Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 17. forduló

2022.01.31 - 20:30

Csömör, Csömöri Sportcsarnok

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
KISS GERGŐ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BLUM DÁNIEL, BABOS PATRÍCIA
REAC SPORTISKOLA SE
UTE
40'
20'

Gólok

BOROS DÁVID

2'

1 - 0

 

 

1 - 1

18'

KOCSI HENRIK JÁNOS

 

1 - 2

24'

HUSZTY DÁNIEL
SZTOJANOVITS ZOLTÁN

30'

2 - 2

 

 

2 - 3

38'

HUSZTY DÁNIEL

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UTE UTE 17 14 2 1 113 50 63 44 7.1
2 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 17 10 2 5 70 45 25 32 7
3 MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA  MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA  17 9 1 7 61 49 12 28 7.2
4 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 17 9 1 7 81 72 9 28 7.3
5 REAC SPORTISKOLA SE REAC SPORTISKOLA SE 17 8 4 5 64 49 15 28 6.4
6 SÁRVÁRI FUTSAL SÁRVÁRI FUTSAL 17 8 2 7 56 54 2 26 6.6
7 TIHANYI FC TIHANYI FC 17 7 2 8 44 48 -4 23 6
8 HALADÁS VSE II. HALADÁS VSE II. 17 7 1 9 49 57 -8 22 5.9
9 PTE PEAC-B BUILD&TRADE PTE PEAC-B BUILD&TRADE 17 6 3 8 64 75 -11 21 6.2
10 DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL 17 6 3 8 59 78 -19 21 6.4
11 KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 17 6 2 9 65 68 -3 20 6
12 BAK  BAK  17 0 1 16 28 109 -81 1 5.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BAK  UTE 8 7 1 0 32 11 21 22 9 5 1 3 21 13 8 16 17 12 2 3 53 24 29 38
2 BAK  ELTE-BEAC 7 3 1 3 11 8 3 10 10 6 1 3 19 12 7 19 17 9 2 6 30 20 10 29
3 BAK  DUNAÚJVÁROS FUTSAL 9 6 1 2 14 10 4 19 8 3 1 4 9 18 -9 10 17 9 2 6 23 28 -5 29
4 BAK  MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA 9 4 3 2 15 10 5 15 8 3 3 2 14 15 -1 12 17 7 6 4 29 25 4 27
5 BAK  NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 9 6 1 2 21 10 11 19 8 1 3 4 14 19 -5 6 17 7 4 6 35 29 6 25
6 BAK  KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 8 4 3 1 16 10 6 15 9 3 1 5 13 22 -9 10 17 7 4 6 29 32 -3 25
7 BAK  REAC SPORTISKOLA SE 10 5 4 1 16 9 7 19 7 1 3 3 10 13 -3 6 17 6 7 4 26 22 4 25
8 BAK  PTE PEAC-B BUILD&TRADE 9 4 1 4 16 14 2 13 8 3 2 3 14 16 -2 11 17 7 3 7 30 30 0 24
9 BAK  SÁRVÁRI FUTSAL 8 2 3 3 13 13 0 9 9 3 3 3 8 11 -3 12 17 5 6 6 21 24 -3 21
10 BAK  HALADÁS VSE II. 8 3 3 2 15 13 2 12 9 1 3 5 6 11 -5 6 17 4 6 7 21 24 -3 18
11 BAK  TIHANYI FC 8 0 4 4 4 8 -4 4 9 2 2 5 8 16 -8 8 17 2 6 9 12 24 -12 12
12 BAK  BAK 9 0 1 8 7 26 -19 1 8 1 3 4 6 14 -8 6 17 1 4 12 13 40 -27 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BAK  UTE 8 8 0 0 60 23 37 24 9 6 2 1 53 27 26 20 17 14 2 1 113 50 63 44
2 BAK  ELTE-BEAC 7 4 2 1 30 19 11 14 10 6 0 4 40 26 14 18 17 10 2 5 70 45 25 32
3 BAK  MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA 9 6 0 3 32 21 11 18 8 3 1 4 29 28 1 10 17 9 1 7 61 49 12 28
4 BAK  NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 9 6 1 2 47 31 16 19 8 3 0 5 34 41 -7 9 17 9 1 7 81 72 9 28
5 BAK  REAC SPORTISKOLA SE 10 6 2 2 40 22 18 20 7 2 2 3 24 27 -3 8 17 8 4 5 64 49 15 28
6 BAK  SÁRVÁRI FUTSAL 8 5 1 2 33 24 9 16 9 3 1 5 23 30 -7 10 17 8 2 7 56 54 2 26
7 BAK  TIHANYI FC 8 3 1 4 15 18 -3 10 9 4 1 4 29 30 -1 13 17 7 2 8 44 48 -4 23
8 BAK  HALADÁS VSE II. 8 5 0 3 31 27 4 15 9 2 1 6 18 30 -12 7 17 7 1 9 49 57 -8 22
9 BAK  PTE PEAC-B BUILD&TRADE 9 3 1 5 34 40 -6 10 8 3 2 3 30 35 -5 11 17 6 3 8 64 75 -11 21
10 BAK  DUNAÚJVÁROS FUTSAL 9 4 2 3 33 31 2 14 8 2 1 5 26 47 -21 7 17 6 3 8 59 78 -19 21
11 BAK  KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 8 4 1 3 32 26 6 13 9 2 1 6 33 42 -9 7 17 6 2 9 65 68 -3 20
12 BAK  BAK 9 0 1 8 19 66 -47 1 8 0 0 8 9 43 -34 0 17 0 1 16 28 109 -81 1
 
BAK
5 - 60 - 73 - 82 - 71 - 72 - 2-2 - 8-1 - 83 - 13
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
6 - 23 - 23 - 4-4 - 4-4 - 14 - 43 - 23 - 43 - 8
ELTE-BEAC
7 - 1--6 - 45 - 5-3 - 3-2 - 34 - 13 - 2
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
5 - 16 - 61 - 54 - 27 - 57 - 31 - 411 - 35 - 2--
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
5 - 08 - 3-4 - 72 - 01 - 45 - 12 - 0-2 - 13 - 5
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
-6 - 02 - 48 - 42 - 56 - 92 - 12 - 73 - 33 - 7-
REAC SPORTISKOLA SE
7 - 24 - 54 - 16 - 40 - 0-3 - 25 - 26 - 03 - 32 - 3
SÁRVÁRI FUTSAL
5 - 24 - 15 - 3-5 - 4--7 - 42 - 42 - 33 - 3
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
5 - 1-3 - 62 - 12 - 43 - 4-8 - 33 - 1-6 - 6
HALADÁS VSE II.
3 - 08 - 11 - 8-7 - 3-4 - 32 - 5-4 - 12 - 6
TIHANYI FC
--1 - 24 - 1-1 - 21 - 12 - 33 - 21 - 02 - 7
UTE
-6 - 46 - 211 - 5-12 - 36 - 2-6 - 35 - 38 - 1

Meccsek

REAC SPORTISKOLA SE

2021. 09. 13. 20:45
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 09. 13. 20:45
Aramis SE Futsal Csarnok
BAK
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 09. 20. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 09. 20. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
TIHANYI FC
2021. 09. 27. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 09. 27. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 10. 04. 20:45
Haladás Sportcsarnok
2021. 10. 04. 20:45
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 10. 11. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 10. 11. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
2021. 10. 18. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 10. 18. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 10. 25. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 10. 25. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2021. 12. 03. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 12. 03. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
SÁRVÁRI FUTSAL
2021. 11. 15. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 11. 15. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2021. 11. 22. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 11. 22. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 11. 29. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 11. 29. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
ELTE-BEAC
2021. 12. 06. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 12. 06. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
BAK
2021. 12. 10. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
2021. 12. 10. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 12. 20. 20:00
Kanizsa Aréna
2021. 12. 20. 20:00
Kanizsa Aréna
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 01. 17. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
2022. 01. 17. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
HALADÁS VSE II.
2022. 03. 02. 21:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
2022. 03. 02. 21:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 01. 31. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 01. 31. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
UTE
2022. 02. 07. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2022. 02. 07. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 02. 14. 20:00
Sárvár Aréna
2022. 02. 14. 20:00
Sárvár Aréna
SÁRVÁRI FUTSAL
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 02. 21. 20:00
Dunaújvárosi Egyetem
2022. 02. 21. 20:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 02. 28. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 02. 28. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2022. 03. 07. 21:15
Aramis SE Futsal Csarnok
2022. 03. 07. 21:15
Aramis SE Futsal Csarnok
ELTE-BEAC
REAC SPORTISKOLA SE

UTE

2021. 09. 13. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 09. 13. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2021. 09. 20. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
2021. 09. 20. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
UTE
2021. 09. 27. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 09. 27. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
ELTE-BEAC
2021. 10. 04. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
2021. 10. 04. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
UTE
2021. 10. 11. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 10. 11. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
HALADÁS VSE II.
2021. 10. 18. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 10. 18. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 10. 25. 20:00
Sárvár Aréna
2021. 10. 25. 20:00
Sárvár Aréna
SÁRVÁRI FUTSAL
UTE
2021. 11. 08. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 11. 08. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2021. 11. 15. 21:30
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 11. 15. 21:30
Aramis SE Futsal Csarnok
BAK
UTE
2021. 11. 22. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 11. 22. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 11. 29. 19:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2021. 11. 29. 19:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
UTE
2021. 12. 06. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2021. 12. 06. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
UTE
2021. 12. 13. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 12. 13. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2021. 12. 20. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 12. 20. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
ELTE-BEAC
UTE
2022. 02. 23. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 02. 23. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
TIHANYI FC
2022. 01. 24. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2022. 01. 24. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
UTE
2022. 01. 31. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 01. 31. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
UTE
2022. 02. 07. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 02. 07. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
SÁRVÁRI FUTSAL
2022. 02. 14. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. 02. 14. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
UTE
2022. 02. 21. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 02. 21. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
BAK
2022. 02. 28. 20:00
Kanizsa Aréna
2022. 02. 28. 20:00
Kanizsa Aréna
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
UTE
2022. 03. 07. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 03. 07. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->