Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport 3. forduló

2021.10.14 - 19:20

Budapest, Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola (Kruj Iván Sportcsarnok)

MLSZ

Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport

Játékvezető
NYEKITA BRÚNÓ LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSETE CSONGOR, GUTTYÁN RENÁTA
AIRNERGY FC
REAC SPORTISKOLA SE
40'
20'

Gólok

BARNA MÁRK

2'

1 - 0

 

KAZMOUZ SUBHI

14'

2 - 0

 

KAZMOUZ SUBHI

15'

3 - 0

 

KEREPESI MÁRKÓ IVÓ

15'

4 - 0

 

RÓZSA MARCELL

16'

5 - 0

 

KONCZ MÁTÉ BENCE

20'

6 - 0

 

BARNA MÁRK

25'

7 - 0

 

KEREPESI MÁRKÓ IVÓ

29'

8 - 0

 

 

8 - 1

33'

MÜLLNER HUNOR GÉZA

 

8 - 2

38'

KISS KRISZTIÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UTE UTE 3 3 0 0 25 11 14 9 5
2 KASTÉLYDOMBI SE KASTÉLYDOMBI SE 3 2 1 0 19 10 9 7 6.3
3 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 3 2 0 1 16 8 8 6 5
4 REAC SPORTISKOLA SE REAC SPORTISKOLA SE 3 1 1 1 20 13 7 4 4.7
5 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 3 1 1 1 16 16 0 4 6.3
6 DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL 3 1 0 2 15 16 -1 3 5.7
7 SZIGETSZENTMIKLÓSI SC SZIGETSZENTMIKLÓSI SC 3 1 0 2 12 15 -3 3 5
8 PTE PEAC-B BUILD&TRADE PTE PEAC-B BUILD&TRADE 3 1 0 2 7 15 -8 3 6
9 SÁRVÁRI FUTSAL SÁRVÁRI FUTSAL 3 1 0 2 8 28 -20 3 5.3
10 TIHANYI FC TIHANYI FC 3 0 1 2 6 12 -6 1 5.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TIHANYI FC UTE 1 1 0 0 7 1 6 3 2 1 1 0 7 4 3 4 3 2 1 0 14 5 9 7
2 TIHANYI FC AIRNERGY FC 2 1 0 1 6 3 3 3 1 1 0 0 5 1 4 3 3 2 0 1 11 4 7 6
3 TIHANYI FC KASTÉLYDOMBI SE 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 5 2 3 3 3 2 0 1 7 3 4 6
4 TIHANYI FC DUNAÚJVÁROS FUTSAL 2 2 0 0 3 1 2 6 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 2 0 1 4 3 1 6
5 TIHANYI FC SZIGETSZENTMIKLÓSI SC 2 1 1 0 6 5 1 4 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 2 0 6 5 1 5
6 TIHANYI FC SÁRVÁRI FUTSAL 2 1 0 1 3 6 -3 3 1 0 1 0 2 2 0 1 3 1 1 1 5 8 -3 4
7 TIHANYI FC NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 2 1 1 0 3 1 2 4 1 0 0 1 1 7 -6 0 3 1 1 1 4 8 -4 4
8 TIHANYI FC PTE PEAC-B BUILD&TRADE 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 0 2 1 4 -3 0 3 0 1 2 1 4 -3 1
9 TIHANYI FC TIHANYI FC 1 0 0 1 1 5 -4 0 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 0 1 2 3 8 -5 1
10 TIHANYI FC REAC SPORTISKOLA SE 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 0 2 1 8 -7 0 3 0 1 2 3 10 -7 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TIHANYI FC UTE 1 1 0 0 14 7 7 3 2 2 0 0 11 4 7 6 3 3 0 0 25 11 14 9
2 TIHANYI FC KASTÉLYDOMBI SE 1 0 1 0 3 3 0 1 2 2 0 0 16 7 9 6 3 2 1 0 19 10 9 7
3 TIHANYI FC AIRNERGY FC 2 1 0 1 8 5 3 3 1 1 0 0 8 3 5 3 3 2 0 1 16 8 8 6
4 TIHANYI FC REAC SPORTISKOLA SE 1 1 0 0 15 2 13 3 2 0 1 1 5 11 -6 1 3 1 1 1 20 13 7 4
5 TIHANYI FC NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 2 1 1 0 9 2 7 4 1 0 0 1 7 14 -7 0 3 1 1 1 16 16 0 4
6 TIHANYI FC DUNAÚJVÁROS FUTSAL 2 1 0 1 11 8 3 3 1 0 0 1 4 8 -4 0 3 1 0 2 15 16 -1 3
7 TIHANYI FC SZIGETSZENTMIKLÓSI SC 2 1 0 1 12 12 0 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 1 0 2 12 15 -3 3
8 TIHANYI FC PTE PEAC-B BUILD&TRADE 1 1 0 0 3 0 3 3 2 0 0 2 4 15 -11 0 3 1 0 2 7 15 -8 3
9 TIHANYI FC SÁRVÁRI FUTSAL 2 1 0 1 6 13 -7 3 1 0 0 1 2 15 -13 0 3 1 0 2 8 28 -20 3
10 TIHANYI FC TIHANYI FC 1 0 0 1 3 8 -5 0 2 0 1 1 3 4 -1 1 3 0 1 2 6 12 -6 1
 
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
-5 - 6-6 - 2------
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
---9 - 2----0 - 0-
KASTÉLYDOMBI SE
----3 - 3-----
AIRNERGY FC
----8 - 2----0 - 3
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
------3 - 0---
REAC SPORTISKOLA SE
-----15 - 2----
SÁRVÁRI FUTSAL
--2 - 10-----4 - 3-
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
8 - 4--------4 - 8
HALADÁS VSE
----------
TIHANYI FC
---3 - 8------
UTE
-14 - 7--------

Meccsek

AIRNERGY FC

2021. 09. 19. 18:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
2021. 09. 19. 18:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
AIRNERGY FC
UTE
2021. 10. 28. 18:00
Tihanyi Sportcsarnok
2021. 10. 28. 18:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
AIRNERGY FC
2021. 10. 14. 19:20
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola
2021. 10. 14. 19:20
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 11. 07. 10:00
Alsónémedi Sportcsarnok
2021. 11. 07. 10:00
Alsónémedi Sportcsarnok
KASTÉLYDOMBI SE
AIRNERGY FC
2021. 11. 21. 18:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
2021. 11. 21. 18:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
AIRNERGY FC
SÁRVÁRI FUTSAL
2021. 11. 28. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
2021. 11. 28. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
AIRNERGY FC
2021. 12. 05. 10:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2021. 12. 05. 10:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
AIRNERGY FC
2021. 12. 16. 19:20
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola
2021. 12. 16. 19:20
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
2022. 01. 16. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. 01. 16. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
AIRNERGY FC
2022. 01. 23. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 01. 23. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
AIRNERGY FC
2022. 03. 24. 19:20
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola
2022. 03. 24. 19:20
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
TIHANYI FC
2022. 02. 12. 18:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 02. 12. 18:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
AIRNERGY FC
2022. 03. 06. 16:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
2022. 03. 06. 16:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
AIRNERGY FC
KASTÉLYDOMBI SE
2022. 03. 27. 11:00
Sárvár Aréna
2022. 03. 27. 11:00
Sárvár Aréna
SÁRVÁRI FUTSAL
AIRNERGY FC
2022. 04. 03. 13:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
2022. 04. 03. 13:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
AIRNERGY FC
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2022. 04. 19. 13:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
2022. 04. 19. 13:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
AIRNERGY FC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2022. 04. 18. 19:15
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2022. 04. 18. 19:15
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
AIRNERGY FC
2022. 05. 01.
Treff Sportcsarnok (Érd)
2022. 05. 01.
Treff Sportcsarnok (Érd)
AIRNERGY FC
PTE PEAC-B BUILD&TRADE

REAC SPORTISKOLA SE

2021. 09. 19. 10:00
Pestszentimrei Sportkastély
2021. 09. 19. 10:00
Pestszentimrei Sportkastély
KASTÉLYDOMBI SE
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 02. 06. 16:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 02. 06. 16:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
SÁRVÁRI FUTSAL
2021. 10. 14. 19:20
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola
2021. 10. 14. 19:20
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 11. 07. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 11. 07. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 11. 21. 10:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2021. 11. 21. 10:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 12. 11. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 12. 11. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2021. 12. 05. 13:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 12. 05. 13:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 12. 18. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 12. 18. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
TIHANYI FC
2022. 01. 16. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
2022. 01. 16. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 01. 22. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 01. 22. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
KASTÉLYDOMBI SE
2022. 01. 29. 11:00
Sárvár Aréna
2022. 01. 29. 11:00
Sárvár Aréna
SÁRVÁRI FUTSAL
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 02. 12. 18:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 02. 12. 18:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
AIRNERGY FC
2022. 02. 20. 10:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2022. 02. 20. 10:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 02. 26. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 02. 26. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
2022. 04. 03.
Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. 04. 03.
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 04. 10. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 04. 10. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
UTE
2022. 04. 24. 11:00
Tihanyi Sportcsarnok
2022. 04. 24. 11:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 05. 01. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 05. 01. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->