Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Országos U15 Alap csoport 13. forduló

2022.03.12 - 12:00

Putnok, Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ

MLSZ

MLSZ Országos U15 Alap csoport

Játékvezető
PETRÓCZY ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ÁCS KOPPÁNY, SKARUPA TAMÁS JÁNOS
SAJÓVÖLGYE FSE
IKARUS BSE
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

38'

GÁL TAMÁS PÉTER
GANYI PATRIK

69'

1 - 1

 

GANYI PATRIK

78'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 13 9 2 2 35 8 27 29 6.9
2 ÚJPEST FC ÚJPEST FC 13 9 0 4 29 18 11 27 7.2
3 IKARUS BSE IKARUS BSE 13 7 3 3 25 17 8 24 7
4 KELEN SC KELEN SC 13 6 5 2 18 14 4 23 7.3
5 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 13 7 1 5 32 33 -1 22 6.2
6 KTE LA KTE LA 13 6 0 7 31 24 7 18 5.9
7 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 13 5 3 5 20 16 4 18 6.6
8 UTE UTE 13 4 6 3 22 19 3 18 6.3
9 ZTE FC ZTE FC 13 4 1 8 16 28 -12 13 6.5
10 SAJÓVÖLGYE FSE SAJÓVÖLGYE FSE 13 3 3 7 29 44 -15 12 6
11 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 13 2 2 9 16 33 -17 8 6.5
12 DEAC DEAC 13 2 2 9 12 31 -19 8 5.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DEAC ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 6 4 1 1 9 2 7 13 7 3 4 0 6 1 5 13 13 7 5 1 15 3 12 26
2 DEAC IKARUS BSE 6 4 2 0 7 3 4 14 7 3 3 1 5 3 2 12 13 7 5 1 12 6 6 26
3 DEAC ÚJPEST FC 5 3 1 1 6 2 4 10 8 3 3 2 7 6 1 12 13 6 4 3 13 8 5 22
4 DEAC KELEN SC 6 3 2 1 3 1 2 11 7 3 2 2 5 6 -1 11 13 6 4 3 8 7 1 22
5 DEAC SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 7 3 2 2 10 8 2 11 6 2 1 3 4 6 -2 7 13 5 3 5 14 14 0 18
6 DEAC UTE 7 3 3 1 4 2 2 12 6 1 2 3 5 7 -2 5 13 4 5 4 9 9 0 17
7 DEAC KTE LA 7 3 3 1 11 6 5 12 6 1 1 4 2 6 -4 4 13 4 4 5 13 12 1 16
8 DEAC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 7 3 2 2 9 5 4 11 6 0 4 2 1 3 -2 4 13 3 6 4 10 8 2 15
9 DEAC SAJÓVÖLGYE FSE 6 3 1 2 7 5 2 10 7 1 0 6 6 18 -12 3 13 4 1 8 13 23 -10 13
10 DEAC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 7 2 2 3 5 7 -2 8 6 1 2 3 5 7 -2 5 13 3 4 6 10 14 -4 13
11 DEAC DEAC 7 2 2 3 4 6 -2 8 6 1 2 3 3 5 -2 5 13 3 4 6 7 11 -4 13
12 DEAC ZTE FC 7 1 3 3 3 6 -3 6 6 1 0 5 4 10 -6 3 13 2 3 8 7 16 -9 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DEAC ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 6 5 0 1 20 5 15 15 7 4 2 1 15 3 12 14 13 9 2 2 35 8 27 29
2 DEAC ÚJPEST FC 5 5 0 0 14 2 12 15 8 4 0 4 15 16 -1 12 13 9 0 4 29 18 11 27
3 DEAC IKARUS BSE 6 5 1 0 14 8 6 16 7 2 2 3 11 9 2 8 13 7 3 3 25 17 8 24
4 DEAC KELEN SC 6 2 4 0 8 4 4 10 7 4 1 2 10 10 0 13 13 6 5 2 18 14 4 23
5 DEAC SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 7 5 0 2 21 19 2 15 6 2 1 3 11 14 -3 7 13 7 1 5 32 33 -1 22
6 DEAC KTE LA 7 5 0 2 24 11 13 15 6 1 0 5 7 13 -6 3 13 6 0 7 31 24 7 18
7 DEAC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 7 5 0 2 17 9 8 15 6 0 3 3 3 7 -4 3 13 5 3 5 20 16 4 18
8 DEAC UTE 7 1 5 1 7 7 0 8 6 3 1 2 15 12 3 10 13 4 6 3 22 19 3 18
9 DEAC ZTE FC 7 3 0 4 8 12 -4 9 6 1 1 4 8 16 -8 4 13 4 1 8 16 28 -12 13
10 DEAC SAJÓVÖLGYE FSE 6 2 2 2 15 12 3 8 7 1 1 5 14 32 -18 4 13 3 3 7 29 44 -15 12
11 DEAC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 7 2 0 5 8 17 -9 6 6 0 2 4 8 16 -8 2 13 2 2 9 16 33 -17 8
12 DEAC DEAC 7 1 2 4 8 15 -7 5 6 1 0 5 4 16 -12 3 13 2 2 9 12 31 -19 8
 
DEAC
1 - 1-0 - 24 - 3-0 - 1-0 - 02 - 4-1 - 4
IKARUS BSE
-2 - 13 - 2-3 - 21 - 13 - 22 - 0---
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
1 - 2-4 - 05 - 0--5 - 0-3 - 22 - 1-
ÚJPEST FC
3 - 2--1 - 03 - 0---4 - 0-3 - 0
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
-0 - 3--0 - 20 - 4-3 - 20 - 22 - 33 - 1
KTE LA
2 - 03 - 21 - 34 - 2-0 - 110 - 1--4 - 2-
KELEN SC
3 - 0-0 - 02 - 1--1 - 1--1 - 11 - 1
SAJÓVÖLGYE FSE
5 - 02 - 1-2 - 32 - 2--1 - 1-3 - 5-
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
--0 - 21 - 3-2 - 12 - 15 - 13 - 1-4 - 0
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
-1 - 00 - 6--4 - 27 - 14 - 81 - 0-4 - 2
UTE
2 - 01 - 10 - 00 - 22 - 2---0 - 02 - 2-
ZTE FC
-1 - 30 - 3-2 - 11 - 00 - 14 - 1--0 - 3

Meccsek

SAJÓVÖLGYE FSE

2021. 08. 28. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 08. 28. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2021. 09. 04. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 09. 04. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
SAJÓVÖLGYE FSE
2021. 09. 11. 13:00
Szent Gellért Fórum
2021. 09. 11. 13:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
SAJÓVÖLGYE FSE
2021. 09. 18. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 09. 18. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
UTE
2021. 09. 25. 13:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2021. 09. 25. 13:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
SAJÓVÖLGYE FSE
2021. 10. 03. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 10. 03. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
DEAC
2021. 10. 09. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2021. 10. 09. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
SAJÓVÖLGYE FSE
2021. 10. 16. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 10. 16. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
ÚJPEST FC
2021. 10. 30. 14:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 10. 30. 14:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
SAJÓVÖLGYE FSE
2021. 11. 06. 15:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 11. 06. 15:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2021. 11. 27. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 11. 27. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 03. 05. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 03. 05. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 03. 12. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 03. 12. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
IKARUS BSE
2022. 03. 19. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 03. 19. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 03. 26. 11:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 03. 26. 11:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 04. 02. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 04. 02. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
ZTE FC
2022. 04. 09. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 04. 09. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 04. 16. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 04. 16. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
KTE LA
2022. 04. 24. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2022. 04. 24. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 04. 30. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 04. 30. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
KELEN SC
2022. 05. 07. 10:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2022. 05. 07. 10:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 05. 14. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 05. 14. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS

IKARUS BSE

2021. 08. 28. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2021. 08. 28. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
IKARUS BSE
2021. 09. 04. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 09. 04. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
SAJÓVÖLGYE FSE
2021. 09. 10. 15:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 09. 10. 15:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
ÚJPEST FC
2021. 11. 27. 12:00
Szent Gellért Fórum
2021. 11. 27. 12:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
IKARUS BSE
2021. 09. 25. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 09. 25. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
KELEN SC
2021. 10. 02. 10:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 10. 02. 10:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
IKARUS BSE
2021. 12. 04. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2021. 12. 04. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
IKARUS BSE
2021. 10. 16. 12:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2021. 10. 16. 12:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
IKARUS BSE
2021. 10. 30. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 10. 30. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2021. 11. 06. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 11. 06. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
IKARUS BSE
2021. 12. 01. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 12. 01. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 03. 05. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
2022. 03. 05. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
KTE LA
2022. 03. 12. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 03. 12. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
IKARUS BSE
2022. 03. 19. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2022. 03. 19. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
IKARUS BSE
2022. 03. 27. 13:00
Ikarus BSE Sporttelep
2022. 03. 27. 13:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 04. 03. 10:00
Kelen SC Sporttelep
2022. 04. 03. 10:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
IKARUS BSE
2022. 04. 09. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
2022. 04. 09. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
UTE
2022. 04. 16. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
2022. 04. 16. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2022. 04. 23. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
2022. 04. 23. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
ZTE FC
2022. 04. 30. 13:30
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 04. 30. 13:30
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
IKARUS BSE
2022. 05. 07. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
2022. 05. 07. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
DEAC
2022. 05. 14. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 05. 14. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
IKARUS BSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->