Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

VETERÁN II. OSZTÁLY 6. forduló

2020.09.29 - 20:30

Budapest, Grund 1986 FC

Budapest

VETERÁN II. OSZTÁLY

Játékvezető
KATONA ÁDÁM
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MATÁV TELEKOM
1908 SZAC BUDAPEST
70'
35'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC DABAS FC DABAS 6 5 1 0 30 12 18 16 11
2 IKARUS BSE IKARUS BSE 5 5 0 0 37 10 27 15 10.8
3 CSMTE-SKÁLA CSMTE-SKÁLA 6 4 1 1 30 19 11 13 10.3
4 MALÉV SC MALÉV SC 6 4 0 2 23 15 8 12 10.7
5 CITY TAXI SE CITY TAXI SE 6 3 1 2 10 9 1 10 8.8
6 GÖDÖLLŐ-SZADA SE GÖDÖLLŐ-SZADA SE 6 3 0 3 20 20 0 9 8.5
7 MERKAPT SE MERKAPT SE 6 3 0 3 14 17 -3 9 7.3
8 DINI SE DINI SE 6 2 1 3 15 26 -11 7 5.3
9 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 6 1 3 2 13 18 -5 6 6.7
10 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 6 1 2 3 21 25 -4 5 4.5
11 MATÁV TELEKOM MATÁV TELEKOM 5 1 1 3 10 15 -5 4 9
12 BEAC BEAC 6 1 1 4 11 17 -6 4 4.3
13 MLTC MLTC 6 1 1 4 16 31 -15 4 5
14 GAMMA LSE GAMMA LSE 6 1 0 5 18 34 -16 3 3.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GAMMA LSE IKARUS BSE 2 2 0 0 10 2 8 6 3 3 0 0 11 2 9 9 5 5 0 0 21 4 17 15
2 GAMMA LSE GÖDÖLLŐ-SZADA SE 2 2 0 0 3 0 3 6 4 1 2 1 6 8 -2 5 6 3 2 1 9 8 1 11
3 GAMMA LSE FC DABAS 3 1 1 1 4 3 1 4 3 2 0 1 7 3 4 6 6 3 1 2 11 6 5 10
4 GAMMA LSE MALÉV SC 3 1 0 2 4 7 -3 3 3 2 1 0 4 1 3 7 6 3 1 2 8 8 0 10
5 GAMMA LSE CSMTE-SKÁLA 3 2 0 1 8 6 2 6 3 1 0 2 5 6 -1 3 6 3 0 3 13 12 1 9
6 GAMMA LSE DUNAHARASZTI MTK 5 2 2 1 7 8 -1 8 1 0 1 0 1 1 0 1 6 2 3 1 8 9 -1 9
7 GAMMA LSE MERKAPT SE 2 1 1 0 3 2 1 4 4 1 1 2 4 6 -2 4 6 2 2 2 7 8 -1 8
8 GAMMA LSE 1908 SZAC BUDAPEST 3 1 0 2 6 6 0 3 3 1 1 1 5 5 0 4 6 2 1 3 11 11 0 7
9 GAMMA LSE MLTC 3 2 0 1 6 5 1 6 3 0 1 2 4 7 -3 1 6 2 1 3 10 12 -2 7
10 GAMMA LSE MATÁV TELEKOM 2 1 0 1 3 3 0 3 3 1 0 2 1 4 -3 3 5 2 0 3 4 7 -3 6
11 GAMMA LSE GAMMA LSE 3 1 0 2 4 6 -2 3 3 1 0 2 5 10 -5 3 6 2 0 4 9 16 -7 6
12 GAMMA LSE BEAC 3 0 2 1 2 3 -1 2 3 1 1 1 4 5 -1 4 6 1 3 2 6 8 -2 6
13 GAMMA LSE CITY TAXI SE 3 0 2 1 2 3 -1 2 3 1 1 1 3 4 -1 4 6 1 3 2 5 7 -2 6
14 GAMMA LSE DINI SE 4 1 1 2 5 8 -3 4 2 0 0 2 2 5 -3 0 6 1 1 4 7 13 -6 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GAMMA LSE FC DABAS 3 2 1 0 11 5 6 7 3 3 0 0 19 7 12 9 6 5 1 0 30 12 18 16
2 GAMMA LSE IKARUS BSE 2 2 0 0 16 7 9 6 3 3 0 0 21 3 18 9 5 5 0 0 37 10 27 15
3 GAMMA LSE CSMTE-SKÁLA 3 1 1 1 15 13 2 4 3 3 0 0 15 6 9 9 6 4 1 1 30 19 11 13
4 GAMMA LSE MALÉV SC 3 1 0 2 12 10 2 3 3 3 0 0 11 5 6 9 6 4 0 2 23 15 8 12
5 GAMMA LSE CITY TAXI SE 3 2 0 1 5 4 1 6 3 1 1 1 5 5 0 4 6 3 1 2 10 9 1 10
6 GAMMA LSE GÖDÖLLŐ-SZADA SE 2 2 0 0 9 1 8 6 4 1 0 3 11 19 -8 3 6 3 0 3 20 20 0 9
7 GAMMA LSE MERKAPT SE 2 1 0 1 6 6 0 3 4 2 0 2 8 11 -3 6 6 3 0 3 14 17 -3 9
8 GAMMA LSE DINI SE 4 1 1 2 9 16 -7 4 2 1 0 1 6 10 -4 3 6 2 1 3 15 26 -11 7
9 GAMMA LSE DUNAHARASZTI MTK 5 1 2 2 11 16 -5 5 1 0 1 0 2 2 0 1 6 1 3 2 13 18 -5 6
10 GAMMA LSE 1908 SZAC BUDAPEST 3 1 0 2 12 12 0 3 3 0 2 1 9 13 -4 2 6 1 2 3 21 25 -4 5
11 GAMMA LSE MATÁV TELEKOM 2 0 1 1 7 8 -1 1 3 1 0 2 3 7 -4 3 5 1 1 3 10 15 -5 4
12 GAMMA LSE BEAC 3 1 0 2 4 7 -3 3 3 0 1 2 7 10 -3 1 6 1 1 4 11 17 -6 4
13 GAMMA LSE MLTC 3 1 0 2 9 15 -6 3 3 0 1 2 7 16 -9 1 6 1 1 4 16 31 -15 4
14 GAMMA LSE GAMMA LSE 3 0 0 3 6 16 -10 0 3 1 0 2 12 18 -6 3 6 1 0 5 18 34 -16 3
 
1908 SZAC BUDAPEST
--------8 - 11 - 73 - 4----
BEAC
-0 - 2------4 - 2-0 - 3----
CITY TAXI SE
--------3 - 2--0 - 12 - 1--
Csep-Gól FC
---------------
CSMTE-SKÁLA
7 - 34 - 4------4 - 6------
DINI SE
--4 - 2--2 - 2---1 - 82 - 4----
DUNAHARASZTI MTK
--1 - 1---3 - 4--1 - 6-3 - 2-3 - 3-
FC DABAS
2 - 22 - 1---7 - 2---------
GAMMA LSE
----0 - 5--3 - 6----3 - 5--
GÖDÖLLŐ-SZADA SE
--------4 - 1---5 - 0--
IKARUS BSE
--------10 - 5----6 - 2-
MALÉV SC
--------4 - 6---1 - 27 - 2-
MATÁV TELEKOM
4 - 4----3 - 4---------
MERKAPT SE
-4 - 2--2 - 4----------
MLTC
----4 - 6--1 - 9----4 - 0--
RÓNA SC
---------------

Meccsek

MATÁV TELEKOM

2020. 11. 25. 19:00
Grund 1986 FC
2020. 11. 25. 19:00
Grund 1986 FC
MATÁV TELEKOM
11. 25. 19:00
IKARUS BSE
2020. 08. 31. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 08. 31. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
CITY TAXI SE
MATÁV TELEKOM
2020. 09. 08. 19:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2020. 09. 08. 19:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
MATÁV TELEKOM
2020. 09. 16. 19:30
Újlak Utcai Általános, Német Nemzetiségi és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola
2020. 09. 16. 19:30
Újlak Utcai Általános, Német Nemzetiségi és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola
MATÁV TELEKOM
DINI SE
2020. 09. 21. 17:00
Mátyásföldi LTC
2020. 09. 21. 17:00
Mátyásföldi LTC
MLTC
MATÁV TELEKOM
2020. 09. 29. 20:30
Grund 1986 FC
2020. 09. 29. 20:30
Grund 1986 FC
MATÁV TELEKOM
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 10. 06. 16:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 10. 06. 16:00
Csep-Gól FC Sporttelep
GAMMA LSE
MATÁV TELEKOM
2020. 10. 14. 19:00
Grund 1986 FC
2020. 10. 14. 19:00
Grund 1986 FC
MATÁV TELEKOM
BEAC
2020. 10. 20. 15:30
Merkapt Maraton SE
2020. 10. 20. 15:30
Merkapt Maraton SE
MERKAPT SE
MATÁV TELEKOM
2020. 10. 28. 19:00
Grund 1986 FC
2020. 10. 28. 19:00
Grund 1986 FC
MATÁV TELEKOM
INFO
GÖDÖLLŐ-SZADA SE
2020. 11. 03. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 03. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
CSMTE-SKÁLA
11. 03. 19:45
MATÁV TELEKOM
2020. 11. 10.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 11. 10.
Fővárosi Vízművek SK
MATÁV TELEKOM
11. 10.
MALÉV SC
2020. 11. 17.
FC Dabas Sporttelep
2020. 11. 17.
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
11. 17.
MATÁV TELEKOM

1908 SZAC BUDAPEST

2020. 08. 25. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 08. 25. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
GÖDÖLLŐ-SZADA SE
2020. 09. 01. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 01. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
CSMTE-SKÁLA
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 09. 08. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 09. 08. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
MALÉV SC
2020. 09. 15. 19:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 09. 15. 19:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 09. 22. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 09. 22. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
IKARUS BSE
2020. 09. 29. 20:30
Grund 1986 FC
2020. 09. 29. 20:30
Grund 1986 FC
MATÁV TELEKOM
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 10. 06. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 06. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
DUNAHARASZTI MTK
2020. 10. 13. 19:00
Grund 1986 FC
2020. 10. 13. 19:00
Grund 1986 FC
DINI SE
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 10. 20. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 20. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
MLTC
2020. 10. 27. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 27. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
INFO
CITY TAXI SE
2020. 11. 03. 19:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 03. 19:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
11. 03. 19:00
GAMMA LSE
2020. 11. 10. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 10. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
11. 10. 18:45
BEAC
2020. 11. 17.
Merkapt Maraton SE
2020. 11. 17.
Merkapt Maraton SE
MERKAPT SE
11. 17.
1908 SZAC BUDAPEST
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple