Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád - Csanád Megyei I. osztály 3. forduló

2020.09.04 - 18:00

Szeged, Szent Gellért Fórum

Csongrád

Csongrád - Csanád Megyei I. osztály

Játékvezető
BÉLECZKI LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÓTH CSABA, TASNÁDI DÁVID MIKLÓS
SZEGED 2011 KFT. II.
ESK Kiskundorozsma
90'
45'

Gólok

SZŰCS ZSOLT

14'

1 - 0

 

 

1 - 1

49'

OTTLIK MÁRK
SZŰCS ZSOLT

66'

2 - 1

 

 

2 - 2

88'

CSEH RICHÁRD

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MAKÓ FC MAKÓ FC 3 3 0 0 19 0 19 9 10
2 ALGYŐ SK ALGYŐ SK 3 3 0 0 11 3 8 9 11.3
3 TISZASZIGET SE TISZASZIGET SE 3 3 0 0 8 1 7 9 9
4 ESK Kiskundorozsma ESK Kiskundorozsma 3 1 2 0 5 4 1 5 8.3
5 MÓRAHALOM VSE MÓRAHALOM VSE 3 1 1 1 3 3 0 4 4.3
6 SZEGED 2011 KFT. II. SZEGED 2011 KFT. II. 3 1 1 1 5 6 -1 4 6.3
7 APÁTFALVA SC APÁTFALVA SC 3 1 1 1 5 9 -4 4 9.3
8 Foliaplast-Bordány SK Foliaplast-Bordány SK 3 1 1 1 5 9 -4 4 6.7
9 Hódmezővásárhelyi FC II. Hódmezővásárhelyi FC II. 3 1 0 2 8 7 1 3 3.3
10 Szentesi Kinizsi SZITE Szentesi Kinizsi SZITE 3 1 0 2 5 6 -1 3 7.3
11 SZEGEDI VSE II. SZEGEDI VSE II. 3 1 0 2 7 11 -4 3 7.7
12 UTC 1913 Labdarúgó Kft UTC 1913 Labdarúgó Kft 3 0 1 2 2 9 -7 1 8
13 Székkutas TC Székkutas TC 3 0 1 2 2 10 -8 1 7.7
14 CSONGRÁD-KUNSÁG A. CSONGRÁD-KUNSÁG A. 3 0 0 3 4 11 -7 0 5.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSONGRÁD-KUNSÁG A. MAKÓ FC 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 5 0 5 6 3 3 0 0 7 0 7 9
2 CSONGRÁD-KUNSÁG A. ALGYŐ SK 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 1 0 3 1 2 4 3 2 1 0 6 1 5 7
3 CSONGRÁD-KUNSÁG A. TISZASZIGET SE 2 2 0 0 2 0 2 6 1 0 1 0 1 1 0 1 3 2 1 0 3 1 2 7
4 CSONGRÁD-KUNSÁG A. SZEGED 2011 KFT. II. 2 2 0 0 2 0 2 6 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 2 0 1 2 2 0 6
5 CSONGRÁD-KUNSÁG A. MÓRAHALOM VSE 1 1 0 0 2 0 2 3 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 1 1 1 2 1 1 4
6 CSONGRÁD-KUNSÁG A. Hódmezővásárhelyi FC II. 2 0 1 1 1 3 -2 1 1 1 0 0 2 0 2 3 3 1 1 1 3 3 0 4
7 CSONGRÁD-KUNSÁG A. APÁTFALVA SC 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 1 0 2 0 2 4 3 1 1 1 2 2 0 4
8 CSONGRÁD-KUNSÁG A. Szentesi Kinizsi SZITE 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 0 1 1 1 0 3 3 1 1 1 2 2 0 4
9 CSONGRÁD-KUNSÁG A. ESK Kiskundorozsma 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 0 1 1 1 0 3 3 1 1 1 1 1 0 4
10 CSONGRÁD-KUNSÁG A. UTC 1913 Labdarúgó Kft 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 0 2 1 1 2 -1 2
11 CSONGRÁD-KUNSÁG A. Foliaplast-Bordány SK 2 0 2 0 0 0 0 2 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 0 2 1 0 2 -2 2
12 CSONGRÁD-KUNSÁG A. CSONGRÁD-KUNSÁG A. 2 0 0 2 0 3 -3 0 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 1 2 1 4 -3 1
13 CSONGRÁD-KUNSÁG A. Székkutas TC 2 0 0 2 0 4 -4 0 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 1 2 1 5 -4 1
14 CSONGRÁD-KUNSÁG A. SZEGEDI VSE II. 2 0 1 1 1 3 -2 1 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 0 1 2 1 6 -5 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSONGRÁD-KUNSÁG A. MAKÓ FC 1 1 0 0 7 0 7 3 2 2 0 0 12 0 12 6 3 3 0 0 19 0 19 9
2 CSONGRÁD-KUNSÁG A. ALGYŐ SK 1 1 0 0 5 1 4 3 2 2 0 0 6 2 4 6 3 3 0 0 11 3 8 9
3 CSONGRÁD-KUNSÁG A. TISZASZIGET SE 2 2 0 0 6 0 6 6 1 1 0 0 2 1 1 3 3 3 0 0 8 1 7 9
4 CSONGRÁD-KUNSÁG A. ESK Kiskundorozsma 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 4 3 1 4 3 1 2 0 5 4 1 5
5 CSONGRÁD-KUNSÁG A. MÓRAHALOM VSE 1 1 0 0 2 0 2 3 2 0 1 1 1 3 -2 1 3 1 1 1 3 3 0 4
6 CSONGRÁD-KUNSÁG A. SZEGED 2011 KFT. II. 2 1 1 0 5 4 1 4 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 1 1 1 5 6 -1 4
7 CSONGRÁD-KUNSÁG A. APÁTFALVA SC 1 0 0 1 0 7 -7 0 2 1 1 0 5 2 3 4 3 1 1 1 5 9 -4 4
8 CSONGRÁD-KUNSÁG A. Foliaplast-Bordány SK 2 1 1 0 5 2 3 4 1 0 0 1 0 7 -7 0 3 1 1 1 5 9 -4 4
9 CSONGRÁD-KUNSÁG A. Hódmezővásárhelyi FC II. 2 0 0 2 1 7 -6 0 1 1 0 0 7 0 7 3 3 1 0 2 8 7 1 3
10 CSONGRÁD-KUNSÁG A. Szentesi Kinizsi SZITE 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 4 4 0 3 3 1 0 2 5 6 -1 3
11 CSONGRÁD-KUNSÁG A. SZEGEDI VSE II. 2 1 0 1 6 6 0 3 1 0 0 1 1 5 -4 0 3 1 0 2 7 11 -4 3
12 CSONGRÁD-KUNSÁG A. UTC 1913 Labdarúgó Kft 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 0 2 1 8 -7 0 3 0 1 2 2 9 -7 1
13 CSONGRÁD-KUNSÁG A. Székkutas TC 2 0 0 2 1 9 -8 0 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 1 2 2 10 -8 1
14 CSONGRÁD-KUNSÁG A. CSONGRÁD-KUNSÁG A. 2 0 0 2 2 6 -4 0 1 0 0 1 2 5 -3 0 3 0 0 3 4 11 -7 0
 
ALGYŐ SK
--------5 - 1----
APÁTFALVA SC
----0 - 7--------
Foliaplast-Bordány SK
-1 - 1----------4 - 1
CSONGRÁD-KUNSÁG A.
1 - 4--1 - 2---------
ESK Kiskundorozsma
------1 - 1------
Hódmezővásárhelyi FC II.
1 - 2----0 - 5-------
MAKÓ FC
--7 - 0----------
MÓRAHALOM VSE
-------2 - 0-----
SZEGED 2011 KFT. II.
----2 - 2----3 - 2---
SZEGEDI VSE II.
-1 - 4-5 - 2---------
Szentesi Kinizsi SZITE
----------1 - 2--
TISZASZIGET SE
-------2 - 0----4 - 0
Székkutas TC
------0 - 7---1 - 2--
UTC 1913 Labdarúgó Kft
------------1 - 1

Meccsek

SZEGED 2011 KFT. II.

2020. 08. 21. 19:00
Szent Gellért Fórum
2020. 08. 21. 19:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED 2011 KFT. II.
Szentesi Kinizsi SZITE
2020. 08. 29. 17:30
Mórahalom Sportcentrum
2020. 08. 29. 17:30
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
SZEGED 2011 KFT. II.
2020. 09. 04. 18:00
Szent Gellért Fórum
2020. 09. 04. 18:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED 2011 KFT. II.
ESK Kiskundorozsma
2020. 09. 11. 19:00
Szent Gellért Fórum
2020. 09. 11. 19:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED 2011 KFT. II.
CSONGRÁD-KUNSÁG A.
2020. 09. 19. 16:00
Tiszasziget Sportpálya
2020. 09. 19. 16:00
Tiszasziget Sportpálya
TISZASZIGET SE
SZEGED 2011 KFT. II.
2020. 09. 25. 19:00
Szent Gellért Fórum
2020. 09. 25. 19:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED 2011 KFT. II.
Székkutas TC
2020. 10. 04. 15:00
Bordány Sportpálya
2020. 10. 04. 15:00
Bordány Sportpálya
Foliaplast-Bordány SK
SZEGED 2011 KFT. II.
2020. 10. 09. 19:00
Szent Gellért Fórum
2020. 10. 09. 19:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED 2011 KFT. II.
Hódmezővásárhelyi FC II.
2020. 10. 17. 14:30
Mórahalom Sportcentrum
2020. 10. 17. 14:30
Mórahalom Sportcentrum
SZEGEDI VSE II.
SZEGED 2011 KFT. II.
2020. 10. 22. 19:00
Szent Gellért Fórum
2020. 10. 22. 19:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED 2011 KFT. II.
ALGYŐ SK
2020. 10. 31. 13:30
Apátfalva Sportpálya
2020. 10. 31. 13:30
Apátfalva Sportpálya
APÁTFALVA SC
SZEGED 2011 KFT. II.
2021. 02. 27. 14:00
Szent Gellért Fórum
2021. 02. 27. 14:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED 2011 KFT. II.
INFO
MAKÓ FC
2021. 02. 21. 13:00
Makó Város Sportcenrum
2021. 02. 21. 13:00
Makó Város Sportcenrum
UTC 1913 Labdarúgó Kft
INFO
SZEGED 2011 KFT. II.
2021. 03. 06. 14:30
Szentes Városi Stadion
2021. 03. 06. 14:30
Szentes Városi Stadion
Szentesi Kinizsi SZITE
03. 06. 14:30
SZEGED 2011 KFT. II.
2021. 03. 12. 19:00
Szent Gellért Fórum
2021. 03. 12. 19:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED 2011 KFT. II.
03. 12. 19:00
MÓRAHALOM VSE
2021. 03. 20. 15:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
ESK Kiskundorozsma
03. 20. 15:00
SZEGED 2011 KFT. II.
2021. 03. 27. 15:00
Csongrád Város Sportpálya
2021. 03. 27. 15:00
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁD-KUNSÁG A.
03. 27. 15:00
SZEGED 2011 KFT. II.
2021. 04. 01. 19:00
Szent Gellért Fórum
2021. 04. 01. 19:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED 2011 KFT. II.
04. 01. 19:00
TISZASZIGET SE
2021. 04. 10. 16:00
Székkutas Sportpálya
2021. 04. 10. 16:00
Székkutas Sportpálya
Székkutas TC
04. 10. 16:00
SZEGED 2011 KFT. II.
2021. 04. 16. 19:00
Szent Gellért Fórum
2021. 04. 16. 19:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED 2011 KFT. II.
04. 16. 19:00
Foliaplast-Bordány SK
2021. 04. 25. 17:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2021. 04. 25. 17:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
Hódmezővásárhelyi FC II.
04. 25. 17:00
SZEGED 2011 KFT. II.
2021. 04. 30. 19:00
Szent Gellért Fórum
2021. 04. 30. 19:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED 2011 KFT. II.
04. 30. 19:00
SZEGEDI VSE II.
2021. 05. 08. 17:00
Algyői Sportpálya
2021. 05. 08. 17:00
Algyői Sportpálya
ALGYŐ SK
05. 08. 17:00
SZEGED 2011 KFT. II.
2021. 05. 14. 19:00
Szent Gellért Fórum
2021. 05. 14. 19:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED 2011 KFT. II.
05. 14. 19:00
APÁTFALVA SC
2021. 05. 22. 17:30
Makó Város Sportcenrum
2021. 05. 22. 17:30
Makó Város Sportcenrum
MAKÓ FC
05. 22. 17:30
SZEGED 2011 KFT. II.
2021. 05. 28. 19:00
Szent Gellért Fórum
2021. 05. 28. 19:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED 2011 KFT. II.
05. 28. 19:00
UTC 1913 Labdarúgó Kft

ESK Kiskundorozsma

2020. 08. 22. 17:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2020. 08. 22. 17:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
ESK Kiskundorozsma
MÓRAHALOM VSE
2020. 08. 29. 17:30
Csongrád Város Sportpálya
2020. 08. 29. 17:30
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁD-KUNSÁG A.
ESK Kiskundorozsma
2020. 09. 04. 18:00
Szent Gellért Fórum
2020. 09. 04. 18:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED 2011 KFT. II.
ESK Kiskundorozsma
2020. 09. 12. 16:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2020. 09. 12. 16:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
ESK Kiskundorozsma
TISZASZIGET SE
2020. 09. 19. 16:00
Székkutas Sportpálya
2020. 09. 19. 16:00
Székkutas Sportpálya
Székkutas TC
ESK Kiskundorozsma
2020. 09. 26. 16:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2020. 09. 26. 16:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
ESK Kiskundorozsma
Foliaplast-Bordány SK
2020. 10. 03. 15:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 10. 03. 15:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
Hódmezővásárhelyi FC II.
ESK Kiskundorozsma
2020. 10. 10. 15:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2020. 10. 10. 15:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
ESK Kiskundorozsma
SZEGEDI VSE II.
2020. 10. 17. 14:30
Algyői Sportpálya
2020. 10. 17. 14:30
Algyői Sportpálya
ALGYŐ SK
ESK Kiskundorozsma
2020. 10. 24. 14:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2020. 10. 24. 14:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
ESK Kiskundorozsma
APÁTFALVA SC
2020. 10. 31. 13:30
Makó Város Sportcenrum
2020. 10. 31. 13:30
Makó Város Sportcenrum
MAKÓ FC
ESK Kiskundorozsma
2020. 11. 07. 13:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2020. 11. 07. 13:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
ESK Kiskundorozsma
UTC 1913 Labdarúgó Kft
2021. 02. 27. 14:00
Szentes Városi Stadion
2021. 02. 27. 14:00
Szentes Városi Stadion
Szentesi Kinizsi SZITE
INFO
ESK Kiskundorozsma
2021. 03. 06. 14:30
Mórahalom Sportcentrum
2021. 03. 06. 14:30
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
03. 06. 14:30
ESK Kiskundorozsma
2021. 03. 13. 14:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2021. 03. 13. 14:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
ESK Kiskundorozsma
03. 13. 14:30
CSONGRÁD-KUNSÁG A.
2021. 03. 20. 15:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
ESK Kiskundorozsma
03. 20. 15:00
SZEGED 2011 KFT. II.
2021. 03. 27. 15:00
Tiszasziget Sportpálya
2021. 03. 27. 15:00
Tiszasziget Sportpálya
TISZASZIGET SE
03. 27. 15:00
ESK Kiskundorozsma
2021. 04. 03. 16:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2021. 04. 03. 16:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
ESK Kiskundorozsma
04. 03. 16:00
Székkutas TC
2021. 04. 11. 16:00
Bordány Sportpálya
2021. 04. 11. 16:00
Bordány Sportpálya
Foliaplast-Bordány SK
04. 11. 16:00
ESK Kiskundorozsma
2021. 04. 17. 16:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2021. 04. 17. 16:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
ESK Kiskundorozsma
04. 17. 16:30
Hódmezővásárhelyi FC II.
2021. 04. 24. 17:00
Bordány Sportpálya
2021. 04. 24. 17:00
Bordány Sportpálya
SZEGEDI VSE II.
04. 24. 17:00
ESK Kiskundorozsma
2021. 05. 01. 17:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2021. 05. 01. 17:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
ESK Kiskundorozsma
05. 01. 17:00
ALGYŐ SK
2021. 05. 08. 17:00
Apátfalva Sportpálya
2021. 05. 08. 17:00
Apátfalva Sportpálya
APÁTFALVA SC
05. 08. 17:00
ESK Kiskundorozsma
2021. 05. 15. 17:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2021. 05. 15. 17:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
ESK Kiskundorozsma
05. 15. 17:30
MAKÓ FC
2021. 05. 22. 17:30
Újszegedi Sportpálya
2021. 05. 22. 17:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarúgó Kft
05. 22. 17:30
ESK Kiskundorozsma
2021. 05. 29. 17:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2021. 05. 29. 17:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
ESK Kiskundorozsma
05. 29. 17:30
Szentesi Kinizsi SZITE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple