Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Regionális U-17 Közép "A" Csoport 26. forduló

2021.04.06 - 14:00

Dabas, FC Dabas Wellis Sportpark

Budapest

MLSZ Regionális U-17 Közép "A" Csoport

Játékvezető
BERENDI TAMÁS CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KÁNYÁSI ISTVÁN, KÁLÉ ELEMÉR
FC DABAS
BUDAFOKI LC
90'
45'

Gólok

BECSKI TAMÁS

24'

1 - 0

 

 

1 - 1

32'

HARSÁNYI KRISZTIÁN

 

1 - 2

52'

GOMBÁR ATTILA

 

1 - 3

67'

HARSÁNYI KRISZTIÁN

 

1 - 4

76'

SZÜCS BARNA

 

1 - 5

80'

MADARAS MÁTÉ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 26 22 3 1 135 25 110 69 7.9
2 III. KER. TVE III. KER. TVE 26 21 4 1 156 20 136 67 8.5
3 IKARUS BSE IKARUS BSE 26 18 5 3 112 28 84 59 8.4
4 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 26 16 7 3 101 26 75 55 8.6
5 BUDAFOKI LC BUDAFOKI LC 26 16 5 5 126 29 97 53 8.4
6 GRUND 1986 FC GRUND 1986 FC 26 16 1 9 130 68 62 49 8.2
7 MONORI SE MONORI SE 26 15 0 11 85 58 27 45 8.2
8 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 26 12 4 10 86 77 9 40 8.8
9 DALNOKI AKADÉMIA SE DALNOKI AKADÉMIA SE 26 11 1 14 58 100 -42 34 8.3
10 VÁROSI SE DUNAKESZI VÁROSI SE DUNAKESZI 26 9 5 12 51 68 -17 32 8.7
11 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 26 9 3 14 94 82 12 30 8.7
12 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 26 9 1 16 50 61 -11 28 9.6
13 BSE PALÓC FARKASOK UP SE BSE PALÓC FARKASOK UP SE 26 8 1 17 52 127 -75 25 8.7
14 FC DABAS FC DABAS 26 2 3 21 27 104 -77 9 8
15 RÁKOSMENTI KSK RÁKOSMENTI KSK 26 2 1 23 39 181 -142 7 8.2
16 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 26 0 0 26 16 264 -248 0 7.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DABAS-GYÓN FC III. KER. TVE 14 12 0 2 43 5 38 36 12 9 3 0 31 2 29 30 26 21 3 2 74 7 67 66
2 DABAS-GYÓN FC AIRNERGY FC 14 7 5 2 19 7 12 26 12 9 1 2 29 3 26 28 26 16 6 4 48 10 38 54
3 DABAS-GYÓN FC IKARUS BSE 14 8 6 0 32 7 25 30 12 7 3 2 25 9 16 24 26 15 9 2 57 16 41 54
4 DABAS-GYÓN FC BVSC-ZUGLÓ 12 8 3 1 26 3 23 27 14 5 6 3 41 11 30 21 26 13 9 4 67 14 53 48
5 DABAS-GYÓN FC MONORI SE 13 7 4 2 22 12 10 25 13 7 1 5 16 17 -1 22 26 14 5 7 38 29 9 47
6 DABAS-GYÓN FC GRUND 1986 FC 13 7 3 3 37 17 20 24 13 7 1 5 27 15 12 22 26 14 4 8 64 32 32 46
7 DABAS-GYÓN FC BUDAFOKI LC 13 7 4 2 28 7 21 25 13 4 7 2 23 8 15 19 26 11 11 4 51 15 36 44
8 DABAS-GYÓN FC GÖDÖLLŐI SK 13 7 3 3 20 11 9 24 13 5 1 7 23 22 1 16 26 12 4 10 43 33 10 40
9 DABAS-GYÓN FC DALNOKI AKADÉMIA SE 12 2 7 3 6 9 -3 13 14 5 2 7 21 33 -12 17 26 7 9 10 27 42 -15 30
10 DABAS-GYÓN FC 1908 SZAC BUDAPEST 13 4 3 6 17 18 -1 15 13 2 7 4 8 12 -4 13 26 6 10 10 25 30 -5 28
11 DABAS-GYÓN FC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 12 3 4 5 21 19 2 13 14 3 4 7 20 22 -2 13 26 6 8 12 41 41 0 26
12 DABAS-GYÓN FC VÁROSI SE DUNAKESZI 13 4 4 5 15 16 -1 16 13 2 4 7 7 20 -13 10 26 6 8 12 22 36 -14 26
13 DABAS-GYÓN FC BSE PALÓC FARKASOK UP SE 13 3 2 8 12 26 -14 11 13 2 7 4 8 22 -14 13 26 5 9 12 20 48 -28 24
14 DABAS-GYÓN FC FC DABAS 13 2 4 7 6 22 -16 10 13 2 1 10 9 30 -21 7 26 4 5 17 15 52 -37 17
15 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 13 2 2 9 4 67 -63 8 13 0 3 10 2 56 -54 3 26 2 5 19 6 123 -117 11
16 DABAS-GYÓN FC RÁKOSMENTI KSK 13 0 1 12 8 57 -49 1 13 1 4 8 13 34 -21 7 26 1 5 20 21 91 -70 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DABAS-GYÓN FC BVSC-ZUGLÓ 12 11 0 1 50 10 40 33 14 11 3 0 85 15 70 36 26 22 3 1 135 25 110 69
2 DABAS-GYÓN FC III. KER. TVE 14 11 3 0 96 13 83 36 12 10 1 1 60 7 53 31 26 21 4 1 156 20 136 67
3 DABAS-GYÓN FC IKARUS BSE 14 10 3 1 62 14 48 33 12 8 2 2 50 14 36 26 26 18 5 3 112 28 84 59
4 DABAS-GYÓN FC AIRNERGY FC 14 7 6 1 49 17 32 27 12 9 1 2 52 9 43 28 26 16 7 3 101 26 75 55
5 DABAS-GYÓN FC BUDAFOKI LC 13 9 1 3 70 14 56 28 13 7 4 2 56 15 41 25 26 16 5 5 126 29 97 53
6 DABAS-GYÓN FC GRUND 1986 FC 13 9 0 4 67 34 33 27 13 7 1 5 63 34 29 22 26 16 1 9 130 68 62 49
7 DABAS-GYÓN FC MONORI SE 13 8 0 5 45 23 22 24 13 7 0 6 40 35 5 21 26 15 0 11 85 58 27 45
8 DABAS-GYÓN FC GÖDÖLLŐI SK 13 8 2 3 43 27 16 26 13 4 2 7 43 50 -7 14 26 12 4 10 86 77 9 40
9 DABAS-GYÓN FC DALNOKI AKADÉMIA SE 12 5 0 7 24 30 -6 15 14 6 1 7 34 70 -36 19 26 11 1 14 58 100 -42 34
10 DABAS-GYÓN FC VÁROSI SE DUNAKESZI 13 5 3 5 28 31 -3 18 13 4 2 7 23 37 -14 14 26 9 5 12 51 68 -17 32
11 DABAS-GYÓN FC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 12 4 2 6 43 47 -4 14 14 5 1 8 51 35 16 16 26 9 3 14 94 82 12 30
12 DABAS-GYÓN FC 1908 SZAC BUDAPEST 13 5 0 8 24 35 -11 15 13 4 1 8 26 26 0 13 26 9 1 16 50 61 -11 28
13 DABAS-GYÓN FC BSE PALÓC FARKASOK UP SE 13 4 1 8 29 60 -31 13 13 4 0 9 23 67 -44 12 26 8 1 17 52 127 -75 25
14 DABAS-GYÓN FC FC DABAS 13 2 1 10 13 43 -30 7 13 0 2 11 14 61 -47 2 26 2 3 21 27 104 -77 9
15 DABAS-GYÓN FC RÁKOSMENTI KSK 13 1 0 12 20 104 -84 3 13 1 1 11 19 77 -58 4 26 2 1 23 39 181 -142 7
16 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 13 0 0 13 8 145 -137 0 13 0 0 13 8 119 -111 0 26 0 0 26 16 264 -248 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
0 - 41 - 2-0 - 36 - 12 - 33 - 11 - 2-0 - 30 - 81 - 54 - 24 - 12 - 0
AIRNERGY FC
4 - 212 - 10 - 01 - 1-6 - 11 - 14 - 11 - 00 - 30 - 03 - 214 - 22 - 21 - 1
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
2 - 11 - 110 - 8-3 - 03 - 45 - 51 - 76 - 1-1 - 80 - 43 - 12 - 72 - 3
BUDAFOKI LC
0 - 00 - 1-1 - 316 - 18 - 08 - 010 - 38 - 00 - 53 - 17 - 0-1 - 08 - 0
BVSC-ZUGLÓ
-0 - 23 - 06 - 213 - 1--3 - 04 - 01 - 03 - 04 - 15 - 15 - 33 - 0
DABAS-GYÓN FC
2 - 40 - 132 - 70 - 190 - 32--0 - 70 - 130 - 30 - 110 - 32 - 40 - 222 - 7
DALNOKI AKADÉMIA SE
0 - 31 - 43 - 00 - 30 - 35 - 16 - 1-0 - 3-0 - 3-5 - 1-3 - 1
FC DABAS
0 - 30 - 63 - 01 - 50 - 53 - 02 - 4--0 - 21 - 60 - 41 - 11 - 31 - 4
GÖDÖLLŐI SK
5 - 4-3 - 02 - 24 - 45 - 01 - 85 - 02 - 61 - 2-4 - 05 - 13 - 03 - 0
GRUND 1986 FC
5 - 4-18 - 02 - 11 - 312 - 010 - 03 - 25 - 10 - 131 - 32 - 7-5 - 03 - 0
III. KER. TVE
-2 - 08 - 0-2 - 218 - 013 - 06 - 09 - 12 - 23 - 38 - 210 - 03 - 25 - 0
IKARUS BSE
3 - 02 - 27 - 02 - 21 - 23 - 05 - 07 - 07 - 07 - 32 - 24 - 29 - 03 - 1-
MONORI SE
3 - 21 - 03 - 01 - 23 - 510 - 07 - 14 - 03 - 02 - 33 - 4-3 - 12 - 5-
RÁKOSMENTI KSK
0 - 32 - 63 - 81 - 9--1 - 64 - 20 - 141 - 120 - 212 - 52 - 90 - 24 - 7
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
1 - 0-1 - 50 - 30 - 1217 - 32 - 37 - 15 - 51 - 100 - 2--9 - 30 - 0
VÁROSI SE DUNAKESZI
1 - 00 - 3-0 - 01 - 38 - 13 - 32 - 12 - 20 - 10-0 - 20 - 17 - 24 - 3

Meccsek

FC DABAS

2020. 09. 02. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 09. 02. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 09. 06. 12:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 09. 06. 12:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
FC DABAS
2020. 09. 16. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 09. 16. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
IKARUS BSE
2021. 02. 04. 18:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 02. 04. 18:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
DALNOKI AKADÉMIA SE
2020. 09. 30. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 09. 30. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
AIRNERGY FC
2020. 10. 04. 12:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2020. 10. 04. 12:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC DABAS
VÁROSI SE DUNAKESZI
2020. 10. 10. 10:00
Újlak utcai sporttelep
2020. 10. 10. 10:00
Újlak utcai sporttelep
RÁKOSMENTI KSK
FC DABAS
2020. 10. 21. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 10. 21. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 10. 28. 10:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2020. 10. 28. 10:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
FC DABAS
2020. 11. 04. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 11. 04. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
III. KER. TVE
2020. 11. 07. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 11. 07. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI LC
FC DABAS
2020. 11. 12. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 11. 12. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
BVSC-ZUGLÓ
2021. 03. 03. 18:30
Grund 1986 FC
2021. 03. 03. 18:30
Grund 1986 FC
GRUND 1986 FC
FC DABAS
2021. 02. 24. 18:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 02. 24. 18:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
DABAS-GYÓN FC
2021. 02. 20. 10:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2021. 02. 20. 10:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
GÖDÖLLŐI SK
FC DABAS
2021. 02. 27. 18:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2021. 02. 27. 18:00
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
FC DABAS
2021. 02. 13. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 02. 13. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
MONORI SE
2021. 03. 13. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 03. 13. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
FC DABAS
2021. 03. 21. 16:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
2021. 03. 21. 16:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
DALNOKI AKADÉMIA SE
FC DABAS
2021. 03. 23. 14:00
Goldball Park
2021. 03. 23. 14:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
FC DABAS
2021. 05. 26. 18:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
2021. 05. 26. 18:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
VÁROSI SE DUNAKESZI
FC DABAS
2021. 04. 13. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 04. 13. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
RÁKOSMENTI KSK
2021. 05. 12. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 05. 12. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
FC DABAS
2021. 06. 30.
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 06. 30.
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
2021. 05. 01. 12:00
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 05. 01. 12:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
FC DABAS
2021. 04. 06. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 04. 06. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
BUDAFOKI LC
2021. 05. 15. 10:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2021. 05. 15. 10:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-ZUGLÓ
FC DABAS
2021. 05. 06. 18:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 05. 06. 18:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
GRUND 1986 FC
2021. 06. 30.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2021. 06. 30.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
FC DABAS
2021. 05. 19. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 05. 19. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
GÖDÖLLŐI SK

BUDAFOKI LC

2020. 10. 28. 14:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 10. 28. 14:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI LC
VÁROSI SE DUNAKESZI
2020. 09. 05. 09:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2020. 09. 05. 09:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-ZUGLÓ
BUDAFOKI LC
2020. 09. 12. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 09. 12. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI LC
GRUND 1986 FC
2020. 09. 20. 11:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 09. 20. 11:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
BUDAFOKI LC
2020. 09. 26. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 09. 26. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI LC
GÖDÖLLŐI SK
2020. 10. 03. 13:00
Testvériség SE Sporttelep
2020. 10. 03. 13:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
BUDAFOKI LC
2020. 10. 10. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 10. 10. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI LC
MONORI SE
2020. 10. 17. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
2020. 10. 17. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
BUDAFOKI LC
2020. 10. 24. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 10. 24. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI LC
DALNOKI AKADÉMIA SE
2020. 11. 01. 14:00
Goldball Park
2020. 11. 01. 14:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
BUDAFOKI LC
2020. 11. 07. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 11. 07. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI LC
FC DABAS
2020. 11. 14. 10:00
Újlak utcai sporttelep
2020. 11. 14. 10:00
Újlak utcai sporttelep
RÁKOSMENTI KSK
BUDAFOKI LC
2020. 11. 21. 09:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 11. 21. 09:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI LC
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 02. 21. 12:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2021. 02. 21. 12:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
BUDAFOKI LC
2021. 04. 14. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 04. 14. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI LC
III. KER. TVE
2021. 02. 28. 10:00
Dunakeszi Város Magyarság Sporttelepe
2021. 02. 28. 10:00
Dunakeszi Város Magyarság Sporttelepe
VÁROSI SE DUNAKESZI
BUDAFOKI LC
2021. 05. 05. 14:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 05. 05. 14:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI LC
BVSC-ZUGLÓ
2021. 03. 13. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 03. 13. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
GRUND 1986 FC
BUDAFOKI LC
2021. 03. 31. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 03. 31. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI LC
DABAS-GYÓN FC
2021. 05. 12. 16:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2021. 05. 12. 16:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
GÖDÖLLŐI SK
BUDAFOKI LC
2021. 04. 03. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 04. 03. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI LC
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 04. 10. 12:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2021. 04. 10. 12:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
BUDAFOKI LC
2021. 04. 28. 14:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 04. 28. 14:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI LC
IKARUS BSE
2021. 06. 30.
Vasgolyó utcai Sporttelep
2021. 06. 30.
Vasgolyó utcai Sporttelep
DALNOKI AKADÉMIA SE
BUDAFOKI LC
2021. 05. 01. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 05. 01. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI LC
AIRNERGY FC
2021. 04. 06. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 04. 06. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
BUDAFOKI LC
2021. 05. 15. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 05. 15. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI LC
RÁKOSMENTI KSK
2021. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
BUDAFOKI LC
2021. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI LC
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
2021. 05. 19. 15:30
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 05. 19. 15:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
BUDAFOKI LC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->