Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Országos U15 Alap csoport 3. forduló

2021.09.11 - 10:00

Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum (Ifi Centrum)

MLSZ

MLSZ Országos U15 Alap csoport

Játékvezető
VIZI ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MOLNÁR ZSOLT, KUSTÁN CSABA
ZTE FC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

22'

PALKÓ ÁRON

 

0 - 2

24'

LIPLIN BENCE

 

0 - 3

82'

PÉCSKAI LEVENTE

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 3 3 0 0 11 1 10 9 11
2 KELEN SC KELEN SC 3 3 0 0 5 0 5 9 9.3
3 ÚJPEST FC ÚJPEST FC 3 2 0 1 7 3 4 6 7
4 IKARUS BSE IKARUS BSE 3 2 0 1 8 7 1 6 5.7
5 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 1 2 0 4 2 2 5 9.3
6 SAJÓVÖLGYE FSE SAJÓVÖLGYE FSE 3 1 1 1 11 8 3 4 7
7 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 3 1 1 1 8 7 1 4 10
8 KTE LA KTE LA 3 1 0 2 3 6 -3 3 3
9 DEAC DEAC 3 1 0 2 4 8 -4 3 4
10 UTE UTE 3 0 2 1 3 4 -1 2 4.3
11 ZTE FC ZTE FC 3 0 0 3 1 7 -6 0 3.3
12 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 3 0 0 3 5 17 -12 0 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 4 0 4 6 3 3 0 0 5 0 5 9
2 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. KELEN SC 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4 3 2 1 0 2 0 2 7
3 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. IKARUS BSE 2 1 1 0 4 3 1 4 1 0 1 0 2 2 0 1 3 1 2 0 6 5 1 5
4 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. ÚJPEST FC 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 2 0 2 2 0 2 3 1 2 0 3 2 1 5
5 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SAJÓVÖLGYE FSE 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 0 1 5 4 1 3 3 1 1 1 5 4 1 4
6 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. DEAC 2 1 1 0 2 1 1 4 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 1 1 2 2 0 4
7 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. UTE 2 1 1 0 2 1 1 4 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 1 1 2 2 0 4
8 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 1 1 0 0 2 1 1 3 2 0 0 2 2 4 -2 0 3 1 0 2 4 5 -1 3
9 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2 3 0 3 0 1 1 0 3
10 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. KTE LA 2 0 2 0 2 2 0 2 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 2 1 2 3 -1 2
11 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 2 0 0 2 2 6 -4 0 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 1 2 3 7 -4 1
12 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. ZTE FC 2 0 0 2 0 3 -3 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 0 0 3 1 5 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 9 0 9 6 3 3 0 0 11 1 10 9
2 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. KELEN SC 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 2 0 2 6 3 3 0 0 5 0 5 9
3 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. ÚJPEST FC 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 0 1 4 3 1 3 3 2 0 1 7 3 4 6
4 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. IKARUS BSE 2 2 0 0 6 4 2 6 1 0 0 1 2 3 -1 0 3 2 0 1 8 7 1 6
5 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 1 0 0 3 1 2 3 2 0 2 0 1 1 0 2 3 1 2 0 4 2 2 5
6 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SAJÓVÖLGYE FSE 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 0 1 10 7 3 3 3 1 1 1 11 8 3 4
7 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 1 1 0 0 3 1 2 3 2 0 1 1 5 6 -1 1 3 1 1 1 8 7 1 4
8 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. KTE LA 2 1 0 1 3 3 0 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 1 0 2 3 6 -3 3
9 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. DEAC 2 1 0 1 4 5 -1 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 1 0 2 4 8 -4 3
10 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. UTE 2 0 2 0 2 2 0 2 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 0 2 1 3 4 -1 2
11 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. ZTE FC 2 0 0 2 0 4 -4 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 0 0 3 1 7 -6 0
12 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 2 0 0 2 4 14 -10 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 0 0 3 5 17 -12 0
 
DEAC
--0 - 24 - 3-------
IKARUS BSE
--3 - 2---3 - 2----
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
---------2 - 1-
ÚJPEST FC
----3 - 0------
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
----------3 - 1
KTE LA
-3 - 2---0 - 1-----
KELEN SC
3 - 0----------
SAJÓVÖLGYE FSE
-------1 - 1---
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
--------3 - 1--
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
--0 - 6----4 - 8---
UTE
----2 - 2---0 - 0--
ZTE FC
--0 - 3---0 - 1----

Meccsek

ZTE FC

2021. 08. 28. 12:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2021. 08. 28. 12:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
KELEN SC
2021. 09. 04. 11:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2021. 09. 04. 11:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
ZTE FC
2021. 09. 11. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2021. 09. 11. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2021. 09. 18. 10:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2021. 09. 18. 10:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
ZTE FC
2021. 09. 25. 13:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2021. 09. 25. 13:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
SAJÓVÖLGYE FSE
2021. 10. 02. 10:00
Szent Gellért Fórum
2021. 10. 02. 10:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
ZTE FC
2021. 10. 09. 13:00
ZTE Aréna
2021. 10. 09. 13:00
ZTE Aréna
ZTE FC
UTE
2021. 10. 16. 12:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2021. 10. 16. 12:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
IKARUS BSE
2021. 10. 30. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 10. 30. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
ZTE FC
2021. 11. 06. 13:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2021. 11. 06. 13:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
KTE LA
2021. 11. 13. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2021. 11. 13. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
ZTE FC
2022. 05. 04. 13:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2022. 05. 04. 13:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
KELEN SC
ZTE FC
2022. 04. 20. 14:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2022. 04. 20. 14:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2022. 05. 11. 11:00
Szombathelyi Haladás Stadion
2022. 05. 11. 11:00
Szombathelyi Haladás Stadion
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
ZTE FC
2022. 03. 26. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2022. 03. 26. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 04. 02. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 04. 02. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
ZTE FC
2022. 04. 09. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2022. 04. 09. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 04. 15. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 04. 15. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
ZTE FC
2022. 04. 23. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
2022. 04. 23. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
ZTE FC
2022. 04. 30. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2022. 04. 30. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
DEAC
2022. 05. 07. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 05. 07. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
ZTE FC
2022. 05. 14. 14:30
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2022. 05. 14. 14:30
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
ÚJPEST FC

ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS

2021. 08. 28. 10:00
Szent Gellért Fórum
2021. 08. 28. 10:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2021. 09. 04. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 09. 04. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
UTE
2021. 09. 11. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2021. 09. 11. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2021. 09. 18. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 09. 18. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
DEAC
2021. 09. 25. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2021. 09. 25. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2021. 10. 02. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 10. 02. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
ÚJPEST FC
2021. 10. 08. 13:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 10. 08. 13:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2021. 10. 16. 13:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 10. 16. 13:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2021. 10. 30. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 10. 30. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2021. 11. 20. 10:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2021. 11. 20. 10:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2021. 11. 27. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 11. 27. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 03. 05. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 03. 05. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 03. 23. 16:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 03. 23. 16:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2022. 05. 11. 11:00
Szombathelyi Haladás Stadion
2022. 05. 11. 11:00
Szombathelyi Haladás Stadion
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
ZTE FC
2022. 03. 26. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 03. 26. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2022. 04. 02. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 04. 02. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
KTE LA
2022. 04. 09. 14:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2022. 04. 09. 14:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2022. 04. 15. 12:00
Szombathelyi Haladás Stadion
2022. 04. 15. 12:00
Szombathelyi Haladás Stadion
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
KELEN SC
2022. 04. 23. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2022. 04. 23. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2022. 04. 30. 13:30
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 04. 30. 13:30
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
IKARUS BSE
2022. 05. 07. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 05. 07. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 05. 14. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 05. 14. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->