Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 5. forduló

2021.10.11 - 20:30

Budapest, UTE Atlétikai Stadion (UTE Labdarúgó Akadémia)

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
ZIMONYI PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FUTÓ TAMÁS , MÓZSA ÁBEL
UTE
HALADÁS VSE II.
40'
20'

Gólok

GENCZLER KORNÉL

8'

1 - 0

 

CZERMAN MÁRK

14'

2 - 0

 

 

2 - 1

16'

MÉZER VIKTOR RÓBERT

 

2 - 2

21'

KISS PATRIK
ILYÉS RÓBERT

30'

3 - 2

 

 

3 - 3

34'

PUHR BÁLINT PÉTER
HUSZTY DÁNIEL

39'

4 - 3

 

MILAVECZ KEVIN MÁRK

40'

5 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UTE UTE 5 5 0 0 32 13 19 15 6.8
2 HALADÁS VSE II. HALADÁS VSE II. 5 4 0 1 22 12 10 12 7.4
3 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 5 3 0 2 31 22 9 9 7.6
4 KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 5 3 0 2 26 23 3 9 6.2
5 MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA  MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA  5 2 1 2 17 14 3 7 7.6
6 SÁRVÁRI FUTSAL SÁRVÁRI FUTSAL 5 2 1 2 17 19 -2 7 7.4
7 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 5 2 1 2 13 15 -2 7 5.6
8 REAC SPORTISKOLA SE REAC SPORTISKOLA SE 5 1 3 1 14 13 1 6 6.4
9 PTE PEAC-B BUILD&TRADE PTE PEAC-B BUILD&TRADE 5 1 1 3 16 21 -5 4 6
10 TIHANYI FC TIHANYI FC 5 1 1 3 10 18 -8 4 4.8
11 DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL 5 1 1 3 15 29 -14 4 6
12 BAK  BAK  5 0 1 4 11 25 -14 1 6.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BAK  UTE 3 3 0 0 9 2 7 9 2 2 0 0 5 1 4 6 5 5 0 0 14 3 11 15
2 BAK  MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA 2 0 2 0 3 3 0 2 3 2 1 0 6 3 3 7 5 2 3 0 9 6 3 9
3 BAK  HALADÁS VSE II. 3 2 1 0 6 2 4 7 2 0 1 1 3 4 -1 1 5 2 2 1 9 6 3 8
4 BAK  NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 2 2 0 0 7 2 5 6 3 0 2 1 5 8 -3 2 5 2 2 1 12 10 2 8
5 BAK  KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 2 1 1 0 6 2 4 4 3 1 0 2 6 10 -4 3 5 2 1 2 12 12 0 7
6 BAK  DUNAÚJVÁROS FUTSAL 2 1 0 1 3 5 -2 3 3 1 1 1 2 3 -1 4 5 2 1 2 5 8 -3 7
7 BAK  REAC SPORTISKOLA SE 3 1 2 0 4 2 2 5 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 1 3 1 5 4 1 6
8 BAK  ELTE-BEAC 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 1 1 1 3 5 -2 4 5 1 2 2 5 8 -3 5
9 BAK  SÁRVÁRI FUTSAL 3 0 2 1 3 4 -1 2 2 1 0 1 2 5 -3 3 5 1 2 2 5 9 -4 5
10 BAK  PTE PEAC-B BUILD&TRADE 3 1 0 2 7 7 0 3 2 0 1 1 2 3 -1 1 5 1 1 3 9 10 -1 4
11 BAK  TIHANYI FC 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 0 2 1 3 5 -2 2 5 0 3 2 4 7 -3 3
12 BAK  BAK 3 0 1 2 1 5 -4 1 2 0 1 1 1 3 -2 1 5 0 2 3 2 8 -6 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BAK  UTE 3 3 0 0 17 8 9 9 2 2 0 0 15 5 10 6 5 5 0 0 32 13 19 15
2 BAK  HALADÁS VSE II. 3 3 0 0 16 5 11 9 2 1 0 1 6 7 -1 3 5 4 0 1 22 12 10 12
3 BAK  NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 2 2 0 0 16 4 12 6 3 1 0 2 15 18 -3 3 5 3 0 2 31 22 9 9
4 BAK  KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 2 2 0 0 13 4 9 6 3 1 0 2 13 19 -6 3 5 3 0 2 26 23 3 9
5 BAK  MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA 2 1 0 1 6 7 -1 3 3 1 1 1 11 7 4 4 5 2 1 2 17 14 3 7
6 BAK  SÁRVÁRI FUTSAL 3 2 0 1 11 8 3 6 2 0 1 1 6 11 -5 1 5 2 1 2 17 19 -2 7
7 BAK  ELTE-BEAC 2 0 1 1 5 6 -1 1 3 2 0 1 8 9 -1 6 5 2 1 2 13 15 -2 7
8 BAK  REAC SPORTISKOLA SE 3 1 2 0 9 7 2 5 2 0 1 1 5 6 -1 1 5 1 3 1 14 13 1 6
9 BAK  PTE PEAC-B BUILD&TRADE 3 1 0 2 12 15 -3 3 2 0 1 1 4 6 -2 1 5 1 1 3 16 21 -5 4
10 BAK  TIHANYI FC 2 0 0 2 3 9 -6 0 3 1 1 1 7 9 -2 4 5 1 1 3 10 18 -8 4
11 BAK  DUNAÚJVÁROS FUTSAL 2 0 1 1 7 12 -5 1 3 1 0 2 8 17 -9 3 5 1 1 3 15 29 -14 4
12 BAK  BAK 3 0 1 2 9 15 -6 1 2 0 0 2 2 10 -8 0 5 0 1 4 11 25 -14 1
 
BAK
5 - 6--2 - 7-2 - 2-----
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
----4 - 4-----3 - 8
ELTE-BEAC
------3 - 3-2 - 3--
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
5 - 1------11 - 3---
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
---4 - 72 - 0------
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
--2 - 48 - 4---2 - 7---
REAC SPORTISKOLA SE
---6 - 40 - 0----3 - 3-
SÁRVÁRI FUTSAL
-4 - 1--5 - 4----2 - 3-
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
5 - 1------8 - 3---
HALADÁS VSE II.
-8 - 1----4 - 3--4 - 1-
TIHANYI FC
--1 - 2-------2 - 7
UTE
--6 - 2-----6 - 35 - 3-

Meccsek

UTE

2021. 09. 13. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
2021. 09. 13. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
UTE
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2021. 09. 20. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
2021. 09. 20. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
UTE
2021. 09. 27. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
2021. 09. 27. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
UTE
ELTE-BEAC
2021. 10. 04. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
2021. 10. 04. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
UTE
2021. 10. 11. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
2021. 10. 11. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
UTE
HALADÁS VSE II.
2021. 10. 18. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
2021. 10. 18. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
UTE
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 10. 25. 20:00
Sárvár Aréna
2021. 10. 25. 20:00
Sárvár Aréna
SÁRVÁRI FUTSAL
UTE
2021. 11. 08. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
2021. 11. 08. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
UTE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2021. 11. 15. 21:30
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 11. 15. 21:30
Aramis SE Futsal Csarnok
BAK
UTE
2021. 11. 22. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
2021. 11. 22. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
UTE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 11. 29. 19:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2021. 11. 29. 19:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
UTE
2021. 12. 06. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2021. 12. 06. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
UTE
2021. 12. 13. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
2021. 12. 13. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
UTE
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2021. 12. 20. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
2021. 12. 20. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
ELTE-BEAC
UTE
2022. 02. 23. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
2022. 02. 23. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
UTE
TIHANYI FC
2022. 01. 24. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2022. 01. 24. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
UTE
2022. 01. 31. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 01. 31. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
UTE
2022. 02. 07. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
2022. 02. 07. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
UTE
SÁRVÁRI FUTSAL
2022. 02. 14. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. 02. 14. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
UTE
2022. 02. 21. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
2022. 02. 21. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
UTE
BAK
2022. 02. 28. 20:00
Kanizsa Aréna
2022. 02. 28. 20:00
Kanizsa Aréna
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
UTE
2022. 03. 07. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
2022. 03. 07. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
UTE
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA

HALADÁS VSE II.

2021. 09. 13. 20:45
Haladás Sportcsarnok
2021. 09. 13. 20:45
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2021. 09. 20. 20:00
BEAC Sporttelep
2021. 09. 20. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
HALADÁS VSE II.
2021. 09. 27. 20:45
Haladás Sportcsarnok
2021. 09. 27. 20:45
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
TIHANYI FC
2021. 10. 04. 20:45
Haladás Sportcsarnok
2021. 10. 04. 20:45
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 10. 11. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
2021. 10. 11. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
UTE
HALADÁS VSE II.
2021. 10. 18. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2021. 10. 18. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
SÁRVÁRI FUTSAL
2021. 10. 25. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 10. 25. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
HALADÁS VSE II.
2021. 11. 05.
Haladás Sportcsarnok
2021. 11. 05.
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
BAK
2021. 11. 15. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2021. 11. 15. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
HALADÁS VSE II.
2021. 11. 22. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2021. 11. 22. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
2021. 11. 29. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2021. 11. 29. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
HALADÁS VSE II.
2021. 12. 06. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
2021. 12. 06. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
HALADÁS VSE II.
2021. 12. 13. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2021. 12. 13. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
ELTE-BEAC
2021. 12. 17. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
2021. 12. 17. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
HALADÁS VSE II.
2022. 01. 17. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
2022. 01. 17. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
HALADÁS VSE II.
2022. 01. 24. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2022. 01. 24. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
UTE
2022. 01. 31. 20:00
Sárvár Aréna
2022. 01. 31. 20:00
Sárvár Aréna
SÁRVÁRI FUTSAL
HALADÁS VSE II.
2022. 02. 07. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2022. 02. 07. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2022. 02. 14. 20:45
Haladás Sportcsarnok
2022. 02. 14. 20:45
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
BAK
2022. 02. 21.
Haladás Sportcsarnok
2022. 02. 21.
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2022. 02. 28. 19:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2022. 02. 28. 19:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
HALADÁS VSE II.
2022. 03. 04. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2022. 03. 04. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL