Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Országos U15 Alap csoport 8. forduló

2021.10.16 - 13:00

Szombathely, Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep

MLSZ

MLSZ Országos U15 Alap csoport

Játékvezető
PINTÉR BENEDEK
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NÉMETH TIBOR, KISS FERENC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
80'
40'

Gólok

RÓZSA MÁTÉ

21'

1 - 0

 

BLUM BARNABÁS

54'

2 - 0

 

PALKÓ ÁRON

57'

3 - 0

 

BLUM BARNABÁS

73'

4 - 0

 

ABÉRT OLIVÉR

79'

5 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 8 6 1 1 24 4 20 19 7.4
2 KELEN SC KELEN SC 8 5 2 1 13 4 9 17 6.8
3 ÚJPEST FC ÚJPEST FC 8 5 0 3 15 12 3 15 6.3
4 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 8 4 3 1 13 7 6 15 7.1
5 IKARUS BSE IKARUS BSE 8 4 2 2 16 11 5 14 7.3
6 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 8 4 1 3 20 25 -5 13 7
7 UTE UTE 8 3 4 1 16 10 6 13 7.3
8 KTE LA KTE LA 8 3 0 5 19 16 3 9 5.1
9 SAJÓVÖLGYE FSE SAJÓVÖLGYE FSE 8 2 1 5 23 30 -7 7 6.9
10 DEAC DEAC 8 2 1 5 8 20 -12 7 5.4
11 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 8 1 1 6 8 22 -14 4 6
12 ZTE FC ZTE FC 8 1 0 7 8 22 -14 3 5.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZTE FC ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 4 3 1 0 5 1 4 10 4 2 2 0 5 1 4 8 8 5 3 0 10 2 8 18
2 ZTE FC SAJÓVÖLGYE FSE 4 3 1 0 6 2 4 10 4 1 0 3 6 10 -4 3 8 4 1 3 12 12 0 13
3 ZTE FC KELEN SC 3 1 2 0 1 0 1 5 5 2 2 1 4 2 2 8 8 3 4 1 5 2 3 13
4 ZTE FC IKARUS BSE 3 2 1 0 5 3 2 7 5 1 3 1 3 3 0 6 8 3 4 1 8 6 2 13
5 ZTE FC UTE 5 3 2 0 4 1 3 11 3 0 1 2 2 4 -2 1 8 3 3 2 6 5 1 12
6 ZTE FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 5 2 2 1 6 4 2 8 3 0 3 0 0 0 0 3 8 2 5 1 6 4 2 11
7 ZTE FC ÚJPEST FC 2 1 1 0 1 0 1 4 6 1 3 2 4 5 -1 6 8 2 4 2 5 5 0 10
8 ZTE FC DEAC 4 2 2 0 4 2 2 8 4 0 2 2 1 4 -3 2 8 2 4 2 5 6 -1 10
9 ZTE FC KTE LA 4 1 3 0 7 3 4 6 4 1 0 3 2 5 -3 3 8 2 3 3 9 8 1 9
10 ZTE FC SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 5 2 1 2 6 8 -2 7 3 0 1 2 2 4 -2 1 8 2 2 4 8 12 -4 8
11 ZTE FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 4 1 1 2 2 4 -2 4 4 0 1 3 2 5 -3 1 8 1 2 5 4 9 -5 5
12 ZTE FC ZTE FC 5 1 1 3 2 5 -3 4 3 0 0 3 2 6 -4 0 8 1 1 6 4 11 -7 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZTE FC ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 4 3 0 1 12 3 9 9 4 3 1 0 12 1 11 10 8 6 1 1 24 4 20 19
2 ZTE FC KELEN SC 3 2 1 0 5 1 4 7 5 3 1 1 8 3 5 10 8 5 2 1 13 4 9 17
3 ZTE FC ÚJPEST FC 2 2 0 0 4 0 4 6 6 3 0 3 11 12 -1 9 8 5 0 3 15 12 3 15
4 ZTE FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 5 4 0 1 12 6 6 12 3 0 3 0 1 1 0 3 8 4 3 1 13 7 6 15
5 ZTE FC IKARUS BSE 3 2 1 0 7 5 2 7 5 2 1 2 9 6 3 7 8 4 2 2 16 11 5 14
6 ZTE FC SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 5 3 0 2 13 18 -5 9 3 1 1 1 7 7 0 4 8 4 1 3 20 25 -5 13
7 ZTE FC UTE 5 1 4 0 7 5 2 7 3 2 0 1 9 5 4 6 8 3 4 1 16 10 6 13
8 ZTE FC KTE LA 4 2 0 2 14 7 7 6 4 1 0 3 5 9 -4 3 8 3 0 5 19 16 3 9
9 ZTE FC SAJÓVÖLGYE FSE 4 1 1 2 11 9 2 4 4 1 0 3 12 21 -9 3 8 2 1 5 23 30 -7 7
10 ZTE FC DEAC 4 1 1 2 6 9 -3 4 4 1 0 3 2 11 -9 3 8 2 1 5 8 20 -12 7
11 ZTE FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 4 1 0 3 3 10 -7 3 4 0 1 3 5 12 -7 1 8 1 1 6 8 22 -14 4
12 ZTE FC ZTE FC 5 1 0 4 5 11 -6 3 3 0 0 3 3 11 -8 0 8 1 0 7 8 22 -14 3
 
DEAC
--0 - 24 - 3---0 - 02 - 4--
IKARUS BSE
--3 - 2--1 - 13 - 2----
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
1 - 2-4 - 05 - 0-----2 - 1-
ÚJPEST FC
---1 - 03 - 0------
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
-0 - 3--0 - 20 - 4----3 - 1
KTE LA
-3 - 21 - 3--0 - 110 - 1----
KELEN SC
3 - 0-0 - 02 - 1-------
SAJÓVÖLGYE FSE
5 - 0--2 - 3---1 - 1-3 - 5-
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
---1 - 3-2 - 12 - 1-3 - 1-4 - 0
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
-1 - 00 - 6--4 - 2-4 - 8--4 - 2
UTE
2 - 01 - 1--2 - 2---0 - 02 - 2-
ZTE FC
-1 - 30 - 3---0 - 14 - 1--0 - 3

Meccsek

ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS

2021. 08. 28. 10:00
Szent Gellért Fórum
2021. 08. 28. 10:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2021. 09. 04. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 09. 04. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
UTE
2021. 09. 11. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2021. 09. 11. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2021. 09. 18. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 09. 18. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
DEAC
2021. 09. 25. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2021. 09. 25. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2021. 10. 02. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 10. 02. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
ÚJPEST FC
2021. 10. 08. 13:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 10. 08. 13:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2021. 10. 16. 13:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 10. 16. 13:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2021. 10. 30. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 10. 30. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2021. 11. 20. 10:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2021. 11. 20. 10:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2021. 11. 27. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 11. 27. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 03. 05. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 03. 05. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 03. 23. 16:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 03. 23. 16:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2022. 05. 11. 11:00
Szombathelyi Haladás Stadion
2022. 05. 11. 11:00
Szombathelyi Haladás Stadion
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
ZTE FC
2022. 03. 26. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 03. 26. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2022. 04. 02. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 04. 02. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
KTE LA
2022. 04. 09. 14:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2022. 04. 09. 14:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2022. 04. 15. 12:00
Szombathelyi Haladás Stadion
2022. 04. 15. 12:00
Szombathelyi Haladás Stadion
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
KELEN SC
2022. 04. 23. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2022. 04. 23. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2022. 04. 30. 13:30
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 04. 30. 13:30
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
IKARUS BSE
2022. 05. 07. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 05. 07. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 05. 14. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 05. 14. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS

KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA

2021. 08. 28. 13:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 08. 28. 13:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2021. 09. 04. 11:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2021. 09. 04. 11:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
ZTE FC
2021. 09. 11. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 09. 11. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2021. 10. 20. 11:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2021. 10. 20. 11:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
KTE LA
2021. 10. 26. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2021. 10. 26. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2021. 10. 02. 14:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2021. 10. 02. 14:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
KELEN SC
2021. 12. 04. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2021. 12. 04. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
IKARUS BSE
2021. 10. 16. 13:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 10. 16. 13:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2021. 10. 30. 10:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2021. 10. 30. 10:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2021. 11. 06. 15:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 11. 06. 15:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2021. 12. 01. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2021. 12. 01. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 04. 06. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2022. 04. 06. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
UTE
2022. 04. 20. 14:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2022. 04. 20. 14:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2022. 03. 19. 10:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2022. 03. 19. 10:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
DEAC
2022. 04. 27. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 04. 27. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2022. 04. 13. 13:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2022. 04. 13. 13:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
ÚJPEST FC
2022. 04. 09. 10:00
Kelen SC Sporttelep
2022. 04. 09. 10:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2022. 04. 16. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
2022. 04. 16. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2022. 04. 23. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2022. 04. 23. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2022. 04. 30. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 04. 30. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2022. 05. 07. 10:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2022. 05. 07. 10:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 05. 14. 11:00
Szent Gellért Fórum
2022. 05. 14. 11:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->