Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 21. forduló

2022.02.28 - 20:30

Csömör, Csömöri Sportcsarnok

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
MUHARI GERGŐ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MÓZSA ÁBEL, FÁBIÁN BALÁZS
REAC SPORTISKOLA SE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
40'
20'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UTE UTE 21 16 2 3 133 68 65 50 7.1
2 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 21 13 2 6 89 56 33 41 7.1
3 REAC SPORTISKOLA SE REAC SPORTISKOLA SE 21 11 4 6 82 58 24 37 7
4 MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA  MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA  21 11 2 8 72 56 16 35 7
5 TIHANYI FC TIHANYI FC 21 11 2 8 62 50 12 35 6.4
6 HALADÁS VSE II. HALADÁS VSE II. 21 10 2 9 68 63 5 32 6.4
7 SÁRVÁRI FUTSAL SÁRVÁRI FUTSAL 21 10 2 9 73 71 2 32 6.4
8 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 21 10 1 10 91 94 -3 31 6.3
9 PTE PEAC-B BUILD&TRADE PTE PEAC-B BUILD&TRADE 21 8 3 10 79 91 -12 27 6
10 KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 21 7 2 12 72 82 -10 23 6.2
11 DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL 21 6 3 12 64 96 -32 21 6.1
12 BAK  BAK  21 0 1 20 35 135 -100 1 5.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BAK  UTE 10 8 2 0 39 15 24 26 11 6 1 4 24 16 8 19 21 14 3 4 63 31 32 45
2 BAK  ELTE-BEAC 10 6 1 3 20 11 9 19 11 6 1 4 19 13 6 19 21 12 2 7 39 24 15 38
3 BAK  REAC SPORTISKOLA SE 11 5 5 1 17 10 7 20 10 4 3 3 17 15 2 15 21 9 8 4 34 25 9 35
4 BAK  MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA 11 5 4 2 17 11 6 19 10 4 4 2 16 15 1 16 21 9 8 4 33 26 7 35
5 BAK  DUNAÚJVÁROS FUTSAL 11 6 1 4 14 14 0 19 10 3 1 6 9 21 -12 10 21 9 2 10 23 35 -12 29
6 BAK  PTE PEAC-B BUILD&TRADE 10 5 1 4 18 15 3 16 11 3 4 4 18 22 -4 13 21 8 5 8 36 37 -1 29
7 BAK  KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 11 5 4 2 18 12 6 19 10 3 1 6 14 24 -10 10 21 8 5 8 32 36 -4 29
8 BAK  NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 11 6 1 4 22 14 8 19 10 1 4 5 16 24 -8 7 21 7 5 9 38 38 0 26
9 BAK  HALADÁS VSE II. 11 5 4 2 21 15 6 19 10 1 4 5 7 12 -5 7 21 6 8 7 28 27 1 26
10 BAK  SÁRVÁRI FUTSAL 10 2 4 4 15 17 -2 10 11 3 5 3 14 17 -3 14 21 5 9 7 29 34 -5 24
11 BAK  TIHANYI FC 10 1 5 4 7 8 -1 8 11 3 3 5 10 16 -6 12 21 4 8 9 17 24 -7 20
12 BAK  BAK 10 0 2 8 9 28 -19 2 11 1 3 7 6 22 -16 6 21 1 5 15 15 50 -35 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BAK  UTE 10 10 0 0 73 29 44 30 11 6 2 3 60 39 21 20 21 16 2 3 133 68 65 50
2 BAK  ELTE-BEAC 10 7 2 1 49 28 21 23 11 6 0 5 40 28 12 18 21 13 2 6 89 56 33 41
3 BAK  REAC SPORTISKOLA SE 11 6 2 3 43 27 16 20 10 5 2 3 39 31 8 17 21 11 4 6 82 58 24 37
4 BAK  MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA 11 7 1 3 36 23 13 22 10 4 1 5 36 33 3 13 21 11 2 8 72 56 16 35
5 BAK  TIHANYI FC 10 5 1 4 24 20 4 16 11 6 1 4 38 30 8 19 21 11 2 8 62 50 12 35
6 BAK  HALADÁS VSE II. 11 8 0 3 48 31 17 24 10 2 2 6 20 32 -12 8 21 10 2 9 68 63 5 32
7 BAK  SÁRVÁRI FUTSAL 10 6 1 3 38 32 6 19 11 4 1 6 35 39 -4 13 21 10 2 9 73 71 2 32
8 BAK  NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 11 7 1 3 53 43 10 22 10 3 0 7 38 51 -13 9 21 10 1 10 91 94 -3 31
9 BAK  PTE PEAC-B BUILD&TRADE 10 4 1 5 40 43 -3 13 11 4 2 5 39 48 -9 14 21 8 3 10 79 91 -12 27
10 BAK  KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 11 5 1 5 36 34 2 16 10 2 1 7 36 48 -12 7 21 7 2 12 72 82 -10 23
11 BAK  DUNAÚJVÁROS FUTSAL 11 4 2 5 35 40 -5 14 10 2 1 7 29 56 -27 7 21 6 3 12 64 96 -32 21
12 BAK  BAK 10 0 1 9 22 73 -51 1 11 0 0 11 13 62 -49 0 21 0 1 20 35 135 -100 1
 
BAK
5 - 60 - 73 - 82 - 71 - 72 - 23 - 72 - 8-1 - 83 - 13
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
6 - 23 - 23 - 41 - 64 - 41 - 34 - 14 - 43 - 23 - 43 - 8
ELTE-BEAC
7 - 16 - 27 - 46 - 45 - 5-3 - 36 - 32 - 34 - 13 - 2
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
5 - 16 - 61 - 54 - 27 - 57 - 31 - 411 - 35 - 20 - 86 - 4
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
5 - 08 - 32 - 04 - 72 - 01 - 45 - 12 - 02 - 22 - 13 - 5
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
-6 - 02 - 48 - 42 - 56 - 92 - 12 - 73 - 33 - 76 - 3
REAC SPORTISKOLA SE
7 - 24 - 54 - 16 - 40 - 03 - 53 - 25 - 26 - 03 - 32 - 3
SÁRVÁRI FUTSAL
5 - 24 - 15 - 3-5 - 43 - 22 - 67 - 42 - 42 - 33 - 3
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
5 - 13 - 13 - 62 - 12 - 43 - 41 - 68 - 33 - 10 - 16 - 6
HALADÁS VSE II.
7 - 28 - 11 - 83 - 07 - 37 - 24 - 32 - 5-4 - 12 - 6
TIHANYI FC
5 - 1-1 - 24 - 14 - 11 - 21 - 12 - 33 - 21 - 02 - 7
UTE
7 - 16 - 46 - 211 - 5-12 - 36 - 26 - 56 - 35 - 38 - 1

Meccsek

REAC SPORTISKOLA SE

2021. 09. 13. 20:45
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 09. 13. 20:45
Aramis SE Futsal Csarnok
BAK
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 09. 20. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 09. 20. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
TIHANYI FC
2021. 09. 27. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 09. 27. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 10. 04. 20:45
Haladás Sportcsarnok
2021. 10. 04. 20:45
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 10. 11. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 10. 11. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
2021. 10. 18. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 10. 18. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 10. 25. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 10. 25. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2021. 12. 03. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 12. 03. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
SÁRVÁRI FUTSAL
2021. 11. 15. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 11. 15. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2021. 11. 22. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 11. 22. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 11. 29. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 11. 29. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
ELTE-BEAC
2021. 12. 06. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 12. 06. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
BAK
2021. 12. 10. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
2021. 12. 10. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 12. 20. 20:00
Kanizsa Aréna
2021. 12. 20. 20:00
Kanizsa Aréna
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 01. 17. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
2022. 01. 17. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
HALADÁS VSE II.
2022. 03. 02. 21:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
2022. 03. 02. 21:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 01. 31. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 01. 31. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
UTE
2022. 02. 07. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2022. 02. 07. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 02. 14. 20:00
Sárvár Aréna
2022. 02. 14. 20:00
Sárvár Aréna
SÁRVÁRI FUTSAL
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 02. 21. 20:00
Dunaújvárosi Egyetem
2022. 02. 21. 20:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 02. 28. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 02. 28. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2022. 03. 07. 21:15
Aramis SE Futsal Csarnok
2022. 03. 07. 21:15
Aramis SE Futsal Csarnok
ELTE-BEAC
REAC SPORTISKOLA SE

PTE PEAC-B BUILD&TRADE

2021. 09. 13. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 09. 13. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 09. 20. 19:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2021. 09. 20. 19:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2021. 09. 27. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 09. 27. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2021. 10. 04. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
2021. 10. 04. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2021. 10. 11. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 10. 11. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
ELTE-BEAC
2021. 10. 18. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
2021. 10. 18. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2021. 10. 25. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 10. 25. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
HALADÁS VSE II.
2021. 11. 08. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 11. 08. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2021. 11. 15. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 11. 15. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
SÁRVÁRI FUTSAL
2021. 11. 22. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 11. 22. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 11. 29. 20:30
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 11. 29. 20:30
Aramis SE Futsal Csarnok
BAK
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2021. 12. 06. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2021. 12. 06. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2021. 12. 13. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 12. 13. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
2021. 12. 20. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2021. 12. 20. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2022. 01. 17. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. 01. 17. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2022. 01. 24. 21:00
Aramis SE Futsal Csarnok
2022. 01. 24. 21:00
Aramis SE Futsal Csarnok
ELTE-BEAC
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2022. 01. 31. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. 01. 31. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
TIHANYI FC
2022. 02. 07. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2022. 02. 07. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2022. 02. 14. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. 02. 14. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
UTE
2022. 02. 21. 20:00
Sárvár Aréna
2022. 02. 21. 20:00
Sárvár Aréna
SÁRVÁRI FUTSAL
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2022. 02. 28. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 02. 28. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2022. 03. 07. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. 03. 07. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
BAK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->