Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Országos U14 Alap csoport Kelet 2. forduló

2021.09.04 - 12:00

Békéscsaba, Békéscsaba Utánpótlás Központ (UP Centerpálya)

MLSZ

MLSZ Országos U14 Alap csoport Kelet

Játékvezető
JUHÁSZ LEVENTE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NEMCZOV MÁRK, DIÓSZEGI IMRE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
SAJÓVÖLGYE FOCISULI
80'
40'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UTE UTE 2 2 0 0 16 1 15 6 12
2 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 2 2 0 0 12 2 10 6 12.5
3 KTE LA. KTE LA. 2 2 0 0 9 0 9 6 9.5
4 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 2 0 0 6 0 6 6 9.5
5 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 2 1 0 1 5 5 0 3 6
6 DEAC DEAC 2 1 0 1 3 3 0 3 10.5
7 SZOLNOKI MÁV UP. FC SZOLNOKI MÁV UP. FC 2 1 0 1 8 9 -1 3 10.5
8 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 2 1 0 1 5 6 -1 3 5.5
9 MONORI SE MONORI SE 2 1 0 1 4 7 -3 3 8.5
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 2 1 0 1 2 9 -7 3 3.5
11 SBTC SBTC 2 0 0 2 2 5 -3 0 5
12 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 2 0 0 2 2 6 -4 0 5.5
13 SAJÓVÖLGYE FOCISULI SAJÓVÖLGYE FOCISULI 2 0 0 2 6 16 -10 0 4.5
14 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 2 0 0 2 0 11 -11 0 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. UTE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 6 0 6 3 2 2 0 0 9 0 9 6
2 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. KTE LA. 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 4 0 4 6
3 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 2 0 2 6
4 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. GÖDÖLLŐI SK 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 0 1 3 2 1 3
5 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. SZOLNOKI MÁV UP. FC 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 1 0 0 4 2 2 3 2 1 0 1 5 5 0 3
6 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. MONORI SE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 2 2 0 3
7 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. SBTC 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 2 2 0 3
8 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 1 1 0 3
9 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 2 0 2 0 2 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 2 2 0 2
10 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. BVSC-ZUGLÓ 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
11 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. DEAC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 1 1 1 2 -1 1
12 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. SAJÓVÖLGYE FOCISULI 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 4 6 -2 1
13 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 1 0 0 1 0 6 -6 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 6 -6 1
14 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 0 6 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. UTE 1 1 0 0 7 0 7 3 1 1 0 0 9 1 8 3 2 2 0 0 16 1 15 6
2 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 2 2 0 0 12 2 10 6 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 12 2 10 6
3 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. KTE LA. 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 4 0 4 3 2 2 0 0 9 0 9 6
4 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 4 0 4 3 2 2 0 0 6 0 6 6
5 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 1 1 0 0 5 0 5 3 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 1 0 1 5 5 0 3
6 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. DEAC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 3 2 1 3 2 1 0 1 3 3 0 3
7 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. SZOLNOKI MÁV UP. FC 1 0 0 1 2 5 -3 0 1 1 0 0 6 4 2 3 2 1 0 1 8 9 -1 3
8 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. GÖDÖLLŐI SK 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 1 0 0 5 2 3 3 2 1 0 1 5 6 -1 3
9 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. MONORI SE 1 1 0 0 4 2 2 3 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 1 0 1 4 7 -3 3
10 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 1 0 0 1 1 9 -8 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 2 9 -7 3
11 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. SBTC 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 2 5 -3 0
12 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. BVSC-ZUGLÓ 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 6 -4 0 2 0 0 2 2 6 -4 0
13 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. SAJÓVÖLGYE FOCISULI 1 0 0 1 4 6 -2 0 1 0 0 1 2 10 -8 0 2 0 0 2 6 16 -10 0
14 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 0 7 -7 0 2 0 0 2 0 11 -11 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2 - 0------10 - 2-----
BVSC-ZUGLÓ
-------------
DEAC
-----0 - 1-------
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
----0 - 4--------
GÖDÖLLŐI SK
---------0 - 4---
KTE LA.
----------5 - 0--
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
------------1 - 9
MONORI SE
-4 - 2-----------
SAJÓVÖLGYE FOCISULI
-----------4 - 6-
SBTC
--2 - 3----------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
---------2 - 0---
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
-------5 - 0-----
SZOLNOKI MÁV UP. FC
----2 - 5--------
UTE
---7 - 0---------

Meccsek

BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE

2021. 11. 16. 13:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2021. 11. 16. 13:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
BVSC-ZUGLÓ
2021. 09. 04. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2021. 09. 04. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
SAJÓVÖLGYE FOCISULI
2021. 09. 11. 12:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2021. 09. 11. 12:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
MONORI SE
2021. 10. 26. 12:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2021. 10. 26. 12:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
GÖDÖLLŐI SK
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2021. 09. 25. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2021. 09. 25. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
KTE LA.
2021. 10. 02. 13:00
SBTC Utánpótlás központ
2021. 10. 02. 13:00
SBTC Utánpótlás központ
SBTC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2021. 10. 09. 13:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2021. 10. 09. 13:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
UTE
2021. 10. 17. 11:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2021. 10. 17. 11:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2021. 10. 30. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2021. 10. 30. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
DEAC
2021. 11. 06. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2021. 11. 06. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2021. 11. 13. 13:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2021. 11. 13. 13:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2021. 11. 20. 10:00
Szent Gellért Fórum
2021. 11. 20. 10:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2021. 11. 27. 13:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2021. 11. 27. 13:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2022. 03. 05. 12:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2022. 03. 05. 12:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-ZUGLÓ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2022. 03. 13. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 03. 13. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FOCISULI
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2022. 03. 19. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2022. 03. 19. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2022. 03. 26. 14:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 03. 26. 14:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
GÖDÖLLŐI SK
2022. 04. 02. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 04. 02. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2022. 04. 09. 14:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 04. 09. 14:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
SBTC
2022. 04. 14. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 04. 14. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2022. 04. 26. 14:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 04. 26. 14:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2022. 04. 30. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 04. 30. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2022. 05. 07. 14:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 05. 07. 14:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2022. 05. 14. 14:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2022. 05. 14. 14:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2022. 05. 21. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 05. 21. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 05. 28. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2022. 05. 28. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE

SAJÓVÖLGYE FOCISULI

2021. 08. 28. 12:30
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
2021. 08. 28. 12:30
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
SAJÓVÖLGYE FOCISULI
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2021. 09. 04. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2021. 09. 04. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
SAJÓVÖLGYE FOCISULI
2021. 11. 10. 14:30
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2021. 11. 10. 14:30
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
GÖDÖLLŐI SK
SAJÓVÖLGYE FOCISULI
2021. 09. 16. 16:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
2021. 09. 16. 16:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
SAJÓVÖLGYE FOCISULI
SBTC
2021. 09. 26. 10:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2021. 09. 26. 10:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
SAJÓVÖLGYE FOCISULI
2021. 10. 02. 11:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
2021. 10. 02. 11:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
SAJÓVÖLGYE FOCISULI
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2021. 10. 20. 14:00
Szent Gellért Fórum
2021. 10. 20. 14:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
SAJÓVÖLGYE FOCISULI
2021. 10. 17. 14:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
2021. 10. 17. 14:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
SAJÓVÖLGYE FOCISULI
BVSC-ZUGLÓ
2021. 10. 29. 11:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2021. 10. 29. 11:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
SAJÓVÖLGYE FOCISULI
2021. 11. 07. 14:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 11. 07. 14:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FOCISULI
KTE LA.
2021. 12. 06. 13:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 12. 06. 13:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
SAJÓVÖLGYE FOCISULI
2021. 11. 30. 13:00
Sajóvölgye Sportcentrum
2021. 11. 30. 13:00
Sajóvölgye Sportcentrum
SAJÓVÖLGYE FOCISULI
DEAC
2021. 12. 10. 13:30
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2021. 12. 10. 13:30
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SAJÓVÖLGYE FOCISULI
2022. 03. 06. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2022. 03. 06. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
SAJÓVÖLGYE FOCISULI
2022. 03. 13. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 03. 13. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FOCISULI
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2022. 03. 19. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 03. 19. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FOCISULI
GÖDÖLLŐI SK
2022. 03. 24. 13:00
SBTC Utánpótlás központ
2022. 03. 24. 13:00
SBTC Utánpótlás központ
SBTC
SAJÓVÖLGYE FOCISULI
2022. 02. 26. 10:30
Sajóvölgye Sportcentrum
2022. 02. 26. 10:30
Sajóvölgye Sportcentrum
SAJÓVÖLGYE FOCISULI
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2022. 04. 10. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2022. 04. 10. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
SAJÓVÖLGYE FOCISULI
2022. 04. 14. 10:00
Sajóvölgye Sportcentrum
2022. 04. 14. 10:00
Sajóvölgye Sportcentrum
SAJÓVÖLGYE FOCISULI
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 03. 30. 14:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2022. 03. 30. 14:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-ZUGLÓ
SAJÓVÖLGYE FOCISULI
2022. 04. 28. 14:00
Sajóvölgye Sportcentrum
2022. 04. 28. 14:00
Sajóvölgye Sportcentrum
SAJÓVÖLGYE FOCISULI
MONORI SE
2022. 05. 08. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 05. 08. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA.
SAJÓVÖLGYE FOCISULI
2022. 05. 15. 11:00
Sajóvölgye Sportcentrum
2022. 05. 15. 11:00
Sajóvölgye Sportcentrum
SAJÓVÖLGYE FOCISULI
UTE
2022. 05. 24. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 05. 24. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
SAJÓVÖLGYE FOCISULI
2022. 05. 28. 11:00
Sajóvölgye Sportcentrum
2022. 05. 28. 11:00
Sajóvölgye Sportcentrum
SAJÓVÖLGYE FOCISULI
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->