Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Országos U15 Alap csoport 11. forduló

2021.11.27 - 12:00

Szombathely, Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep

MLSZ

MLSZ Országos U15 Alap csoport

Játékvezető
MARÁCZ ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
RÉTHY BENEDEK, SZENDRŐDI BARNABÁS
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
SAJÓVÖLGYE FSE
80'
40'

Gólok

PALKÓ ÁRON

8'

1 - 0

 

PÉCSKAI LEVENTE

11'

2 - 0

 

NAGY KRISTÓF

18'

3 - 0

 

LÁSZLÓ KRISZTIÁN

22'

4 - 0

 

SZABÓ BENCE

72'

5 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 11 8 1 2 32 6 26 25 7
2 ÚJPEST FC ÚJPEST FC 11 8 0 3 24 12 12 24 6.9
3 IKARUS BSE IKARUS BSE 11 6 3 2 21 13 8 21 6.8
4 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 11 6 1 4 29 30 -1 19 6.7
5 KELEN SC KELEN SC 11 5 4 2 16 13 3 19 6.6
6 KTE LA KTE LA 11 5 0 6 25 19 6 15 6.5
7 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 11 4 3 4 15 14 1 15 6.5
8 UTE UTE 11 3 5 3 19 17 2 14 6.4
9 ZTE FC ZTE FC 11 3 0 8 13 26 -13 9 6.3
10 SAJÓVÖLGYE FSE SAJÓVÖLGYE FSE 11 2 3 6 26 38 -12 9 6.2
11 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 11 2 2 7 13 28 -15 8 6.1
12 DEAC DEAC 11 2 2 7 10 27 -17 8 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DEAC ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 5 4 1 0 9 1 8 13 6 3 3 0 6 1 5 12 11 7 4 0 15 2 13 25
2 DEAC IKARUS BSE 5 3 2 0 6 3 3 11 6 2 3 1 4 3 1 9 11 5 5 1 10 6 4 20
3 DEAC ÚJPEST FC 4 3 1 0 6 0 6 10 7 2 3 2 5 5 0 9 11 5 4 2 11 5 6 19
4 DEAC KTE LA 6 3 3 0 10 4 6 12 5 1 1 3 2 5 -3 4 11 4 4 3 12 9 3 16
5 DEAC KELEN SC 5 2 2 1 2 1 1 8 6 2 2 2 4 6 -2 8 11 4 4 3 6 7 -1 16
6 DEAC UTE 6 3 2 1 4 2 2 11 5 1 1 3 4 6 -2 4 11 4 3 4 8 8 0 15
7 DEAC SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 6 3 1 2 10 8 2 10 5 1 1 3 3 6 -3 4 11 4 2 5 13 14 -1 14
8 DEAC SAJÓVÖLGYE FSE 5 3 1 1 7 4 3 10 6 1 0 5 6 15 -9 3 11 4 1 6 13 19 -6 13
9 DEAC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 6 2 1 3 4 6 -2 7 5 1 1 3 4 6 -2 4 11 3 2 6 8 12 -4 11
10 DEAC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 6 2 2 2 6 5 1 8 5 0 3 2 1 3 -2 3 11 2 5 4 7 8 -1 11
11 DEAC DEAC 6 2 2 2 4 5 -1 8 5 0 2 3 1 5 -4 2 11 2 4 5 5 10 -5 10
12 DEAC ZTE FC 6 1 2 3 2 5 -3 5 5 1 0 4 4 9 -5 3 11 2 2 7 6 14 -8 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DEAC ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 5 4 0 1 17 3 14 12 6 4 1 1 15 3 12 13 11 8 1 2 32 6 26 25
2 DEAC ÚJPEST FC 4 4 0 0 11 0 11 12 7 4 0 3 13 12 1 12 11 8 0 3 24 12 12 24
3 DEAC IKARUS BSE 5 4 1 0 11 6 5 13 6 2 2 2 10 7 3 8 11 6 3 2 21 13 8 21
4 DEAC SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 6 4 0 2 20 19 1 12 5 2 1 2 9 11 -2 7 11 6 1 4 29 30 -1 19
5 DEAC KELEN SC 5 2 3 0 7 3 4 9 6 3 1 2 9 10 -1 10 11 5 4 2 16 13 3 19
6 DEAC KTE LA 6 4 0 2 20 9 11 12 5 1 0 4 5 10 -5 3 11 5 0 6 25 19 6 15
7 DEAC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 6 4 0 2 12 8 4 12 5 0 3 2 3 6 -3 3 11 4 3 4 15 14 1 15
8 DEAC UTE 6 1 4 1 7 7 0 7 5 2 1 2 12 10 2 7 11 3 5 3 19 17 2 14
9 DEAC ZTE FC 6 2 0 4 6 11 -5 6 5 1 0 4 7 15 -8 3 11 3 0 8 13 26 -13 9
10 DEAC SAJÓVÖLGYE FSE 5 1 2 2 13 11 2 5 6 1 1 4 13 27 -14 4 11 2 3 6 26 38 -12 9
11 DEAC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 6 2 0 4 6 14 -8 6 5 0 2 3 7 14 -7 2 11 2 2 7 13 28 -15 8
12 DEAC DEAC 6 1 2 3 8 14 -6 5 5 1 0 4 2 13 -11 3 11 2 2 7 10 27 -17 8
 
DEAC
1 - 1-0 - 24 - 3---0 - 02 - 4-1 - 4
IKARUS BSE
-2 - 13 - 2--1 - 13 - 22 - 0---
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
1 - 2-4 - 05 - 0--5 - 0--2 - 1-
ÚJPEST FC
---1 - 03 - 0---4 - 0-3 - 0
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
-0 - 3--0 - 20 - 4-3 - 20 - 2-3 - 1
KTE LA
2 - 03 - 21 - 3--0 - 110 - 1--4 - 2-
KELEN SC
3 - 0-0 - 02 - 1--1 - 1--1 - 1-
SAJÓVÖLGYE FSE
5 - 0--2 - 32 - 2--1 - 1-3 - 5-
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
--0 - 21 - 3-2 - 12 - 1-3 - 1-4 - 0
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
-1 - 00 - 6--4 - 27 - 14 - 8--4 - 2
UTE
2 - 01 - 1-0 - 22 - 2---0 - 02 - 2-
ZTE FC
-1 - 30 - 3--1 - 00 - 14 - 1--0 - 3

Meccsek

ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS

2021. 08. 28. 10:00
Szent Gellért Fórum
2021. 08. 28. 10:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2021. 09. 04. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 09. 04. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
UTE
2021. 09. 11. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2021. 09. 11. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2021. 09. 18. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 09. 18. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
DEAC
2021. 09. 25. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2021. 09. 25. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2021. 10. 02. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 10. 02. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
ÚJPEST FC
2021. 10. 08. 13:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 10. 08. 13:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2021. 10. 16. 13:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 10. 16. 13:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2021. 10. 30. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 10. 30. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2021. 11. 20. 10:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2021. 11. 20. 10:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2021. 11. 27. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 11. 27. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 03. 05. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 03. 05. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 03. 23. 16:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 03. 23. 16:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2022. 05. 11. 11:00
Szombathelyi Haladás Stadion
2022. 05. 11. 11:00
Szombathelyi Haladás Stadion
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
ZTE FC
2022. 03. 26. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 03. 26. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2022. 04. 02. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 04. 02. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
KTE LA
2022. 04. 09. 14:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2022. 04. 09. 14:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2022. 04. 15. 12:00
Szombathelyi Haladás Stadion
2022. 04. 15. 12:00
Szombathelyi Haladás Stadion
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
KELEN SC
2022. 04. 23. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2022. 04. 23. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2022. 04. 30. 13:30
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 04. 30. 13:30
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
IKARUS BSE
2022. 05. 07. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 05. 07. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 05. 14. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 05. 14. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS

SAJÓVÖLGYE FSE

2021. 08. 28. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 08. 28. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2021. 09. 04. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 09. 04. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
SAJÓVÖLGYE FSE
2021. 09. 11. 13:00
Szent Gellért Fórum
2021. 09. 11. 13:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
SAJÓVÖLGYE FSE
2021. 09. 18. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 09. 18. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
UTE
2021. 09. 25. 13:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2021. 09. 25. 13:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
SAJÓVÖLGYE FSE
2021. 10. 03. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 10. 03. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
DEAC
2021. 10. 09. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2021. 10. 09. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
SAJÓVÖLGYE FSE
2021. 10. 16. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 10. 16. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
ÚJPEST FC
2021. 10. 30. 14:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 10. 30. 14:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
SAJÓVÖLGYE FSE
2021. 11. 06. 15:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 11. 06. 15:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2021. 11. 27. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 11. 27. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 03. 05. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 03. 05. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 03. 12. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 03. 12. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
IKARUS BSE
2022. 03. 19. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 03. 19. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 03. 26. 11:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 03. 26. 11:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 04. 02. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 04. 02. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
ZTE FC
2022. 04. 09. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 04. 09. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 04. 16. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 04. 16. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
KTE LA
2022. 04. 24. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2022. 04. 24. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 04. 30. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 04. 30. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
KELEN SC
2022. 05. 07. 10:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2022. 05. 07. 10:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 05. 14. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 05. 14. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->