Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Országos U15 Alap csoport 9. forduló

2021.10.30 - 10:00

Debrecen, Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep (DEAC pálya - Egyetemi Sporttelep)

MLSZ

MLSZ Országos U15 Alap csoport

Játékvezető
CZIBERE BÁLINT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CZINEGE TAMÁS, JÓNI TAMÁS
DEAC
ZTE FC
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

17'

NÉMETH RAJMUND

 

0 - 2

27'

JÁNDLI KRISZTIÁN NOEL

 

0 - 3

51'

KIRÁLY KORNÉL LÁSZLÓ

 

0 - 4

58'

VINCZE ÁKOS
BORA PÉTER

80'

1 - 4

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 9 6 1 2 25 6 19 19 7
2 ÚJPEST FC ÚJPEST FC 9 6 0 3 19 12 7 18 6.3
3 KELEN SC KELEN SC 9 5 3 1 14 5 9 18 6.9
4 IKARUS BSE IKARUS BSE 9 5 2 2 18 12 6 17 6.4
5 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 9 4 3 2 15 10 5 15 7.6
6 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 9 4 1 4 20 29 -9 13 6.6
7 UTE UTE 9 3 4 2 18 14 4 13 7.3
8 KTE LA KTE LA 9 4 0 5 23 18 5 12 5.2
9 SAJÓVÖLGYE FSE SAJÓVÖLGYE FSE 9 2 2 5 24 31 -7 8 6.4
10 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 9 2 1 6 11 24 -13 7 5.9
11 DEAC DEAC 9 2 1 6 9 24 -15 7 6.1
12 ZTE FC ZTE FC 9 2 0 7 12 23 -11 6 6.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZTE FC ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 4 3 1 0 5 1 4 10 5 2 3 0 5 1 4 9 9 5 4 0 10 2 8 19
2 ZTE FC KELEN SC 4 2 2 0 2 0 2 8 5 2 2 1 4 2 2 8 9 4 4 1 6 2 4 16
3 ZTE FC IKARUS BSE 4 2 2 0 5 3 2 8 5 1 3 1 3 3 0 6 9 3 5 1 8 6 2 14
4 ZTE FC SAJÓVÖLGYE FSE 4 3 1 0 6 2 4 10 5 1 0 4 6 11 -5 3 9 4 1 4 12 13 -1 13
5 ZTE FC ÚJPEST FC 3 2 1 0 3 0 3 7 6 1 3 2 4 5 -1 6 9 3 4 2 7 5 2 13
6 ZTE FC KTE LA 5 2 3 0 9 4 5 9 4 1 0 3 2 5 -3 3 9 3 3 3 11 9 2 12
7 ZTE FC UTE 5 3 2 0 4 1 3 11 4 0 1 3 3 6 -3 1 9 3 3 3 7 7 0 12
8 ZTE FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 5 2 2 1 6 4 2 8 4 0 3 1 1 2 -1 3 9 2 5 2 7 6 1 11
9 ZTE FC DEAC 5 2 2 1 4 4 0 8 4 0 2 2 1 4 -3 2 9 2 4 3 5 8 -3 10
10 ZTE FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 5 2 1 2 4 5 -1 7 4 0 1 3 2 5 -3 1 9 2 2 5 6 10 -4 8
11 ZTE FC SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 5 2 1 2 6 8 -2 7 4 0 1 3 2 6 -4 1 9 2 2 5 8 14 -6 8
12 ZTE FC ZTE FC 5 1 1 3 2 5 -3 4 4 1 0 3 4 6 -2 3 9 2 1 6 6 11 -5 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZTE FC ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 4 3 0 1 12 3 9 9 5 3 1 1 13 3 10 10 9 6 1 2 25 6 19 19
2 ZTE FC ÚJPEST FC 3 3 0 0 8 0 8 9 6 3 0 3 11 12 -1 9 9 6 0 3 19 12 7 18
3 ZTE FC KELEN SC 4 2 2 0 6 2 4 8 5 3 1 1 8 3 5 10 9 5 3 1 14 5 9 18
4 ZTE FC IKARUS BSE 4 3 1 0 9 6 3 10 5 2 1 2 9 6 3 7 9 5 2 2 18 12 6 17
5 ZTE FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 5 4 0 1 12 6 6 12 4 0 3 1 3 4 -1 3 9 4 3 2 15 10 5 15
6 ZTE FC SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 5 3 0 2 13 18 -5 9 4 1 1 2 7 11 -4 4 9 4 1 4 20 29 -9 13
7 ZTE FC UTE 5 1 4 0 7 5 2 7 4 2 0 2 11 9 2 6 9 3 4 2 18 14 4 13
8 ZTE FC KTE LA 5 3 0 2 18 9 9 9 4 1 0 3 5 9 -4 3 9 4 0 5 23 18 5 12
9 ZTE FC SAJÓVÖLGYE FSE 4 1 1 2 11 9 2 4 5 1 1 3 13 22 -9 4 9 2 2 5 24 31 -7 8
10 ZTE FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 5 2 0 3 6 12 -6 6 4 0 1 3 5 12 -7 1 9 2 1 6 11 24 -13 7
11 ZTE FC DEAC 5 1 1 3 7 13 -6 4 4 1 0 3 2 11 -9 3 9 2 1 6 9 24 -15 7
12 ZTE FC ZTE FC 5 1 0 4 5 11 -6 3 4 1 0 3 7 12 -5 3 9 2 0 7 12 23 -11 6
 
DEAC
--0 - 24 - 3---0 - 02 - 4-1 - 4
IKARUS BSE
-2 - 13 - 2--1 - 13 - 2----
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
1 - 2-4 - 05 - 0-----2 - 1-
ÚJPEST FC
---1 - 03 - 0---4 - 0--
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
-0 - 3--0 - 20 - 4-3 - 2--3 - 1
KTE LA
-3 - 21 - 3--0 - 110 - 1--4 - 2-
KELEN SC
3 - 0-0 - 02 - 1--1 - 1----
SAJÓVÖLGYE FSE
5 - 0--2 - 3---1 - 1-3 - 5-
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
---1 - 3-2 - 12 - 1-3 - 1-4 - 0
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
-1 - 00 - 6--4 - 2-4 - 8--4 - 2
UTE
2 - 01 - 1--2 - 2---0 - 02 - 2-
ZTE FC
-1 - 30 - 3---0 - 14 - 1--0 - 3

Meccsek

DEAC

2021. 08. 28. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 08. 28. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
ÚJPEST FC
2021. 09. 05. 16:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 09. 05. 16:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
DEAC
2021. 09. 11. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 09. 11. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2021. 09. 18. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 09. 18. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
DEAC
2021. 09. 25. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 09. 25. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2021. 10. 03. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 10. 03. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
DEAC
2021. 10. 09. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 10. 09. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2021. 10. 16. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 10. 16. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
DEAC
2021. 10. 30. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 10. 30. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
ZTE FC
2021. 11. 06. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 11. 06. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
IKARUS BSE
2021. 11. 13. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2021. 11. 13. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
DEAC
2022. 03. 05. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2022. 03. 05. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
DEAC
2022. 03. 12. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 03. 12. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
KELEN SC
2022. 03. 19. 10:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2022. 03. 19. 10:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
DEAC
2022. 03. 26. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 03. 26. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2022. 04. 02. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 04. 02. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DEAC
2022. 04. 09. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 04. 09. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 04. 14. 15:00
KÉSZ Sport Aréna
2022. 04. 14. 15:00
KÉSZ Sport Aréna
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
DEAC
2022. 04. 23. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 04. 23. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
UTE
2022. 04. 30. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2022. 04. 30. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
DEAC
2022. 05. 07. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
2022. 05. 07. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
DEAC
2022. 05. 14. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 05. 14. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
KTE LA

ZTE FC

2021. 08. 28. 12:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2021. 08. 28. 12:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
KELEN SC
2021. 09. 04. 11:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2021. 09. 04. 11:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
ZTE FC
2021. 09. 11. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2021. 09. 11. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2021. 09. 18. 10:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2021. 09. 18. 10:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
ZTE FC
2021. 09. 25. 13:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2021. 09. 25. 13:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
SAJÓVÖLGYE FSE
2021. 10. 02. 10:00
Szent Gellért Fórum
2021. 10. 02. 10:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
ZTE FC
2021. 10. 09. 13:00
ZTE Aréna
2021. 10. 09. 13:00
ZTE Aréna
ZTE FC
UTE
2021. 10. 16. 12:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2021. 10. 16. 12:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
IKARUS BSE
2021. 10. 30. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 10. 30. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
ZTE FC
2021. 11. 06. 13:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2021. 11. 06. 13:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
KTE LA
2021. 11. 13. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2021. 11. 13. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
ZTE FC
2022. 05. 04. 13:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2022. 05. 04. 13:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
KELEN SC
ZTE FC
2022. 04. 20. 14:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2022. 04. 20. 14:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2022. 05. 11. 11:00
Szombathelyi Haladás Stadion
2022. 05. 11. 11:00
Szombathelyi Haladás Stadion
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
ZTE FC
2022. 03. 26. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2022. 03. 26. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 04. 02. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 04. 02. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
ZTE FC
2022. 04. 09. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2022. 04. 09. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 04. 15. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 04. 15. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
ZTE FC
2022. 04. 23. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
2022. 04. 23. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
ZTE FC
2022. 04. 30. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2022. 04. 30. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
DEAC
2022. 05. 07. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 05. 07. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
ZTE FC
2022. 05. 14. 14:30
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2022. 05. 14. 14:30
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
ÚJPEST FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->