Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Regionális U16 Kiemelt Kelet 2. forduló

2021.09.05 - 12:00

Putnok, Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ

MLSZ

MLSZ Regionális U16 Kiemelt Kelet

Játékvezető
TISZÓCZKI ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PAPP RÓBERT, KÁKÓCZKI ÁRON
Sajóvölgye FSE
SOROKSÁR SC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

11'

ROSKÓ B. WILLIAM

 

0 - 2

22'

LAMPERT ÁKOS
ÁDÁM LAJOS DOMINIK

30'

1 - 2

 

 

1 - 3

33'

SOMKUTI NORBERT BENCE

 

1 - 4

41'

SÁNDOR CSONGOR

 

1 - 5

42'

LAMPERT ÁKOS

 

1 - 6

76'

SÁNDOR CSONGOR

 

1 - 7

78'

LAMPERT ÁKOS

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 2 2 0 0 10 1 9 6 12
2 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 2 2 0 0 7 1 6 6 9
3 IKARUS BSE IKARUS BSE 2 1 1 0 7 4 3 4 8.5
4 Hódmezővásárhelyi FC Hódmezővásárhelyi FC 2 1 1 0 6 3 3 4 5.5
5 VÁC VLSE VÁC VLSE 1 1 0 0 4 1 3 3 9
6 Mercedes KLC Mercedes KLC 1 1 0 0 3 0 3 3 10
7 REAC Sportiskola SE REAC Sportiskola SE 2 1 0 1 6 5 1 3 7
8 Törökszentmiklósi FC Törökszentmiklósi FC 2 1 0 1 6 7 -1 3 7
9 Szolnoki MÁV Utánpótlás FC Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 2 1 0 1 2 4 -2 3 8.5
10 DSC-SI DSC-SI 2 0 0 2 2 7 -5 0 7
11 FILO SE FILO SE 2 0 0 2 0 5 -5 0 1.5
12 DEAC DEAC 2 0 0 2 0 6 -6 0 8
13 Sajóvölgye FSE Sajóvölgye FSE 2 0 0 2 4 13 -9 0 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Sajóvölgye FSE SOROKSÁR SC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 5 1 4 3 2 2 0 0 7 1 6 6
2 Sajóvölgye FSE Hódmezővásárhelyi FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 5 1 4 3 2 2 0 0 6 1 5 6
3 Sajóvölgye FSE REAC Sportiskola SE 1 1 0 0 4 0 4 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 5 1 4 4
4 Sajóvölgye FSE VÁC VLSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
5 Sajóvölgye FSE IKARUS BSE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 3 3 0 3
6 Sajóvölgye FSE Törökszentmiklósi FC 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 2 5 -3 3
7 Sajóvölgye FSE SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
8 Sajóvölgye FSE Mercedes KLC 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
9 Sajóvölgye FSE DSC-SI 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 1 -1 1
10 Sajóvölgye FSE FILO SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 0 2 -2 1
11 Sajóvölgye FSE Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 3 -3 1
12 Sajóvölgye FSE DEAC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 1 1 0 4 -4 1
13 Sajóvölgye FSE Sajóvölgye FSE 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 3 8 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Sajóvölgye FSE SOROKSÁR SC 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 7 1 6 3 2 2 0 0 10 1 9 6
2 Sajóvölgye FSE SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 1 1 0 0 5 1 4 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 7 1 6 6
3 Sajóvölgye FSE IKARUS BSE 1 1 0 0 6 3 3 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 7 4 3 4
4 Sajóvölgye FSE Hódmezővásárhelyi FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 5 2 3 3 2 1 1 0 6 3 3 4
5 Sajóvölgye FSE VÁC VLSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 4 1 3 3
6 Sajóvölgye FSE Mercedes KLC 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
7 Sajóvölgye FSE REAC Sportiskola SE 1 1 0 0 5 0 5 3 1 0 0 1 1 5 -4 0 2 1 0 1 6 5 1 3
8 Sajóvölgye FSE Törökszentmiklósi FC 1 0 0 1 2 5 -3 0 1 1 0 0 4 2 2 3 2 1 0 1 6 7 -1 3
9 Sajóvölgye FSE Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 2 4 -2 3
10 Sajóvölgye FSE DSC-SI 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 2 7 -5 0
11 Sajóvölgye FSE FILO SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 0 5 -5 0
12 Sajóvölgye FSE DEAC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 0 6 -6 0
13 Sajóvölgye FSE Sajóvölgye FSE 1 0 0 1 1 7 -6 0 1 0 0 1 3 6 -3 0 2 0 0 2 4 13 -9 0
 
DEAC
---------0 - 1--
DSC-SI
----------2 - 4-
FILO SE
--------0 - 2---
Hódmezővásárhelyi FC
---1 - 1--------
IKARUS BSE
------6 - 3-----
Mercedes KLC
-3 - 0----------
REAC Sportiskola SE
5 - 0-----------
Sajóvölgye FSE
-------1 - 7----
SOROKSÁR SC
--3 - 0---------
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
------5 - 1-----
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
-----------1 - 4
Törökszentmiklósi FC
---2 - 5--------
VÁC VLSE
------------

Meccsek

Sajóvölgye FSE

2021. 08. 29. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 08. 29. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
Sajóvölgye FSE
2021. 09. 05. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 09. 05. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
Sajóvölgye FSE
SOROKSÁR SC
2021. 09. 11. 15:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
2021. 09. 11. 15:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
FILO SE
Sajóvölgye FSE
2021. 09. 18. 14:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2021. 09. 18. 14:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
Hódmezővásárhelyi FC
Sajóvölgye FSE
2021. 09. 25. 14:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 09. 25. 14:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
Sajóvölgye FSE
DSC-SI
2021. 10. 27. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 10. 27. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
Sajóvölgye FSE
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
2021. 12. 04. 12:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2021. 12. 04. 12:00
Szántóföld utcai Sporttelep
REAC Sportiskola SE
Sajóvölgye FSE
2021. 10. 30. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 10. 30. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
Sajóvölgye FSE
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2021. 11. 06. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 11. 06. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
Sajóvölgye FSE
2021. 11. 13. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 11. 13. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
Sajóvölgye FSE
VÁC VLSE
2021. 11. 21. 13:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2021. 11. 21. 13:00
Kecskeméti Széktói Stadion
Mercedes KLC
Sajóvölgye FSE
2021. 11. 27. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 11. 27. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
Sajóvölgye FSE
Törökszentmiklósi FC
2022. 03. 05. 14:00
Sajóvölgye Sportcentrum
2022. 03. 05. 14:00
Sajóvölgye Sportcentrum
Sajóvölgye FSE
IKARUS BSE
2022. 03. 12. 12:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2022. 03. 12. 12:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
Sajóvölgye FSE
2022. 03. 20. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 03. 20. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
Sajóvölgye FSE
FILO SE
2022. 03. 26. 12:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
2022. 03. 26. 12:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
Sajóvölgye FSE
Hódmezővásárhelyi FC
2022. 04. 03. 12:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
2022. 04. 03. 12:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
DSC-SI
Sajóvölgye FSE
2022. 04. 14. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2022. 04. 14. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
Sajóvölgye FSE
2022. 04. 24. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 04. 24. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
Sajóvölgye FSE
REAC Sportiskola SE
2022. 04. 30. 12:00
Algyői Sportpálya
2022. 04. 30. 12:00
Algyői Sportpálya
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
Sajóvölgye FSE
2022. 05. 07. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 05. 07. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
Sajóvölgye FSE
DEAC
2022. 05. 14. 11:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
2022. 05. 14. 11:00
Vác Városi Stadion tartalékpálya
VÁC VLSE
Sajóvölgye FSE
2022. 05. 21. 14:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
2022. 05. 21. 14:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
Sajóvölgye FSE
Mercedes KLC
2022. 05. 28. 15:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
2022. 05. 28. 15:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
Törökszentmiklósi FC
Sajóvölgye FSE

SOROKSÁR SC

2021. 08. 28. 12:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2021. 08. 28. 12:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
FILO SE
2021. 09. 05. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 09. 05. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
Sajóvölgye FSE
SOROKSÁR SC
2021. 09. 11. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2021. 09. 11. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
Hódmezővásárhelyi FC
2021. 09. 18. 15:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
2021. 09. 18. 15:00
Debreceni Sportcentrum Stadion
DSC-SI
SOROKSÁR SC
2021. 10. 02. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2021. 10. 02. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
SOROKSÁR SC
2021. 10. 09. 12:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2021. 10. 09. 12:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
REAC Sportiskola SE
2021. 10. 17. 13:00
Szent Gellért Fórum
2021. 10. 17. 13:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
SOROKSÁR SC
2021. 10. 30. 12:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2021. 10. 30. 12:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
DEAC
2021. 11. 07. 10:00
Vanyek Béla Sportcentrum
2021. 11. 07. 10:00
Vanyek Béla Sportcentrum
VÁC VLSE
SOROKSÁR SC
2021. 11. 13. 12:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2021. 11. 13. 12:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
Mercedes KLC
2021. 12. 04. 11:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
2021. 12. 04. 11:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
Törökszentmiklósi FC
SOROKSÁR SC
2021. 11. 27. 12:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2021. 11. 27. 12:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
IKARUS BSE
2022. 03. 05. 14:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
2022. 03. 05. 14:00
Nyíregyháza FILO Sportpálya
FILO SE
SOROKSÁR SC
2022. 03. 12. 12:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2022. 03. 12. 12:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
Sajóvölgye FSE
2022. 03. 20. 11:45
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2022. 03. 20. 11:45
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
Hódmezővásárhelyi FC
SOROKSÁR SC
2022. 03. 27. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2022. 03. 27. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
DSC-SI
2022. 04. 09. 12:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2022. 04. 09. 12:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
FÉLBESZAKADT
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
2022. 04. 27. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2022. 04. 27. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
2022. 04. 14. 12:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2022. 04. 14. 12:00
Szántóföld utcai Sporttelep
REAC Sportiskola SE
SOROKSÁR SC
2022. 04. 23. 12:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2022. 04. 23. 12:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 05. 01. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 05. 01. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
SOROKSÁR SC
2022. 05. 07. 12:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2022. 05. 07. 12:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
VÁC VLSE
2022. 05. 14. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 05. 14. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
Mercedes KLC
SOROKSÁR SC
2022. 05. 19. 17:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2022. 05. 19. 17:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
Törökszentmiklósi FC
2022. 05. 28. 13:00
Ikarus BSE Sporttelep
2022. 05. 28. 13:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
SOROKSÁR SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->