Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

CoreComm SI Megyei II. osztály felnőtt 18. forduló

2022.05.08 - 17:00

Alsóörs, Alsóörs Sporttelep

Veszprém

CoreComm SI Megyei II. osztály felnőtt

Játékvezető
LUKÁCS ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BAUKÓ BÁLINT, MECSÉRI ANNA SÁRA
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
UGOD SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

12'

VESZTERGOM JÓZSEF

 

0 - 2

20'

KOCSIS SÁNDOR

 

0 - 3

35'

ZSOLDOS SZILÁRD

 

0 - 4

41'

VESZTERGOM JÓZSEF

 

0 - 5

50'

ZSOLDOS SZILÁRD

 

0 - 6

74'

SZOMMER TIBOR

 

0 - 7

87'

KOVÁCS KRISZTIÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 15 13 1 1 56 15 41 40 7.2
2 GOSTECH PV ÖSKÜ FC GOSTECH PV ÖSKÜ FC 16 11 1 4 72 30 42 34 7.1
3 UGOD SE UGOD SE 15 11 1 3 41 17 24 34 7.3
4 ŐSI PSK ŐSI PSK 15 10 1 4 53 33 20 31 6.3
5 BALATONSZEPEZD ÖKSC BALATONSZEPEZD ÖKSC 16 9 2 5 45 27 18 29 7
6 BALATONFÜREDI USC BALATONFÜREDI USC 15 8 3 4 49 26 23 27 6.5
7 TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE 16 5 4 7 39 49 -10 19 6.3
8 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 15 4 2 9 24 44 -20 14 6.3
9 BKSE-PEREMARTON BKSE-PEREMARTON 15 3 2 10 28 52 -24 11 5.8
10 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 14 3 1 10 16 55 -39 10 6.2
11 MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 16 1 6 9 27 67 -40 8 5.6 Büntetőpont: -1
12 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 16 0 4 12 14 49 -35 4 6.5
13 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) CSABRENDEK FC 7 6 1 0 19 1 18 19 8 5 2 1 13 5 8 17 15 11 3 1 32 6 26 36
2 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) GOSTECH PV ÖSKÜ FC 7 5 1 1 9 5 4 16 9 5 0 4 15 9 6 15 16 10 1 5 24 14 10 31
3 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) ŐSI PSK 8 6 2 0 13 4 9 20 7 2 3 2 10 11 -1 9 15 8 5 2 23 15 8 29
4 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONSZEPEZD ÖKSC 8 3 3 2 11 8 3 12 8 4 2 2 10 6 4 14 16 7 5 4 21 14 7 26
5 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) UGOD SE 7 3 2 2 11 3 8 11 8 4 1 3 9 6 3 13 15 7 3 5 20 9 11 24
6 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONFÜREDI USC 8 3 3 2 12 6 6 12 7 4 0 3 10 7 3 12 15 7 3 5 22 13 9 24
7 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE 9 3 2 4 15 18 -3 11 7 1 5 1 5 3 2 8 16 4 7 5 20 21 -1 19
8 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 8 3 2 3 8 10 -2 11 8 2 2 4 8 14 -6 7 16 5 4 7 16 24 -8 18
9 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SOMLÓ SC 8 2 1 5 5 15 -10 7 7 1 4 2 3 4 -1 7 15 3 5 7 8 19 -11 14
10 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BKSE-PEREMARTON 7 1 2 4 6 8 -2 5 8 2 1 5 7 18 -11 7 15 3 3 9 13 26 -13 12
11 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TALIÁNDÖRÖGD SE 7 1 2 4 4 11 -7 5 7 1 2 4 6 18 -12 5 14 2 4 8 10 29 -19 10
12 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SZILÁGYI DSE 8 1 3 4 4 9 -5 6 8 0 2 6 2 16 -14 2 16 1 5 10 6 25 -19 8
13 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) CSABRENDEK FC 7 6 1 0 36 6 30 19 8 7 0 1 20 9 11 21 15 13 1 1 56 15 41 40
2 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) GOSTECH PV ÖSKÜ FC 7 6 1 0 29 9 20 19 9 5 0 4 43 21 22 15 16 11 1 4 72 30 42 34
3 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) UGOD SE 7 7 0 0 23 4 19 21 8 4 1 3 18 13 5 13 15 11 1 3 41 17 24 34
4 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) ŐSI PSK 8 8 0 0 35 10 25 24 7 2 1 4 18 23 -5 7 15 10 1 4 53 33 20 31
5 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONSZEPEZD ÖKSC 8 5 0 3 29 15 14 15 8 4 2 2 16 12 4 14 16 9 2 5 45 27 18 29
6 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONFÜREDI USC 8 5 1 2 29 11 18 16 7 3 2 2 20 15 5 11 15 8 3 4 49 26 23 27
7 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE 9 3 3 3 27 31 -4 12 7 2 1 4 12 18 -6 7 16 5 4 7 39 49 -10 19
8 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SOMLÓ SC 8 3 1 4 15 26 -11 10 7 1 1 5 9 18 -9 4 15 4 2 9 24 44 -20 14
9 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BKSE-PEREMARTON 7 2 2 3 13 15 -2 8 8 1 0 7 15 37 -22 3 15 3 2 10 28 52 -24 11
10 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TALIÁNDÖRÖGD SE 7 2 1 4 9 20 -11 7 7 1 0 6 7 35 -28 3 14 3 1 10 16 55 -39 10
11 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 8 1 3 4 13 29 -16 6 8 0 3 5 14 38 -24 2 16 1 6 9 27 67 -40 8
12 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SZILÁGYI DSE 8 0 1 7 7 23 -16 1 8 0 3 5 7 26 -19 3 16 0 4 12 14 49 -35 4
13 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
-2 - 42 - 20 - 2--1 - 73 - 23 - 3-2 - 20 - 7
BKSE-PEREMARTON
3 - 32 - 20 - 2---1 - 73 - 04 - 0--0 - 1
BALATONFÜREDI USC
--1 - 20 - 1-6 - 43 - 05 - 01 - 19 - 14 - 2-
BALATONSZEPEZD ÖKSC
7 - 07 - 1-1 - 2-4 - 52 - 62 - 0-4 - 12 - 0-
CSABRENDEK FC
6 - 08 - 04 - 1--2 - 25 - 1--8 - 0-3 - 2
KÜLSŐVAT SE
------------
ŐSI PSK
4 - 07 - 4-3 - 15 - 3-3 - 1-4 - 04 - 0-5 - 1
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
8 - 35 - 23 - 3---2 - 0-6 - 0-3 - 12 - 0
SOMLÓ SC
-3 - 2-1 - 11 - 5-3 - 10 - 10-4 - 13 - 40 - 2
SZILÁGYI DSE
3 - 3-0 - 61 - 30 - 1-1 - 2-1 - 40 - 11 - 3-
TALIÁNDÖRÖGD SE
2 - 20 - 51 - 4-1 - 4--3 - 2-2 - 1-0 - 2
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
-2 - 1-2 - 41 - 2-5 - 43 - 93 - 32 - 26 - 33 - 3
UGOD SE
5 - 35 - 03 - 02 - 1----1 - 04 - 0-3 - 0

Meccsek

MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS

2021. 08. 22. 17:00
Csabrendek FC
2021. 08. 22. 17:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2021. 08. 29. 17:00
Alsóörs Sporttelep
2021. 08. 29. 17:00
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
SZILÁGYI DSE
2021. 11. 20. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2021. 11. 20. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2021. 09. 11. 16:30
Alsóörs Sporttelep
2021. 09. 11. 16:30
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2021. 09. 19. 16:00
Ugod SE Sporttelep
2021. 09. 19. 16:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2021. 09. 26. 16:00
Alsóörs Sporttelep
2021. 09. 26. 16:00
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
SOMLÓ SC
2021. 10. 02. 15:30
Peremarton Sporttelep
2021. 10. 02. 15:30
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2021. 12. 04. 13:00
Alsóörs Sporttelep
2021. 12. 04. 13:00
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
2021. 10. 24. 14:30
Ősi Petőfi SK
2021. 10. 24. 14:30
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2021. 10. 31. 14:00
Alsóörs Sporttelep
2021. 10. 31. 14:00
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
BALATONFÜREDI USC
2021. 11. 07. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
2021. 11. 07. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2022. 03. 12. 15:00
Alsóörs Sporttelep
2022. 03. 12. 15:00
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
CSABRENDEK FC
2022. 03. 19. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2022. 03. 19. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2022. 03. 27. 16:00
Alsóörs Sporttelep
2022. 03. 27. 16:00
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 04. 02. 16:30
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 04. 02. 16:30
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2022. 05. 08. 17:00
Alsóörs Sporttelep
2022. 05. 08. 17:00
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
UGOD SE
2022. 04. 15. 17:00
Somlószőlős SE
2022. 04. 15. 17:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2022. 04. 23. 17:00
Alsóörs Sporttelep
2022. 04. 23. 17:00
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
BKSE-PEREMARTON
2022. 05. 01. 17:00
Balatonszőlősi Sportpálya
2022. 05. 01. 17:00
Balatonszőlősi Sportpálya
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2022. 05. 14. 17:00
Alsóörs Sporttelep
2022. 05. 14. 17:00
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
ŐSI PSK
2022. 06. 05. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 06. 05. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2022. 05. 28. 17:00
Alsóörs Sporttelep
2022. 05. 28. 17:00
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
TALIÁNDÖRÖGD SE

UGOD SE

2021. 08. 29. 17:00
Ugod SE Sporttelep
2021. 08. 29. 17:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
SOMLÓ SC
2021. 09. 05. 16:30
Ugod SE Sporttelep
2021. 09. 05. 16:30
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
BKSE-PEREMARTON
2021. 09. 12. 16:30
Balatonszőlősi Sportpálya
2021. 09. 12. 16:30
Balatonszőlősi Sportpálya
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
UGOD SE
2021. 09. 19. 16:00
Ugod SE Sporttelep
2021. 09. 19. 16:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2021. 09. 26. 16:00
Ősi Petőfi SK
2021. 09. 26. 16:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
UGOD SE
2021. 10. 02. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2021. 10. 02. 15:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
BALATONFÜREDI USC
2021. 10. 10. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2021. 10. 10. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
UGOD SE
2021. 10. 24. 14:30
Csabrendek FC
2021. 10. 24. 14:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
UGOD SE
2021. 10. 31. 14:00
Ugod SE Sporttelep
2021. 10. 31. 14:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
SZILÁGYI DSE
2021. 11. 07. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2021. 11. 07. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
UGOD SE
2021. 11. 14. 14:00
Ugod SE Sporttelep
2021. 11. 14. 14:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 03. 20. 15:00
Somlószőlős SE
2022. 03. 20. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
UGOD SE
2022. 03. 27. 16:00
Peremarton Sporttelep
2022. 03. 27. 16:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
UGOD SE
2022. 05. 18. 18:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 05. 18. 18:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
2022. 05. 08. 17:00
Alsóörs Sporttelep
2022. 05. 08. 17:00
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
UGOD SE
2022. 04. 15. 17:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 04. 15. 17:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
ŐSI PSK
2022. 04. 24. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 04. 24. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
UGOD SE
2022. 05. 01. 17:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 05. 01. 17:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 05. 15. 17:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 05. 15. 17:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
CSABRENDEK FC
2022. 05. 21. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2022. 05. 21. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
UGOD SE
2022. 05. 29. 17:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 05. 29. 17:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 06. 05. 17:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 06. 05. 17:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
UGOD SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->