Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Országos U15 Alap csoport 7. forduló

2021.10.08 - 13:00

Budapest, Kelen SC Sporttelep

MLSZ

MLSZ Országos U15 Alap csoport

Játékvezető
HORVÁTH BALÁZS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BARTUS OLIVÉR, SZEMŐK PÉTER
KELEN SC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
80'
40'

Gólok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 7 5 2 0 12 2 10 17 7.3
2 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 7 5 1 1 19 4 15 16 6.7
3 ÚJPEST FC ÚJPEST FC 7 4 0 3 12 10 2 12 5.9
4 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 7 3 3 1 11 6 5 12 7.9
5 IKARUS BSE IKARUS BSE 7 3 2 2 13 10 3 11 6.4
6 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 7 3 1 3 16 23 -7 10 7
7 UTE UTE 7 2 4 1 14 10 4 10 7
8 KTE LA KTE LA 7 3 0 4 17 12 5 9 5
9 SAJÓVÖLGYE FSE SAJÓVÖLGYE FSE 7 2 1 4 21 27 -6 7 7.4
10 DEAC DEAC 7 2 1 4 8 18 -10 7 5.1
11 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 7 1 1 5 8 17 -9 4 6.6
12 ZTE FC ZTE FC 7 1 0 6 7 19 -12 3 5.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZTE FC ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 3 2 1 0 4 1 3 7 4 2 2 0 5 1 4 8 7 4 3 0 9 2 7 15
2 ZTE FC KELEN SC 3 1 2 0 1 0 1 5 4 2 1 1 3 1 2 7 7 3 3 1 4 1 3 12
3 ZTE FC UTE 4 3 1 0 4 1 3 10 3 0 1 2 2 4 -2 1 7 3 2 2 6 5 1 11
4 ZTE FC SAJÓVÖLGYE FSE 3 2 1 0 5 2 3 7 4 1 0 3 6 10 -4 3 7 3 1 3 11 12 -1 10
5 ZTE FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 2 1 1 5 3 2 7 3 0 3 0 0 0 0 3 7 2 4 1 5 3 2 10
6 ZTE FC IKARUS BSE 3 2 1 0 5 3 2 7 4 0 3 1 2 3 -1 3 7 2 4 1 7 6 1 10
7 ZTE FC ÚJPEST FC 2 1 1 0 1 0 1 4 5 1 3 1 4 4 0 6 7 2 4 1 5 4 1 10
8 ZTE FC KTE LA 4 1 3 0 7 3 4 6 3 1 0 2 1 3 -2 3 7 2 3 2 8 6 2 9
9 ZTE FC DEAC 4 2 2 0 4 2 2 8 3 0 1 2 1 4 -3 1 7 2 3 2 5 6 -1 9
10 ZTE FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 4 1 1 2 2 4 -2 4 3 0 1 2 2 4 -2 1 7 1 2 4 4 8 -4 5
11 ZTE FC SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 4 1 1 2 4 7 -3 4 3 0 1 2 2 4 -2 1 7 1 2 4 6 11 -5 5
12 ZTE FC ZTE FC 4 1 1 2 2 4 -2 4 3 0 0 3 2 6 -4 0 7 1 1 5 4 10 -6 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZTE FC KELEN SC 3 2 1 0 5 1 4 7 4 3 1 0 7 1 6 10 7 5 2 0 12 2 10 17
2 ZTE FC ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 3 2 0 1 7 3 4 6 4 3 1 0 12 1 11 10 7 5 1 1 19 4 15 16
3 ZTE FC ÚJPEST FC 2 2 0 0 4 0 4 6 5 2 0 3 8 10 -2 6 7 4 0 3 12 10 2 12
4 ZTE FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 3 0 1 10 5 5 9 3 0 3 0 1 1 0 3 7 3 3 1 11 6 5 12
5 ZTE FC IKARUS BSE 3 2 1 0 7 5 2 7 4 1 1 2 6 5 1 4 7 3 2 2 13 10 3 11
6 ZTE FC SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 4 2 0 2 9 16 -7 6 3 1 1 1 7 7 0 4 7 3 1 3 16 23 -7 10
7 ZTE FC UTE 4 0 4 0 5 5 0 4 3 2 0 1 9 5 4 6 7 2 4 1 14 10 4 10
8 ZTE FC KTE LA 4 2 0 2 14 7 7 6 3 1 0 2 3 5 -2 3 7 3 0 4 17 12 5 9
9 ZTE FC SAJÓVÖLGYE FSE 3 1 1 1 9 6 3 4 4 1 0 3 12 21 -9 3 7 2 1 4 21 27 -6 7
10 ZTE FC DEAC 4 1 1 2 6 9 -3 4 3 1 0 2 2 9 -7 3 7 2 1 4 8 18 -10 7
11 ZTE FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 4 1 0 3 3 10 -7 3 3 0 1 2 5 7 -2 1 7 1 1 5 8 17 -9 4
12 ZTE FC ZTE FC 4 1 0 3 4 8 -4 3 3 0 0 3 3 11 -8 0 7 1 0 6 7 19 -12 3
 
DEAC
--0 - 24 - 3---0 - 02 - 4--
IKARUS BSE
--3 - 2--1 - 13 - 2----
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
1 - 2-4 - 0------2 - 1-
ÚJPEST FC
---1 - 03 - 0------
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
-0 - 3--0 - 20 - 4----3 - 1
KTE LA
-3 - 21 - 3--0 - 110 - 1----
KELEN SC
3 - 0-0 - 02 - 1-------
SAJÓVÖLGYE FSE
5 - 0------1 - 1-3 - 5-
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
---1 - 3-2 - 1--3 - 1-4 - 0
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
-1 - 00 - 6----4 - 8--4 - 2
UTE
-1 - 1--2 - 2---0 - 02 - 2-
ZTE FC
--0 - 3---0 - 14 - 1--0 - 3

Meccsek

KELEN SC

2021. 08. 28. 12:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2021. 08. 28. 12:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
KELEN SC
2021. 09. 05. 16:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 09. 05. 16:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
DEAC
2021. 09. 11. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2021. 09. 11. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
KELEN SC
2021. 09. 18. 10:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 09. 18. 10:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
ÚJPEST FC
2021. 09. 25. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 09. 25. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
KELEN SC
2021. 10. 02. 14:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2021. 10. 02. 14:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
KELEN SC
2021. 10. 08. 13:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 10. 08. 13:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2021. 10. 16. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2021. 10. 16. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
KELEN SC
2021. 10. 30. 14:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 10. 30. 14:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
SAJÓVÖLGYE FSE
2021. 11. 06. 11:00
Szent Gellért Fórum
2021. 11. 06. 11:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
KELEN SC
2021. 11. 13. 09:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 11. 13. 09:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
UTE
2022. 05. 04. 13:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2022. 05. 04. 13:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
KELEN SC
ZTE FC
2022. 03. 12. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 03. 12. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
KELEN SC
2022. 03. 21. 18:00
Kelen SC Sporttelep
2022. 03. 21. 18:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
KTE LA
2022. 04. 27. 16:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2022. 04. 27. 16:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
KELEN SC
2022. 04. 03. 10:00
Kelen SC Sporttelep
2022. 04. 03. 10:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
IKARUS BSE
2022. 04. 09. 10:00
Kelen SC Sporttelep
2022. 04. 09. 10:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2022. 04. 15. 12:00
Szombathelyi Haladás Stadion
2022. 04. 15. 12:00
Szombathelyi Haladás Stadion
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
KELEN SC
2022. 04. 23. 14:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2022. 04. 23. 14:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
KELEN SC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 04. 30. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 04. 30. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
KELEN SC
2022. 05. 08. 12:00
Kelen SC Sporttelep
2022. 05. 08. 12:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 05. 14. 10:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 05. 14. 10:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
KELEN SC

ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS

2021. 08. 28. 10:00
Szent Gellért Fórum
2021. 08. 28. 10:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2021. 09. 04. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 09. 04. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
UTE
2021. 09. 11. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2021. 09. 11. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2021. 09. 18. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 09. 18. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
DEAC
2021. 09. 25. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2021. 09. 25. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2021. 10. 02. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 10. 02. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
ÚJPEST FC
2021. 10. 08. 13:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 10. 08. 13:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2021. 10. 16. 13:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 10. 16. 13:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2021. 10. 30. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 10. 30. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2021. 11. 20. 10:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2021. 11. 20. 10:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2021. 11. 27. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 11. 27. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 03. 05. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 03. 05. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 03. 23. 16:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 03. 23. 16:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2022. 05. 11. 11:00
Szombathelyi Haladás Stadion
2022. 05. 11. 11:00
Szombathelyi Haladás Stadion
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
ZTE FC
2022. 03. 26. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 03. 26. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2022. 04. 02. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 04. 02. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
KTE LA
2022. 04. 09. 14:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2022. 04. 09. 14:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2022. 04. 15. 12:00
Szombathelyi Haladás Stadion
2022. 04. 15. 12:00
Szombathelyi Haladás Stadion
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
KELEN SC
2022. 04. 23. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2022. 04. 23. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2022. 04. 30. 13:30
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 04. 30. 13:30
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
IKARUS BSE
2022. 05. 07. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 05. 07. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 05. 14. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 05. 14. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->