Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 19. forduló

2021.11.28 - 13:00

Budapest, Kelen SC Sporttelep

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
GAÁL ÁKOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BENCZE ANDRÁS, SZABÓ LEVENTE LÁSZLÓ
KELEN SC
TATABÁNYAI SC
90'
45'

Gólok

KÁDÁR MÁTÉ

25'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 19 15 2 2 58 12 46 47 11
2 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 19 15 2 2 42 16 26 47 10.9
3 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 19 14 2 3 34 10 24 44 10.9
4 ETO AKADÉMIA ETO AKADÉMIA 19 11 4 4 35 18 17 37 10.8
5 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 19 8 5 6 21 19 2 29 10.8
6 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 19 7 7 5 22 18 4 28 10.7
7 BICSKEI TC BICSKEI TC 19 7 7 5 22 22 0 28 10.7
8 GYIRMÓT FC GYŐR II. GYIRMÓT FC GYŐR II. 19 8 3 8 38 34 4 27 10.6
9 KELEN SC KELEN SC 19 7 5 7 25 28 -3 26 10.6
10 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 19 7 4 8 30 35 -5 25 10.5
11 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 19 7 2 10 25 37 -12 23 10.5
12 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 19 6 5 8 22 23 -1 23 10.4
13 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 19 5 8 6 25 19 6 23 10.4
14 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 19 5 8 6 16 22 -6 23 10.3
15 ZTE FC II. ZTE FC II. 19 5 6 8 26 30 -4 21 10.3
16 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 19 5 6 8 27 33 -6 21 10.2
17 SC SOPRON SC SOPRON 19 5 4 10 17 30 -13 19 10.2
18 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 19 4 4 11 22 45 -23 16 10.1
19 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 19 2 4 13 17 34 -17 10 10.1
20 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 19 1 4 14 15 54 -39 7 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TARR ANDRÁSHIDA SC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 9 5 4 0 9 2 7 19 10 7 2 1 17 4 13 23 19 12 6 1 26 6 20 42
2 TARR ANDRÁSHIDA SC BVSC-ZUGLÓ 10 6 3 1 11 4 7 21 9 5 3 1 11 3 8 18 19 11 6 2 22 7 15 39
3 TARR ANDRÁSHIDA SC VLS VESZPRÉM 10 6 4 0 12 2 10 22 9 2 7 0 2 0 2 13 19 8 11 0 14 2 12 35
4 TARR ANDRÁSHIDA SC ETO AKADÉMIA 8 4 1 3 5 6 -1 13 11 5 4 2 8 5 3 19 19 9 5 5 13 11 2 32
5 TARR ANDRÁSHIDA SC PÁPAI PERUTZ FC 9 3 3 3 4 4 0 12 10 5 4 1 7 3 4 19 19 8 7 4 11 7 4 31
6 TARR ANDRÁSHIDA SC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 9 3 3 3 8 5 3 12 10 4 6 0 7 2 5 18 19 7 9 3 15 7 8 30
7 TARR ANDRÁSHIDA SC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 11 5 4 2 9 6 3 19 8 1 5 2 4 5 -1 8 19 6 9 4 13 11 2 27
8 TARR ANDRÁSHIDA SC BICSKEI TC 9 2 5 2 3 3 0 11 10 4 2 4 6 8 -2 14 19 6 7 6 9 11 -2 25
9 TARR ANDRÁSHIDA SC TATABÁNYAI SC 9 2 5 2 8 7 1 11 10 3 5 2 4 3 1 14 19 5 10 4 12 10 2 25
10 TARR ANDRÁSHIDA SC ZTE FC II. 9 3 3 3 7 9 -2 12 10 3 2 5 5 8 -3 11 19 6 5 8 12 17 -5 23
11 TARR ANDRÁSHIDA SC KELEN SC 9 3 4 2 5 3 2 13 10 2 2 6 5 8 -3 8 19 5 6 8 10 11 -1 21
12 TARR ANDRÁSHIDA SC ÉRDI VSE 10 4 1 5 5 8 -3 13 9 1 5 3 6 11 -5 8 19 5 6 8 11 19 -8 21
13 TARR ANDRÁSHIDA SC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 9 2 3 4 6 9 -3 9 10 2 6 2 4 4 0 12 19 4 9 6 10 13 -3 21
14 TARR ANDRÁSHIDA SC FC NAGYKANIZSA 10 2 3 5 7 10 -3 9 9 3 2 4 5 6 -1 11 19 5 5 9 12 16 -4 20
15 TARR ANDRÁSHIDA SC KOMÁROM VSE 10 3 3 4 7 9 -2 12 9 2 2 5 4 7 -3 8 19 5 5 9 11 16 -5 20
16 TARR ANDRÁSHIDA SC GYIRMÓT FC GYŐR II. 8 1 3 4 4 10 -6 6 11 3 5 3 12 10 2 14 19 4 8 7 16 20 -4 20
17 TARR ANDRÁSHIDA SC SC SOPRON 9 2 5 2 3 3 0 11 10 2 2 6 5 12 -7 8 19 4 7 8 8 15 -7 19
18 TARR ANDRÁSHIDA SC MOL FEHÉRVÁR FC II. 11 2 6 3 3 5 -2 12 8 0 5 3 2 5 -3 5 19 2 11 6 5 10 -5 17
19 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 10 2 5 3 2 5 -3 11 9 1 1 7 6 13 -7 4 19 3 6 10 8 18 -10 15
20 TARR ANDRÁSHIDA SC BALATONFÜREDI FC 11 2 4 5 6 11 -5 10 8 1 2 5 1 7 -6 5 19 3 6 10 7 18 -11 15
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TARR ANDRÁSHIDA SC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 9 8 1 0 27 4 23 25 10 7 1 2 31 8 23 22 19 15 2 2 58 12 46 47
2 TARR ANDRÁSHIDA SC BVSC-ZUGLÓ 10 9 1 0 20 6 14 28 9 6 1 2 22 10 12 19 19 15 2 2 42 16 26 47
3 TARR ANDRÁSHIDA SC VLS VESZPRÉM 10 9 1 0 22 5 17 28 9 5 1 3 12 5 7 16 19 14 2 3 34 10 24 44
4 TARR ANDRÁSHIDA SC ETO AKADÉMIA 8 5 1 2 17 9 8 16 11 6 3 2 18 9 9 21 19 11 4 4 35 18 17 37
5 TARR ANDRÁSHIDA SC PÁPAI PERUTZ FC 9 5 1 3 9 9 0 16 10 3 4 3 12 10 2 13 19 8 5 6 21 19 2 29
6 TARR ANDRÁSHIDA SC TATABÁNYAI SC 9 3 3 3 13 12 1 12 10 4 4 2 9 6 3 16 19 7 7 5 22 18 4 28
7 TARR ANDRÁSHIDA SC BICSKEI TC 9 3 4 2 8 7 1 13 10 4 3 3 14 15 -1 15 19 7 7 5 22 22 0 28
8 TARR ANDRÁSHIDA SC GYIRMÓT FC GYŐR II. 8 3 1 4 14 13 1 10 11 5 2 4 24 21 3 17 19 8 3 8 38 34 4 27
9 TARR ANDRÁSHIDA SC KELEN SC 9 4 3 2 14 8 6 15 10 3 2 5 11 20 -9 11 19 7 5 7 25 28 -3 26
10 TARR ANDRÁSHIDA SC ÉRDI VSE 10 4 2 4 17 20 -3 14 9 3 2 4 13 15 -2 11 19 7 4 8 30 35 -5 25
11 TARR ANDRÁSHIDA SC FC NAGYKANIZSA 10 4 1 5 14 21 -7 13 9 3 1 5 11 16 -5 10 19 7 2 10 25 37 -12 23
12 TARR ANDRÁSHIDA SC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 11 5 5 1 16 9 7 20 8 1 0 7 6 14 -8 3 19 6 5 8 22 23 -1 23
13 TARR ANDRÁSHIDA SC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 9 3 3 3 15 9 6 12 10 2 5 3 10 10 0 11 19 5 8 6 25 19 6 23
14 TARR ANDRÁSHIDA SC MOL FEHÉRVÁR FC II. 11 3 4 4 7 12 -5 13 8 2 4 2 9 10 -1 10 19 5 8 6 16 22 -6 23
15 TARR ANDRÁSHIDA SC ZTE FC II. 9 3 2 4 16 15 1 11 10 2 4 4 10 15 -5 10 19 5 6 8 26 30 -4 21
16 TARR ANDRÁSHIDA SC KOMÁROM VSE 10 4 2 4 16 20 -4 14 9 1 4 4 11 13 -2 7 19 5 6 8 27 33 -6 21
17 TARR ANDRÁSHIDA SC SC SOPRON 9 3 2 4 7 9 -2 11 10 2 2 6 10 21 -11 8 19 5 4 10 17 30 -13 19
18 TARR ANDRÁSHIDA SC BALATONFÜREDI FC 11 3 2 6 16 25 -9 11 8 1 2 5 6 20 -14 5 19 4 4 11 22 45 -23 16
19 TARR ANDRÁSHIDA SC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 9 1 3 5 11 18 -7 6 10 1 1 8 6 16 -10 4 19 2 4 13 17 34 -17 10
20 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 10 1 4 5 8 21 -13 7 9 0 0 9 7 33 -26 0 19 1 4 14 15 54 -39 7
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
5 - 3-1 - 1-0 - 0-1 - 30 - 01 - 3--0 - 4-0 - 30 - 0--0 - 4-
BALATONFÜREDI FC
-2 - 4-1 - 31 - 11 - 0---1 - 02 - 31 - 11 - 8--5 - 21 - 2-0 - 1
BICSKEI TC
3 - 1-2 - 1---0 - 0---1 - 2-0 - 0--1 - 00 - 00 - 21 - 1
BVSC-ZUGLÓ
-3 - 0--1 - 0-1 - 12 - 04 - 31 - 0-2 - 0-3 - 22 - 0--1 - 0-
ÉRDI VSE
5 - 4-4 - 11 - 4--2 - 0---3 - 11 - 10 - 4--0 - 20 - 2-1 - 1
ETO AKADÉMIA
--1 - 1-1 - 03 - 2---3 - 03 - 0-1 - 30 - 2----5 - 1
FC NAGYKANIZSA
2 - 1-0 - 11 - 63 - 0-----1 - 13 - 23 - 2--1 - 40 - 2-0 - 2
MOL FEHÉRVÁR FC II.
-0 - 0---0 - 31 - 11 - 01 - 31 - 0-2 - 2-1 - 00 - 2-0 - 00 - 1-
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
-1 - 10 - 0-0 - 20 - 12 - 3-5 - 31 - 5---0 - 1----2 - 2
GYIRMÓT FC GYŐR II.
-4 - 01 - 2-3 - 41 - 23 - 1-----1 - 40 - 0----1 - 0
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
3 - 0-3 - 1-2 - 2-1 - 0--1 - 11 - 11 - 00 - 2--2 - 01 - 1-1 - 1
KELEN SC
5 - 1--0 - 1---0 - 03 - 20 - 0----1 - 13 - 01 - 01 - 3-
KOMÁROM VSE
--1 - 2--1 - 4--1 - 02 - 5-2 - 00 - 45 - 30 - 01 - 1--3 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
4 - 0--3 - 2---2 - 03 - 1--5 - 0--2 - 16 - 02 - 00 - 0-
PÁPAI PERUTZ FC
-0 - 11 - 1-2 - 1-1 - 2---1 - 02 - 1-0 - 3-1 - 0--1 - 0
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
-4 - 02 - 1-0 - 01 - 10 - 1-1 - 22 - 34 - 0---1 - 1----
SC SOPRON
1 - 0--0 - 1-1 - 2-2 - 21 - 01 - 2-----0 - 20 - 01 - 0-
TATABÁNYAI SC
5 - 0--0 - 2-1 - 4--2 - 12 - 1--1 - 1-0 - 01 - 1-1 - 2-
VLS VESZPRÉM
-3 - 1--3 - 12 - 04 - 1-2 - 02 - 02 - 1-2 - 0-0 - 02 - 1---
ZTE FC II.
5 - 0--2 - 4---2 - 3---0 - 2-2 - 1-2 - 21 - 11 - 21 - 0

Meccsek

KELEN SC

2021. 08. 01. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 08. 01. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
ELMARDT
KELEN SC
2021. 08. 05. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 08. 05. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
KELEN SC
2021. 08. 11. 14:30
Kelen SC Sporttelep
2021. 08. 11. 14:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
TARR ANDRÁSHIDA SC
2021. 08. 15. 19:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2021. 08. 15. 19:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
KELEN SC
2021. 08. 22. 17:30
Kelen SC Sporttelep
2021. 08. 22. 17:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
BVSC-ZUGLÓ
2021. 09. 01. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 09. 01. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
KELEN SC
2021. 09. 04. 16:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 09. 04. 16:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 09. 12. 16:00
Érdi Sporttelep
2021. 09. 12. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
KELEN SC
2021. 09. 22. 13:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 09. 22. 13:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
VLS VESZPRÉM
2021. 09. 26. 16:00
Bicskei TC Sporttelep
2021. 09. 26. 16:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
KELEN SC
2021. 10. 03. 15:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 10. 03. 15:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 10. 10. 15:00
ZTE Aréna
2021. 10. 10. 15:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
KELEN SC
2021. 10. 17. 13:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 10. 17. 13:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 10. 20. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 10. 20. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
KELEN SC
2021. 10. 24. 13:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 10. 24. 13:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2021. 10. 31. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 10. 31. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
KELEN SC
2021. 11. 07. 11:00
ETO Stadion
2021. 11. 07. 11:00
ETO Stadion
ETO AKADÉMIA
KELEN SC
2021. 11. 14. 13:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 11. 14. 13:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
SC SOPRON
2021. 11. 21. 15:00
Perutz Stadion
2021. 11. 21. 15:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
KELEN SC
2021. 11. 28. 13:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 11. 28. 13:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
TATABÁNYAI SC
2021. 12. 05. 13:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 12. 05. 13:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
BALATONFÜREDI FC
2022. 02. 13. 14:00
Andráshida SC Sporttelep
2022. 02. 13. 14:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
02. 13. 14:00
KELEN SC
2022. 02. 20. 14:00
Kelen SC Sporttelep
2022. 02. 20. 14:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
02. 20. 14:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2022. 02. 27. 14:00
BVSC-Zugló Stadion
2022. 02. 27. 14:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
02. 27. 14:00
KELEN SC
2022. 03. 06. 14:00
Kelen SC Sporttelep
2022. 03. 06. 14:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
03. 06. 14:00
FC NAGYKANIZSA
2022. 03. 13. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2022. 03. 13. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
03. 13. 11:00
KELEN SC
2022. 03. 20. 14:00
Kelen SC Sporttelep
2022. 03. 20. 14:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
03. 20. 14:00
ÉRDI VSE
2022. 03. 27. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
2022. 03. 27. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
03. 27. 14:00
KELEN SC
2022. 04. 03. 16:00
Kelen SC Sporttelep
2022. 04. 03. 16:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
04. 03. 16:00
BICSKEI TC
2022. 04. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2022. 04. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
04. 10. 11:00
KELEN SC
2022. 04. 13. 16:00
Kelen SC Sporttelep
2022. 04. 13. 16:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
04. 13. 16:00
ZTE FC II.
2022. 04. 17. 17:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2022. 04. 17. 17:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
04. 17. 17:00
KELEN SC
2022. 04. 24. 17:00
Kelen SC Sporttelep
2022. 04. 24. 17:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
04. 24. 17:00
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2022. 05. 01. 11:00
ALCUFER Stadion
2022. 05. 01. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
05. 01. 11:00
KELEN SC
2022. 05. 04. 17:00
Kelen SC Sporttelep
2022. 05. 04. 17:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
05. 04. 17:00
KOMÁROM VSE
2022. 05. 08. 17:00
Kelen SC Sporttelep
2022. 05. 08. 17:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
05. 08. 17:00
ETO AKADÉMIA
2022. 05. 15. 17:00
Soproni Városi Stadion
2022. 05. 15. 17:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
05. 15. 17:00
KELEN SC
2022. 05. 22. 17:00
Kelen SC Sporttelep
2022. 05. 22. 17:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
05. 22. 17:00
PÁPAI PERUTZ FC
2022. 05. 29. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2022. 05. 29. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
05. 29. 17:00
KELEN SC

TATABÁNYAI SC

2021. 08. 01. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 08. 01. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
ETO AKADÉMIA
2021. 08. 11. 19:00
Soproni Városi Stadion
2021. 08. 11. 19:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
TATABÁNYAI SC
2021. 08. 15. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 08. 15. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 08. 22. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 08. 22. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
KOMÁROM VSE
2021. 09. 01. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 09. 01. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
TATABÁNYAI SC
2021. 09. 04. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 09. 04. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
TARR ANDRÁSHIDA SC
2021. 09. 12. 19:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2021. 09. 12. 19:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
TATABÁNYAI SC
2021. 09. 22. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 09. 22. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
BVSC-ZUGLÓ
2021. 09. 26. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 09. 26. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
TATABÁNYAI SC
2021. 10. 03. 15:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 10. 03. 15:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
TATABÁNYAI SC
2021. 10. 10. 15:00
Érdi Sporttelep
2021. 10. 10. 15:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
TATABÁNYAI SC
2021. 10. 16. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 10. 16. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
VLS VESZPRÉM
2021. 10. 20. 18:00
Bicskei TC Sporttelep
2021. 10. 20. 18:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
TATABÁNYAI SC
2021. 10. 24. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 10. 24. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 10. 31. 11:00
ZTE Aréna
2021. 10. 31. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
TATABÁNYAI SC
2021. 11. 07. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 11. 07. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 11. 14. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 11. 14. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
TATABÁNYAI SC
2021. 11. 21. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 11. 21. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2021. 11. 28. 13:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 11. 28. 13:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
TATABÁNYAI SC
2021. 12. 04. 11:00
ETO Stadion
2021. 12. 04. 11:00
ETO Stadion
ETO AKADÉMIA
TATABÁNYAI SC
2022. 02. 13. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2022. 02. 13. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
02. 13. 14:00
SC SOPRON
2022. 02. 20. 14:00
Perutz Stadion
2022. 02. 20. 14:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
02. 20. 14:00
TATABÁNYAI SC
2022. 02. 27. 14:00
Komárom Molaji Sporttelep
2022. 02. 27. 14:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
02. 27. 14:00
TATABÁNYAI SC
2022. 03. 06. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2022. 03. 06. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
03. 06. 14:00
BALATONFÜREDI FC
2022. 03. 13. 14:00
Andráshida SC Sporttelep
2022. 03. 13. 14:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
03. 13. 14:00
TATABÁNYAI SC
2022. 03. 20. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2022. 03. 20. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
03. 20. 14:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2022. 03. 27. 16:00
BVSC-Zugló Stadion
2022. 03. 27. 16:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
03. 27. 16:00
TATABÁNYAI SC
2022. 04. 03. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2022. 04. 03. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
04. 03. 16:00
FC NAGYKANIZSA
2022. 04. 10. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2022. 04. 10. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
04. 10. 16:00
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2022. 04. 13. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2022. 04. 13. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
04. 13. 18:00
ÉRDI VSE
2022. 04. 17. 17:00
Veszprémi Városi Stadion
2022. 04. 17. 17:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
04. 17. 17:00
TATABÁNYAI SC
2022. 04. 24. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2022. 04. 24. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
04. 24. 17:00
BICSKEI TC
2022. 05. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2022. 05. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
05. 01. 11:00
TATABÁNYAI SC
2022. 05. 04. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2022. 05. 04. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
05. 04. 19:00
ZTE FC II.
2022. 05. 08. 17:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2022. 05. 08. 17:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
05. 08. 17:00
TATABÁNYAI SC
2022. 05. 15. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2022. 05. 15. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
05. 15. 17:00
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2022. 05. 22. 11:00
ALCUFER Stadion
2022. 05. 22. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
05. 22. 11:00
TATABÁNYAI SC
2022. 05. 29. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2022. 05. 29. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
05. 29. 17:00
KELEN SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->