Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

CoreComm SI Megyei II. osztály felnőtt 23. forduló

2022.05.15 - 17:00

Ugod, Ugod SE

Veszprém

CoreComm SI Megyei II. osztály felnőtt

Játékvezető
SZABÓ LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VETŐ BALÁZS CSABA, KARDOS SÁNDOR
UGOD SE
CSABRENDEK FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

3'

PREININGER DÁVID

 

0 - 2

10'

PREININGER DÁVID

 

0 - 3

50'

BUSA JÓZSEF

 

0 - 4

74'

PREININGER DÁVID
SÁRI BENCE

80'

1 - 4

 

 

1 - 5

89'

BUSA JÓZSEF

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 19 16 1 2 68 20 48 49 6.8
2 ŐSI PSK ŐSI PSK 20 14 1 5 70 40 30 43 6.8
3 BALATONSZEPEZD ÖKSC BALATONSZEPEZD ÖKSC 20 13 2 5 60 32 28 41 7.1
4 UGOD SE UGOD SE 19 13 2 4 53 27 26 41 6.7
5 GOSTECH PV ÖSKÜ FC GOSTECH PV ÖSKÜ FC 19 13 1 5 79 32 47 40 6.8
6 BALATONFÜREDI USC BALATONFÜREDI USC 20 11 4 5 66 37 29 37 6.6
7 BKSE-PEREMARTON BKSE-PEREMARTON 20 6 2 12 39 63 -24 20 6.5
8 TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE 20 5 4 11 44 64 -20 19 6.5
9 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 19 5 2 12 33 56 -23 17 6.3
10 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 19 4 1 14 22 66 -44 13 6.1
11 MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 20 2 6 12 34 84 -50 11 5.9 Büntetőpont: -1
12 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 19 0 4 15 15 62 -47 4 5.9
13 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) CSABRENDEK FC 9 7 2 0 21 2 19 23 10 6 3 1 15 5 10 21 19 13 5 1 36 7 29 44
2 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) GOSTECH PV ÖSKÜ FC 9 6 2 1 10 5 5 20 10 6 0 4 17 10 7 18 19 12 2 5 27 15 12 38
3 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONSZEPEZD ÖKSC 10 5 3 2 14 8 6 18 10 5 2 3 13 8 5 17 20 10 5 5 27 16 11 35
4 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) ŐSI PSK 10 7 3 0 15 4 11 24 10 2 5 3 11 14 -3 11 20 9 8 3 26 18 8 35
5 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) UGOD SE 10 5 2 3 15 5 10 17 9 5 1 3 12 8 4 16 19 10 3 6 27 13 14 33
6 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONFÜREDI USC 10 4 3 3 17 10 7 15 10 5 1 4 12 10 2 16 20 9 4 7 29 20 9 31
7 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE 11 3 4 4 18 21 -3 13 9 1 7 1 6 4 2 10 20 4 11 5 24 25 -1 23
8 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 10 3 4 3 8 10 -2 13 10 2 3 5 11 19 -8 8 20 5 7 8 19 29 -10 21
9 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SOMLÓ SC 10 3 1 6 8 17 -9 10 9 2 4 3 5 7 -2 10 19 5 5 9 13 24 -11 20
10 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BKSE-PEREMARTON 10 1 4 5 8 11 -3 7 10 2 2 6 8 21 -13 8 20 3 6 11 16 32 -16 15
11 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TALIÁNDÖRÖGD SE 9 1 2 6 5 15 -10 5 10 2 2 6 7 21 -14 8 19 3 4 12 12 36 -24 13
12 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SZILÁGYI DSE 9 1 3 5 5 11 -6 6 10 0 3 7 2 17 -15 3 19 1 6 12 7 28 -21 9
13 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) CSABRENDEK FC 9 7 1 1 42 10 32 22 10 9 0 1 26 10 16 27 19 16 1 2 68 20 48 49
2 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) ŐSI PSK 10 10 0 0 43 12 31 30 10 4 1 5 27 28 -1 13 20 14 1 5 70 40 30 43
3 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONSZEPEZD ÖKSC 10 7 0 3 38 16 22 21 10 6 2 2 22 16 6 20 20 13 2 5 60 32 28 41
4 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) UGOD SE 10 9 0 1 31 10 21 27 9 4 2 3 22 17 5 14 19 13 2 4 53 27 26 41
5 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) GOSTECH PV ÖSKÜ FC 9 7 1 1 31 10 21 22 10 6 0 4 48 22 26 18 19 13 1 5 79 32 47 40
6 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONFÜREDI USC 10 6 2 2 36 17 19 20 10 5 2 3 30 20 10 17 20 11 4 5 66 37 29 37
7 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BKSE-PEREMARTON 10 4 2 4 18 21 -3 14 10 2 0 8 21 42 -21 6 20 6 2 12 39 63 -24 20
8 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE 11 3 3 5 31 41 -10 12 9 2 1 6 13 23 -10 7 20 5 4 11 44 64 -20 19
9 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SOMLÓ SC 10 4 1 5 20 30 -10 13 9 1 1 7 13 26 -13 4 19 5 2 12 33 56 -23 17
10 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TALIÁNDÖRÖGD SE 9 3 1 5 13 24 -11 10 10 1 0 9 9 42 -33 3 19 4 1 14 22 66 -44 13
11 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 10 1 3 6 15 38 -23 6 10 1 3 6 19 46 -27 5 20 2 6 12 34 84 -50 11
12 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SZILÁGYI DSE 9 0 1 8 8 28 -20 1 10 0 3 7 7 34 -27 3 19 0 4 15 15 62 -47 4
13 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2 - 42 - 42 - 20 - 2-0 - 51 - 73 - 23 - 3-2 - 20 - 7
BKSE-PEREMARTON
3 - 32 - 20 - 2--1 - 41 - 73 - 04 - 02 - 12 - 10 - 1
BALATONFÜREDI USC
-3 - 21 - 20 - 1-6 - 43 - 05 - 01 - 19 - 14 - 24 - 4
BALATONSZEPEZD ÖKSC
7 - 07 - 14 - 11 - 2-4 - 52 - 62 - 05 - 04 - 12 - 0-
CSABRENDEK FC
6 - 08 - 04 - 13 - 4-2 - 25 - 1-3 - 08 - 0-3 - 2
KÜLSŐVAT SE
------------
ŐSI PSK
4 - 07 - 4-3 - 15 - 3-3 - 15 - 24 - 04 - 03 - 05 - 1
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
8 - 35 - 23 - 3-0 - 1-2 - 0-6 - 02 - 03 - 12 - 0
SOMLÓ SC
5 - 13 - 20 - 31 - 11 - 5-3 - 10 - 10-4 - 13 - 40 - 2
SZILÁGYI DSE
3 - 3-0 - 61 - 30 - 1-1 - 21 - 51 - 40 - 11 - 3-
TALIÁNDÖRÖGD SE
2 - 20 - 51 - 41 - 21 - 4--3 - 23 - 22 - 1-0 - 2
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
3 - 42 - 11 - 62 - 41 - 2-5 - 43 - 93 - 32 - 26 - 33 - 3
UGOD SE
5 - 35 - 03 - 02 - 11 - 5-4 - 0-1 - 04 - 03 - 13 - 0

Meccsek

UGOD SE

2021. 08. 29. 17:00
Ugod SE
2021. 08. 29. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
SOMLÓ SC
2021. 09. 05. 16:30
Ugod SE
2021. 09. 05. 16:30
Ugod SE
UGOD SE
BKSE-PEREMARTON
2021. 09. 12. 16:30
Balatonszőlősi Sportpálya
2021. 09. 12. 16:30
Balatonszőlősi Sportpálya
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
UGOD SE
2021. 09. 19. 16:00
Ugod SE
2021. 09. 19. 16:00
Ugod SE
UGOD SE
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2021. 09. 26. 16:00
Ősi Petőfi SK
2021. 09. 26. 16:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
UGOD SE
2021. 10. 02. 15:00
Ugod SE
2021. 10. 02. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
BALATONFÜREDI USC
2021. 10. 10. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2021. 10. 10. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
UGOD SE
2021. 10. 24. 14:30
Csabrendek FC
2021. 10. 24. 14:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
UGOD SE
2021. 10. 31. 14:00
Ugod SE
2021. 10. 31. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
SZILÁGYI DSE
2021. 11. 07. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2021. 11. 07. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
UGOD SE
2021. 11. 14. 14:00
Ugod SE
2021. 11. 14. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 03. 20. 15:00
Somlószőlős SE
2022. 03. 20. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
UGOD SE
2022. 03. 27. 16:00
Peremarton Sporttelep
2022. 03. 27. 16:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
UGOD SE
2022. 05. 18. 18:00
Ugod SE
2022. 05. 18. 18:00
Ugod SE
UGOD SE
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
2022. 05. 08. 17:00
Alsóörs Sporttelep
2022. 05. 08. 17:00
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
UGOD SE
2022. 04. 15. 17:00
Ugod SE
2022. 04. 15. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
ŐSI PSK
2022. 04. 24. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 04. 24. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
UGOD SE
2022. 05. 01. 17:00
Ugod SE
2022. 05. 01. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 05. 15. 17:00
Ugod SE
2022. 05. 15. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
CSABRENDEK FC
2022. 05. 21. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2022. 05. 21. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
UGOD SE
2022. 05. 29. 17:00
Ugod SE
2022. 05. 29. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 06. 05. 17:00
Balatonszepezdi Sportpálya
2022. 06. 05. 17:00
Balatonszepezdi Sportpálya
BALATONSZEPEZD ÖKSC
UGOD SE

CSABRENDEK FC

2021. 08. 22. 17:00
Csabrendek FC
2021. 08. 22. 17:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2021. 08. 29. 17:00
Ősi Petőfi SK
2021. 08. 29. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
CSABRENDEK FC
2021. 09. 05. 16:30
Csabrendek FC
2021. 09. 05. 16:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
BALATONFÜREDI USC
2021. 09. 12. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
2021. 09. 12. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
CSABRENDEK FC
2021. 10. 02. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2021. 10. 02. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
CSABRENDEK FC
2021. 10. 10. 15:00
Csabrendek FC
2021. 10. 10. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2021. 10. 16. 15:00
Balatonszepezdi Sportpálya
2021. 10. 16. 15:00
Balatonszepezdi Sportpálya
BALATONSZEPEZD ÖKSC
CSABRENDEK FC
2021. 10. 24. 14:30
Csabrendek FC
2021. 10. 24. 14:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
UGOD SE
2021. 10. 31. 14:00
Somlószőlős SE
2021. 10. 31. 14:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
CSABRENDEK FC
2021. 11. 07. 14:00
Csabrendek FC
2021. 11. 07. 14:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
BKSE-PEREMARTON
2021. 11. 14. 14:00
Balatonszőlősi Sportpálya
2021. 11. 14. 14:00
Balatonszőlősi Sportpálya
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
CSABRENDEK FC
2022. 03. 12. 15:00
Alsóörs Sporttelep
2022. 03. 12. 15:00
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
CSABRENDEK FC
2022. 03. 20. 15:00
Csabrendek FC
2022. 03. 20. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
ŐSI PSK
2022. 03. 27. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 03. 27. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
CSABRENDEK FC
2022. 04. 03. 16:30
Csabrendek FC
2022. 04. 03. 16:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 04. 24. 17:00
Csabrendek FC
2022. 04. 24. 17:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
SZILÁGYI DSE
2022. 05. 01. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 05. 01. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
CSABRENDEK FC
2022. 05. 08. 17:00
Csabrendek FC
2022. 05. 08. 17:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 05. 15. 17:00
Ugod SE
2022. 05. 15. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
CSABRENDEK FC
2022. 05. 22. 17:00
Csabrendek FC
2022. 05. 22. 17:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
SOMLÓ SC
2022. 05. 28. 17:00
Peremarton Sporttelep
2022. 05. 28. 17:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
CSABRENDEK FC
2022. 06. 05. 17:00
Csabrendek FC
2022. 06. 05. 17:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->