Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 7. forduló

2021.09.12 - 16:00

Budapest, BKV Előre Sporttelep (BKV Előre Stadion)

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
KATONA BALÁZS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
RING KEVIN, TOPÁLSZKI SZABIN
BKV ELŐRE
DEAC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

46'

BIDZILYA ANTON
BUSAI ATTILA

47'

1 - 1

 

TÓTH SZABOLCS

79'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 7 7 0 0 22 4 18 21
2 KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 7 6 1 0 22 4 18 19
3 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 7 5 2 0 17 5 12 17
4 AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ 7 5 2 0 11 5 6 17
5 DEAC DEAC 7 5 1 1 19 5 14 16
6 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 7 5 1 1 17 7 10 16
7 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. 7 3 2 2 22 14 8 11
8 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 7 3 1 3 12 11 1 10
9 EGER SE EGER SE 7 3 0 4 11 12 -1 9
10 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 7 2 3 2 9 7 2 9
11 PUTNOK FC PUTNOK FC 7 2 2 3 8 6 2 8
12 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 7 2 2 3 11 15 -4 8
13 ÚJPEST FC II. ÚJPEST FC II. 7 2 1 4 8 13 -5 7
14 HIDASNÉMETI VSC HIDASNÉMETI VSC 7 2 1 4 9 22 -13 7
15 DVSC II. DVSC II. 7 1 3 3 11 15 -4 6
16 TISZAFÜREDI VSE TISZAFÜREDI VSE 7 1 2 4 8 12 -4 5
17 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 7 1 2 4 4 16 -12 5
18 DVTK II. DVTK II. 7 1 1 5 7 20 -13 4
19 SBTC SBTC 7 0 1 6 3 19 -16 1
20 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER 7 0 0 7 3 22 -19 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 4 3 0 1 7 1 6 9 3 3 0 0 5 0 5 9 7 6 0 1 12 1 11 18
2 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER KISVÁRDA MASTER GOOD II. 4 3 0 1 6 3 3 9 3 3 0 0 3 0 3 9 7 6 0 1 9 3 6 18
3 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER DEAC 4 4 0 0 7 0 7 12 3 1 2 0 3 1 2 5 7 5 2 0 10 1 9 17
4 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER BKV ELŐRE 4 3 1 0 5 1 4 10 3 2 1 0 4 2 2 7 7 5 2 0 9 3 6 17
5 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 4 2 2 0 5 2 3 8 3 1 2 0 3 2 1 5 7 3 4 0 8 4 4 13
6 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. 5 2 2 1 5 3 2 8 2 1 1 0 4 2 2 4 7 3 3 1 9 5 4 12
7 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER EGER SE 4 3 0 1 6 2 4 9 3 0 2 1 1 2 -1 2 7 3 2 2 7 4 3 11
8 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER FÜZESGYARMATI SK 4 2 2 0 3 0 3 8 3 1 0 2 2 3 -1 3 7 3 2 2 5 3 2 11
9 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ 4 2 1 1 2 1 1 7 3 1 1 1 1 2 -1 4 7 3 2 2 3 3 0 11
10 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER JÁSZBERÉNYI FC 4 3 0 1 6 3 3 9 3 0 1 2 0 3 -3 1 7 3 1 3 6 6 0 10
11 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER HIDASNÉMETI VSC 3 1 1 1 1 1 0 4 4 1 1 2 3 6 -3 4 7 2 2 3 4 7 -3 8
12 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER TISZAFÜREDI VSE 3 0 2 1 2 3 -1 2 4 1 3 0 2 1 1 6 7 1 5 1 4 4 0 8
13 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER DVSC II. 3 0 2 1 2 4 -2 2 4 1 2 1 4 3 1 5 7 1 4 2 6 7 -1 7
14 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER PUTNOK FC 3 0 2 1 0 1 -1 2 4 1 1 2 2 3 -1 4 7 1 3 3 2 4 -2 6
15 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER SÉNYŐ-CARNIFEX FC 3 0 2 1 0 2 -2 2 4 1 1 2 2 4 -2 4 7 1 3 3 2 6 -4 6
16 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER ÚJPEST FC II. 2 1 0 1 2 3 -1 3 5 0 2 3 1 4 -3 2 7 1 2 4 3 7 -4 5
17 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER SBTC 3 0 0 3 0 3 -3 0 4 1 0 3 1 5 -4 3 7 1 0 6 1 8 -7 3
18 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER TÁLLYA KSE 3 0 2 1 0 2 -2 2 4 0 1 3 1 5 -4 1 7 0 3 4 1 7 -6 3
19 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER DVTK II. 3 0 2 1 2 3 -1 2 4 0 1 3 1 9 -8 1 7 0 3 4 3 12 -9 3
20 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER 3 0 1 2 2 5 -3 1 4 0 0 4 0 6 -6 0 7 0 1 6 2 11 -9 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER BKV ELŐRE 4 4 0 0 10 2 8 12 3 3 0 0 12 2 10 9 7 7 0 0 22 4 18 21
2 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 4 3 1 0 11 4 7 10 3 3 0 0 11 0 11 9 7 6 1 0 22 4 18 19
3 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 4 3 1 0 10 3 7 10 3 2 1 0 7 2 5 7 7 5 2 0 17 5 12 17
4 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ 4 3 1 0 5 2 3 10 3 2 1 0 6 3 3 7 7 5 2 0 11 5 6 17
5 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER DEAC 4 4 0 0 14 3 11 12 3 1 1 1 5 2 3 4 7 5 1 1 19 5 14 16
6 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER KISVÁRDA MASTER GOOD II. 4 3 0 1 12 5 7 9 3 2 1 0 5 2 3 7 7 5 1 1 17 7 10 16
7 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. 5 2 2 1 15 8 7 8 2 1 0 1 7 6 1 3 7 3 2 2 22 14 8 11
8 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER JÁSZBERÉNYI FC 4 3 0 1 9 5 4 9 3 0 1 2 3 6 -3 1 7 3 1 3 12 11 1 10
9 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER EGER SE 4 3 0 1 9 3 6 9 3 0 0 3 2 9 -7 0 7 3 0 4 11 12 -1 9
10 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER FÜZESGYARMATI SK 4 2 2 0 5 1 4 8 3 0 1 2 4 6 -2 1 7 2 3 2 9 7 2 9
11 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER PUTNOK FC 3 1 1 1 4 2 2 4 4 1 1 2 4 4 0 4 7 2 2 3 8 6 2 8
12 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER SÉNYŐ-CARNIFEX FC 3 2 1 0 8 4 4 7 4 0 1 3 3 11 -8 1 7 2 2 3 11 15 -4 8
13 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER ÚJPEST FC II. 2 0 0 2 3 6 -3 0 5 2 1 2 5 7 -2 7 7 2 1 4 8 13 -5 7
14 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER HIDASNÉMETI VSC 3 1 1 1 5 7 -2 4 4 1 0 3 4 15 -11 3 7 2 1 4 9 22 -13 7
15 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER DVSC II. 3 0 1 2 4 8 -4 1 4 1 2 1 7 7 0 5 7 1 3 3 11 15 -4 6
16 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER TISZAFÜREDI VSE 3 0 1 2 4 7 -3 1 4 1 1 2 4 5 -1 4 7 1 2 4 8 12 -4 5
17 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER TÁLLYA KSE 3 1 1 1 1 5 -4 4 4 0 1 3 3 11 -8 1 7 1 2 4 4 16 -12 5
18 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER DVTK II. 3 1 0 2 3 7 -4 3 4 0 1 3 4 13 -9 1 7 1 1 5 7 20 -13 4
19 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER SBTC 3 0 1 2 1 7 -6 1 4 0 0 4 2 12 -10 0 7 0 1 6 3 19 -16 1
20 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER 3 0 0 3 2 10 -8 0 4 0 0 4 1 12 -11 0 7 0 0 7 3 22 -19 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
---3 - 3--2 - 2-----3 - 1-6 - 0--1 - 2-
BKV ELŐRE
-2 - 1---------1 - 03 - 0---4 - 1--
DEAC
--2 - 0---2 - 1-7 - 03 - 2---------
DVTK II.
-1 - 4--2 - 1--0 - 2-----------
DVSC II.
----------0 - 3---2 - 22 - 3---
EGER SE
-----------1 - 34 - 0-1 - 0-3 - 0--
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
---1 - 1----3 - 0----3 - 1---3 - 1-
FÜZESGYARMATI SK
----3 - 1------0 - 0---0 - 0-2 - 0-
AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ
----0 - 0-------2 - 1-2 - 1-1 - 0--
HIDASNÉMETI VSC
-0 - 5---4 - 1---1 - 1---------
JÁSZBERÉNYI FC
-1 - 3-----2 - 1---2 - 1----4 - 0--
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
---5 - 2---------3 - 0-2 - 1-1 - 1-
PUTNOK FC
--0 - 0------3 - 0--------1 - 2
SBTC
------0 - 3----0 - 3------1 - 1
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
4 - 3----3 - 0--1 - 1----------
TÁLLYA KSE
------0 - 0----0 - 5---1 - 0---
TISZAFÜREDI VSE
2 - 4-------------2 - 2--0 - 1-
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER
--0 - 4---2 - 4-----------0 - 2
ÚJPEST FC II.
----1 - 3---2 - 3----------
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
---5 - 1-----2 - 42 - 0---3 - 0----

Meccsek

BKV ELŐRE

2021. 08. 01. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 08. 01. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
SBTC
2021. 08. 11. 17:30
DVTK Edzőközpont
2021. 08. 11. 17:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
BKV ELŐRE
2021. 08. 15. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 08. 15. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER
2021. 08. 22. 17:30
Hidasnémeti Sportcentrum
2021. 08. 22. 17:30
Hidasnémeti Sportcentrum
HIDASNÉMETI VSC
BKV ELŐRE
2021. 09. 01. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 09. 01. 16:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
PUTNOK FC
2021. 09. 04. 16:00
Jászberényi Városi Stadion
2021. 09. 04. 16:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
BKV ELŐRE
2021. 09. 12. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 09. 12. 16:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
DEAC
2021. 09. 22. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 09. 22. 16:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
09. 22. 16:00
FÜZESGYARMATI SK
2021. 09. 25. 16:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2021. 09. 25. 16:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
09. 25. 16:00
BKV ELŐRE
2021. 10. 03. 15:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 10. 03. 15:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
10. 03. 15:00
EGER SE
2021. 10. 10. 15:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 10. 10. 15:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
10. 10. 15:00
BKV ELŐRE
2021. 10. 17. 13:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 10. 17. 13:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
10. 17. 13:00
AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ
2021. 10. 20. 13:00
Kolorcity Aréna
2021. 10. 20. 13:00
Kolorcity Aréna
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
10. 20. 13:00
BKV ELŐRE
2021. 10. 24. 13:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 10. 24. 13:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
10. 24. 13:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2021. 10. 31. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 10. 31. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
10. 31. 13:00
BKV ELŐRE
2021. 11. 07. 13:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 11. 07. 13:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
11. 07. 13:00
DVSC II.
2021. 11. 14. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2021. 11. 14. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
11. 14. 11:00
BKV ELŐRE
2021. 11. 21. 13:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 11. 21. 13:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
11. 21. 13:00
TÁLLYA KSE
2021. 11. 28. 13:00
Sényő Sporttelep
2021. 11. 28. 13:00
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
11. 28. 13:00
BKV ELŐRE
2021. 12. 05. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
2021. 12. 05. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
12. 05. 13:00
BKV ELŐRE
2022. 02. 13.
BKV Előre Sporttelep
2022. 02. 13.
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
02. 13.
DVTK II.
2022. 02. 20.
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
2022. 02. 20.
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER
02. 20.
BKV ELŐRE
2022. 02. 27.
BKV Előre Sporttelep
2022. 02. 27.
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
02. 27.
HIDASNÉMETI VSC
2022. 03. 06.
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2022. 03. 06.
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
03. 06.
BKV ELŐRE
2022. 03. 13.
BKV Előre Sporttelep
2022. 03. 13.
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
03. 13.
JÁSZBERÉNYI FC
2022. 03. 20.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 03. 20.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
03. 20.
BKV ELŐRE
2022. 03. 27.
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2022. 03. 27.
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
03. 27.
BKV ELŐRE
2022. 04. 03.
BKV Előre Sporttelep
2022. 04. 03.
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
04. 03.
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2022. 04. 10.
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2022. 04. 10.
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
04. 10.
BKV ELŐRE
2022. 04. 13.
BKV Előre Sporttelep
2022. 04. 13.
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
04. 13.
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2022. 04. 17.
Hajdúszoboszlói Sporttelep
2022. 04. 17.
Hajdúszoboszlói Sporttelep
AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ
04. 17.
BKV ELŐRE
2022. 04. 24.
BKV Előre Sporttelep
2022. 04. 24.
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
04. 24.
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
2022. 05. 01.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 05. 01.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
05. 01.
BKV ELŐRE
2022. 05. 04.
BKV Előre Sporttelep
2022. 05. 04.
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
05. 04.
TISZAFÜREDI VSE
2022. 05. 08.
Debreceni Nagyerdei Stadion
2022. 05. 08.
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
05. 08.
BKV ELŐRE
2022. 05. 15.
BKV Előre Sporttelep
2022. 05. 15.
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
05. 15.
ÚJPEST FC II.
2022. 05. 22.
Tállya Községi Sporttelep
2022. 05. 22.
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
05. 22.
BKV ELŐRE
2022. 05. 29.
BKV Előre Sporttelep
2022. 05. 29.
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
05. 29.
SÉNYŐ-CARNIFEX FC

DEAC

2021. 08. 01. 17:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 08. 01. 17:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
DVTK II.
2021. 08. 11. 17:30
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
2021. 08. 11. 17:30
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER
DEAC
2021. 08. 15. 17:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 08. 15. 17:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
HIDASNÉMETI VSC
2021. 08. 22. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 08. 22. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
DEAC
2021. 09. 01. 16:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 09. 01. 16:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
JÁSZBERÉNYI FC
2021. 09. 04. 16:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 09. 04. 16:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
FÜZESGYARMATI SK
2021. 09. 12. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 09. 12. 16:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
DEAC
2021. 09. 22. 16:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 09. 22. 16:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
09. 22. 16:00
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 09. 26. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 09. 26. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
09. 26. 16:00
DEAC
2021. 10. 03. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 10. 03. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
10. 03. 15:00
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 10. 10. 15:00
Hajdúszoboszlói Sporttelep
2021. 10. 10. 15:00
Hajdúszoboszlói Sporttelep
AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ
10. 10. 15:00
DEAC
2021. 10. 17. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 10. 17. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
10. 17. 13:00
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
2021. 10. 20. 13:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2021. 10. 20. 13:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
10. 20. 13:00
DEAC
2021. 10. 24. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 10. 24. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
10. 24. 13:00
TISZAFÜREDI VSE
2021. 10. 31. 13:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
2021. 10. 31. 13:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
10. 31. 13:00
DEAC
2021. 11. 07. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 11. 07. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
11. 07. 13:00
ÚJPEST FC II.
2021. 11. 14. 13:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 11. 14. 13:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
11. 14. 13:00
DEAC
2021. 11. 21. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 11. 21. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
11. 21. 13:00
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 11. 28. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
2021. 11. 28. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
11. 28. 13:00
DEAC
2021. 12. 05. 11:00
DVTK Edzőközpont
2021. 12. 05. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
12. 05. 11:00
DEAC
2022. 02. 13.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 02. 13.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
02. 13.
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER
2022. 02. 20.
Hidasnémeti Sportcentrum
2022. 02. 20.
Hidasnémeti Sportcentrum
HIDASNÉMETI VSC
02. 20.
DEAC
2022. 02. 27.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 02. 27.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
02. 27.
PUTNOK FC
2022. 03. 06.
Jászberényi Városi Stadion
2022. 03. 06.
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
03. 06.
DEAC
2022. 03. 13.
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2022. 03. 13.
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
03. 13.
DEAC
2022. 03. 20.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 03. 20.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
03. 20.
BKV ELŐRE
2022. 03. 27.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2022. 03. 27.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
03. 27.
DEAC
2022. 04. 03.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 04. 03.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
04. 03.
EGER SE
2022. 04. 10.
Tiszaújváros Sportcentrum
2022. 04. 10.
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
04. 10.
DEAC
2022. 04. 13.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 04. 13.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
04. 13.
AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ
2022. 04. 17.
Kolorcity Aréna
2022. 04. 17.
Kolorcity Aréna
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
04. 17.
DEAC
2022. 04. 24.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 04. 24.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
04. 24.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2022. 05. 01.
Lipcsey Elemér Sporttelep
2022. 05. 01.
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
05. 01.
DEAC
2022. 05. 04.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 05. 04.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
05. 04.
DVSC II.
2022. 05. 08.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2022. 05. 08.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
05. 08.
DEAC
2022. 05. 15.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 05. 15.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
05. 15.
TÁLLYA KSE
2022. 05. 22.
Sényő Sporttelep
2022. 05. 22.
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
05. 22.
DEAC
2022. 05. 29.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 05. 29.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
05. 29.
SBTC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->