Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 9. forduló

2021.10.09 - 15:00

Üllő, Üllői Városi Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
DÉCSI NÁNDOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FEIGL GÁBOR
Üllői SE
FC Dabas II.
90'
45'

Gólok

OLÁH EMIL

11'

1 - 0

 

 

1 - 1

24'

DANYIS ATTILA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Örkényi SE Örkényi SE 9 7 1 1 32 6 26 22 9.7
2 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 9 6 2 1 18 7 11 20 10.1
3 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 9 6 0 3 24 16 8 18 9.6
4 Bugyi SE Bugyi SE 8 5 2 1 28 5 23 17 6.5
5 Százhalombattai LK Százhalombattai LK 9 5 1 3 20 13 7 16 8.8
6 Ecser SE Ecser SE 8 5 1 2 16 18 -2 16 6.4
7 Üllői SE Üllői SE 8 4 1 3 18 13 5 13 8.5
8 Tápiószecső FC Tápiószecső FC 8 3 3 2 9 11 -2 12 8.6
9 Halásztelki FC Halásztelki FC 8 3 2 3 16 11 5 11 7.6
10 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 8 3 2 3 12 11 1 11 8.3
11 Albertirsai SE  Albertirsai SE  8 1 5 2 10 11 -1 8 8.8
12 Péteri KSK Péteri KSK 9 2 0 7 14 33 -19 6 5.8
13 FC Dabas II. FC Dabas II. 8 1 1 6 9 22 -13 4 7
14 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 8 0 2 6 5 17 -12 2 6.6
15 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 9 0 1 8 6 43 -37 1 6.3
16 Szigethalom SC (Kizárva) Szigethalom SC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Szigethalom SC (Kizárva) Százhalombattai LK 4 2 2 0 6 1 5 8 5 3 1 1 6 4 2 10 9 5 3 1 12 5 7 18
2 Szigethalom SC (Kizárva) Örkényi SE 5 2 3 0 8 1 7 9 4 2 1 1 5 2 3 7 9 4 4 1 13 3 10 16
3 Szigethalom SC (Kizárva) Aranyszarvas SE 4 3 1 0 4 1 3 10 5 1 3 1 3 4 -1 6 9 4 4 1 7 5 2 16
4 Szigethalom SC (Kizárva) Újhartyán VSE 5 2 2 1 7 5 2 8 4 2 1 1 3 1 2 7 9 4 3 2 10 6 4 15
5 Szigethalom SC (Kizárva) Bugyi SE 5 3 1 1 8 2 6 10 3 1 1 1 6 1 5 4 8 4 2 2 14 3 11 14
6 Szigethalom SC (Kizárva) Albertirsai SE 4 1 3 0 4 3 1 6 4 2 2 0 4 2 2 8 8 3 5 0 8 5 3 14
7 Szigethalom SC (Kizárva) Tápiószecső FC 3 2 1 0 4 1 3 7 5 2 0 3 3 7 -4 6 8 4 1 3 7 8 -1 13
8 Szigethalom SC (Kizárva) Alsónémedi SE 5 2 2 1 2 1 1 8 3 1 2 0 3 2 1 5 8 3 4 1 5 3 2 13
9 Szigethalom SC (Kizárva) Üllői SE 5 2 1 2 4 5 -1 7 3 1 1 1 5 4 1 4 8 3 2 3 9 9 0 11
10 Szigethalom SC (Kizárva) Ecser SE 4 2 2 0 4 0 4 8 4 1 0 3 5 11 -6 3 8 3 2 3 9 11 -2 11
11 Szigethalom SC (Kizárva) Halásztelki FC 4 2 2 0 5 2 3 8 4 0 2 2 2 5 -3 2 8 2 4 2 7 7 0 10
12 Szigethalom SC (Kizárva) Péteri KSK 3 1 0 2 2 4 -2 3 6 1 2 3 3 7 -4 5 9 2 2 5 5 11 -6 8
13 Szigethalom SC (Kizárva) FC Dabas II. 4 0 1 3 2 8 -6 1 4 1 2 1 2 3 -1 5 8 1 3 4 4 11 -7 6
14 Szigethalom SC (Kizárva) Tápiószelei SE 4 0 0 4 3 14 -11 0 5 0 2 3 1 5 -4 2 9 0 2 7 4 19 -15 2
15 Szigethalom SC (Kizárva) Ráckeve VAFC 4 0 0 4 1 5 -4 0 4 0 1 3 2 6 -4 1 8 0 1 7 3 11 -8 1
16 Szigethalom SC (Kizárva) Szigethalom SC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Szigethalom SC (Kizárva) Örkényi SE 5 5 0 0 23 1 22 15 4 2 1 1 9 5 4 7 9 7 1 1 32 6 26 22
2 Szigethalom SC (Kizárva) Aranyszarvas SE 4 4 0 0 8 3 5 12 5 2 2 1 10 4 6 8 9 6 2 1 18 7 11 20
3 Szigethalom SC (Kizárva) Újhartyán VSE 5 4 0 1 17 10 7 12 4 2 0 2 7 6 1 6 9 6 0 3 24 16 8 18
4 Szigethalom SC (Kizárva) Bugyi SE 5 4 1 0 18 3 15 13 3 1 1 1 10 2 8 4 8 5 2 1 28 5 23 17
5 Szigethalom SC (Kizárva) Százhalombattai LK 4 2 1 1 9 3 6 7 5 3 0 2 11 10 1 9 9 5 1 3 20 13 7 16
6 Szigethalom SC (Kizárva) Ecser SE 4 3 1 0 5 2 3 10 4 2 0 2 11 16 -5 6 8 5 1 2 16 18 -2 16
7 Szigethalom SC (Kizárva) Üllői SE 5 2 1 2 10 8 2 7 3 2 0 1 8 5 3 6 8 4 1 3 18 13 5 13
8 Szigethalom SC (Kizárva) Tápiószecső FC 3 2 1 0 5 2 3 7 5 1 2 2 4 9 -5 5 8 3 3 2 9 11 -2 12
9 Szigethalom SC (Kizárva) Halásztelki FC 4 2 2 0 12 5 7 8 4 1 0 3 4 6 -2 3 8 3 2 3 16 11 5 11
10 Szigethalom SC (Kizárva) Alsónémedi SE 5 1 1 3 4 6 -2 4 3 2 1 0 8 5 3 7 8 3 2 3 12 11 1 11
11 Szigethalom SC (Kizárva) Albertirsai SE 4 0 3 1 4 5 -1 3 4 1 2 1 6 6 0 5 8 1 5 2 10 11 -1 8
12 Szigethalom SC (Kizárva) Péteri KSK 3 1 0 2 3 10 -7 3 6 1 0 5 11 23 -12 3 9 2 0 7 14 33 -19 6
13 Szigethalom SC (Kizárva) FC Dabas II. 4 0 0 4 4 16 -12 0 4 1 1 2 5 6 -1 4 8 1 1 6 9 22 -13 4
14 Szigethalom SC (Kizárva) Ráckeve VAFC 4 0 1 3 2 7 -5 1 4 0 1 3 3 10 -7 1 8 0 2 6 5 17 -12 2
15 Szigethalom SC (Kizárva) Tápiószelei SE 4 0 0 4 4 28 -24 0 5 0 1 4 2 15 -13 1 9 0 1 8 6 43 -37 1
16 Szigethalom SC (Kizárva) Szigethalom SC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Albertirsai SE
1 - 20 - 0------1 - 1---2 - 2--
Alsónémedi SE
------0 - 1-1 - 0--1 - 1-2 - 30 - 1
Aranyszarvas SE
--1 - 0----2 - 12 - 1-----3 - 1
Bugyi SE
------4 - 19 - 0-3 - 1-1 - 1-1 - 0-
Ecser SE
--2 - 10 - 0-2 - 1------1 - 0--
FC Dabas II.
1 - 22 - 41 - 4---0 - 6--------
Halásztelki FC
-2 - 21 - 1----4 - 2----5 - 0--
Örkényi SE
----8 - 0--3 - 0-4 - 1-5 - 03 - 0--
Péteri KSK
----1 - 6----0 - 3---2 - 1-
Ráckeve VAFC
-----0 - 2-1 - 1-1 - 3-0 - 1---
Százhalombattai LK
0 - 0---4 - 1-1 - 2-----4 - 0--
Szigethalom SC
---------------
Tápiószecső FC
1 - 1----2 - 02 - 1--------
Tápiószelei SE
--0 - 41 - 10----1 - 8-----2 - 6
Újhartyán VSE
4 - 3---3 - 43 - 21 - 0--6 - 1-----
Üllői SE
-----1 - 1--4 - 0-2 - 3-2 - 1-1 - 3

Meccsek

Üllői SE

2021. 08. 14. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
2021. 08. 14. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Péteri KSK
2021. 08. 21. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2021. 08. 21. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Üllői SE
2021. 08. 28. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
2021. 08. 28. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Százhalombattai LK
2021. 09. 03. 19:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 09. 03. 19:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Üllői SE
2021. 09. 11. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2021. 09. 11. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Újhartyán VSE
2021. 09. 25. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2021. 09. 25. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Tápiószecső FC
2021. 10. 03. 15:00
Alsónémedi sportpálya
2021. 10. 03. 15:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Üllői SE
2021. 10. 09. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
2021. 10. 09. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
FC Dabas II.
2021. 10. 16. 14:00
Ráckevei Sporttelep
2021. 10. 16. 14:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Üllői SE
2021. 10. 24. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
2021. 10. 24. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Albertirsai SE
2021. 10. 30. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
2021. 10. 30. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Örkényi SE
2021. 11. 06. 13:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 11. 06. 13:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Üllői SE
2021. 11. 13. 13:00
Üllői Városi Sporttelep
2021. 11. 13. 13:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Bugyi SE
2021. 11. 20. 13:00
Ecseri sportpálya
2021. 11. 20. 13:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Üllői SE
2022. 02. 19. 14:00
Péteri sportpálya
2022. 02. 19. 14:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Üllői SE
2022. 02. 26. 14:00
Üllői Városi Sporttelep
2022. 02. 26. 14:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Tápiószelei SE
2022. 03. 06. 14:30
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
2022. 03. 06. 14:30
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
Százhalombattai LK
Üllői SE
2022. 03. 12. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2022. 03. 12. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Aranyszarvas SE
2022. 03. 20. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2022. 03. 20. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Üllői SE
2022. 04. 02. 16:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2022. 04. 02. 16:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Üllői SE
2022. 04. 09. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2022. 04. 09. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Alsónémedi SE
2022. 04. 16. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2022. 04. 16. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Üllői SE
2022. 04. 23. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
2022. 04. 23. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Ráckeve VAFC
2022. 04. 30. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2022. 04. 30. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Üllői SE
2022. 05. 07. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2022. 05. 07. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Üllői SE
2022. 05. 14. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
2022. 05. 14. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Halásztelki FC
2022. 05. 22. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2022. 05. 22. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Üllői SE
2022. 05. 27. 19:00
Üllői Városi Sporttelep
2022. 05. 27. 19:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Ecser SE

FC Dabas II.

2021. 08. 14. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 08. 14. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
2021. 08. 22. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2021. 08. 22. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
FC Dabas II.
2021. 09. 04. 16:30
Tápiószecső FC Sporttelep
2021. 09. 04. 16:30
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
FC Dabas II.
2021. 09. 11. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 09. 11. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Alsónémedi SE
2021. 09. 18. 18:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 09. 18. 18:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Örkényi SE
2021. 09. 25. 16:00
Ráckevei Sporttelep
2021. 09. 25. 16:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
FC Dabas II.
2021. 10. 02. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 10. 02. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Albertirsai SE
2021. 10. 09. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
2021. 10. 09. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
FC Dabas II.
2021. 10. 16. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 10. 16. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Halásztelki FC
2021. 10. 24. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
2021. 10. 24. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
FC Dabas II.
2021. 10. 30. 13:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 10. 30. 13:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Ecser SE
2021. 11. 06. 13:30
Péteri sportpálya
2021. 11. 06. 13:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2021. 11. 13. 13:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 11. 13. 13:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Tápiószelei SE
2021. 11. 20. 13:00
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
2021. 11. 20. 13:00
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
Százhalombattai LK
FC Dabas II.
2022. 02. 19. 14:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2022. 02. 19. 14:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
FC Dabas II.
2022. 02. 26. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2022. 02. 26. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Újhartyán VSE
2022. 03. 12. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2022. 03. 12. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Tápiószecső FC
2022. 03. 20. 15:00
Alsónémedi sportpálya
2022. 03. 20. 15:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
FC Dabas II.
2022. 03. 27. 12:00
Örkény SE Sporttelep
2022. 03. 27. 12:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
FC Dabas II.
2022. 04. 02. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2022. 04. 02. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Ráckeve VAFC
2022. 04. 10. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2022. 04. 10. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
FC Dabas II.
2022. 04. 16. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2022. 04. 16. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Üllői SE
2022. 04. 23. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2022. 04. 23. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
FC Dabas II.
2022. 04. 30. 16:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2022. 04. 30. 16:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Bugyi SE
2022. 05. 05. 19:00
Vecsési Sportcentrum
2022. 05. 05. 19:00
Vecsési Sportcentrum
Ecser SE
FC Dabas II.
2022. 05. 14. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2022. 05. 14. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Péteri KSK
2022. 05. 21. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2022. 05. 21. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
FC Dabas II.
2022. 05. 28.
FC Dabas Wellis Sportpark
2022. 05. 28.
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Százhalombattai LK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->