Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Országos U15 Alap csoport 19. forduló

2022.04.23 - 14:00

Budapest, Ikarus BSE Sporttelep

MLSZ

MLSZ Országos U15 Alap csoport

Játékvezető
KOMÁROMI HENRIETTA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BARTOS ZOLTÁN, HORVÁTH ATTILA
IKARUS BSE
ZTE FC
80'
40'

Gólok

GÁL TAMÁS PÉTER

47'

1 - 0

 

GÁL TAMÁS PÉTER

56'

2 - 0

 

SKRAVANEK LÁZÁR TAMÁS

60'

3 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 19 12 4 3 45 13 32 40 6.9
2 ÚJPEST FC ÚJPEST FC 19 12 2 5 42 24 18 38 6.9
3 IKARUS BSE IKARUS BSE 19 11 5 3 44 20 24 38 6.9
4 KTE LA KTE LA 19 10 1 8 46 28 18 31 6.4
5 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 19 9 4 6 42 45 -3 31 6.6
6 KELEN SC KELEN SC 19 7 7 5 25 24 1 28 6.4
7 UTE UTE 19 6 9 4 30 29 1 27 6.8
8 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 19 6 8 5 28 23 5 26 6.5
9 ZTE FC ZTE FC 19 5 3 11 21 37 -16 18 6.4
10 DEAC DEAC 19 4 5 10 20 37 -17 17 6.3
11 SAJÓVÖLGYE FSE SAJÓVÖLGYE FSE 19 3 3 13 38 65 -27 12 6.1
12 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 19 2 3 14 19 55 -36 9 5.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA IKARUS BSE 10 7 3 0 12 3 9 24 9 3 5 1 5 3 2 14 19 10 8 1 17 6 11 38
2 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 9 6 1 2 12 4 8 19 10 3 6 1 7 3 4 15 19 9 7 3 19 7 12 34
3 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA ÚJPEST FC 10 5 4 1 10 2 8 19 9 4 3 2 8 6 2 15 19 9 7 3 18 8 10 34
4 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KELEN SC 10 5 4 1 5 1 4 19 9 3 2 4 5 9 -4 11 19 8 6 5 10 10 0 30
5 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KTE LA 9 4 3 2 13 8 5 15 10 3 3 4 5 7 -2 12 19 7 6 6 18 15 3 27
6 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA UTE 9 3 5 1 5 3 2 14 10 3 3 4 8 9 -1 12 19 6 8 5 13 12 1 26
7 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 9 4 2 3 11 6 5 14 10 1 6 3 3 4 -1 9 19 5 8 6 14 10 4 23
8 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 10 3 4 3 10 9 1 13 9 2 1 6 6 12 -6 7 19 5 5 9 16 21 -5 20
9 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA DEAC 10 3 4 3 6 7 -1 13 9 1 4 4 3 7 -4 7 19 4 8 7 9 14 -5 20
10 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA SAJÓVÖLGYE FSE 9 4 1 4 11 10 1 13 10 1 2 7 7 21 -14 5 19 5 3 11 18 31 -13 18
11 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA ZTE FC 9 2 4 3 4 6 -2 10 10 2 2 6 6 12 -6 8 19 4 6 9 10 18 -8 18
12 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 10 2 4 4 6 9 -3 10 9 1 2 6 5 12 -7 5 19 3 6 10 11 21 -10 15
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 9 7 0 2 25 7 18 21 10 5 4 1 20 6 14 19 19 12 4 3 45 13 32 40
2 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA ÚJPEST FC 10 7 2 1 24 7 17 23 9 5 0 4 18 17 1 15 19 12 2 5 42 24 18 38
3 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA IKARUS BSE 10 9 1 0 30 8 22 28 9 2 4 3 14 12 2 10 19 11 5 3 44 20 24 38
4 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KTE LA 9 6 1 2 32 13 19 19 10 4 0 6 14 15 -1 12 19 10 1 8 46 28 18 31
5 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 10 6 2 2 24 21 3 20 9 3 2 4 18 24 -6 11 19 9 4 6 42 45 -3 31
6 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KELEN SC 10 3 6 1 14 7 7 15 9 4 1 4 11 17 -6 13 19 7 7 5 25 24 1 28
7 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA UTE 9 3 5 1 11 9 2 14 10 3 4 3 19 20 -1 13 19 6 9 4 30 29 1 27
8 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 9 6 1 2 21 12 9 19 10 0 7 3 7 11 -4 7 19 6 8 5 28 23 5 26
9 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA ZTE FC 9 3 2 4 10 14 -4 11 10 2 1 7 11 23 -12 7 19 5 3 11 21 37 -16 18
10 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA DEAC 10 2 4 4 12 18 -6 10 9 2 1 6 8 19 -11 7 19 4 5 10 20 37 -17 17
11 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA SAJÓVÖLGYE FSE 9 2 2 5 21 25 -4 8 10 1 1 8 17 40 -23 4 19 3 3 13 38 65 -27 12
12 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 10 2 1 7 11 24 -13 7 9 0 2 7 8 31 -23 2 19 2 3 14 19 55 -36 9
 
DEAC
1 - 11 - 10 - 24 - 3-0 - 12 - 10 - 02 - 41 - 11 - 4
IKARUS BSE
-2 - 13 - 25 - 03 - 21 - 13 - 22 - 04 - 04 - 03 - 0
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
1 - 2-4 - 05 - 00 - 12 - 05 - 0-3 - 22 - 13 - 1
ÚJPEST FC
3 - 22 - 20 - 21 - 03 - 05 - 13 - 00 - 04 - 0-3 - 0
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
0 - 20 - 32 - 21 - 30 - 20 - 4-3 - 20 - 22 - 33 - 1
KTE LA
2 - 03 - 21 - 34 - 26 - 00 - 110 - 12 - 2-4 - 2-
KELEN SC
3 - 01 - 10 - 02 - 14 - 00 - 11 - 11 - 1-1 - 11 - 1
SAJÓVÖLGYE FSE
5 - 02 - 1-2 - 32 - 21 - 5-1 - 15 - 63 - 50 - 2
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2 - 1-0 - 21 - 3-2 - 12 - 15 - 13 - 12 - 24 - 0
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
1 - 11 - 00 - 6--1 - 07 - 14 - 81 - 01 - 14 - 2
UTE
2 - 01 - 10 - 00 - 22 - 2--3 - 20 - 02 - 21 - 0
ZTE FC
-1 - 30 - 3-2 - 11 - 00 - 14 - 11 - 11 - 10 - 3

Meccsek

IKARUS BSE

2021. 08. 28. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2021. 08. 28. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
IKARUS BSE
2021. 09. 04. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 09. 04. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
SAJÓVÖLGYE FSE
2021. 09. 10. 15:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 09. 10. 15:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
ÚJPEST FC
2021. 11. 27. 12:00
Szent Gellért Fórum
2021. 11. 27. 12:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
IKARUS BSE
2021. 09. 25. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 09. 25. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
KELEN SC
2021. 10. 02. 10:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 10. 02. 10:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
IKARUS BSE
2021. 12. 04. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2021. 12. 04. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
IKARUS BSE
2021. 10. 16. 12:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2021. 10. 16. 12:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
IKARUS BSE
2021. 10. 30. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 10. 30. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2021. 11. 06. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 11. 06. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
IKARUS BSE
2021. 12. 01. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 12. 01. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 03. 05. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
2022. 03. 05. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
KTE LA
2022. 03. 12. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 03. 12. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
IKARUS BSE
2022. 03. 19. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2022. 03. 19. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
IKARUS BSE
2022. 03. 27. 13:00
Ikarus BSE Sporttelep
2022. 03. 27. 13:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 04. 03. 10:00
Kelen SC Sporttelep
2022. 04. 03. 10:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
IKARUS BSE
2022. 04. 09. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
2022. 04. 09. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
UTE
2022. 04. 16. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
2022. 04. 16. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2022. 04. 23. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
2022. 04. 23. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
ZTE FC
2022. 04. 30. 13:30
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 04. 30. 13:30
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
IKARUS BSE
2022. 05. 07. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
2022. 05. 07. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
DEAC
2022. 05. 14. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 05. 14. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
IKARUS BSE

ZTE FC

2021. 08. 28. 12:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2021. 08. 28. 12:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
KELEN SC
2021. 09. 04. 11:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2021. 09. 04. 11:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
ZTE FC
2021. 09. 11. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2021. 09. 11. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2021. 09. 18. 10:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2021. 09. 18. 10:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
ZTE FC
2021. 09. 25. 13:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2021. 09. 25. 13:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
SAJÓVÖLGYE FSE
2021. 10. 02. 10:00
Szent Gellért Fórum
2021. 10. 02. 10:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
ZTE FC
2021. 10. 09. 13:00
ZTE Aréna
2021. 10. 09. 13:00
ZTE Aréna
ZTE FC
UTE
2021. 10. 16. 12:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2021. 10. 16. 12:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
IKARUS BSE
2021. 10. 30. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 10. 30. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
ZTE FC
2021. 11. 06. 13:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2021. 11. 06. 13:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
KTE LA
2021. 11. 13. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2021. 11. 13. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
ZTE FC
2022. 05. 04. 13:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2022. 05. 04. 13:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
KELEN SC
ZTE FC
2022. 04. 20. 14:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2022. 04. 20. 14:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2022. 05. 11. 11:00
Szombathelyi Haladás Stadion
2022. 05. 11. 11:00
Szombathelyi Haladás Stadion
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
ZTE FC
2022. 03. 26. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2022. 03. 26. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 04. 02. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 04. 02. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
ZTE FC
2022. 04. 09. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2022. 04. 09. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 04. 15. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 04. 15. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
ZTE FC
2022. 04. 23. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
2022. 04. 23. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
ZTE FC
2022. 04. 30. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2022. 04. 30. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
DEAC
2022. 05. 07. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 05. 07. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
ZTE FC
2022. 05. 14. 14:30
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2022. 05. 14. 14:30
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
ÚJPEST FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->