Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Országos U15 Alap csoport 15. forduló

2022.03.26 - 11:00

Budapest, UTE Labdarúgó Akadémia

MLSZ

MLSZ Országos U15 Alap csoport

Játékvezető
ZÁM LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PINTÉR ISTVÁN, ALMÁSI PÉTER
UTE
SAJÓVÖLGYE FSE
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

1'

GANYI PATRIK
MUKAI YUKUMO

38'

1 - 1

 

MUKAI YUKUMO

43'

2 - 1

 

SZÉPHALMI CSONGOR

77'

3 - 1

 

 

3 - 2

78'

BARTÓK BALÁZS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 15 10 3 2 39 10 29 33 7.2
2 ÚJPEST FC ÚJPEST FC 15 10 1 4 36 21 15 31 6.7
3 IKARUS BSE IKARUS BSE 15 8 4 3 31 19 12 28 6.4
4 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 15 8 1 6 38 42 -4 25 6.4
5 KTE LA KTE LA 15 8 0 7 38 24 14 24 6.4
6 KELEN SC KELEN SC 15 6 5 4 19 20 -1 23 6.6
7 UTE UTE 15 5 7 3 27 23 4 22 6.8
8 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 15 5 5 5 23 19 4 20 6.7
9 ZTE FC ZTE FC 15 4 2 9 18 32 -14 14 6.4
10 SAJÓVÖLGYE FSE SAJÓVÖLGYE FSE 15 3 3 9 36 53 -17 12 6
11 DEAC DEAC 15 3 3 9 15 32 -17 12 5.9
12 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 15 2 2 11 16 41 -25 8 6.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA IKARUS BSE 7 5 2 0 9 3 6 17 8 3 4 1 5 3 2 13 15 8 6 1 14 6 8 30
2 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 7 5 1 1 11 3 8 16 8 3 4 1 6 2 4 13 15 8 5 2 17 5 12 29
3 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA ÚJPEST FC 7 4 2 1 8 2 6 14 8 3 3 2 7 6 1 12 15 7 5 3 15 8 7 26
4 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KELEN SC 7 3 3 1 3 1 2 12 8 3 2 3 5 8 -3 11 15 6 5 4 8 9 -1 23
5 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA UTE 8 3 4 1 5 3 2 13 7 2 2 3 6 7 -1 8 15 5 6 4 11 10 1 21
6 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KTE LA 8 4 3 1 13 6 7 15 7 1 2 4 2 6 -4 5 15 5 5 5 15 12 3 20
7 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 7 3 2 2 10 8 2 11 8 2 1 5 6 11 -5 7 15 5 3 7 16 19 -3 18
8 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA SAJÓVÖLGYE FSE 7 4 1 2 10 7 3 13 8 1 1 6 7 19 -12 4 15 5 2 8 17 26 -9 17
9 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA DEAC 8 3 2 3 5 6 -1 11 7 1 3 3 3 5 -2 6 15 4 5 6 8 11 -3 17
10 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 8 3 2 3 9 6 3 11 7 0 5 2 1 3 -2 5 15 3 7 5 10 9 1 16
11 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 8 2 3 3 5 7 -2 9 7 1 2 4 5 9 -4 5 15 3 5 7 10 16 -6 14
12 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA ZTE FC 8 1 4 3 3 6 -3 7 7 1 0 6 5 12 -7 3 15 2 4 9 8 18 -10 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 7 6 0 1 23 6 17 18 8 4 3 1 16 4 12 15 15 10 3 2 39 10 29 33
2 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA ÚJPEST FC 7 6 1 0 21 5 16 19 8 4 0 4 15 16 -1 12 15 10 1 4 36 21 15 31
3 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA IKARUS BSE 7 6 1 0 18 8 10 19 8 2 3 3 13 11 2 9 15 8 4 3 31 19 12 28
4 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 7 5 0 2 21 19 2 15 8 3 1 4 17 23 -6 10 15 8 1 6 38 42 -4 25
5 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KTE LA 8 6 0 2 30 11 19 18 7 2 0 5 8 13 -5 6 15 8 0 7 38 24 14 24
6 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KELEN SC 7 2 4 1 8 5 3 10 8 4 1 3 11 15 -4 13 15 6 5 4 19 20 -1 23
7 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA UTE 8 2 5 1 10 9 1 11 7 3 2 2 17 14 3 11 15 5 7 3 27 23 4 22
8 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 8 5 1 2 19 11 8 16 7 0 4 3 4 8 -4 4 15 5 5 5 23 19 4 20
9 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA ZTE FC 8 3 1 4 9 13 -4 10 7 1 1 5 9 19 -10 4 15 4 2 9 18 32 -14 14
10 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA SAJÓVÖLGYE FSE 7 2 2 3 20 18 2 8 8 1 1 6 16 35 -19 4 15 3 3 9 36 53 -17 12
11 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA DEAC 8 1 3 4 9 16 -7 6 7 2 0 5 6 16 -10 6 15 3 3 9 15 32 -17 12
12 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 8 2 0 6 8 19 -11 6 7 0 2 5 8 22 -14 2 15 2 2 11 16 41 -25 8
 
DEAC
1 - 11 - 10 - 24 - 3-0 - 1-0 - 02 - 4-1 - 4
IKARUS BSE
-2 - 13 - 2-3 - 21 - 13 - 22 - 04 - 0--
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
1 - 2-4 - 05 - 0--5 - 0-3 - 22 - 13 - 1
ÚJPEST FC
3 - 22 - 2-1 - 03 - 05 - 1--4 - 0-3 - 0
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
0 - 20 - 3--0 - 20 - 4-3 - 20 - 22 - 33 - 1
KTE LA
2 - 03 - 21 - 34 - 26 - 00 - 110 - 1--4 - 2-
KELEN SC
3 - 0-0 - 02 - 1-0 - 11 - 1--1 - 11 - 1
SAJÓVÖLGYE FSE
5 - 02 - 1-2 - 32 - 2--1 - 15 - 63 - 5-
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
--0 - 21 - 3-2 - 12 - 15 - 13 - 12 - 24 - 0
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
-1 - 00 - 6--4 - 27 - 14 - 81 - 0-4 - 2
UTE
2 - 01 - 10 - 00 - 22 - 2--3 - 20 - 02 - 2-
ZTE FC
-1 - 30 - 3-2 - 11 - 00 - 14 - 11 - 1-0 - 3

Meccsek

UTE

2021. 08. 28. 13:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 08. 28. 13:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2021. 09. 04. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 09. 04. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
UTE
2021. 09. 10. 13:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 09. 10. 13:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2021. 09. 18. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 09. 18. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
UTE
2021. 09. 25. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 09. 25. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2021. 10. 02. 10:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 10. 02. 10:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
IKARUS BSE
2021. 10. 09. 13:00
ZTE Aréna
2021. 10. 09. 13:00
ZTE Aréna
ZTE FC
UTE
2021. 10. 16. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 10. 16. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
DEAC
2021. 11. 20. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2021. 11. 20. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
UTE
2021. 11. 06. 09:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 11. 06. 09:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
ÚJPEST FC
2021. 11. 13. 09:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 11. 13. 09:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
UTE
2022. 04. 06. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2022. 04. 06. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
UTE
2022. 03. 23. 16:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 03. 23. 16:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2022. 03. 19. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 03. 19. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
UTE
2022. 03. 26. 11:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 03. 26. 11:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 04. 02. 12:00
Szent Gellért Fórum
2022. 04. 02. 12:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
UTE
2022. 04. 09. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
2022. 04. 09. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
UTE
2022. 04. 15. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 04. 15. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
ZTE FC
2022. 04. 23. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 04. 23. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
UTE
2022. 04. 30. 10:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 04. 30. 10:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
KTE LA
2022. 05. 07. 09:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2022. 05. 07. 09:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
UTE
2022. 05. 14. 10:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 05. 14. 10:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
KELEN SC

SAJÓVÖLGYE FSE

2021. 08. 28. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 08. 28. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2021. 09. 04. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 09. 04. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
SAJÓVÖLGYE FSE
2021. 09. 11. 13:00
Szent Gellért Fórum
2021. 09. 11. 13:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
SAJÓVÖLGYE FSE
2021. 09. 18. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 09. 18. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
UTE
2021. 09. 25. 13:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2021. 09. 25. 13:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
SAJÓVÖLGYE FSE
2021. 10. 03. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 10. 03. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
DEAC
2021. 10. 09. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2021. 10. 09. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
SAJÓVÖLGYE FSE
2021. 10. 16. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 10. 16. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
ÚJPEST FC
2021. 10. 30. 14:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 10. 30. 14:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
SAJÓVÖLGYE FSE
2021. 11. 06. 15:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 11. 06. 15:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2021. 11. 27. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 11. 27. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 03. 05. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 03. 05. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 03. 12. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 03. 12. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
IKARUS BSE
2022. 03. 19. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 03. 19. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 03. 26. 11:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 03. 26. 11:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 04. 02. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 04. 02. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
ZTE FC
2022. 04. 09. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 04. 09. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 04. 16. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 04. 16. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
KTE LA
2022. 04. 24. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2022. 04. 24. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 04. 30. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 04. 30. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
KELEN SC
2022. 05. 07. 10:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2022. 05. 07. 10:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 05. 14. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 05. 14. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->