Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

VETERÁN II. OSZTÁLY 5. forduló

2020.09.22 - 18:45

Budapest, Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep

Budapest

VETERÁN II. OSZTÁLY

Játékvezető
HORVÁTH BALÁZS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
1908 SZAC BUDAPEST
IKARUS BSE
70'
35'

Gólok

 

0 - 1

2'

PROKOPECZ JÁNOS

 

0 - 2

11'

PROKOPECZ JÁNOS
CSOMBÓ JÓZSEF

16'

1 - 2

 

 

1 - 3

32'

CSAUT ÁDÁM

 

1 - 4

38'

PROKOPECZ JÁNOS

 

1 - 5

49'

PROKOPECZ JÁNOS

 

1 - 6

54'

BALOGH GYÖRGY

 

1 - 7

76'

JAGODICS LÁSZLÓ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CSMTE-SKÁLA CSMTE-SKÁLA 5 4 1 0 26 13 13 13 10.6
2 IKARUS BSE IKARUS BSE 4 4 0 0 27 5 22 12 10.8
3 FC DABAS FC DABAS 4 3 1 0 24 8 16 10 12
4 CITY TAXI SE CITY TAXI SE 5 3 1 1 8 5 3 10 8.4
5 MALÉV SC MALÉV SC 4 3 0 1 19 13 6 9 12
6 GÖDÖLLŐ-SZADA SE GÖDÖLLŐ-SZADA SE 5 2 0 3 14 16 -2 6 8.6
7 MERKAPT SE MERKAPT SE 5 2 0 3 12 16 -4 6 6.6
8 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 4 1 2 1 7 11 -4 5 7.3
9 BEAC BEAC 4 1 1 2 10 12 -2 4 4.5
10 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 5 1 1 3 17 21 -4 4 3.4
11 DINI SE DINI SE 5 1 1 3 11 24 -13 4 6
12 MATÁV TELEKOM MATÁV TELEKOM 4 1 0 3 6 11 -5 3 9.3
13 GAMMA LSE GAMMA LSE 5 1 0 4 13 24 -11 3 4.4
14 MLTC MLTC 5 1 0 4 13 28 -15 3 4.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MLTC IKARUS BSE 1 1 0 0 2 0 2 3 3 3 0 0 11 2 9 9 4 4 0 0 13 2 11 12
2 MLTC FC DABAS 2 1 1 0 4 2 2 4 2 2 0 0 6 1 5 6 4 3 1 0 10 3 7 10
3 MLTC CSMTE-SKÁLA 2 2 0 0 7 4 3 6 3 1 0 2 5 6 -1 3 5 3 0 2 12 10 2 9
4 MLTC MALÉV SC 2 1 0 1 4 5 -1 3 2 2 0 0 4 1 3 6 4 3 0 1 8 6 2 9
5 MLTC GÖDÖLLŐ-SZADA SE 2 2 0 0 3 0 3 6 3 0 2 1 4 7 -3 2 5 2 2 1 7 7 0 8
6 MLTC GAMMA LSE 3 1 0 2 4 6 -2 3 2 1 0 1 3 2 1 3 5 2 0 3 7 8 -1 6
7 MLTC MLTC 3 2 0 1 6 5 1 6 2 0 0 2 2 5 -3 0 5 2 0 3 8 10 -2 6
8 MLTC MATÁV TELEKOM 1 1 0 0 2 1 1 3 3 1 0 2 1 4 -3 3 4 2 0 2 3 5 -2 6
9 MLTC CITY TAXI SE 3 0 2 1 2 3 -1 2 2 1 1 0 2 1 1 4 5 1 3 1 4 4 0 6
10 MLTC DUNAHARASZTI MTK 3 1 1 1 3 5 -2 4 1 0 1 0 1 1 0 1 4 1 2 1 4 6 -2 5
11 MLTC MERKAPT SE 2 1 1 0 3 2 1 4 3 0 1 2 2 6 -4 1 5 1 2 2 5 8 -3 5
12 MLTC 1908 SZAC BUDAPEST 3 1 0 2 6 6 0 3 2 0 1 1 3 4 -1 1 5 1 1 3 9 10 -1 4
13 MLTC BEAC 2 0 1 1 2 3 -1 1 2 0 1 1 3 5 -2 1 4 0 2 2 5 8 -3 2
14 MLTC DINI SE 3 0 1 2 2 7 -5 1 2 0 0 2 2 5 -3 0 5 0 1 4 4 12 -8 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MLTC CSMTE-SKÁLA 2 1 1 0 11 7 4 4 3 3 0 0 15 6 9 9 5 4 1 0 26 13 13 13
2 MLTC IKARUS BSE 1 1 0 0 6 2 4 3 3 3 0 0 21 3 18 9 4 4 0 0 27 5 22 12
3 MLTC FC DABAS 2 1 1 0 9 4 5 4 2 2 0 0 15 4 11 6 4 3 1 0 24 8 16 10
4 MLTC CITY TAXI SE 3 2 0 1 5 4 1 6 2 1 1 0 3 1 2 4 5 3 1 1 8 5 3 10
5 MLTC MALÉV SC 2 1 0 1 11 8 3 3 2 2 0 0 8 5 3 6 4 3 0 1 19 13 6 9
6 MLTC GÖDÖLLŐ-SZADA SE 2 2 0 0 9 1 8 6 3 0 0 3 5 15 -10 0 5 2 0 3 14 16 -2 6
7 MLTC MERKAPT SE 2 1 0 1 6 6 0 3 3 1 0 2 6 10 -4 3 5 2 0 3 12 16 -4 6
8 MLTC DUNAHARASZTI MTK 3 1 1 1 5 9 -4 4 1 0 1 0 2 2 0 1 4 1 2 1 7 11 -4 5
9 MLTC BEAC 2 1 0 1 4 4 0 3 2 0 1 1 6 8 -2 1 4 1 1 2 10 12 -2 4
10 MLTC 1908 SZAC BUDAPEST 3 1 0 2 12 12 0 3 2 0 1 1 5 9 -4 1 5 1 1 3 17 21 -4 4
11 MLTC DINI SE 3 0 1 2 5 14 -9 1 2 1 0 1 6 10 -4 3 5 1 1 3 11 24 -13 4
12 MLTC MATÁV TELEKOM 1 0 0 1 3 4 -1 0 3 1 0 2 3 7 -4 3 4 1 0 3 6 11 -5 3
13 MLTC GAMMA LSE 3 0 0 3 6 16 -10 0 2 1 0 1 7 8 -1 3 5 1 0 4 13 24 -11 3
14 MLTC MLTC 3 1 0 2 9 15 -6 3 2 0 0 2 4 13 -9 0 5 1 0 4 13 28 -15 3
 
1908 SZAC BUDAPEST
--------8 - 11 - 73 - 4----
BEAC
-0 - 2------4 - 2------
CITY TAXI SE
--------3 - 2--0 - 12 - 1--
Csep-Gól FC
---------------
CSMTE-SKÁLA
7 - 34 - 4-------------
DINI SE
-----2 - 2---1 - 82 - 4----
DUNAHARASZTI MTK
--1 - 1------1 - 6-3 - 2---
FC DABAS
2 - 2----7 - 2---------
GAMMA LSE
----0 - 5--3 - 6----3 - 5--
GÖDÖLLŐ-SZADA SE
--------4 - 1---5 - 0--
IKARUS BSE
-------------6 - 2-
MALÉV SC
--------4 - 6----7 - 2-
MATÁV TELEKOM
-----3 - 4---------
MERKAPT SE
-4 - 2--2 - 4----------
MLTC
----4 - 6--1 - 9----4 - 0--
RÓNA SC
---------------

Meccsek

1908 SZAC BUDAPEST

2020. 08. 25. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 08. 25. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
GÖDÖLLŐ-SZADA SE
2020. 09. 01. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 01. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
CSMTE-SKÁLA
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 09. 08. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 09. 08. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
MALÉV SC
2020. 09. 15. 19:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 09. 15. 19:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 09. 22. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 09. 22. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
IKARUS BSE
2020. 09. 29. 20:30
Grund 1986 FC
2020. 09. 29. 20:30
Grund 1986 FC
MATÁV TELEKOM
INFO
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 10. 06. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 06. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
10. 06. 18:45
DUNAHARASZTI MTK
2020. 10. 13. 19:00
Grund 1986 FC
2020. 10. 13. 19:00
Grund 1986 FC
DINI SE
10. 13. 19:00
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 10. 20. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 20. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
10. 20. 18:45
MLTC
2020. 10. 27. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 27. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
10. 27. 18:45
CITY TAXI SE
2020. 11. 03.
Csep-Gól FC
2020. 11. 03.
Csep-Gól FC
GAMMA LSE
11. 03.
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 11. 10. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 10. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
11. 10. 18:45
BEAC
2020. 11. 17.
Merkapt Maraton SE
2020. 11. 17.
Merkapt Maraton SE
MERKAPT SE
11. 17.
1908 SZAC BUDAPEST

IKARUS BSE

2020. 08. 25.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 08. 25.
Fővárosi Vízművek SK
MATÁV TELEKOM
08. 25.
IKARUS BSE
2020. 08. 25. 19:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2020. 08. 25. 19:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
IKARUS BSE
2020. 09. 08. 19:00
Grund 1986 FC
2020. 09. 08. 19:00
Grund 1986 FC
DINI SE
IKARUS BSE
2020. 09. 15. 19:00
Ikarus BSE
2020. 09. 15. 19:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
MLTC
2020. 09. 22. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 09. 22. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
IKARUS BSE
2020. 09. 29. 19:00
Ikarus BSE
2020. 09. 29. 19:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
INFO
GAMMA LSE
2020. 10. 07. 18:45
Mérnök utcai Sporttelep
2020. 10. 07. 18:45
Mérnök utcai Sporttelep
BEAC
10. 07. 18:45
IKARUS BSE
2020. 10. 13. 19:00
Ikarus BSE
2020. 10. 13. 19:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
10. 13. 19:00
MERKAPT SE
2020. 10. 20. 19:30
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2020. 10. 20. 19:30
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐ-SZADA SE
10. 20. 19:30
IKARUS BSE
2020. 10. 27. 19:00
Ikarus BSE
2020. 10. 27. 19:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
10. 27. 19:00
CSMTE-SKÁLA
2020. 11. 02. 19:30
Kocsis Sándor Sportközpont
2020. 11. 02. 19:30
Kocsis Sándor Sportközpont
MALÉV SC
11. 02. 19:30
IKARUS BSE
2020. 09. 01. 19:00
Ikarus BSE
2020. 09. 01. 19:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
FC DABAS
2020. 11. 16. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 16. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
CITY TAXI SE
11. 16. 14:30
IKARUS BSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple