Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 13. forduló

2021.10.20 - 13:00

Békéscsaba, Békéscsabai Kórház utcai Stadion

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
NAGY ATTILA LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MOLNÁR ALEX, JUHÁSZ LÁSZLÓ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
DEAC
90'
45'

Gólok

OLÁH ÁKOS

21'

1 - 0

 

ILYÉS TAMÁS

47'

2 - 0

 

 

2 - 1

88'

AL-SHERAJI RAUF MOHAMED

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 13 12 1 0 43 5 38 37 12.6
2 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 13 12 0 1 31 7 24 36 10.5
3 DEAC DEAC 13 8 2 3 35 15 20 26 9.2
4 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. 13 8 2 3 35 19 16 26 13.2
5 AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ 13 7 4 2 25 14 11 25 11.8
6 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 13 7 3 3 27 17 10 24 11
7 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 13 6 3 4 25 22 3 21 11.8
8 ÚJPEST FC II. ÚJPEST FC II. 13 5 3 5 20 22 -2 18 11.8
9 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 13 4 6 3 18 16 2 18 10.8
10 DVTK II. DVTK II. 13 5 2 6 27 30 -3 17 8.5
11 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 13 5 1 7 18 22 -4 16 9.1
12 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 13 4 4 5 23 23 0 16 10.1
13 PUTNOK FC PUTNOK FC 13 4 4 5 13 15 -2 16 8.5
14 EGER SE EGER SE 13 5 0 8 19 24 -5 15 11.3
15 DVSC II. DVSC II. 13 4 3 6 22 22 0 15 11.7
16 TISZAFÜREDI VSE TISZAFÜREDI VSE 13 3 5 5 24 22 2 14 12.1
17 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 13 2 4 7 9 33 -24 10 10.8
18 HIDASNÉMETI VSC HIDASNÉMETI VSC 13 2 1 10 12 49 -37 7 8.1
19 SBTC SBTC 13 0 4 9 8 32 -24 4 8.9
20 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER 13 0 2 11 9 34 -25 2 8.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 7 6 0 1 14 1 13 18 6 5 1 0 9 0 9 16 13 11 1 1 23 1 22 34
2 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER DEAC 8 7 0 1 13 2 11 21 5 1 2 2 3 3 0 5 13 8 2 3 16 5 11 26
3 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER KISVÁRDA MASTER GOOD II. 7 4 1 2 9 4 5 13 6 4 1 1 4 2 2 13 13 8 2 3 13 6 7 26
4 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER BKV ELŐRE 7 4 3 0 7 2 5 15 6 3 2 1 5 3 2 11 13 7 5 1 12 5 7 26
5 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. 8 4 2 2 7 4 3 14 5 3 2 0 10 4 6 11 13 7 4 2 17 8 9 25
6 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ 7 4 2 1 7 1 6 14 6 2 3 1 3 2 1 9 13 6 5 2 10 3 7 23
7 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER FÜZESGYARMATI SK 7 4 3 0 8 0 8 15 6 2 1 3 6 5 1 7 13 6 4 3 14 5 9 22
8 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER TISZAFÜREDI VSE 6 2 3 1 7 5 2 9 7 2 4 1 5 3 2 10 13 4 7 2 12 8 4 19
9 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 7 2 5 0 7 4 3 11 6 1 3 2 3 8 -5 6 13 3 8 2 10 12 -2 17
10 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER EGER SE 6 3 0 3 6 6 0 9 7 1 4 2 3 4 -1 7 13 4 4 5 9 10 -1 16
11 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER DVSC II. 5 0 3 2 2 5 -3 3 8 3 3 2 8 5 3 12 13 3 6 4 10 10 0 15
12 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER SÉNYŐ-CARNIFEX FC 6 2 2 2 5 4 1 8 7 1 3 3 2 6 -4 6 13 3 5 5 7 10 -3 14
13 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER JÁSZBERÉNYI FC 7 3 1 3 7 6 1 10 6 0 3 3 2 7 -5 3 13 3 4 6 9 13 -4 13
14 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER ÚJPEST FC II. 4 2 1 1 4 3 1 7 9 0 6 3 4 7 -3 6 13 2 7 4 8 10 -2 13
15 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER PUTNOK FC 6 0 5 1 1 2 -1 5 7 2 2 3 3 7 -4 8 13 2 7 4 4 9 -5 13
16 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER DVTK II. 7 1 5 1 7 6 1 8 6 1 1 4 4 11 -7 4 13 2 6 5 11 17 -6 12
17 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER 6 1 2 3 4 8 -4 5 7 1 1 5 2 8 -6 4 13 2 3 8 6 16 -10 9
18 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER HIDASNÉMETI VSC 6 1 1 4 1 8 -7 4 7 1 1 5 3 14 -11 4 13 2 2 9 4 22 -18 8
19 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER TÁLLYA KSE 6 0 5 1 1 3 -2 5 7 0 2 5 1 11 -10 2 13 0 7 6 2 14 -12 7
20 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER SBTC 7 0 2 5 1 7 -6 2 6 1 1 4 1 8 -7 4 13 1 3 9 2 15 -13 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 7 6 1 0 24 4 20 19 6 6 0 0 19 1 18 18 13 12 1 0 43 5 38 37
2 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER BKV ELŐRE 7 7 0 0 16 3 13 21 6 5 0 1 15 4 11 15 13 12 0 1 31 7 24 36
3 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER DEAC 8 7 0 1 27 9 18 21 5 1 2 2 8 6 2 5 13 8 2 3 35 15 20 26
4 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. 8 4 2 2 18 10 8 14 5 4 0 1 17 9 8 12 13 8 2 3 35 19 16 26
5 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ 7 4 3 0 14 6 8 15 6 3 1 2 11 8 3 10 13 7 4 2 25 14 11 25
6 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER KISVÁRDA MASTER GOOD II. 7 4 1 2 16 10 6 13 6 3 2 1 11 7 4 11 13 7 3 3 27 17 10 24
7 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 7 4 1 2 14 10 4 13 6 2 2 2 11 12 -1 8 13 6 3 4 25 22 3 21
8 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER ÚJPEST FC II. 4 1 1 2 7 8 -1 4 9 4 2 3 13 14 -1 14 13 5 3 5 20 22 -2 18
9 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER FÜZESGYARMATI SK 7 3 4 0 10 5 5 13 6 1 2 3 8 11 -3 5 13 4 6 3 18 16 2 18
10 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER DVTK II. 7 4 0 3 15 12 3 12 6 1 2 3 12 18 -6 5 13 5 2 6 27 30 -3 17
11 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER JÁSZBERÉNYI FC 7 4 0 3 12 9 3 12 6 1 1 4 6 13 -7 4 13 5 1 7 18 22 -4 16
12 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER SÉNYŐ-CARNIFEX FC 6 4 1 1 17 8 9 13 7 0 3 4 6 15 -9 3 13 4 4 5 23 23 0 16
13 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER PUTNOK FC 6 1 3 2 6 5 1 6 7 3 1 3 7 10 -3 10 13 4 4 5 13 15 -2 16
14 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER EGER SE 6 3 0 3 11 9 2 9 7 2 0 5 8 15 -7 6 13 5 0 8 19 24 -5 15
15 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER DVSC II. 5 1 1 3 6 10 -4 4 8 3 2 3 16 12 4 11 13 4 3 6 22 22 0 15
16 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER TISZAFÜREDI VSE 6 1 2 3 14 14 0 5 7 2 3 2 10 8 2 9 13 3 5 5 24 22 2 14
17 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER TÁLLYA KSE 6 2 2 2 6 12 -6 8 7 0 2 5 3 21 -18 2 13 2 4 7 9 33 -24 10
18 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER HIDASNÉMETI VSC 6 1 1 4 7 20 -13 4 7 1 0 6 5 29 -24 3 13 2 1 10 12 49 -37 7
19 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER SBTC 7 0 3 4 2 15 -13 3 6 0 1 5 6 17 -11 1 13 0 4 9 8 32 -24 4
20 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER 6 0 1 5 5 17 -12 1 7 0 1 6 4 17 -13 1 13 0 2 11 9 34 -25 2
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
-2 - 1-3 - 3--2 - 2----0 - 13 - 1-6 - 0-1 - 01 - 2-
BKV ELŐRE
-2 - 1--1 - 0-3 - 12 - 0---1 - 03 - 0---4 - 1--
DEAC
--2 - 0-3 - 05 - 02 - 1-7 - 03 - 21 - 4-------4 - 2
DVTK II.
2 - 31 - 4-1 - 02 - 1--0 - 2------4 - 0--5 - 2-
DVSC II.
----------0 - 30 - 1--2 - 22 - 32 - 1--
EGER SE
------2 - 3----1 - 34 - 0-1 - 0-3 - 0-0 - 3
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
-0 - 1-1 - 1-2 - 5--3 - 02 - 1---3 - 1---3 - 1-
FÜZESGYARMATI SK
----3 - 1------0 - 03 - 32 - 10 - 00 - 0-2 - 0-
AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ
--2 - 2-0 - 0------6 - 12 - 1-2 - 1-1 - 0-1 - 1
HIDASNÉMETI VSC
0 - 40 - 5--1 - 44 - 1--1 - 51 - 1---------
JÁSZBERÉNYI FC
1 - 31 - 3---0 - 1-2 - 12 - 0--2 - 1----4 - 0--
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
-2 - 0-5 - 2-----7 - 04 - 0--3 - 0-2 - 1-1 - 1-
PUTNOK FC
--0 - 0---1 - 1--3 - 0-0 - 1---1 - 1--1 - 2
SBTC
----1 - 5-0 - 3----0 - 3-0 - 0-0 - 3-0 - 01 - 1
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
4 - 3--1 - 42 - 03 - 0--1 - 1-----6 - 0----
TÁLLYA KSE
------0 - 0----0 - 5-2 - 1-1 - 02 - 21 - 4-
TISZAFÜREDI VSE
2 - 4--4 - 4-----5 - 11 - 2---2 - 2--0 - 1-
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER
--0 - 4---2 - 4----0 - 3----2 - 21 - 20 - 2
ÚJPEST FC II.
----1 - 3---2 - 32 - 0----2 - 2----
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
-0 - 2-5 - 1--4 - 30 - 0-2 - 42 - 0---3 - 0----

Meccsek

BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.

2021. 08. 01. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2021. 08. 01. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
FÜZESGYARMATI SK
2021. 08. 11. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 08. 11. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2021. 08. 15. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2021. 08. 15. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
DVSC II.
2021. 08. 22. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2021. 08. 22. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
ÚJPEST FC II.
2021. 09. 01. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2021. 09. 01. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
TÁLLYA KSE
2021. 09. 04. 16:00
Sényő Sporttelep
2021. 09. 04. 16:00
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2021. 09. 12. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2021. 09. 12. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
SBTC
2021. 09. 22. 14:00
DVTK Edzőközpont
2021. 09. 22. 14:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2021. 09. 26. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2021. 09. 26. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER
2021. 10. 03. 15:00
Hidasnémeti Sportcentrum
2021. 10. 03. 15:00
Hidasnémeti Sportcentrum
HIDASNÉMETI VSC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2021. 10. 10. 15:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2021. 10. 10. 15:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
PUTNOK FC
2021. 10. 17. 13:00
Jászberényi Városi Stadion
2021. 10. 17. 13:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2021. 10. 20. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2021. 10. 20. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
DEAC
2021. 10. 24. 13:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 10. 24. 13:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2021. 10. 31. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2021. 10. 31. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 11. 07. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 11. 07. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2021. 11. 14. 13:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2021. 11. 14. 13:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 11. 21. 13:00
Hajdúszoboszlói Sporttelep
2021. 11. 21. 13:00
Hajdúszoboszlói Sporttelep
AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2021. 11. 28. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2021. 11. 28. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
2021. 12. 05. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 12. 05. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2022. 02. 13.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 02. 13.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
02. 13.
TISZAFÜREDI VSE
2022. 02. 20.
Debreceni Nagyerdei Stadion
2022. 02. 20.
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
02. 20.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2022. 02. 27.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2022. 02. 27.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
02. 27.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2022. 03. 06.
Tállya Községi Sporttelep
2022. 03. 06.
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
03. 06.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2022. 03. 13.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 03. 13.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
03. 13.
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2022. 03. 20.
Szojka Ferenc Stadion
2022. 03. 20.
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
03. 20.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2022. 03. 27.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 03. 27.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
03. 27.
DVTK II.
2022. 04. 03.
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
2022. 04. 03.
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER
04. 03.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2022. 04. 10.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 04. 10.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
04. 10.
HIDASNÉMETI VSC
2022. 04. 13.
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2022. 04. 13.
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
04. 13.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2022. 04. 17.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 04. 17.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
04. 17.
JÁSZBERÉNYI FC
2022. 04. 24.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 04. 24.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
04. 24.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2022. 05. 01.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 05. 01.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
05. 01.
BKV ELŐRE
2022. 05. 04.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2022. 05. 04.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
05. 04.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2022. 05. 08.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 05. 08.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
05. 08.
EGER SE
2022. 05. 15.
Tiszaújváros Sportcentrum
2022. 05. 15.
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
05. 15.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2022. 05. 22.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 05. 22.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
05. 22.
AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ
2022. 05. 29.
Kolorcity Aréna
2022. 05. 29.
Kolorcity Aréna
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
05. 29.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.

DEAC

2021. 08. 01. 17:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 08. 01. 17:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
DVTK II.
2021. 08. 11. 17:30
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
2021. 08. 11. 17:30
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER
DEAC
2021. 08. 15. 17:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 08. 15. 17:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
HIDASNÉMETI VSC
2021. 08. 22. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 08. 22. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
DEAC
2021. 09. 01. 16:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 09. 01. 16:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
JÁSZBERÉNYI FC
2021. 09. 04. 16:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 09. 04. 16:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
FÜZESGYARMATI SK
2021. 09. 12. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 09. 12. 16:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
DEAC
2021. 09. 22. 16:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 09. 22. 16:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 09. 26. 16:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 09. 26. 16:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
EGER SE
2021. 10. 03. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 10. 03. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 10. 10. 15:00
Hajdúszoboszlói Sporttelep
2021. 10. 10. 15:00
Hajdúszoboszlói Sporttelep
AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ
DEAC
2021. 10. 17. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 10. 17. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
2021. 10. 20. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2021. 10. 20. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
DEAC
2021. 10. 24. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 10. 24. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
TISZAFÜREDI VSE
2021. 10. 31. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 10. 31. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
DVSC II.
2021. 11. 07. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 11. 07. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
ÚJPEST FC II.
2021. 11. 14. 13:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 11. 14. 13:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
DEAC
2021. 11. 21. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 11. 21. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 11. 28. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
2021. 11. 28. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
DEAC
2021. 12. 05. 11:00
DVTK Edzőközpont
2021. 12. 05. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
DEAC
2022. 02. 13.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 02. 13.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
02. 13.
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER
2022. 02. 20.
Hidasnémeti Sportcentrum
2022. 02. 20.
Hidasnémeti Sportcentrum
HIDASNÉMETI VSC
02. 20.
DEAC
2022. 02. 27.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 02. 27.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
02. 27.
PUTNOK FC
2022. 03. 06.
Jászberényi Városi Stadion
2022. 03. 06.
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
03. 06.
DEAC
2022. 03. 13.
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2022. 03. 13.
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
03. 13.
DEAC
2022. 03. 20.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 03. 20.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
03. 20.
BKV ELŐRE
2022. 03. 27.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2022. 03. 27.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
03. 27.
DEAC
2022. 04. 03.
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2022. 04. 03.
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
04. 03.
DEAC
2022. 04. 10.
Tiszaújváros Sportcentrum
2022. 04. 10.
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
04. 10.
DEAC
2022. 04. 13.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 04. 13.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
04. 13.
AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ
2022. 04. 17.
Kolorcity Aréna
2022. 04. 17.
Kolorcity Aréna
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
04. 17.
DEAC
2022. 04. 24.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 04. 24.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
04. 24.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2022. 05. 01.
Lipcsey Elemér Sporttelep
2022. 05. 01.
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
05. 01.
DEAC
2022. 05. 04.
Debreceni Nagyerdei Stadion
2022. 05. 04.
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
05. 04.
DEAC
2022. 05. 08.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2022. 05. 08.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
05. 08.
DEAC
2022. 05. 15.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 05. 15.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
05. 15.
TÁLLYA KSE
2022. 05. 22.
Sényő Sporttelep
2022. 05. 22.
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
05. 22.
DEAC
2022. 05. 29.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 05. 29.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
05. 29.
SBTC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->