 0 2 14 9 5 12 9 6 0 3 21 13 8 18
5 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 5 3 2 0 6 1 5 11 4 1 2 1 6 5 1 5 9 4 4 1 12 6 6 16
6 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK REAC 4 2 2 0 7 5 2 8 5 2 2 1 6 4 2 8 9 4 4 1 13 9 4 16
7 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 4 2 1 1 6 5 1 7 5 2 1 2 9 6 3 7 9 4 2 3 15 11 4 14
8 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 5 1 1 3 7 8 -1 4 4 2 2 0 13 4 9 8 9 3 3 3 20 12 8 12
9 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 4 2 0 2 7 8 -1 6 5 1 1 3 4 7 -3 4 9 3 1 5 11 15 -4 10
10 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 4 1 2 1 4 5 -1 5 5 1 1 3 4 6 -2 4 9 2 3 4 8 11 -3 9
11 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 5 0 1 4 4 16 -12 1 4 2 2 0 9 4 5 8 9 2 3 4 13 20 -7 9
12 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 5 2 1 2 10 15 -5 7 4 0 1 3 1 8 -7 1 9 2 2 5 11 23 -12 8
13 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 5 0 2 3 1 9 -8 2 4 1 1 2 4 6 -2 4 9 1 3 5 5 15 -10 6
14 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK RAFC 4 1 0 3 1 11 -10 3 5 0 2 3 5 18 -13 2 9 1 2 6 6 29 -23 5
15 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 5 1 1 3 9 10 -1 4 4 0 0 4 3 11 -8 0 9 1 1 7 12 21 -9 4
16 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 5 0 1 4 6 20 -14 1 4 1 0 3 5 11 -6 3 9 1 1 7 11 31 -20 4
 
1908 SZAC BUDAPEST
--1 - 0--2 - 0----1 - 3-----2 - 2
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
3 - 1-2 - 1-0 - 12 - 5-----------
ASR GÁZGYÁR
1 - 12 - 1------0 - 2-----1 - 1--
BUDAFOKI MTE II.
------3 - 55 - 0---1 - 10 - 2---0 - 2
CSEP-GÓL FC
0 - 1-0 - 0----1 - 10 - 5-----0 - 2--
CSEPEL FC
2 - 1--4 - 1----1 - 2--------
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
----2 - 3-0 - 5----3 - 30 - 1---1 - 8
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
-0 - 01 - 0--4 - 1---------1 - 1-
IKARUS BSE
-1 - 0---0 - 6-0 - 7---8 - 1----1 - 1
KELEN SC
---4 - 1--5 - 0---2 - 1---3 - 2--
PÉNZÜGYŐR SE
-----------------
PÉNZÜGYŐR SE
--3 - 1-2 - 0--4 - 11 - 0--4 - 03 - 2----
RAFC
--0 - 2-1 - 0----0 - 5-----0 - 4-
REAC
--2 - 1-1 - 13 - 2---------1 - 1-
Szabadkikötő-THSE
-----------------
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
------2 - 0-1 - 0--0 - 02 - 01 - 1---
UNIONE FC
0 - 51 - 2---1 - 2---1 - 6-----1 - 1-
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-3 - 1---1 - 2-1 - 2-----0 - 0--2 - 3

Meccsek

IKARUS BSE

2020. 08. 21. 10:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 08. 21. 10:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
IKARUS BSE
2020. 08. 30. 17:30
Ikarus BSE
2020. 08. 30. 17:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE
RAFC
2020. 12. 02. 19:30
Ikarus BSE
2020. 12. 02. 19:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE
CSEPEL FC
2020. 09. 12. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
2020. 09. 12. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
IKARUS BSE
2020. 10. 07. 15:00
Ikarus BSE
2020. 10. 07. 15:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 09. 26. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 09. 26. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
IKARUS BSE
2020. 10. 04. 15:00
Ikarus BSE
2020. 10. 04. 15:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 10. 10. 14:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
2020. 10. 10. 14:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
IKARUS BSE
2020. 10. 18. 14:30
Ikarus BSE
2020. 10. 18. 14:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 10. 24. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2020. 10. 24. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
IKARUS BSE
2020. 11. 01. 13:00
Ikarus BSE
2020. 11. 01. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 11. 07. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 07. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
IKARUS BSE
2020. 11. 15. 13:00
Ikarus BSE
2020. 11. 15. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
REAC
2020. 12. 05. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 12. 05. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
IKARUS BSE
2020. 12. 09. 19:00
Ikarus BSE
2020. 12. 09. 19:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
KELEN SC
2021. 02. 20. 14:00
Ikarus BSE
2021. 02. 20. 14:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
BUDAFOKI MTE II.
2021. 02. 27. 12:00
Ikarus BSE
2021. 02. 27. 12:00
Ikarus BSE
RAFC
IKARUS BSE
2021. 03. 07. 14:30
Csepel Stadion
2021. 03. 07. 14:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
IKARUS BSE
2021. 03. 14. 14:00
Ikarus BSE
2021. 03. 14. 14:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 03. 19. 20:30
Goldball Park
2021. 03. 19. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
IKARUS BSE
2021. 05. 19. 18:00
Ikarus BSE
2021. 05. 19. 18:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
CSEP-GÓL FC
2021. 04. 21. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 04. 21. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
IKARUS BSE
2021. 04. 11. 15:00
Ikarus BSE
2021. 04. 11. 15:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 04. 17. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
2021. 04. 17. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
IKARUS BSE
2021. 04. 25. 16:00
Ikarus BSE
2021. 04. 25. 16:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
ASR GÁZGYÁR
2021. 05. 01. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 05. 01. 16:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
IKARUS BSE
2021. 05. 08. 16:00
Ikarus BSE
2021. 05. 08. 16:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2021. 05. 14. 18:00
Budai II. László Stadion
2021. 05. 14. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
IKARUS BSE
2021. 05. 23. 18:00
Ikarus BSE
2021. 05. 23. 18:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
UNIONE FC
2021. 05. 29. 17:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
IKARUS BSE

FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK

2020. 08. 21. 16:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
2020. 08. 21. 16:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 08. 30. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 08. 30. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
ASR GÁZGYÁR
2020. 10. 07. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 07. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 09. 13. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 09. 13. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
UNIONE FC
2020. 09. 19. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 09. 19. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 09. 26. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 09. 26. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
CSEPEL FC
2020. 10. 02. 20:30
Goldball Park
2020. 10. 02. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 02. 07. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2021. 02. 07. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 10. 18. 14:30
Ikarus BSE
2020. 10. 18. 14:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 10. 24. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 24. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 10. 31. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 10. 31. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
REAC
2020. 11. 08. 13:30
Kelen SC Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 11. 14. 13:30
Fővárosi Vízművek SK
2020. 11. 14. 13:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
RAFC
2021. 02. 17. 18:30
Fővárosi Vízművek SK
2021. 02. 17. 18:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 02. 03. 18:30
Fővárosi Vízművek SK
2021. 02. 03. 18:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
CSEP-GÓL FC
2021. 02. 20. 15:30
Fővárosi Vízművek SK
2021. 02. 20. 15:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 04. 21. 17:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2021. 04. 21. 17:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 03. 06. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2021. 03. 06. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2021. 03. 13. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 03. 13. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 05. 19. 19:00
Fővárosi Vízművek SK
2021. 05. 19. 19:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
BUDAFOKI MTE II.
2021. 05. 26. 18:00
Csepel Stadion
2021. 05. 26. 18:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 04. 01. 19:30
Fővárosi Vízművek SK
2021. 04. 01. 19:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 04. 10. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 04. 10. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 04. 17. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
2021. 04. 17. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
IKARUS BSE
2021. 04. 25. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
2021. 04. 25. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 05. 01. 18:00
Budai II. László Stadion
2021. 05. 01. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 05. 08. 16:30
Fővárosi Vízművek SK
2021. 05. 08. 16:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
KELEN SC
2021. 05. 15. 17:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2021. 05. 15. 17:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 05. 22. 18:00
Testvériség SE Sporttelep
2021. 05. 22. 18:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 05. 29. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple