Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Országos U15 Alap csoport 12. forduló

2022.03.05 - 12:00

Budapest, Újpest Labdarúgó Sportcentruma

MLSZ

MLSZ Országos U15 Alap csoport

Játékvezető
NAGY JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MÜLLER ISTVÁN, VÁLÓCZI GYÖRGY
ÚJPEST FC
DEAC
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

21'

VELECZKI JÁNOS

 

0 - 2

30'

DUDÁS GERGŐ
CSABA DÁNIEL

42'

1 - 2

 

CSABA DÁNIEL

51'

2 - 2

 

ALARISHI ZOLTÁN

55'

3 - 2

 

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 12 9 1 2 35 8 27 28 6.8
2 ÚJPEST FC ÚJPEST FC 12 9 0 3 27 14 13 27 7.3
3 IKARUS BSE IKARUS BSE 12 7 3 2 24 15 9 24 6.9
4 KELEN SC KELEN SC 12 5 5 2 17 14 3 20 6.9
5 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 12 6 1 5 31 33 -2 19 6.2
6 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 12 5 3 4 20 15 5 18 6.8
7 UTE UTE 12 4 5 3 22 19 3 17 6.8
8 KTE LA KTE LA 12 5 0 7 27 22 5 15 6.1
9 ZTE FC ZTE FC 12 3 1 8 14 27 -13 10 6.1
10 SAJÓVÖLGYE FSE SAJÓVÖLGYE FSE 12 2 3 7 27 43 -16 9 6.2
11 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 12 2 2 8 15 31 -16 8 6.2
12 DEAC DEAC 12 2 2 8 12 30 -18 8 5.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DEAC ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 6 4 1 1 9 2 7 13 6 3 3 0 6 1 5 12 12 7 4 1 15 3 12 25
2 DEAC IKARUS BSE 6 4 2 0 7 3 4 14 6 2 3 1 4 3 1 9 12 6 5 1 11 6 5 23
3 DEAC ÚJPEST FC 5 3 1 1 6 2 4 10 7 2 3 2 5 5 0 9 12 5 4 3 11 7 4 19
4 DEAC KELEN SC 6 3 2 1 3 1 2 11 6 2 2 2 4 6 -2 8 12 5 4 3 7 7 0 19
5 DEAC SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 6 3 1 2 10 8 2 10 6 2 1 3 4 6 -2 7 12 5 2 5 14 14 0 17
6 DEAC KTE LA 6 3 3 0 10 4 6 12 6 1 1 4 2 6 -4 4 12 4 4 4 12 10 2 16
7 DEAC UTE 6 3 2 1 4 2 2 11 6 1 2 3 5 7 -2 5 12 4 4 4 9 9 0 16
8 DEAC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 7 3 2 2 9 5 4 11 5 0 3 2 1 3 -2 3 12 3 5 4 10 8 2 14
9 DEAC SAJÓVÖLGYE FSE 5 3 1 1 7 4 3 10 7 1 0 6 6 18 -12 3 12 4 1 7 13 22 -9 13
10 DEAC DEAC 6 2 2 2 4 5 -1 8 6 1 2 3 3 5 -2 5 12 3 4 5 7 10 -3 13
11 DEAC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 7 2 2 3 5 7 -2 8 5 1 1 3 4 6 -2 4 12 3 3 6 9 13 -4 12
12 DEAC ZTE FC 6 1 2 3 2 5 -3 5 6 1 0 5 4 10 -6 3 12 2 2 8 6 15 -9 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DEAC ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 6 5 0 1 20 5 15 15 6 4 1 1 15 3 12 13 12 9 1 2 35 8 27 28
2 DEAC ÚJPEST FC 5 5 0 0 14 2 12 15 7 4 0 3 13 12 1 12 12 9 0 3 27 14 13 27
3 DEAC IKARUS BSE 6 5 1 0 14 8 6 16 6 2 2 2 10 7 3 8 12 7 3 2 24 15 9 24
4 DEAC KELEN SC 6 2 4 0 8 4 4 10 6 3 1 2 9 10 -1 10 12 5 5 2 17 14 3 20
5 DEAC SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 6 4 0 2 20 19 1 12 6 2 1 3 11 14 -3 7 12 6 1 5 31 33 -2 19
6 DEAC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 7 5 0 2 17 9 8 15 5 0 3 2 3 6 -3 3 12 5 3 4 20 15 5 18
7 DEAC UTE 6 1 4 1 7 7 0 7 6 3 1 2 15 12 3 10 12 4 5 3 22 19 3 17
8 DEAC KTE LA 6 4 0 2 20 9 11 12 6 1 0 5 7 13 -6 3 12 5 0 7 27 22 5 15
9 DEAC ZTE FC 6 2 0 4 6 11 -5 6 6 1 1 4 8 16 -8 4 12 3 1 8 14 27 -13 10
10 DEAC SAJÓVÖLGYE FSE 5 1 2 2 13 11 2 5 7 1 1 5 14 32 -18 4 12 2 3 7 27 43 -16 9
11 DEAC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 7 2 0 5 8 17 -9 6 5 0 2 3 7 14 -7 2 12 2 2 8 15 31 -16 8
12 DEAC DEAC 6 1 2 3 8 14 -6 5 6 1 0 5 4 16 -12 3 12 2 2 8 12 30 -18 8
 
DEAC
1 - 1-0 - 24 - 3---0 - 02 - 4-1 - 4
IKARUS BSE
-2 - 13 - 2-3 - 21 - 13 - 22 - 0---
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
1 - 2-4 - 05 - 0--5 - 0-3 - 22 - 1-
ÚJPEST FC
3 - 2--1 - 03 - 0---4 - 0-3 - 0
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
-0 - 3--0 - 20 - 4-3 - 20 - 22 - 33 - 1
KTE LA
2 - 03 - 21 - 3--0 - 110 - 1--4 - 2-
KELEN SC
3 - 0-0 - 02 - 1--1 - 1--1 - 11 - 1
SAJÓVÖLGYE FSE
5 - 0--2 - 32 - 2--1 - 1-3 - 5-
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
--0 - 21 - 3-2 - 12 - 15 - 13 - 1-4 - 0
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
-1 - 00 - 6--4 - 27 - 14 - 8--4 - 2
UTE
2 - 01 - 1-0 - 22 - 2---0 - 02 - 2-
ZTE FC
-1 - 30 - 3--1 - 00 - 14 - 1--0 - 3

Meccsek

ÚJPEST FC

2021. 08. 28. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 08. 28. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
ÚJPEST FC
2021. 09. 04. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2021. 09. 04. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
KTE LA
2021. 09. 10. 15:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 09. 10. 15:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
ÚJPEST FC
2021. 09. 18. 10:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 09. 18. 10:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
ÚJPEST FC
2021. 10. 26. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2021. 10. 26. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2021. 10. 02. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 10. 02. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
ÚJPEST FC
2021. 10. 09. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2021. 10. 09. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
ÚJPEST FC
2021. 10. 16. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 10. 16. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
ÚJPEST FC
2021. 10. 31. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2021. 10. 31. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2021. 11. 06. 09:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 11. 06. 09:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
ÚJPEST FC
2021. 11. 13. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2021. 11. 13. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
ZTE FC
2022. 03. 05. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2022. 03. 05. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
DEAC
2022. 05. 10. 16:30
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 05. 10. 16:30
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
ÚJPEST FC
2022. 03. 19. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2022. 03. 19. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
IKARUS BSE
2022. 04. 27. 16:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2022. 04. 27. 16:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
KELEN SC
2022. 04. 13. 13:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2022. 04. 13. 13:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
ÚJPEST FC
2022. 04. 09. 14:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2022. 04. 09. 14:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2022. 04. 16. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2022. 04. 16. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 04. 24. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2022. 04. 24. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 04. 30. 15:00
Algyői Sportpálya
2022. 04. 30. 15:00
Algyői Sportpálya
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
ÚJPEST FC
2022. 05. 07. 09:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2022. 05. 07. 09:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
UTE
2022. 05. 14. 14:30
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2022. 05. 14. 14:30
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
ÚJPEST FC

DEAC

2021. 08. 28. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 08. 28. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
ÚJPEST FC
2021. 09. 05. 16:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 09. 05. 16:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
DEAC
2021. 09. 11. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 09. 11. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2021. 09. 18. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 09. 18. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
DEAC
2021. 09. 25. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 09. 25. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2021. 10. 03. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 10. 03. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
DEAC
2021. 10. 09. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 10. 09. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2021. 10. 16. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 10. 16. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
DEAC
2021. 10. 30. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 10. 30. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
ZTE FC
2021. 11. 06. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 11. 06. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
IKARUS BSE
2021. 11. 13. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2021. 11. 13. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
DEAC
2022. 03. 05. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2022. 03. 05. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
DEAC
2022. 03. 12. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 03. 12. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
KELEN SC
2022. 03. 19. 10:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2022. 03. 19. 10:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
DEAC
2022. 03. 26. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 03. 26. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2022. 04. 02. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 04. 02. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DEAC
2022. 04. 09. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 04. 09. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 04. 14. 15:00
KÉSZ Sport Aréna
2022. 04. 14. 15:00
KÉSZ Sport Aréna
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
DEAC
2022. 04. 23. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 04. 23. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
UTE
2022. 04. 30. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2022. 04. 30. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
DEAC
2022. 05. 07. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
2022. 05. 07. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
DEAC
2022. 05. 14. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 05. 14. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
KTE LA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->