Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 19. forduló

2022.03.12 - 15:00

Albertirsa, Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
RESCH NORBERT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOVÁCS GERGELY, GYENES BOTOND BARNABÁS
Albertirsai SE
Újhartyán VSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

29'

SZTANCS GÁBOR

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Örkényi SE Örkényi SE 18 15 1 2 61 13 48 46 7.9
2 Bugyi SE Bugyi SE 18 14 2 2 60 12 48 44 8.4
3 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 18 12 3 3 39 17 22 39 9
4 Ecser SE Ecser SE 18 11 1 6 26 29 -3 34 7.7
5 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 18 9 2 7 37 34 3 29 8.8
6 Halásztelki FC Halásztelki FC 18 8 4 6 34 25 9 28 8.6
7 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 17 7 4 6 31 24 7 25 7.6
8 Üllői SE Üllői SE 18 7 2 9 30 40 -10 23 8.4
9 Százhalombattai LK Százhalombattai LK 18 6 4 8 29 25 4 22 8.3
10 Tápiószecső FC Tápiószecső FC 17 6 4 7 21 30 -9 22 7.6
11 Albertirsai SE  Albertirsai SE  18 5 6 7 25 33 -8 21 7.8
12 FC Dabas II. FC Dabas II. 17 5 2 10 28 32 -4 17 7.4
13 Péteri KSK Péteri KSK 18 3 3 12 21 53 -32 12 7.1
14 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 17 2 6 9 15 27 -12 12 7.2
15 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 18 0 2 16 11 74 -63 2 7.3
16 Szigethalom SC (Kizárva) Szigethalom SC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Szigethalom SC (Kizárva) Aranyszarvas SE 8 6 2 0 11 2 9 20 10 4 4 2 8 7 1 16 18 10 6 2 19 9 10 36
2 Szigethalom SC (Kizárva) Bugyi SE 10 5 4 1 10 2 8 19 8 5 1 2 16 3 13 16 18 10 5 3 26 5 21 35
3 Szigethalom SC (Kizárva) Örkényi SE 9 3 4 2 9 3 6 13 9 6 2 1 13 2 11 20 18 9 6 3 22 5 17 33
4 Szigethalom SC (Kizárva) Százhalombattai LK 8 3 5 0 9 3 6 14 10 4 4 2 9 7 2 16 18 7 9 2 18 10 8 30
5 Szigethalom SC (Kizárva) Újhartyán VSE 10 3 3 4 8 9 -1 12 8 5 2 1 8 2 6 17 18 8 5 5 16 11 5 29
6 Szigethalom SC (Kizárva) Ecser SE 10 5 4 1 8 1 7 19 8 2 2 4 8 13 -5 8 18 7 6 5 16 14 2 27
7 Szigethalom SC (Kizárva) Alsónémedi SE 8 3 3 2 5 5 0 12 9 4 2 3 7 7 0 14 17 7 5 5 12 12 0 26
8 Szigethalom SC (Kizárva) Halásztelki FC 8 3 5 0 9 4 5 14 10 2 5 3 4 7 -3 11 18 5 10 3 13 11 2 25
9 Szigethalom SC (Kizárva) Albertirsai SE 9 2 4 3 7 10 -3 10 9 3 3 3 6 6 0 12 18 5 7 6 13 16 -3 22
10 Szigethalom SC (Kizárva) Tápiószecső FC 8 4 1 3 7 5 2 13 9 2 2 5 5 14 -9 8 17 6 3 8 12 19 -7 21
11 Szigethalom SC (Kizárva) FC Dabas II. 9 3 2 4 11 10 1 11 8 2 4 2 4 5 -1 10 17 5 6 6 15 15 0 21
12 Szigethalom SC (Kizárva) Üllői SE 10 4 1 5 7 11 -4 13 8 1 4 3 7 9 -2 7 18 5 5 8 14 20 -6 20
13 Szigethalom SC (Kizárva) Péteri KSK 9 2 2 5 5 13 -8 8 9 1 4 4 4 9 -5 7 18 3 6 9 9 22 -13 15
14 Szigethalom SC (Kizárva) Ráckeve VAFC 9 0 3 6 3 10 -7 3 8 1 3 4 6 10 -4 6 17 1 6 10 9 20 -11 9
15 Szigethalom SC (Kizárva) Tápiószelei SE 8 0 1 7 4 19 -15 1 10 1 2 7 2 12 -10 5 18 1 3 14 6 31 -25 6
16 Szigethalom SC (Kizárva) Szigethalom SC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Szigethalom SC (Kizárva) Örkényi SE 9 8 0 1 33 5 28 24 9 7 1 1 28 8 20 22 18 15 1 2 61 13 48 46
2 Szigethalom SC (Kizárva) Bugyi SE 10 9 1 0 34 4 30 28 8 5 1 2 26 8 18 16 18 14 2 2 60 12 48 44
3 Szigethalom SC (Kizárva) Aranyszarvas SE 8 7 0 1 17 8 9 21 10 5 3 2 22 9 13 18 18 12 3 3 39 17 22 39
4 Szigethalom SC (Kizárva) Ecser SE 10 7 1 2 11 5 6 22 8 4 0 4 15 24 -9 12 18 11 1 6 26 29 -3 34
5 Szigethalom SC (Kizárva) Újhartyán VSE 10 5 1 4 23 23 0 16 8 4 1 3 14 11 3 13 18 9 2 7 37 34 3 29
6 Szigethalom SC (Kizárva) Halásztelki FC 8 4 3 1 20 10 10 15 10 4 1 5 14 15 -1 13 18 8 4 6 34 25 9 28
7 Szigethalom SC (Kizárva) Alsónémedi SE 8 2 2 4 10 11 -1 8 9 5 2 2 21 13 8 17 17 7 4 6 31 24 7 25
8 Szigethalom SC (Kizárva) Üllői SE 10 4 1 5 19 24 -5 13 8 3 1 4 11 16 -5 10 18 7 2 9 30 40 -10 23
9 Szigethalom SC (Kizárva) Százhalombattai LK 8 3 2 3 13 7 6 11 10 3 2 5 16 18 -2 11 18 6 4 8 29 25 4 22
10 Szigethalom SC (Kizárva) Tápiószecső FC 8 3 2 3 11 10 1 11 9 3 2 4 10 20 -10 11 17 6 4 7 21 30 -9 22
11 Szigethalom SC (Kizárva) Albertirsai SE 9 2 3 4 14 18 -4 9 9 3 3 3 11 15 -4 12 18 5 6 7 25 33 -8 21
12 Szigethalom SC (Kizárva) FC Dabas II. 9 3 0 6 17 21 -4 9 8 2 2 4 11 11 0 8 17 5 2 10 28 32 -4 17
13 Szigethalom SC (Kizárva) Péteri KSK 9 2 2 5 9 26 -17 8 9 1 1 7 12 27 -15 4 18 3 3 12 21 53 -32 12
14 Szigethalom SC (Kizárva) Ráckeve VAFC 9 0 4 5 6 13 -7 4 8 2 2 4 9 14 -5 8 17 2 6 9 15 27 -12 12
15 Szigethalom SC (Kizárva) Tápiószelei SE 8 0 1 7 6 40 -34 1 10 0 1 9 5 34 -29 1 18 0 2 16 11 74 -63 2
16 Szigethalom SC (Kizárva) Szigethalom SC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Albertirsai SE
1 - 20 - 0-5 - 1-0 - 22 - 7-1 - 13 - 2--2 - 20 - 1-
Alsónémedi SE
--2 - 3---0 - 13 - 11 - 01 - 1-1 - 1-2 - 30 - 1
Aranyszarvas SE
4 - 00 - 31 - 0-3 - 1--2 - 12 - 12 - 1----3 - 1
Bugyi SE
4 - 0--2 - 02 - 13 - 04 - 19 - 0-3 - 1-1 - 15 - 01 - 0-
Ecser SE
-1 - 02 - 10 - 0-0 - 10 - 21 - 02 - 0---1 - 0-2 - 0
FC Dabas II.
1 - 22 - 41 - 4-0 - 13 - 00 - 6----7 - 13 - 00 - 3-
Halásztelki FC
-2 - 21 - 1---0 - 34 - 22 - 21 - 0--5 - 0-5 - 0
Örkényi SE
-5 - 11 - 21 - 08 - 0--3 - 0-4 - 1-5 - 03 - 03 - 1-
Péteri KSK
0 - 3--0 - 41 - 60 - 42 - 2--0 - 3-3 - 2-2 - 11 - 1
Ráckeve VAFC
--1 - 11 - 2-0 - 2-1 - 10 - 01 - 3-0 - 1-2 - 20 - 1
Százhalombattai LK
0 - 0---4 - 10 - 01 - 2--0 - 1-1 - 24 - 0-3 - 1
Szigethalom SC
---------------
Tápiószecső FC
1 - 11 - 10 - 3-1 - 22 - 02 - 11 - 2----3 - 0--
Tápiószelei SE
0 - 01 - 40 - 41 - 10--1 - 5-1 - 80 - 3----2 - 6
Újhartyán VSE
4 - 30 - 40 - 5-3 - 43 - 21 - 0--6 - 11 - 1-0 - 15 - 2-
Üllői SE
1 - 2-3 - 12 - 7-1 - 1-0 - 54 - 0-2 - 3-2 - 13 - 11 - 3

Meccsek

Albertirsai SE

2021. 08. 14. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 08. 14. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Tápiószelei SE
2021. 08. 21. 17:00
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
2021. 08. 21. 17:00
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
Százhalombattai LK
Albertirsai SE
2021. 08. 28. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 08. 28. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Aranyszarvas SE
2021. 09. 05. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2021. 09. 05. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Albertirsai SE
2021. 09. 18. 16:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2021. 09. 18. 16:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Albertirsai SE
2021. 09. 25. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 09. 25. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Alsónémedi SE
2021. 10. 02. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 10. 02. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Albertirsai SE
2021. 10. 09. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 10. 09. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Ráckeve VAFC
2021. 10. 16. 14:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 10. 16. 14:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Örkényi SE
2021. 10. 24. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
2021. 10. 24. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Albertirsai SE
2021. 10. 30. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 10. 30. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Halásztelki FC
2021. 11. 07. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
2021. 11. 07. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Albertirsai SE
2021. 11. 13. 13:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 11. 13. 13:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Ecser SE
2021. 11. 20. 13:00
Péteri sportpálya
2021. 11. 20. 13:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Albertirsai SE
2022. 02. 19. 14:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2022. 02. 19. 14:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Albertirsai SE
2022. 02. 26. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2022. 02. 26. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Albertirsai SE
Százhalombattai LK
2022. 03. 05. 14:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
2022. 03. 05. 14:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Albertirsai SE
2022. 03. 12. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2022. 03. 12. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Újhartyán VSE
2022. 03. 27. 12:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2022. 03. 27. 12:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Tápiószecső FC
2022. 04. 03. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2022. 04. 03. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Albertirsai SE
2022. 04. 10. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2022. 04. 10. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
FC Dabas II.
2022. 04. 16. 16:00
Ráckevei Sporttelep
2022. 04. 16. 16:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Albertirsai SE
2022. 04. 23. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2022. 04. 23. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Albertirsai SE
2022. 04. 30. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2022. 04. 30. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Üllői SE
2022. 05. 07. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2022. 05. 07. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Albertirsai SE
2022. 05. 14. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2022. 05. 14. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Bugyi SE
2022. 05. 21. 17:00
Ecseri sportpálya
2022. 05. 21. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Albertirsai SE
2022. 05. 28. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2022. 05. 28. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Péteri KSK

Újhartyán VSE

2021. 08. 15. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2021. 08. 15. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Újhartyán VSE
2021. 08. 22. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2021. 08. 22. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
FC Dabas II.
2021. 09. 22. 19:00
Újhartyáni sportpálya
2021. 09. 22. 19:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Ráckeve VAFC
2021. 09. 05. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2021. 09. 05. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Albertirsai SE
2021. 09. 11. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2021. 09. 11. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Újhartyán VSE
2021. 09. 19. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2021. 09. 19. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Halásztelki FC
2021. 09. 26. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2021. 09. 26. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Újhartyán VSE
2021. 10. 03. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2021. 10. 03. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Ecser SE
2021. 10. 09. 15:00
Péteri sportpálya
2021. 10. 09. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Újhartyán VSE
2021. 10. 17. 14:00
Újhartyáni sportpálya
2021. 10. 17. 14:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Tápiószelei SE
2021. 10. 24. 14:30
Újhartyáni sportpálya
2021. 10. 24. 14:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Százhalombattai LK
2021. 10. 31. 13:30
Újhartyáni sportpálya
2021. 10. 31. 13:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Aranyszarvas SE
2021. 11. 06. 13:30
Örkény SE Sporttelep
2021. 11. 06. 13:30
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Újhartyán VSE
2021. 11. 21. 13:00
Újhartyáni sportpálya
2021. 11. 21. 13:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Tápiószecső FC
2022. 02. 20. 14:00
Újhartyáni sportpálya
2022. 02. 20. 14:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Alsónémedi SE
2022. 02. 26. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2022. 02. 26. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Újhartyán VSE
2022. 03. 05. 14:30
Ráckevei Sporttelep
2022. 03. 05. 14:30
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Újhartyán VSE
2022. 03. 12. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2022. 03. 12. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Újhartyán VSE
2022. 03. 20. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2022. 03. 20. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Üllői SE
2022. 03. 27. 12:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2022. 03. 27. 12:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Újhartyán VSE
2022. 04. 03. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2022. 04. 03. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Bugyi SE
2022. 04. 09. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2022. 04. 09. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
Ecser SE
Újhartyán VSE
2022. 04. 17. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2022. 04. 17. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Péteri KSK
2022. 04. 23. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2022. 04. 23. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Újhartyán VSE
2022. 05. 01. 16:30
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
2022. 05. 01. 16:30
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
Százhalombattai LK
Újhartyán VSE
2022. 05. 07. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2022. 05. 07. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Újhartyán VSE
2022. 05. 15. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2022. 05. 15. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Örkényi SE
2022. 05. 28. 17:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2022. 05. 28. 17:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Újhartyán VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->