Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 11. forduló

2021.10.24 - 13:30

Üllő, Üllői Városi Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
SZALMA BALÁZS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VERSICS DÁNIEL, KŐSZEGI ROLAND DÁVID
Üllői SE
Albertirsai SE
90'
45'

Gólok

TVARUSKA ATTILA

18'

1 - 0

 

 

1 - 1

50'

BOKROS SÁNDOR BENCE

 

1 - 2

57'

HADAR PÉTER

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 11 8 2 1 22 9 13 26 8.7
2 Örkényi SE Örkényi SE 11 8 1 2 40 10 30 25 9
3 Bugyi SE Bugyi SE 10 7 2 1 33 8 25 23 7.7
4 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 11 7 1 3 30 19 11 22 9.5
5 Ecser SE Ecser SE 10 7 1 2 19 19 0 22 7
6 Százhalombattai LK Százhalombattai LK 11 5 2 4 22 16 6 17 7.5
7 Üllői SE Üllői SE 10 5 1 4 20 15 5 16 9.5
8 Halásztelki FC Halásztelki FC 10 3 3 4 18 16 2 12 8.9
9 Tápiószecső FC Tápiószecső FC 10 3 3 4 12 16 -4 12 8.5
10 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 10 3 2 5 14 15 -1 11 7.6
11 Albertirsai SE  Albertirsai SE  10 2 5 3 14 19 -5 11 8.1
12 Péteri KSK Péteri KSK 10 3 0 7 17 35 -18 9 6
13 FC Dabas II. FC Dabas II. 10 2 1 7 13 24 -11 7 6.9
14 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 10 0 3 7 7 20 -13 3 7.1
15 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 10 0 1 9 8 48 -40 1 5.9
16 Szigethalom SC (Kizárva) Szigethalom SC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Szigethalom SC (Kizárva) Százhalombattai LK 4 2 2 0 6 1 5 8 7 4 2 1 8 5 3 14 11 6 4 1 14 6 8 22
2 Szigethalom SC (Kizárva) Aranyszarvas SE 5 3 2 0 5 2 3 11 6 2 3 1 4 4 0 9 11 5 5 1 9 6 3 20
3 Szigethalom SC (Kizárva) Örkényi SE 6 2 3 1 8 2 6 9 5 3 1 1 8 2 6 10 11 5 4 2 16 4 12 19
4 Szigethalom SC (Kizárva) Bugyi SE 6 3 2 1 8 2 6 11 4 2 1 1 9 2 7 7 10 5 3 2 17 4 13 18
5 Szigethalom SC (Kizárva) Újhartyán VSE 7 3 2 2 8 6 2 11 4 2 1 1 3 1 2 7 11 5 3 3 11 7 4 18
6 Szigethalom SC (Kizárva) Ecser SE 5 3 2 0 5 0 5 11 5 2 0 3 7 11 -4 6 10 5 2 3 12 11 1 17
7 Szigethalom SC (Kizárva) Üllői SE 6 3 1 2 5 5 0 10 4 1 2 1 5 4 1 5 10 4 3 3 10 9 1 15
8 Szigethalom SC (Kizárva) Albertirsai SE 5 1 3 1 4 6 -2 6 5 2 2 1 4 3 1 8 10 3 5 2 8 9 -1 14
9 Szigethalom SC (Kizárva) Tápiószecső FC 4 2 1 1 4 3 1 7 6 2 0 4 4 9 -5 6 10 4 1 5 8 12 -4 13
10 Szigethalom SC (Kizárva) Alsónémedi SE 6 2 2 2 3 4 -1 8 4 1 2 1 3 3 0 5 10 3 4 3 6 7 -1 13
11 Szigethalom SC (Kizárva) Péteri KSK 4 2 0 2 4 5 -1 6 6 1 2 3 3 7 -4 5 10 3 2 5 7 12 -5 11
12 Szigethalom SC (Kizárva) Halásztelki FC 5 2 3 0 7 4 3 9 5 0 2 3 2 7 -5 2 10 2 5 3 9 11 -2 11
13 Szigethalom SC (Kizárva) FC Dabas II. 5 1 1 3 4 8 -4 4 5 1 3 1 2 3 -1 6 10 2 4 4 6 11 -5 10
14 Szigethalom SC (Kizárva) Ráckeve VAFC 5 0 1 4 1 5 -4 1 5 0 2 3 4 8 -4 2 10 0 3 7 5 13 -8 3
15 Szigethalom SC (Kizárva) Tápiószelei SE 4 0 0 4 3 14 -11 0 6 0 2 4 1 6 -5 2 10 0 2 8 4 20 -16 2
16 Szigethalom SC (Kizárva) Szigethalom SC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Szigethalom SC (Kizárva) Aranyszarvas SE 5 5 0 0 10 4 6 15 6 3 2 1 12 5 7 11 11 8 2 1 22 9 13 26
2 Szigethalom SC (Kizárva) Örkényi SE 6 5 0 1 24 3 21 15 5 3 1 1 16 7 9 10 11 8 1 2 40 10 30 25
3 Szigethalom SC (Kizárva) Bugyi SE 6 5 1 0 20 4 16 16 4 2 1 1 13 4 9 7 10 7 2 1 33 8 25 23
4 Szigethalom SC (Kizárva) Újhartyán VSE 7 5 1 1 23 13 10 16 4 2 0 2 7 6 1 6 11 7 1 3 30 19 11 22
5 Szigethalom SC (Kizárva) Ecser SE 5 4 1 0 6 2 4 13 5 3 0 2 13 17 -4 9 10 7 1 2 19 19 0 22
6 Szigethalom SC (Kizárva) Százhalombattai LK 4 2 1 1 9 3 6 7 7 3 1 3 13 13 0 10 11 5 2 4 22 16 6 17
7 Szigethalom SC (Kizárva) Üllői SE 6 2 1 3 11 10 1 7 4 3 0 1 9 5 4 9 10 5 1 4 20 15 5 16
8 Szigethalom SC (Kizárva) Halásztelki FC 5 2 3 0 14 7 7 9 5 1 0 4 4 9 -5 3 10 3 3 4 18 16 2 12
9 Szigethalom SC (Kizárva) Tápiószecső FC 4 2 1 1 6 4 2 7 6 1 2 3 6 12 -6 5 10 3 3 4 12 16 -4 12
10 Szigethalom SC (Kizárva) Alsónémedi SE 6 1 1 4 6 9 -3 4 4 2 1 1 8 6 2 7 10 3 2 5 14 15 -1 11
11 Szigethalom SC (Kizárva) Albertirsai SE 5 0 3 2 6 12 -6 3 5 2 2 1 8 7 1 8 10 2 5 3 14 19 -5 11
12 Szigethalom SC (Kizárva) Péteri KSK 4 2 0 2 6 12 -6 6 6 1 0 5 11 23 -12 3 10 3 0 7 17 35 -18 9
13 Szigethalom SC (Kizárva) FC Dabas II. 5 1 0 4 7 16 -9 3 5 1 1 3 6 8 -2 4 10 2 1 7 13 24 -11 7
14 Szigethalom SC (Kizárva) Ráckeve VAFC 5 0 1 4 2 8 -6 1 5 0 2 3 5 12 -7 2 10 0 3 7 7 20 -13 3
15 Szigethalom SC (Kizárva) Tápiószelei SE 4 0 0 4 4 28 -24 0 6 0 1 5 4 20 -16 1 10 0 1 9 8 48 -40 1
16 Szigethalom SC (Kizárva) Szigethalom SC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Albertirsai SE
1 - 20 - 0----2 - 7-1 - 1---2 - 2--
Alsónémedi SE
--2 - 3---0 - 1-1 - 0--1 - 1-2 - 30 - 1
Aranyszarvas SE
--1 - 0----2 - 12 - 12 - 1----3 - 1
Bugyi SE
----2 - 1-4 - 19 - 0-3 - 1-1 - 1-1 - 0-
Ecser SE
-1 - 02 - 10 - 0-2 - 1------1 - 0--
FC Dabas II.
1 - 22 - 41 - 4--3 - 00 - 6--------
Halásztelki FC
-2 - 21 - 1----4 - 22 - 2---5 - 0--
Örkényi SE
--1 - 2-8 - 0--3 - 0-4 - 1-5 - 03 - 0--
Péteri KSK
----1 - 6----0 - 3-3 - 2-2 - 1-
Ráckeve VAFC
-----0 - 2-1 - 1-1 - 3-0 - 1--0 - 1
Százhalombattai LK
0 - 0---4 - 1-1 - 2-----4 - 0--
Szigethalom SC
---------------
Tápiószecső FC
1 - 1---1 - 22 - 02 - 1--------
Tápiószelei SE
--0 - 41 - 10----1 - 8-----2 - 6
Újhartyán VSE
4 - 3---3 - 43 - 21 - 0--6 - 11 - 1--5 - 2-
Üllői SE
1 - 2----1 - 1--4 - 0-2 - 3-2 - 1-1 - 3

Meccsek

Üllői SE

2021. 08. 14. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
2021. 08. 14. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Péteri KSK
2021. 08. 21. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2021. 08. 21. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Üllői SE
2021. 08. 28. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
2021. 08. 28. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Százhalombattai LK
2021. 09. 03. 19:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 09. 03. 19:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Üllői SE
2021. 09. 11. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2021. 09. 11. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Újhartyán VSE
2021. 09. 25. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2021. 09. 25. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Tápiószecső FC
2021. 10. 03. 15:00
Alsónémedi sportpálya
2021. 10. 03. 15:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Üllői SE
2021. 10. 09. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
2021. 10. 09. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
FC Dabas II.
2021. 10. 16. 14:00
Ráckevei Sporttelep
2021. 10. 16. 14:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Üllői SE
2021. 10. 24. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
2021. 10. 24. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Albertirsai SE
2021. 10. 30. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
2021. 10. 30. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Örkényi SE
2021. 11. 06. 13:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 11. 06. 13:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Üllői SE
2021. 11. 13. 13:00
Üllői Városi Sporttelep
2021. 11. 13. 13:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Bugyi SE
2021. 11. 20. 13:00
Ecseri sportpálya
2021. 11. 20. 13:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Üllői SE
2022. 02. 19. 14:00
Péteri sportpálya
2022. 02. 19. 14:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Üllői SE
2022. 02. 26. 14:00
Üllői Városi Sporttelep
2022. 02. 26. 14:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Tápiószelei SE
2022. 03. 06. 14:30
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
2022. 03. 06. 14:30
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
Százhalombattai LK
Üllői SE
2022. 03. 12. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2022. 03. 12. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Aranyszarvas SE
2022. 03. 20. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2022. 03. 20. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Üllői SE
2022. 04. 02. 16:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2022. 04. 02. 16:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Üllői SE
2022. 04. 09. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2022. 04. 09. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Alsónémedi SE
2022. 04. 16. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2022. 04. 16. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Üllői SE
2022. 04. 23. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
2022. 04. 23. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Ráckeve VAFC
2022. 04. 30. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2022. 04. 30. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Üllői SE
2022. 05. 07. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2022. 05. 07. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Üllői SE
2022. 05. 14. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
2022. 05. 14. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Halásztelki FC
2022. 05. 22. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2022. 05. 22. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Üllői SE
2022. 05. 27. 19:00
Üllői Városi Sporttelep
2022. 05. 27. 19:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Ecser SE

Albertirsai SE

2021. 08. 14. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 08. 14. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Tápiószelei SE
2021. 08. 21. 17:00
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
2021. 08. 21. 17:00
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
Százhalombattai LK
Albertirsai SE
2021. 08. 28. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 08. 28. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Aranyszarvas SE
2021. 09. 05. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2021. 09. 05. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Albertirsai SE
2021. 09. 18. 16:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2021. 09. 18. 16:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Albertirsai SE
2021. 09. 25. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 09. 25. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Alsónémedi SE
2021. 10. 02. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 10. 02. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Albertirsai SE
2021. 10. 09. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 10. 09. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Ráckeve VAFC
2021. 10. 16. 14:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 10. 16. 14:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Örkényi SE
2021. 10. 24. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
2021. 10. 24. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Albertirsai SE
2021. 10. 30. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 10. 30. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Halásztelki FC
2021. 11. 07. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
2021. 11. 07. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Albertirsai SE
2021. 11. 13. 13:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 11. 13. 13:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Ecser SE
2021. 11. 20. 13:00
Péteri sportpálya
2021. 11. 20. 13:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Albertirsai SE
2022. 02. 19. 14:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2022. 02. 19. 14:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Albertirsai SE
2022. 02. 26. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2022. 02. 26. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Albertirsai SE
Százhalombattai LK
2022. 03. 05. 14:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
2022. 03. 05. 14:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Albertirsai SE
2022. 03. 12. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2022. 03. 12. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Újhartyán VSE
2022. 03. 27. 12:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2022. 03. 27. 12:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Tápiószecső FC
2022. 04. 03. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2022. 04. 03. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Albertirsai SE
2022. 04. 10. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2022. 04. 10. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
FC Dabas II.
2022. 04. 16. 16:00
Ráckevei Sporttelep
2022. 04. 16. 16:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Albertirsai SE
2022. 04. 23. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2022. 04. 23. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Albertirsai SE
2022. 04. 30. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2022. 04. 30. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Üllői SE
2022. 05. 07. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2022. 05. 07. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Albertirsai SE
2022. 05. 14. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2022. 05. 14. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Bugyi SE
2022. 05. 21. 17:00
Ecseri sportpálya
2022. 05. 21. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Albertirsai SE
2022. 05. 28. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2022. 05. 28. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Péteri KSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->