Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Országos U15 Alap csoport 22. forduló

2022.05.14 - 12:00

Nyíregyháza, Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep

MLSZ

MLSZ Országos U15 Alap csoport

Játékvezető
PISKÓCZI ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSURGÓ GÁBOR, LÉVAI MÁTÉ
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
IKARUS BSE
80'
40'

Gólok

HEGEDŰS CSONGOR ZOLTÁN

66'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ÚJPEST FC ÚJPEST FC 22 15 2 5 52 25 27 47 7
2 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 22 14 4 4 49 15 34 46 6.9
3 KTE LA KTE LA 22 12 2 8 57 34 23 38 6.8
4 IKARUS BSE IKARUS BSE 22 11 5 6 46 27 19 38 6.7
5 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 22 9 8 5 37 23 14 35 6.6
6 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 22 10 4 8 52 54 -2 34 6.5
7 KELEN SC KELEN SC 22 8 7 7 28 30 -2 31 6.5
8 UTE UTE 22 7 10 5 35 32 3 31 6.4
9 ZTE FC ZTE FC 22 6 3 13 27 48 -21 21 6.3
10 DEAC DEAC 22 5 5 12 26 44 -18 20 6.2
11 SAJÓVÖLGYE FSE SAJÓVÖLGYE FSE 22 4 4 14 43 70 -27 16 6.1
12 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 22 2 4 16 24 74 -50 10 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA ÚJPEST FC 11 5 5 1 10 2 8 20 11 6 3 2 12 6 6 21 22 11 8 3 22 8 14 41
2 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA IKARUS BSE 11 7 3 1 12 4 8 24 11 3 7 1 5 3 2 16 22 10 10 2 17 7 10 40
3 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 11 6 2 3 12 5 7 20 11 4 6 1 8 3 5 18 22 10 8 4 20 8 12 38
4 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KTE LA 10 5 3 2 17 10 7 18 12 4 3 5 8 9 -1 15 22 9 6 7 25 19 6 33
5 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA UTE 11 5 5 1 8 4 4 20 11 3 4 4 8 9 -1 13 22 8 9 5 16 13 3 33
6 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KELEN SC 11 5 5 1 7 3 4 20 11 3 2 6 5 11 -6 11 22 8 7 7 12 14 -2 31
7 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 11 5 3 3 13 6 7 18 11 2 6 3 4 4 0 12 22 7 9 6 17 10 7 30
8 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 12 4 4 4 12 12 0 16 10 2 2 6 8 14 -6 8 22 6 6 10 20 26 -6 24
9 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA DEAC 11 3 4 4 6 9 -3 13 11 2 4 5 4 8 -4 10 22 5 8 9 10 17 -7 23
10 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA SAJÓVÖLGYE FSE 11 5 1 5 12 11 1 16 11 1 3 7 8 22 -14 6 22 6 4 12 20 33 -13 22
11 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA ZTE FC 11 3 4 4 5 8 -3 13 11 2 2 7 8 16 -8 8 22 5 6 11 13 24 -11 21
12 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 11 2 5 4 7 10 -3 11 11 1 2 8 6 16 -10 5 22 3 7 12 13 26 -13 16
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA ÚJPEST FC 11 8 2 1 25 7 18 26 11 7 0 4 27 18 9 21 22 15 2 5 52 25 27 47
2 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 11 8 0 3 28 9 19 24 11 6 4 1 21 6 15 22 22 14 4 4 49 15 34 46
3 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KTE LA 10 7 1 2 38 15 23 22 12 5 1 6 19 19 0 16 22 12 2 8 57 34 23 38
4 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA IKARUS BSE 11 9 1 1 31 11 20 28 11 2 4 5 15 16 -1 10 22 11 5 6 46 27 19 38
5 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 11 8 1 2 29 12 17 25 11 1 7 3 8 11 -3 10 22 9 8 5 37 23 14 35
6 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 12 7 2 3 32 27 5 23 10 3 2 5 20 27 -7 11 22 10 4 8 52 54 -2 34
7 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KELEN SC 11 4 6 1 17 9 8 18 11 4 1 6 11 21 -10 13 22 8 7 7 28 30 -2 31
8 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA UTE 11 4 6 1 16 11 5 18 11 3 4 4 19 21 -2 13 22 7 10 5 35 32 3 31
9 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA ZTE FC 11 4 2 5 14 19 -5 14 11 2 1 8 13 29 -16 7 22 6 3 13 27 48 -21 21
10 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA DEAC 11 2 4 5 14 21 -7 10 11 3 1 7 12 23 -11 10 22 5 5 12 26 44 -18 20
11 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA SAJÓVÖLGYE FSE 11 3 2 6 22 26 -4 11 11 1 2 8 21 44 -23 5 22 4 4 14 43 70 -27 16
12 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 11 2 2 7 15 28 -13 8 11 0 2 9 9 46 -37 2 22 2 4 16 24 74 -50 10
 
DEAC
1 - 11 - 10 - 24 - 32 - 30 - 12 - 10 - 02 - 41 - 11 - 4
IKARUS BSE
1 - 32 - 13 - 25 - 03 - 21 - 13 - 22 - 04 - 04 - 03 - 0
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
1 - 23 - 14 - 05 - 00 - 12 - 05 - 00 - 13 - 22 - 13 - 1
ÚJPEST FC
3 - 22 - 20 - 21 - 03 - 05 - 13 - 00 - 04 - 01 - 03 - 0
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
0 - 20 - 32 - 21 - 30 - 20 - 44 - 43 - 20 - 22 - 33 - 1
KTE LA
2 - 03 - 21 - 34 - 26 - 00 - 110 - 12 - 2-4 - 26 - 2
KELEN SC
3 - 01 - 10 - 02 - 14 - 00 - 11 - 11 - 13 - 21 - 11 - 1
SAJÓVÖLGYE FSE
5 - 02 - 10 - 12 - 32 - 21 - 51 - 01 - 15 - 63 - 50 - 2
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2 - 11 - 00 - 21 - 37 - 02 - 12 - 15 - 13 - 12 - 24 - 0
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
1 - 11 - 00 - 60 - 58 - 11 - 07 - 14 - 81 - 01 - 14 - 2
UTE
2 - 01 - 10 - 00 - 22 - 22 - 23 - 03 - 20 - 02 - 21 - 0
ZTE FC
3 - 11 - 30 - 31 - 42 - 11 - 00 - 14 - 11 - 11 - 10 - 3

Meccsek

NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC

2021. 08. 28. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 08. 28. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2021. 09. 04. 13:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2021. 09. 04. 13:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2021. 09. 10. 13:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 09. 10. 13:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2021. 09. 18. 10:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2021. 09. 18. 10:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
ZTE FC
2021. 09. 25. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 09. 25. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2021. 10. 03. 13:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2021. 10. 03. 13:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
KTE LA
2021. 10. 09. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2021. 10. 09. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
ÚJPEST FC
2021. 10. 16. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2021. 10. 16. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
KELEN SC
2021. 10. 30. 10:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2021. 10. 30. 10:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2021. 11. 20. 10:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2021. 11. 20. 10:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2021. 12. 01. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 12. 01. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 03. 05. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 03. 05. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 03. 13. 13:00
Szent Gellért Fórum
2022. 03. 13. 13:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 03. 19. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 03. 19. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
UTE
2022. 03. 26. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2022. 03. 26. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 04. 02. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 04. 02. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DEAC
2022. 04. 09. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 04. 09. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 04. 16. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2022. 04. 16. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 04. 23. 14:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2022. 04. 23. 14:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
KELEN SC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 04. 30. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 04. 30. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2022. 05. 07. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 05. 07. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 05. 14. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 05. 14. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
IKARUS BSE

IKARUS BSE

2021. 08. 28. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2021. 08. 28. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
IKARUS BSE
2021. 09. 04. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 09. 04. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
SAJÓVÖLGYE FSE
2021. 09. 10. 15:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 09. 10. 15:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
ÚJPEST FC
2021. 11. 27. 12:00
Szent Gellért Fórum
2021. 11. 27. 12:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
IKARUS BSE
2021. 09. 25. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 09. 25. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
KELEN SC
2021. 10. 02. 10:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 10. 02. 10:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
IKARUS BSE
2021. 12. 04. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2021. 12. 04. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
IKARUS BSE
2021. 10. 16. 12:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2021. 10. 16. 12:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
IKARUS BSE
2021. 10. 30. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 10. 30. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2021. 11. 06. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 11. 06. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
IKARUS BSE
2021. 12. 01. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 12. 01. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 03. 05. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
2022. 03. 05. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
KTE LA
2022. 03. 12. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 03. 12. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
IKARUS BSE
2022. 03. 19. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2022. 03. 19. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
IKARUS BSE
2022. 03. 27. 13:00
Ikarus BSE Sporttelep
2022. 03. 27. 13:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 04. 03. 10:00
Kelen SC Sporttelep
2022. 04. 03. 10:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
IKARUS BSE
2022. 04. 09. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
2022. 04. 09. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
UTE
2022. 04. 16. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
2022. 04. 16. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2022. 04. 23. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
2022. 04. 23. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
ZTE FC
2022. 04. 30. 13:30
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 04. 30. 13:30
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
IKARUS BSE
2022. 05. 07. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
2022. 05. 07. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
DEAC
2022. 05. 14. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 05. 14. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
IKARUS BSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->