Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

CoreComm SI Megyei II. osztály felnőtt 1. forduló

2021.08.22 - 17:00

Taliándörögd, Sportpálya Taliándörögd

Veszprém

CoreComm SI Megyei II. osztály felnőtt

Játékvezető
MOHOS MILÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HEGEDŰS IMRE, BÁNKI NORBERT ANDRÁS
TALIÁNDÖRÖGD SE
BALATONFÜREDI USC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

36'

BENE DÁNIEL

 

0 - 2

44'

BENE DÁNIEL
SZALAI PÉTER

46'

1 - 2

 

 

1 - 3

73'

SZENTE DÁVID

 

1 - 4

88'

BENE DÁNIEL

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 1 1 0 0 6 0 6 3 12
2 GOSTECH PV ÖSKÜ FC GOSTECH PV ÖSKÜ FC 1 1 0 0 5 2 3 3 10
3 BALATONFÜREDI USC BALATONFÜREDI USC 1 1 0 0 4 1 3 3 11
4 BALATONSZEPEZD ÖKSC BALATONSZEPEZD ÖKSC 1 1 0 0 2 0 2 3 9
5 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 1 0 1 0 2 2 0 1 6
6 TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE 1 0 1 0 2 2 0 1 5
7 ŐSI PSK ŐSI PSK 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 UGOD SE UGOD SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 1 0 0 1 0 2 -2 0 4
10 BKSE-PEREMARTON BKSE-PEREMARTON 1 0 0 1 2 5 -3 0 2
11 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 1 0 0 1 1 4 -3 0 3
12 MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 1 0 0 1 0 6 -6 0 1
13 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) CSABRENDEK FC 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
2 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONFÜREDI USC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
3 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) GOSTECH PV ÖSKÜ FC 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
4 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
5 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONSZEPEZD ÖKSC 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
6 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SOMLÓ SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
7 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) ŐSI PSK 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) UGOD SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BKSE-PEREMARTON 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
10 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SZILÁGYI DSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
11 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TALIÁNDÖRÖGD SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
12 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
13 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) CSABRENDEK FC 1 1 0 0 6 0 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 0 6 3
2 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) GOSTECH PV ÖSKÜ FC 1 1 0 0 5 2 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 2 3 3
3 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONFÜREDI USC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 4 1 3 3
4 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONSZEPEZD ÖKSC 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
5 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SZILÁGYI DSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
6 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
7 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) ŐSI PSK 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) UGOD SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SOMLÓ SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
10 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BKSE-PEREMARTON 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 5 -3 0 1 0 0 1 2 5 -3 0
11 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TALIÁNDÖRÖGD SE 1 0 0 1 1 4 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
12 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 6 -6 0 1 0 0 1 0 6 -6 0
13 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
------------
BKSE-PEREMARTON
------------
BALATONFÜREDI USC
------------
BALATONSZEPEZD ÖKSC
-------2 - 0----
CSABRENDEK FC
6 - 0-----------
KÜLSŐVAT SE
------------
ŐSI PSK
------------
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
-5 - 2----------
SOMLÓ SC
------------
SZILÁGYI DSE
------------
TALIÁNDÖRÖGD SE
--1 - 4---------
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
---------2 - 2--
UGOD SE
------------

Meccsek

TALIÁNDÖRÖGD SE

2021. 08. 22. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2021. 08. 22. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
BALATONFÜREDI USC
2021. 09. 12. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
2021. 09. 12. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
CSABRENDEK FC
2021. 09. 18. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2021. 09. 18. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2021. 09. 26. 16:00
Sportpálya Taliándörögd
2021. 09. 26. 16:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2021. 10. 02. 15:30
Balatonszepezdi Sportpálya
2021. 10. 02. 15:30
Balatonszepezdi Sportpálya
BALATONSZEPEZD ÖKSC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2021. 10. 10. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2021. 10. 10. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
UGOD SE
2021. 10. 17. 15:00
Somlószőlős SE
2021. 10. 17. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2021. 10. 24. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
2021. 10. 24. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
BKSE-PEREMARTON
2021. 10. 31. 14:00
Balatonszőlősi Sportpálya
2021. 10. 31. 14:00
Balatonszőlősi Sportpálya
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2021. 11. 07. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
2021. 11. 07. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2021. 11. 14. 14:00
Ősi Petőfi SK
2021. 11. 14. 14:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 03. 13. 15:00
Tihanyi Sportpálya
2022. 03. 13. 15:00
Tihanyi Sportpálya
BALATONFÜREDI USC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 04. 03. 16:30
Csabrendek FC
2022. 04. 03. 16:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 04. 10. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2022. 04. 10. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
SZILÁGYI DSE
2022. 04. 15. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 04. 15. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 04. 24. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2022. 04. 24. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 05. 01. 17:00
Ugod SE
2022. 05. 01. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 05. 08. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2022. 05. 08. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
SOMLÓ SC
2022. 05. 14. 17:00
Peremarton Sporttelep
2022. 05. 14. 17:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 05. 22. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2022. 05. 22. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
2022. 05. 28. 17:00
Alsóörs Sporttelep
2022. 05. 28. 17:00
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 06. 05. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2022. 06. 05. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
ŐSI PSK

BALATONFÜREDI USC

2021. 08. 22. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2021. 08. 22. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
BALATONFÜREDI USC
2021. 09. 05. 16:30
Csabrendek FC
2021. 09. 05. 16:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
BALATONFÜREDI USC
2021. 09. 12. 16:30
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 09. 12. 16:30
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
SZILÁGYI DSE
2021. 09. 18. 16:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2021. 09. 18. 16:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
BALATONFÜREDI USC
2021. 09. 26. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 09. 26. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2021. 10. 02. 15:00
Ugod SE
2021. 10. 02. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
BALATONFÜREDI USC
2021. 10. 10. 15:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 10. 10. 15:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
SOMLÓ SC
2021. 10. 16. 15:00
Peremarton Sporttelep
2021. 10. 16. 15:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
BALATONFÜREDI USC
2021. 10. 24. 14:30
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 10. 24. 14:30
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
2021. 10. 31. 14:00
Alsóörs Sporttelep
2021. 10. 31. 14:00
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
BALATONFÜREDI USC
2021. 11. 07. 14:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 11. 07. 14:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
ŐSI PSK
2022. 03. 13. 15:00
Tihanyi Sportpálya
2022. 03. 13. 15:00
Tihanyi Sportpálya
BALATONFÜREDI USC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 03. 27. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 03. 27. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
CSABRENDEK FC
2022. 04. 02. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2022. 04. 02. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
BALATONFÜREDI USC
2022. 04. 10. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 04. 10. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 04. 15. 17:00
Balatonszepezdi Sportpálya
2022. 04. 15. 17:00
Balatonszepezdi Sportpálya
BALATONSZEPEZD ÖKSC
BALATONFÜREDI USC
2022. 04. 24. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 04. 24. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
UGOD SE
2022. 05. 01. 17:00
Somlószőlős SE
2022. 05. 01. 17:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
BALATONFÜREDI USC
2022. 05. 08. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 05. 08. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
BKSE-PEREMARTON
2022. 05. 15. 17:00
Balatonszőlősi Sportpálya
2022. 05. 15. 17:00
Balatonszőlősi Sportpálya
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
BALATONFÜREDI USC
2022. 06. 05. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 06. 05. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2022. 05. 29. 17:00
Ősi Petőfi SK
2022. 05. 29. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
BALATONFÜREDI USC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->