Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

CoreComm SI Megyei II. osztály felnőtt 26. forduló

2022.06.05 - 17:00

Balatonszepezd, Balatonszepezdi Sporttelep

Veszprém

CoreComm SI Megyei II. osztály felnőtt

Játékvezető
MAJOR ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GRÓF LÁSZLÓ ISTVÁN, TÓTH GYÖRGY
BALATONSZEPEZD ÖKSC
UGOD SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

21'

ZSOLDOS SZILÁRD
SZOKOLAI PATRIK ÁKOS

39'

1 - 1

 

JAKAB LÁSZLÓ ZOLTÁN

80'

2 - 1

 

KOVÁCS KÁLMÁN

90'

3 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 22 18 2 2 83 25 58 56 7
2 GOSTECH PV ÖSKÜ FC GOSTECH PV ÖSKÜ FC 22 16 1 5 87 32 55 49 6.9
3 ŐSI PSK ŐSI PSK 22 15 1 6 71 43 28 46 6.8
4 BALATONSZEPEZD ÖKSC BALATONSZEPEZD ÖKSC 22 14 2 6 63 35 28 44 6.7
5 UGOD SE UGOD SE 22 14 2 6 57 33 24 44 6.6
6 BALATONFÜREDI USC BALATONFÜREDI USC 22 13 4 5 75 37 38 43 6.5
7 BKSE-PEREMARTON BKSE-PEREMARTON 22 7 3 12 47 67 -20 24 6.5
8 TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE 22 5 5 12 47 71 -24 20 6.4
9 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 22 5 2 15 33 66 -33 17 6.3
10 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 22 4 2 16 23 71 -48 14 6.2
11 MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 22 3 6 13 38 91 -53 14 6.1 Büntetőpont: -1
12 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 22 1 4 17 18 71 -53 7 6
13 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) CSABRENDEK FC 11 9 2 0 30 4 26 29 11 6 3 2 15 6 9 21 22 15 5 2 45 10 35 50
2 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) GOSTECH PV ÖSKÜ FC 11 6 4 1 10 5 5 22 11 7 0 4 18 10 8 21 22 13 4 5 28 15 13 43
3 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) ŐSI PSK 11 7 3 1 15 5 10 24 11 3 5 3 12 14 -2 14 22 10 8 4 27 19 8 38
4 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) UGOD SE 11 5 2 4 15 6 9 17 11 6 2 3 15 9 6 20 22 11 4 7 30 15 15 37
5 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONFÜREDI USC 11 5 3 3 21 10 11 18 11 6 1 4 13 10 3 19 22 11 4 7 34 20 14 37
6 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONSZEPEZD ÖKSC 11 5 4 2 15 9 6 19 11 5 3 3 13 8 5 18 22 10 7 5 28 17 11 37
7 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 11 4 4 3 9 10 -1 16 11 2 3 6 11 23 -12 8 22 6 7 9 20 33 -13 24
8 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE 11 3 4 4 18 21 -3 13 11 1 8 2 8 8 0 11 22 4 12 6 26 29 -3 24
9 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SOMLÓ SC 11 3 2 6 8 17 -9 11 11 2 5 4 5 12 -7 11 22 5 7 10 13 29 -16 22
10 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BKSE-PEREMARTON 11 2 4 5 9 11 -2 10 11 3 2 6 11 22 -11 11 22 5 6 11 20 33 -13 21
11 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TALIÁNDÖRÖGD SE 11 1 3 7 5 16 -11 6 11 2 2 7 7 22 -15 8 22 3 5 14 12 38 -26 14
12 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SZILÁGYI DSE 11 1 3 7 6 16 -10 6 11 0 4 7 2 17 -15 4 22 1 7 14 8 33 -25 10
13 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) CSABRENDEK FC 11 9 1 1 55 13 42 28 11 9 1 1 28 12 16 28 22 18 2 2 83 25 58 56
2 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) GOSTECH PV ÖSKÜ FC 11 9 1 1 36 10 26 28 11 7 0 4 51 22 29 21 22 16 1 5 87 32 55 49
3 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) ŐSI PSK 11 10 0 1 43 15 28 30 11 5 1 5 28 28 0 16 22 15 1 6 71 43 28 46
4 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONSZEPEZD ÖKSC 11 8 0 3 41 17 24 24 11 6 2 3 22 18 4 20 22 14 2 6 63 35 28 44
5 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) UGOD SE 11 9 0 2 31 13 18 27 11 5 2 4 26 20 6 17 22 14 2 6 57 33 24 44
6 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONFÜREDI USC 11 7 2 2 42 17 25 23 11 6 2 3 33 20 13 20 22 13 4 5 75 37 38 43
7 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BKSE-PEREMARTON 11 4 3 4 20 23 -3 15 11 3 0 8 27 44 -17 9 22 7 3 12 47 67 -20 24
8 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE 11 3 3 5 31 41 -10 12 11 2 2 7 16 30 -14 8 22 5 5 12 47 71 -24 20
9 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SOMLÓ SC 11 4 1 6 20 31 -11 13 11 1 1 9 13 35 -22 4 22 5 2 15 33 66 -33 17
10 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TALIÁNDÖRÖGD SE 11 3 2 6 13 25 -12 11 11 1 0 10 10 46 -36 3 22 4 2 16 23 71 -48 14
11 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 11 2 3 6 19 39 -20 9 11 1 3 7 19 52 -33 5 22 3 6 13 38 91 -53 14
12 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SZILÁGYI DSE 11 0 1 10 10 37 -27 1 11 1 3 7 8 34 -26 6 22 1 4 17 18 71 -53 7
13 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2 - 42 - 42 - 20 - 2-0 - 51 - 73 - 23 - 34 - 12 - 20 - 7
BKSE-PEREMARTON
3 - 32 - 20 - 22 - 2-1 - 41 - 73 - 04 - 02 - 12 - 10 - 1
BALATONFÜREDI USC
6 - 03 - 21 - 20 - 1-6 - 43 - 05 - 01 - 19 - 14 - 24 - 4
BALATONSZEPEZD ÖKSC
7 - 07 - 14 - 11 - 2-4 - 52 - 62 - 05 - 04 - 12 - 03 - 1
CSABRENDEK FC
6 - 08 - 04 - 13 - 4-2 - 25 - 16 - 03 - 08 - 07 - 33 - 2
KÜLSŐVAT SE
------------
ŐSI PSK
4 - 07 - 40 - 33 - 15 - 3-3 - 15 - 24 - 04 - 03 - 05 - 1
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
8 - 35 - 23 - 32 - 00 - 1-2 - 03 - 06 - 02 - 03 - 12 - 0
SOMLÓ SC
5 - 13 - 20 - 31 - 11 - 5-3 - 10 - 100 - 14 - 13 - 40 - 2
SZILÁGYI DSE
3 - 32 - 60 - 61 - 30 - 1-1 - 21 - 51 - 40 - 11 - 30 - 3
TALIÁNDÖRÖGD SE
2 - 20 - 51 - 41 - 21 - 4-0 - 13 - 23 - 22 - 10 - 00 - 2
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
3 - 42 - 11 - 62 - 41 - 2-5 - 43 - 93 - 32 - 26 - 33 - 3
UGOD SE
5 - 35 - 03 - 02 - 11 - 5-4 - 00 - 31 - 04 - 03 - 13 - 0

Meccsek

BALATONSZEPEZD ÖKSC

2021. 08. 21. 17:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2021. 08. 21. 17:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
SOMLÓ SC
2021. 08. 29. 17:00
Peremarton Sporttelep
2021. 08. 29. 17:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2021. 09. 04. 16:30
Balatonszepezdi Sporttelep
2021. 09. 04. 16:30
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
2021. 09. 11. 16:30
Alsóörs Sporttelep
2021. 09. 11. 16:30
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2021. 09. 18. 16:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2021. 09. 18. 16:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
ŐSI PSK
2021. 09. 26. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 09. 26. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2021. 10. 02. 15:30
Balatonszepezdi Sporttelep
2021. 10. 02. 15:30
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2021. 10. 16. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2021. 10. 16. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
CSABRENDEK FC
2021. 10. 24. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2021. 10. 24. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2021. 10. 30. 14:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2021. 10. 30. 14:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2021. 11. 14. 14:00
Ugod SE Sporttelep
2021. 11. 14. 14:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 03. 13. 15:00
Somlószőlős SE
2022. 03. 13. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 03. 19. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 03. 19. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
BKSE-PEREMARTON
2022. 03. 27. 16:00
Tihanyi Sportpálya
2022. 03. 27. 16:00
Tihanyi Sportpálya
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 04. 02. 16:30
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 04. 02. 16:30
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2022. 04. 10. 17:00
Ősi Petőfi SK
2022. 04. 10. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 04. 15. 17:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 04. 15. 17:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
BALATONFÜREDI USC
2022. 04. 24. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2022. 04. 24. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 05. 08. 17:00
Csabrendek FC
2022. 05. 08. 17:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 05. 14. 17:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 05. 14. 17:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
SZILÁGYI DSE
2022. 05. 22. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 05. 22. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 06. 05. 17:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 06. 05. 17:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
UGOD SE

UGOD SE

2021. 08. 29. 17:00
Ugod SE Sporttelep
2021. 08. 29. 17:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
SOMLÓ SC
2021. 09. 05. 16:30
Ugod SE Sporttelep
2021. 09. 05. 16:30
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
BKSE-PEREMARTON
2021. 09. 12. 16:30
Balatonszőlősi Sportpálya
2021. 09. 12. 16:30
Balatonszőlősi Sportpálya
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
UGOD SE
2021. 09. 19. 16:00
Ugod SE Sporttelep
2021. 09. 19. 16:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2021. 09. 26. 16:00
Ősi Petőfi SK
2021. 09. 26. 16:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
UGOD SE
2021. 10. 02. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2021. 10. 02. 15:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
BALATONFÜREDI USC
2021. 10. 10. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2021. 10. 10. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
UGOD SE
2021. 10. 24. 14:30
Csabrendek FC
2021. 10. 24. 14:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
UGOD SE
2021. 10. 31. 14:00
Ugod SE Sporttelep
2021. 10. 31. 14:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
SZILÁGYI DSE
2021. 11. 07. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2021. 11. 07. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
UGOD SE
2021. 11. 14. 14:00
Ugod SE Sporttelep
2021. 11. 14. 14:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 03. 20. 15:00
Somlószőlős SE
2022. 03. 20. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
UGOD SE
2022. 03. 27. 16:00
Peremarton Sporttelep
2022. 03. 27. 16:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
UGOD SE
2022. 05. 18. 18:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 05. 18. 18:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
2022. 05. 08. 17:00
Alsóörs Sporttelep
2022. 05. 08. 17:00
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
UGOD SE
2022. 04. 15. 17:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 04. 15. 17:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
ŐSI PSK
2022. 04. 24. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 04. 24. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
UGOD SE
2022. 05. 01. 17:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 05. 01. 17:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 05. 15. 17:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 05. 15. 17:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
CSABRENDEK FC
2022. 05. 21. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2022. 05. 21. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
UGOD SE
2022. 05. 29. 17:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 05. 29. 17:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 06. 05. 17:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 06. 05. 17:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
UGOD SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->