Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 20. forduló

2021.12.05 - 13:00

Füzesgyarmat, Lázár Gyula Városi Sporttelep (Füzesgyarmat Sporttelep)

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
KOVÁCS TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KÖVÉR TAMÁS, MOLNÁR LÁSZLÓ MÁTÉ
FÜZESGYARMATI SK
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
90'
45'

Gólok

RADUCU CONSTANTIN SORIN

8'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 20 17 2 1 62 12 50 53 11.3
2 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 20 16 1 3 42 20 22 49 11.4
3 DEAC DEAC 20 14 3 3 52 20 32 45 11
4 AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ 20 12 4 4 44 23 21 40 11
5 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 20 11 4 5 42 30 12 37 10.8
6 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 20 11 3 6 35 25 10 36 10.7
7 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 20 10 2 8 35 30 5 32 11.2
8 PUTNOK FC PUTNOK FC 20 9 5 6 29 23 6 32 11
9 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 20 9 4 7 34 31 3 31 10.4
10 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. 20 8 3 9 43 38 5 27 10.6
11 ÚJPEST FC II. ÚJPEST FC II. 20 7 5 8 34 33 1 26 10.2
12 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 20 6 8 6 27 30 -3 26 10.4
13 DVTK II. DVTK II. 20 7 3 10 41 47 -6 24 10
14 DVSC II. DVSC II. 20 6 4 10 32 37 -5 22 10
15 EGER SE EGER SE 20 7 0 13 30 43 -13 21 10.6
16 TISZAFÜREDI VSE TISZAFÜREDI VSE 20 5 5 10 29 36 -7 20 9.8
17 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 20 4 4 12 17 46 -29 16 10.4
18 HIDASNÉMETI VSC HIDASNÉMETI VSC 20 2 3 15 17 63 -46 9 10
19 SBTC SBTC 20 1 6 13 15 42 -27 9 9.7
20 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER 20 1 5 14 16 47 -31 8 9.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 10 8 1 1 18 2 16 25 10 8 1 1 15 4 11 25 20 16 2 2 33 6 27 50
2 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER DEAC 12 7 4 1 14 3 11 25 8 3 2 3 7 6 1 11 20 10 6 4 21 9 12 36
3 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER KISVÁRDA MASTER GOOD II. 9 4 2 3 9 5 4 14 11 6 2 3 7 4 3 20 20 10 4 6 16 9 7 34
4 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ 10 5 3 2 8 3 5 18 10 4 4 2 7 5 2 16 20 9 7 4 15 8 7 34
5 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER BKV ELŐRE 10 5 4 1 9 3 6 19 10 4 3 3 6 7 -1 15 20 9 7 4 15 10 5 34
6 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 11 5 5 1 14 9 5 20 9 3 4 2 7 9 -2 13 20 8 9 3 21 18 3 33
7 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER FÜZESGYARMATI SK 11 6 3 2 11 4 7 21 9 2 2 5 7 8 -1 8 20 8 5 7 18 12 6 29
8 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. 11 5 2 4 10 7 3 17 9 3 3 3 12 10 2 12 20 8 5 7 22 17 5 29
9 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER JÁSZBERÉNYI FC 10 5 2 3 11 7 4 17 10 2 5 3 7 10 -3 11 20 7 7 6 18 17 1 28
10 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER PUTNOK FC 9 2 6 1 6 3 3 12 11 4 4 3 8 9 -1 16 20 6 10 4 14 12 2 28
11 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER DVSC II. 7 0 5 2 3 6 -3 5 13 5 4 4 13 10 3 19 20 5 9 6 16 16 0 24
12 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER TISZAFÜREDI VSE 11 3 4 4 10 10 0 13 9 2 5 2 5 5 0 11 20 5 9 6 15 15 0 24
13 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER SÉNYŐ-CARNIFEX FC 10 4 3 3 8 5 3 15 10 1 6 3 3 7 -4 9 20 5 9 6 11 12 -1 24
14 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER DVTK II. 11 3 7 1 15 10 5 16 9 1 2 6 4 13 -9 5 20 4 9 7 19 23 -4 21
15 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER EGER SE 9 3 1 5 9 12 -3 10 11 1 7 3 5 7 -2 10 20 4 8 8 14 19 -5 20
16 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER ÚJPEST FC II. 8 3 3 2 8 6 2 12 12 0 8 4 5 11 -6 8 20 3 11 6 13 17 -4 20
17 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER 10 1 5 4 5 10 -5 8 10 3 1 6 6 10 -4 10 20 4 6 10 11 20 -9 18
18 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER TÁLLYA KSE 10 2 6 2 4 6 -2 12 10 0 4 6 2 14 -12 4 20 2 10 8 6 20 -14 16
19 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER HIDASNÉMETI VSC 10 1 3 6 1 10 -9 6 10 2 2 6 5 17 -12 8 20 3 5 12 6 27 -21 14
20 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER SBTC 11 1 2 8 3 12 -9 5 9 2 2 5 2 10 -8 8 20 3 4 13 5 22 -17 13
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 10 9 1 0 31 5 26 28 10 8 1 1 31 7 24 25 20 17 2 1 62 12 50 53
2 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER BKV ELŐRE 10 9 1 0 22 5 17 28 10 7 0 3 20 15 5 21 20 16 1 3 42 20 22 49
3 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER DEAC 12 10 1 1 35 10 25 31 8 4 2 2 17 10 7 14 20 14 3 3 52 20 32 45
4 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ 10 6 3 1 21 9 12 21 10 6 1 3 23 14 9 19 20 12 4 4 44 23 21 40
5 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 11 7 1 3 25 16 9 22 9 4 3 2 17 14 3 15 20 11 4 5 42 30 12 37
6 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER KISVÁRDA MASTER GOOD II. 9 6 1 2 19 11 8 19 11 5 2 4 16 14 2 17 20 11 3 6 35 25 10 36
7 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER JÁSZBERÉNYI FC 10 6 1 3 18 11 7 19 10 4 1 5 17 19 -2 13 20 10 2 8 35 30 5 32
8 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER PUTNOK FC 9 3 3 3 15 10 5 12 11 6 2 3 14 13 1 20 20 9 5 6 29 23 6 32
9 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER SÉNYŐ-CARNIFEX FC 10 7 1 2 25 12 13 22 10 2 3 5 9 19 -10 9 20 9 4 7 34 31 3 31
10 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. 11 4 3 4 23 17 6 15 9 4 0 5 20 21 -1 12 20 8 3 9 43 38 5 27
11 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER ÚJPEST FC II. 8 3 2 3 19 13 6 11 12 4 3 5 15 20 -5 15 20 7 5 8 34 33 1 26
12 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER FÜZESGYARMATI SK 11 5 6 0 18 11 7 21 9 1 2 6 9 19 -10 5 20 6 8 6 27 30 -3 26
13 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER DVTK II. 11 6 0 5 26 23 3 18 9 1 3 5 15 24 -9 6 20 7 3 10 41 47 -6 24
14 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER DVSC II. 7 2 1 4 10 13 -3 7 13 4 3 6 22 24 -2 15 20 6 4 10 32 37 -5 22
15 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER EGER SE 9 4 0 5 17 20 -3 12 11 3 0 8 13 23 -10 9 20 7 0 13 30 43 -13 21
16 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER TISZAFÜREDI VSE 11 3 2 6 19 24 -5 11 9 2 3 4 10 12 -2 9 20 5 5 10 29 36 -7 20
17 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER TÁLLYA KSE 10 3 2 5 11 19 -8 11 10 1 2 7 6 27 -21 5 20 4 4 12 17 46 -29 16
18 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER HIDASNÉMETI VSC 10 1 2 7 7 24 -17 5 10 1 1 8 10 39 -29 4 20 2 3 15 17 63 -46 9
19 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER SBTC 11 0 4 7 6 23 -17 4 9 1 2 6 9 19 -10 5 20 1 6 13 15 42 -27 9
20 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER 10 0 2 8 7 26 -19 2 10 1 3 6 9 21 -12 6 20 1 5 14 16 47 -31 8
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
-2 - 1-3 - 3-1 - 22 - 2---3 - 30 - 13 - 1-6 - 0-1 - 01 - 21 - 2
BKV ELŐRE
4 - 12 - 1-1 - 11 - 0-3 - 12 - 0---1 - 03 - 0-1 - 0-4 - 1--
DEAC
--2 - 03 - 03 - 05 - 02 - 1-7 - 03 - 21 - 4--3 - 0-1 - 0-1 - 14 - 2
DVTK II.
2 - 31 - 43 - 51 - 02 - 1--0 - 24 - 22 - 3--2 - 1-4 - 0--5 - 2-
DVSC II.
-------2 - 3--0 - 30 - 1--2 - 22 - 32 - 1-2 - 0
EGER SE
3 - 2---2 - 3-2 - 31 - 6---1 - 34 - 0-1 - 0-3 - 0-0 - 3
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
-0 - 1-1 - 15 - 22 - 53 - 1-3 - 02 - 10 - 3--3 - 1-3 - 0-3 - 1-
FÜZESGYARMATI SK
1 - 0--1 - 03 - 1---3 - 3--0 - 03 - 32 - 10 - 00 - 03 - 32 - 0-
AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ
4 - 0-2 - 2-0 - 0-0 - 33 - 0---6 - 12 - 1-2 - 1-1 - 0-1 - 1
HIDASNÉMETI VSC
0 - 40 - 5--1 - 44 - 1--1 - 51 - 1-0 - 00 - 2-0 - 1-0 - 1--
JÁSZBERÉNYI FC
1 - 31 - 3--1 - 00 - 1-2 - 12 - 0--2 - 10 - 0-5 - 2-4 - 0--
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
-2 - 0-5 - 2-3 - 1-2 - 02 - 07 - 04 - 0--3 - 0-2 - 1-1 - 1-
PUTNOK FC
--0 - 04 - 2--1 - 1--3 - 0-0 - 1-1 - 2-1 - 1-4 - 11 - 2
SBTC
-1 - 30 - 1-1 - 5-0 - 3----0 - 32 - 30 - 0-0 - 31 - 10 - 01 - 1
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
4 - 31 - 2-1 - 42 - 03 - 0--1 - 13 - 02 - 1---6 - 0---2 - 1
TÁLLYA KSE
--1 - 3--1 - 20 - 0----0 - 51 - 22 - 1-1 - 02 - 21 - 42 - 0
TISZAFÜREDI VSE
2 - 42 - 0-4 - 4-1 - 0--1 - 35 - 11 - 21 - 5--2 - 2--0 - 10 - 2
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER
--0 - 41 - 1--2 - 4---1 - 50 - 30 - 2-0 - 1-2 - 21 - 20 - 2
ÚJPEST FC II.
-7 - 0--1 - 33 - 21 - 1-2 - 32 - 01 - 2---2 - 2----
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
-0 - 2-5 - 1--4 - 30 - 0-2 - 42 - 02 - 1--3 - 0---1 - 0

Meccsek

FÜZESGYARMATI SK

2021. 08. 01. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2021. 08. 01. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
FÜZESGYARMATI SK
2021. 08. 11. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 08. 11. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
PUTNOK FC
2021. 08. 15. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 08. 15. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TISZAFÜREDI VSE
2021. 08. 22. 17:30
Jászberényi Városi Stadion
2021. 08. 22. 17:30
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
FÜZESGYARMATI SK
2021. 09. 01. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 09. 01. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
DVSC II.
2021. 09. 04. 16:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 09. 04. 16:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
FÜZESGYARMATI SK
2021. 09. 12. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 09. 12. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
ÚJPEST FC II.
2021. 09. 22. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 09. 22. 16:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
FÜZESGYARMATI SK
2021. 09. 26. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 09. 26. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TÁLLYA KSE
2021. 10. 03. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2021. 10. 03. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
FÜZESGYARMATI SK
2021. 10. 10. 15:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 10. 10. 15:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 10. 17. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 10. 17. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
FÜZESGYARMATI SK
2021. 10. 27. 11:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 10. 27. 11:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SBTC
2021. 10. 24. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 10. 24. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
FÜZESGYARMATI SK
2021. 10. 31. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 10. 31. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
DVTK II.
2021. 11. 07. 13:00
Hajdúszoboszlói Sporttelep
2021. 11. 07. 13:00
Hajdúszoboszlói Sporttelep
AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ
FÜZESGYARMATI SK
2021. 11. 14. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 11. 14. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER
2021. 11. 21. 15:00
Kolorcity Aréna
2021. 11. 21. 15:00
Kolorcity Aréna
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
FÜZESGYARMATI SK
2021. 11. 28. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 11. 28. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
HIDASNÉMETI VSC
2021. 12. 05. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 12. 05. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2022. 02. 13. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2022. 02. 13. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
02. 13. 14:00
FÜZESGYARMATI SK
2022. 02. 20. 14:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2022. 02. 20. 14:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
02. 20. 14:00
FÜZESGYARMATI SK
2022. 02. 27. 14:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2022. 02. 27. 14:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
02. 27. 14:00
JÁSZBERÉNYI FC
2022. 03. 06. 11:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
2022. 03. 06. 11:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
03. 06. 11:00
FÜZESGYARMATI SK
2022. 03. 13. 14:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2022. 03. 13. 14:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
03. 13. 14:00
DEAC
2022. 03. 20. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2022. 03. 20. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
03. 20. 11:00
FÜZESGYARMATI SK
2022. 03. 27. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2022. 03. 27. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
03. 27. 16:00
BKV ELŐRE
2022. 04. 03. 16:00
Tállya Községi Sporttelep
2022. 04. 03. 16:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
04. 03. 16:00
FÜZESGYARMATI SK
2022. 04. 10. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2022. 04. 10. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
04. 10. 16:00
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2022. 04. 13. 16:00
Sényő Sporttelep
2022. 04. 13. 16:00
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
04. 13. 16:00
FÜZESGYARMATI SK
2022. 04. 17. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2022. 04. 17. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
04. 17. 17:00
EGER SE
2022. 04. 24. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
2022. 04. 24. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
04. 24. 17:00
FÜZESGYARMATI SK
2022. 05. 01. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2022. 05. 01. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
05. 01. 17:00
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2022. 05. 04. 15:00
DVTK Edzőközpont
2022. 05. 04. 15:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
05. 04. 15:00
FÜZESGYARMATI SK
2022. 05. 08. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2022. 05. 08. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
05. 08. 17:00
AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ
2022. 05. 15. 17:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
2022. 05. 15. 17:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER
05. 15. 17:00
FÜZESGYARMATI SK
2022. 05. 22. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2022. 05. 22. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
05. 22. 17:00
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
2022. 05. 29. 17:00
Hidasnémeti Sportcentrum
2022. 05. 29. 17:00
Hidasnémeti Sportcentrum
HIDASNÉMETI VSC
05. 29. 17:00
FÜZESGYARMATI SK

BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.

2021. 08. 01. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2021. 08. 01. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
FÜZESGYARMATI SK
2021. 08. 11. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 08. 11. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2021. 08. 15. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2021. 08. 15. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
DVSC II.
2021. 08. 22. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2021. 08. 22. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
ÚJPEST FC II.
2021. 09. 01. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2021. 09. 01. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
TÁLLYA KSE
2021. 09. 04. 16:00
Sényő Sporttelep
2021. 09. 04. 16:00
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2021. 09. 12. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2021. 09. 12. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
SBTC
2021. 09. 22. 14:00
DVTK Edzőközpont
2021. 09. 22. 14:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2021. 09. 26. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2021. 09. 26. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER
2021. 10. 03. 15:00
Hidasnémeti Sportcentrum
2021. 10. 03. 15:00
Hidasnémeti Sportcentrum
HIDASNÉMETI VSC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2021. 10. 10. 15:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2021. 10. 10. 15:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
PUTNOK FC
2021. 10. 17. 13:00
Jászberényi Városi Stadion
2021. 10. 17. 13:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2021. 10. 20. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2021. 10. 20. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
DEAC
2021. 10. 24. 13:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 10. 24. 13:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2021. 10. 31. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2021. 10. 31. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 11. 07. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 11. 07. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2021. 11. 14. 13:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2021. 11. 14. 13:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 11. 21. 13:00
Hajdúszoboszlói Sporttelep
2021. 11. 21. 13:00
Hajdúszoboszlói Sporttelep
AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2021. 11. 28. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2021. 11. 28. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
2021. 12. 05. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 12. 05. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2022. 02. 13. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 02. 13. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
02. 13. 11:00
TISZAFÜREDI VSE
2022. 02. 20. 11:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
2022. 02. 20. 11:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
02. 20. 11:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2022. 02. 27. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2022. 02. 27. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
02. 27. 11:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2022. 03. 06. 14:00
Tállya Községi Sporttelep
2022. 03. 06. 14:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
03. 06. 14:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2022. 03. 13. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 03. 13. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
03. 13. 11:00
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2022. 03. 20. 14:00
Szojka Ferenc Stadion
2022. 03. 20. 14:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
03. 20. 14:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2022. 03. 27. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 03. 27. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
03. 27. 11:00
DVTK II.
2022. 04. 03. 16:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
2022. 04. 03. 16:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER
04. 03. 16:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2022. 04. 10. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 04. 10. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
04. 10. 11:00
HIDASNÉMETI VSC
2022. 04. 13. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2022. 04. 13. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
04. 13. 16:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2022. 04. 17. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 04. 17. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
04. 17. 11:00
JÁSZBERÉNYI FC
2022. 04. 24. 17:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 04. 24. 17:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
04. 24. 17:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2022. 05. 01. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 05. 01. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
05. 01. 12:00
BKV ELŐRE
2022. 05. 04. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2022. 05. 04. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
05. 04. 17:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2022. 05. 08. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 05. 08. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
05. 08. 11:00
EGER SE
2022. 05. 15. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2022. 05. 15. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
05. 15. 17:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2022. 05. 22. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 05. 22. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
05. 22. 11:00
AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ
2022. 05. 29. 17:00
Kolorcity Aréna
2022. 05. 29. 17:00
Kolorcity Aréna
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
05. 29. 17:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->