Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Országos U15 Alap csoport 7. forduló

2021.10.09 - 12:00

Kecskemét, Kecskeméti Széktói Stadion

MLSZ

MLSZ Országos U15 Alap csoport

Játékvezető
ARADI CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
LICHTENBERGER ISTVÁN, KORSÓS PÉTER
KTE LA
SAJÓVÖLGYE FSE
80'
40'

Gólok

SÓDAR GELLÉRT

5'

1 - 0

 

NAGY BENCE MÁRK

8'

2 - 0

 

SÓDAR GELLÉRT

15'

3 - 0

 

GYAPJAS BOTOND

30'

4 - 0

 

NAGY BENCE MÁRK

42'

5 - 0

 

LŐRINCZ MÁTYÁS

48'

6 - 0

 

LŐRINCZ MÁTYÁS

61'

7 - 0

 

 

7 - 1

63'

MISKOLCZI DONÁT
MÉHES KRISTÓF RÓBERT

67'

8 - 1

 

MAJOR ANDRÁS

72'

9 - 1

 

SÓDAR GELLÉRT

75'

10 - 1

 

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 7 5 2 0 12 2 10 17 7.3
2 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 7 5 1 1 19 4 15 16 6.7
3 ÚJPEST FC ÚJPEST FC 7 4 0 3 12 10 2 12 5.9
4 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 7 3 3 1 11 6 5 12 7.9
5 IKARUS BSE IKARUS BSE 7 3 2 2 13 10 3 11 6.4
6 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 7 3 1 3 16 23 -7 10 7
7 UTE UTE 7 2 4 1 14 10 4 10 7
8 KTE LA KTE LA 7 3 0 4 17 12 5 9 5
9 SAJÓVÖLGYE FSE SAJÓVÖLGYE FSE 7 2 1 4 21 27 -6 7 7.4
10 DEAC DEAC 7 2 1 4 8 18 -10 7 5.1
11 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 7 1 1 5 8 17 -9 4 6.6
12 ZTE FC ZTE FC 7 1 0 6 7 19 -12 3 5.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZTE FC ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 3 2 1 0 4 1 3 7 4 2 2 0 5 1 4 8 7 4 3 0 9 2 7 15
2 ZTE FC KELEN SC 3 1 2 0 1 0 1 5 4 2 1 1 3 1 2 7 7 3 3 1 4 1 3 12
3 ZTE FC UTE 4 3 1 0 4 1 3 10 3 0 1 2 2 4 -2 1 7 3 2 2 6 5 1 11
4 ZTE FC SAJÓVÖLGYE FSE 3 2 1 0 5 2 3 7 4 1 0 3 6 10 -4 3 7 3 1 3 11 12 -1 10
5 ZTE FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 2 1 1 5 3 2 7 3 0 3 0 0 0 0 3 7 2 4 1 5 3 2 10
6 ZTE FC IKARUS BSE 3 2 1 0 5 3 2 7 4 0 3 1 2 3 -1 3 7 2 4 1 7 6 1 10
7 ZTE FC ÚJPEST FC 2 1 1 0 1 0 1 4 5 1 3 1 4 4 0 6 7 2 4 1 5 4 1 10
8 ZTE FC KTE LA 4 1 3 0 7 3 4 6 3 1 0 2 1 3 -2 3 7 2 3 2 8 6 2 9
9 ZTE FC DEAC 4 2 2 0 4 2 2 8 3 0 1 2 1 4 -3 1 7 2 3 2 5 6 -1 9
10 ZTE FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 4 1 1 2 2 4 -2 4 3 0 1 2 2 4 -2 1 7 1 2 4 4 8 -4 5
11 ZTE FC SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 4 1 1 2 4 7 -3 4 3 0 1 2 2 4 -2 1 7 1 2 4 6 11 -5 5
12 ZTE FC ZTE FC 4 1 1 2 2 4 -2 4 3 0 0 3 2 6 -4 0 7 1 1 5 4 10 -6 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZTE FC KELEN SC 3 2 1 0 5 1 4 7 4 3 1 0 7 1 6 10 7 5 2 0 12 2 10 17
2 ZTE FC ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 3 2 0 1 7 3 4 6 4 3 1 0 12 1 11 10 7 5 1 1 19 4 15 16
3 ZTE FC ÚJPEST FC 2 2 0 0 4 0 4 6 5 2 0 3 8 10 -2 6 7 4 0 3 12 10 2 12
4 ZTE FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 3 0 1 10 5 5 9 3 0 3 0 1 1 0 3 7 3 3 1 11 6 5 12
5 ZTE FC IKARUS BSE 3 2 1 0 7 5 2 7 4 1 1 2 6 5 1 4 7 3 2 2 13 10 3 11
6 ZTE FC SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 4 2 0 2 9 16 -7 6 3 1 1 1 7 7 0 4 7 3 1 3 16 23 -7 10
7 ZTE FC UTE 4 0 4 0 5 5 0 4 3 2 0 1 9 5 4 6 7 2 4 1 14 10 4 10
8 ZTE FC KTE LA 4 2 0 2 14 7 7 6 3 1 0 2 3 5 -2 3 7 3 0 4 17 12 5 9
9 ZTE FC SAJÓVÖLGYE FSE 3 1 1 1 9 6 3 4 4 1 0 3 12 21 -9 3 7 2 1 4 21 27 -6 7
10 ZTE FC DEAC 4 1 1 2 6 9 -3 4 3 1 0 2 2 9 -7 3 7 2 1 4 8 18 -10 7
11 ZTE FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 4 1 0 3 3 10 -7 3 3 0 1 2 5 7 -2 1 7 1 1 5 8 17 -9 4
12 ZTE FC ZTE FC 4 1 0 3 4 8 -4 3 3 0 0 3 3 11 -8 0 7 1 0 6 7 19 -12 3
 
DEAC
--0 - 24 - 3---0 - 02 - 4--
IKARUS BSE
--3 - 2--1 - 13 - 2----
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
1 - 2-4 - 0------2 - 1-
ÚJPEST FC
---1 - 03 - 0------
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
-0 - 3--0 - 20 - 4----3 - 1
KTE LA
-3 - 21 - 3--0 - 110 - 1----
KELEN SC
3 - 0-0 - 02 - 1-------
SAJÓVÖLGYE FSE
5 - 0------1 - 1-3 - 5-
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
---1 - 3-2 - 1--3 - 1-4 - 0
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
-1 - 00 - 6----4 - 8--4 - 2
UTE
-1 - 1--2 - 2---0 - 02 - 2-
ZTE FC
--0 - 3---0 - 14 - 1--0 - 3

Meccsek

KTE LA

2021. 08. 28. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2021. 08. 28. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
IKARUS BSE
2021. 09. 04. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2021. 09. 04. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
KTE LA
2021. 09. 11. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2021. 09. 11. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
KELEN SC
2021. 10. 20. 11:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2021. 10. 20. 11:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
KTE LA
2021. 09. 25. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2021. 09. 25. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2021. 10. 03. 13:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2021. 10. 03. 13:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
KTE LA
2021. 10. 09. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2021. 10. 09. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
SAJÓVÖLGYE FSE
2021. 10. 16. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2021. 10. 16. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
KTE LA
2021. 11. 20. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2021. 11. 20. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
UTE
2021. 11. 06. 13:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2021. 11. 06. 13:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
KTE LA
2021. 11. 13. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2021. 11. 13. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
DEAC
2022. 03. 05. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
2022. 03. 05. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
KTE LA
2022. 05. 10. 16:30
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 05. 10. 16:30
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
ÚJPEST FC
2022. 03. 21. 18:00
Kelen SC Sporttelep
2022. 03. 21. 18:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
KTE LA
2022. 04. 27. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 04. 27. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2022. 04. 02. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 04. 02. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
KTE LA
2022. 04. 09. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 04. 09. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 04. 16. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 04. 16. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
KTE LA
2022. 04. 22. 14:00
Algyői Sportpálya
2022. 04. 22. 14:00
Algyői Sportpálya
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
KTE LA
2022. 04. 30. 10:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 04. 30. 10:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
KTE LA
2022. 05. 07. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 05. 07. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
ZTE FC
2022. 05. 14. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 05. 14. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
KTE LA

SAJÓVÖLGYE FSE

2021. 08. 28. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 08. 28. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2021. 09. 04. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 09. 04. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
SAJÓVÖLGYE FSE
2021. 09. 11. 13:00
Szent Gellért Fórum
2021. 09. 11. 13:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
SAJÓVÖLGYE FSE
2021. 09. 18. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 09. 18. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
UTE
2021. 09. 25. 13:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2021. 09. 25. 13:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
SAJÓVÖLGYE FSE
2021. 10. 03. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 10. 03. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
DEAC
2021. 10. 09. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2021. 10. 09. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
SAJÓVÖLGYE FSE
2021. 10. 16. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 10. 16. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
ÚJPEST FC
2021. 10. 30. 14:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 10. 30. 14:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
SAJÓVÖLGYE FSE
2021. 11. 06. 15:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 11. 06. 15:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2021. 11. 27. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 11. 27. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 03. 05. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 03. 05. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 03. 12. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 03. 12. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
IKARUS BSE
2022. 03. 19. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 03. 19. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 03. 26. 11:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 03. 26. 11:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 04. 02. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 04. 02. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
ZTE FC
2022. 04. 09. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 04. 09. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 04. 16. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 04. 16. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
KTE LA
2022. 04. 24. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2022. 04. 24. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 04. 30. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 04. 30. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
KELEN SC
2022. 05. 07. 10:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2022. 05. 07. 10:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 05. 14. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 05. 14. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->