Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Regionális U-19 Közép "A" Csoport 1. forduló

2020.09.02 - 17:00

Dabas, FC Dabas Wellis Sportpark

Budapest

MLSZ Regionális U-19 Közép "A" Csoport

Játékvezető
FODOR ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BERENDI TAMÁS CSABA, KÉRI I. ZOLTÁN
FC DABAS
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
90'
45'

Gólok

KUCSVÁN MARTIN

7'

1 - 0

 

CZILI BENCE

15'

2 - 0

 

KUCSVÁN MARTIN

50'

3 - 0

 

CZILI BENCE

54'

4 - 0

 

CZILI BENCE

57'

5 - 0

 

NYESŐ MÁRK

60'

6 - 0

 

LUKASIK DÁNIEL PATRIK

67'

7 - 0

 

CZILI BENCE

72'

8 - 0

 

KUCSVÁN MARTIN

78'

9 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC DABAS FC DABAS 1 1 0 0 9 0 9 3 16
2 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 1 1 0 0 6 3 3 3 13
3 GRUND 1986 FC GRUND 1986 FC 1 1 0 0 4 1 3 3 14
4 BUDAFOKI LC BUDAFOKI LC 1 1 0 0 3 0 3 3 15
5 MONORI SE MONORI SE 1 1 0 0 4 3 1 3 10
6 RÁKOSMENTI KSK RÁKOSMENTI KSK 1 1 0 0 2 1 1 3 11
7 III. KER. TVE III. KER. TVE 1 1 0 0 1 0 1 3 12
8 DALNOKI AKADÉMIA SE DALNOKI AKADÉMIA SE 1 0 1 0 2 2 0 1 9
9 IKARUS BSE IKARUS BSE 1 0 1 0 2 2 0 1 8
10 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 1 0 0 1 3 4 -1 0 5
11 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 1 0 0 1 1 2 -1 0 6
12 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 1 0 0 1 0 1 -1 0 7
13 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 1 0 0 1 3 6 -3 0 2
14 BSE PALÓC FARKASOK UP SE BSE PALÓC FARKASOK UP SE 1 0 0 1 1 4 -3 0 3
15 VÁROSI SE DUNAKESZI VÁROSI SE DUNAKESZI 1 0 0 1 0 3 -3 0 4
16 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 1 0 0 1 0 9 -9 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE DABAS-GYÓN FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
2 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE FC DABAS 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
3 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE GRUND 1986 FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
4 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE BUDAFOKI LC 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
5 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE III. KER. TVE 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
6 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE IKARUS BSE 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
7 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE AIRNERGY FC 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
8 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE MONORI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
9 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE GÖDÖLLŐI SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
10 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE RÁKOSMENTI KSK 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
11 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE BVSC-ZUGLÓ 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE DALNOKI AKADÉMIA SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE VÁROSI SE DUNAKESZI 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE BSE PALÓC FARKASOK UP SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
15 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
16 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 1908 SZAC BUDAPEST 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE FC DABAS 1 1 0 0 9 0 9 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 9 0 9 3
2 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE DABAS-GYÓN FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 3 3 3 1 1 0 0 6 3 3 3
3 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE GRUND 1986 FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 4 1 3 3
4 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE BUDAFOKI LC 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
5 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE MONORI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 3 1 3 1 1 0 0 4 3 1 3
6 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE RÁKOSMENTI KSK 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
7 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE III. KER. TVE 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
8 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE DALNOKI AKADÉMIA SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
9 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE IKARUS BSE 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
10 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE AIRNERGY FC 1 0 0 1 3 4 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 3 4 -1 0
11 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE GÖDÖLLŐI SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
12 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE BVSC-ZUGLÓ 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 1908 SZAC BUDAPEST 1 0 0 1 3 6 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 3 6 -3 0
14 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE BSE PALÓC FARKASOK UP SE 1 0 0 1 1 4 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
15 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE VÁROSI SE DUNAKESZI 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
16 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 9 -9 0 1 0 0 1 0 9 -9 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
----3 - 6----------
AIRNERGY FC
-----------3 - 4---
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
--------1 - 4------
BUDAFOKI LC
--------------3 - 0
BVSC-ZUGLÓ
---------------
DABAS-GYÓN FC
---------------
DALNOKI AKADÉMIA SE
---------------
FC DABAS
-------------9 - 0-
GÖDÖLLŐI SK
---------------
GRUND 1986 FC
---------------
III. KER. TVE
----1 - 0----------
IKARUS BSE
------2 - 2--------
MONORI SE
---------------
RÁKOSMENTI KSK
--------2 - 1------
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
---------------
VÁROSI SE DUNAKESZI
---------------

Meccsek

FC DABAS

2020. 09. 02. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 09. 02. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 09. 06. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 09. 06. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
FC DABAS
2020. 10. 07. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 10. 07. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
IKARUS BSE
2021. 02. 06. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 02. 06. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
DALNOKI AKADÉMIA SE
2020. 09. 30. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 09. 30. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
AIRNERGY FC
2020. 10. 04. 10:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 10. 04. 10:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
VÁROSI SE DUNAKESZI
2020. 10. 10. 12:00
Újlak utcai sporttelep
2020. 10. 10. 12:00
Újlak utcai sporttelep
RÁKOSMENTI KSK
FC DABAS
2020. 10. 21. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 10. 21. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 10. 28. 10:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2020. 10. 28. 10:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
FC DABAS
2020. 11. 04. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 11. 04. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
III. KER. TVE
2020. 11. 07. 09:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 11. 07. 09:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI LC
FC DABAS
2020. 11. 12. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 11. 12. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
BVSC-ZUGLÓ
2021. 02. 09. 18:00
Grund 1986 FC
2021. 02. 09. 18:00
Grund 1986 FC
GRUND 1986 FC
FC DABAS
2021. 03. 03. 18:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 03. 03. 18:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
DABAS-GYÓN FC
2021. 02. 20. 12:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2021. 02. 20. 12:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
GÖDÖLLŐI SK
FC DABAS
2021. 02. 25. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
2021. 02. 25. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
FC DABAS
2021. 02. 13. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 02. 13. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
MONORI SE
2021. 03. 13. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 03. 13. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
FC DABAS
2021. 03. 17. 16:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
2021. 03. 17. 16:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
DALNOKI AKADÉMIA SE
FC DABAS
2021. 03. 23. 14:00
Goldball Park
2021. 03. 23. 14:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
FC DABAS
2021. 03. 31. 16:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
2021. 03. 31. 16:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
VÁROSI SE DUNAKESZI
FC DABAS
2021. 04. 13. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 04. 13. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
RÁKOSMENTI KSK
2021. 05. 12. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 05. 12. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
FC DABAS
2021. 06. 30.
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 06. 30.
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
2021. 05. 01. 10:00
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 05. 01. 10:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
FC DABAS
2021. 04. 06. 12:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 04. 06. 12:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
BUDAFOKI LC
2021. 05. 15. 17:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2021. 05. 15. 17:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-ZUGLÓ
FC DABAS
2021. 04. 27. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 04. 27. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
GRUND 1986 FC
2021. 05. 26. 18:30
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2021. 05. 26. 18:30
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
FC DABAS
2021. 05. 19. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 05. 19. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
GÖDÖLLŐI SK

TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE

2020. 09. 02. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 09. 02. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 09. 06. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
2020. 09. 06. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
RÁKOSMENTI KSK
2020. 09. 13. 12:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 09. 13. 12:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 10. 22. 13:00
Testvériség SE Sporttelep
2020. 10. 22. 13:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
2020. 09. 26. 09:00
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 09. 26. 09:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 10. 03. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
2020. 10. 03. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
BUDAFOKI LC
2020. 10. 10. 11:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2020. 10. 10. 11:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-ZUGLÓ
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 10. 18. 12:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2020. 10. 18. 12:00
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
GRUND 1986 FC
2020. 10. 25. 12:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 10. 25. 12:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 10. 31. 18:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2020. 10. 31. 18:00
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
GÖDÖLLŐI SK
2020. 11. 08. 10:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
2020. 11. 08. 10:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
VÁROSI SE DUNAKESZI
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 11. 15. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 11. 15. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 11. 22. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
2020. 11. 22. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 11. 29. 16:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2020. 11. 29. 16:00
Szántóföld utcai Sporttelep
DALNOKI AKADÉMIA SE
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 02. 18. 14:00
Goldball Park
2021. 02. 18. 14:00
Goldball Park
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
AIRNERGY FC
2021. 02. 25. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
2021. 02. 25. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
FC DABAS
2021. 03. 06. 12:00
Újlak utcai sporttelep
2021. 03. 06. 12:00
Újlak utcai sporttelep
RÁKOSMENTI KSK
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 05. 17. 15:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
2021. 05. 17. 15:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 05. 11. 16:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2021. 05. 11. 16:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 04. 21. 14:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
2021. 04. 21. 14:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
III. KER. TVE
2021. 04. 03. 09:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 04. 03. 09:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI LC
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 04. 09. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
2021. 04. 09. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
BVSC-ZUGLÓ
2021. 04. 17. 12:00
Grund 1986 FC
2021. 04. 17. 12:00
Grund 1986 FC
GRUND 1986 FC
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 04. 25. 10:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
2021. 04. 25. 10:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
DABAS-GYÓN FC
2021. 05. 02. 10:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2021. 05. 02. 10:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
GÖDÖLLŐI SK
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 05. 24. 16:00
Testvériség SE Sporttelep
2021. 05. 24. 16:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
VÁROSI SE DUNAKESZI
2021. 05. 14. 18:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2021. 05. 14. 18:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
MONORI SE
2021. 05. 27. 15:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
2021. 05. 27. 15:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
IKARUS BSE
2021. 06. 30.
Vasgolyó utcai Sporttelep
2021. 06. 30.
Vasgolyó utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
DALNOKI AKADÉMIA SE
2021. 05. 19. 16:00
Testvériség SE Sporttelep
2021. 05. 19. 16:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
AIRNERGY FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->