Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Országos U15 Alap csoport 16. forduló

2022.04.02 - 14:00

Nyíregyháza, Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep

MLSZ

MLSZ Országos U15 Alap csoport

Játékvezető
HEGEDŰS CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NEMCSIK JÓZSEF
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DEAC
80'
40'

Gólok

BALOGH ALEX

15'

1 - 0

 

BALOGH ALEX

37'

2 - 0

 

 

2 - 1

64'

ARI TAMÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ÚJPEST FC ÚJPEST FC 16 11 1 4 39 22 17 34 7
2 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 16 10 3 3 39 11 28 33 7
3 IKARUS BSE IKARUS BSE 16 8 5 3 32 20 12 29 6.4
4 KTE LA KTE LA 16 9 0 7 39 24 15 27 6.1
5 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 16 8 2 6 39 43 -4 26 6.5
6 KELEN SC KELEN SC 16 6 6 4 20 21 -1 24 6.2
7 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 16 6 5 5 25 20 5 23 7.1
8 UTE UTE 16 5 8 3 28 24 4 23 6.7
9 ZTE FC ZTE FC 16 5 2 9 20 32 -12 17 6.7
10 DEAC DEAC 16 3 3 10 16 34 -18 12 6
11 SAJÓVÖLGYE FSE SAJÓVÖLGYE FSE 16 3 3 10 36 55 -19 12 6.2
12 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 16 2 2 12 17 44 -27 8 6.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA IKARUS BSE 7 5 2 0 9 3 6 17 9 3 5 1 5 3 2 14 16 8 7 1 14 6 8 31
2 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 8 5 1 2 11 4 7 16 8 3 4 1 6 2 4 13 16 8 5 3 17 6 11 29
3 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA ÚJPEST FC 7 4 2 1 8 2 6 14 9 4 3 2 8 6 2 15 16 8 5 3 16 8 8 29
4 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA UTE 8 3 4 1 5 3 2 13 8 3 2 3 7 7 0 11 16 6 6 4 12 10 2 24
5 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KELEN SC 8 3 4 1 3 1 2 13 8 3 2 3 5 8 -3 11 16 6 6 4 8 9 -1 24
6 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KTE LA 8 4 3 1 13 6 7 15 8 2 2 4 3 6 -3 8 16 6 5 5 16 12 4 23
7 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 9 4 2 3 11 6 5 14 7 0 5 2 1 3 -2 5 16 4 7 5 12 9 3 19
8 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 8 3 2 3 10 9 1 11 8 2 1 5 6 11 -5 7 16 5 3 8 16 20 -4 18
9 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA SAJÓVÖLGYE FSE 8 4 1 3 10 8 2 13 8 1 1 6 7 19 -12 4 16 5 2 9 17 27 -10 17
10 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA DEAC 8 3 2 3 5 6 -1 11 8 1 3 4 3 7 -4 6 16 4 5 7 8 13 -5 17
11 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 9 2 3 4 5 8 -3 9 7 1 2 4 5 9 -4 5 16 3 5 8 10 17 -7 14
12 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA ZTE FC 8 1 4 3 3 6 -3 7 8 2 0 6 6 12 -6 6 16 3 4 9 9 18 -9 13
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA ÚJPEST FC 7 6 1 0 21 5 16 19 9 5 0 4 18 17 1 15 16 11 1 4 39 22 17 34
2 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 8 6 0 2 23 7 16 18 8 4 3 1 16 4 12 15 16 10 3 3 39 11 28 33
3 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA IKARUS BSE 7 6 1 0 18 8 10 19 9 2 4 3 14 12 2 10 16 8 5 3 32 20 12 29
4 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KTE LA 8 6 0 2 30 11 19 18 8 3 0 5 9 13 -4 9 16 9 0 7 39 24 15 27
5 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 8 5 1 2 22 20 2 16 8 3 1 4 17 23 -6 10 16 8 2 6 39 43 -4 26
6 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KELEN SC 8 2 5 1 9 6 3 11 8 4 1 3 11 15 -4 13 16 6 6 4 20 21 -1 24
7 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 9 6 1 2 21 12 9 19 7 0 4 3 4 8 -4 4 16 6 5 5 25 20 5 23
8 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA UTE 8 2 5 1 10 9 1 11 8 3 3 2 18 15 3 12 16 5 8 3 28 24 4 23
9 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA ZTE FC 8 3 1 4 9 13 -4 10 8 2 1 5 11 19 -8 7 16 5 2 9 20 32 -12 17
10 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA DEAC 8 1 3 4 9 16 -7 6 8 2 0 6 7 18 -11 6 16 3 3 10 16 34 -18 12
11 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA SAJÓVÖLGYE FSE 8 2 2 4 20 20 0 8 8 1 1 6 16 35 -19 4 16 3 3 10 36 55 -19 12
12 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 9 2 0 7 9 22 -13 6 7 0 2 5 8 22 -14 2 16 2 2 12 17 44 -27 8
 
DEAC
1 - 11 - 10 - 24 - 3-0 - 1-0 - 02 - 4-1 - 4
IKARUS BSE
-2 - 13 - 2-3 - 21 - 13 - 22 - 04 - 0--
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
1 - 2-4 - 05 - 00 - 1-5 - 0-3 - 22 - 13 - 1
ÚJPEST FC
3 - 22 - 2-1 - 03 - 05 - 1--4 - 0-3 - 0
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
0 - 20 - 3-1 - 30 - 20 - 4-3 - 20 - 22 - 33 - 1
KTE LA
2 - 03 - 21 - 34 - 26 - 00 - 110 - 1--4 - 2-
KELEN SC
3 - 01 - 10 - 02 - 1-0 - 11 - 1--1 - 11 - 1
SAJÓVÖLGYE FSE
5 - 02 - 1-2 - 32 - 2--1 - 15 - 63 - 50 - 2
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2 - 1-0 - 21 - 3-2 - 12 - 15 - 13 - 12 - 24 - 0
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
-1 - 00 - 6--4 - 27 - 14 - 81 - 01 - 14 - 2
UTE
2 - 01 - 10 - 00 - 22 - 2--3 - 20 - 02 - 2-
ZTE FC
-1 - 30 - 3-2 - 11 - 00 - 14 - 11 - 1-0 - 3

Meccsek

NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC

2021. 08. 28. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 08. 28. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2021. 09. 04. 13:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2021. 09. 04. 13:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2021. 09. 10. 13:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 09. 10. 13:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2021. 09. 18. 10:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2021. 09. 18. 10:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
ZTE FC
2021. 09. 25. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 09. 25. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2021. 10. 03. 13:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2021. 10. 03. 13:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
KTE LA
2021. 10. 09. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2021. 10. 09. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
ÚJPEST FC
2021. 10. 16. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2021. 10. 16. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
KELEN SC
2021. 10. 30. 10:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2021. 10. 30. 10:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2021. 11. 20. 10:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2021. 11. 20. 10:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2021. 12. 01. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 12. 01. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 03. 05. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 03. 05. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 03. 13. 13:00
Szent Gellért Fórum
2022. 03. 13. 13:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 03. 19. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 03. 19. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
UTE
2022. 03. 26. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2022. 03. 26. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 04. 02. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 04. 02. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DEAC
2022. 04. 09. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 04. 09. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 04. 16. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2022. 04. 16. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 04. 23. 14:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2022. 04. 23. 14:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
KELEN SC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 04. 30. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 04. 30. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2022. 05. 07. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 05. 07. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 05. 14. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 05. 14. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
IKARUS BSE

DEAC

2021. 08. 28. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 08. 28. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
ÚJPEST FC
2021. 09. 05. 16:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 09. 05. 16:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
DEAC
2021. 09. 11. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 09. 11. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2021. 09. 18. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 09. 18. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
DEAC
2021. 09. 25. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 09. 25. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2021. 10. 03. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 10. 03. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
DEAC
2021. 10. 09. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 10. 09. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2021. 10. 16. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 10. 16. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
DEAC
2021. 10. 30. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 10. 30. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
ZTE FC
2021. 11. 06. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 11. 06. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
IKARUS BSE
2021. 11. 13. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2021. 11. 13. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
DEAC
2022. 03. 05. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2022. 03. 05. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
DEAC
2022. 03. 12. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 03. 12. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
KELEN SC
2022. 03. 19. 10:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2022. 03. 19. 10:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
DEAC
2022. 03. 26. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 03. 26. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2022. 04. 02. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 04. 02. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DEAC
2022. 04. 09. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 04. 09. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 04. 14. 15:00
KÉSZ Sport Aréna
2022. 04. 14. 15:00
KÉSZ Sport Aréna
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
DEAC
2022. 04. 23. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 04. 23. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
UTE
2022. 04. 30. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2022. 04. 30. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
DEAC
2022. 05. 07. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
2022. 05. 07. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
DEAC
2022. 05. 14. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 05. 14. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
KTE LA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->