Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

CoreComm SI Megyei II. osztály felnőtt 3. forduló

2021.09.05 - 16:30

Ugod, Ugod SE

Veszprém

CoreComm SI Megyei II. osztály felnőtt

Játékvezető
VETŐ BALÁZS CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
LUKÁCS ISTVÁN, KARDOS SÁNDOR
UGOD SE
BKSE-PEREMARTON
90'
45'

Gólok

ZSIRAI DÁNIEL

4'

1 - 0

 

VESZTERGOM JÓZSEF

14'

2 - 0

 

SZÉCSI SZABOLCS

38'

3 - 0

 

GYÖRKÖS ZOLTÁN

42'

4 - 0

 

EGYED ÁKOS

85'

5 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 GOSTECH PV ÖSKÜ FC GOSTECH PV ÖSKÜ FC 3 3 0 0 22 8 14 9 9.7
2 BALATONSZEPEZD ÖKSC BALATONSZEPEZD ÖKSC 3 3 0 0 6 0 6 9 10.3
3 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 3 2 0 1 13 6 7 6 6.7
4 UGOD SE UGOD SE 2 2 0 0 6 0 6 6 11.5
5 ŐSI PSK ŐSI PSK 2 2 0 0 7 4 3 6 5
6 BALATONFÜREDI USC BALATONFÜREDI USC 2 1 0 1 5 5 0 3 6.5
7 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 3 0 2 1 6 7 -1 2 7.3
8 TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE 3 0 1 2 5 13 -8 1 3.3
9 MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 3 0 1 2 6 17 -11 1 3.7
10 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 1 0 0 1 1 4 -3 0 6
11 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 2 0 0 2 0 3 -3 0 3
12 BKSE-PEREMARTON BKSE-PEREMARTON 3 0 0 3 2 12 -10 0 2.3
13 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) GOSTECH PV ÖSKÜ FC 2 2 0 0 4 2 2 6 1 1 0 0 4 1 3 3 3 3 0 0 8 3 5 9
2 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) CSABRENDEK FC 2 2 0 0 4 0 4 6 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 2 0 1 5 2 3 6
3 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONSZEPEZD ÖKSC 2 0 2 0 0 0 0 2 1 1 0 0 2 0 2 3 3 1 2 0 2 0 2 5
4 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) UGOD SE 2 1 1 0 4 0 4 4 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 4 0 4 4
5 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) ŐSI PSK 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 2 1 4
6 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE 2 1 0 1 3 5 -2 3 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 1 1 3 5 -2 4
7 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONFÜREDI USC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 2 1 1 3 2 1 0 1 2 1 1 3
8 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 1 1 0 0 3 0 3 3 2 0 0 2 1 5 -4 0 3 1 0 2 4 5 -1 3
9 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SOMLÓ SC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 0 0 0 2 2 0 2 0 0 0 0 2
10 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SZILÁGYI DSE 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 0 2 1 5 -4 0 3 0 1 2 2 6 -4 1
11 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TALIÁNDÖRÖGD SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
12 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BKSE-PEREMARTON 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 1 6 -5 0 3 0 0 3 1 8 -7 0
13 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) GOSTECH PV ÖSKÜ FC 2 2 0 0 13 5 8 6 1 1 0 0 9 3 6 3 3 3 0 0 22 8 14 9
2 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONSZEPEZD ÖKSC 2 2 0 0 4 0 4 6 1 1 0 0 2 0 2 3 3 3 0 0 6 0 6 9
3 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) CSABRENDEK FC 2 2 0 0 10 1 9 6 1 0 0 1 3 5 -2 0 3 2 0 1 13 6 7 6
4 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) UGOD SE 2 2 0 0 6 0 6 6 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 6 0 6 6
5 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) ŐSI PSK 1 1 0 0 5 3 2 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 7 4 3 6
6 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONFÜREDI USC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 5 5 0 3 2 1 0 1 5 5 0 3
7 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SZILÁGYI DSE 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 2 0 5 5 0 2 3 0 2 1 6 7 -1 2
8 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE 2 0 1 1 5 11 -6 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 0 1 2 5 13 -8 1
9 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 1 0 1 0 3 3 0 1 2 0 0 2 3 14 -11 0 3 0 1 2 6 17 -11 1
10 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TALIÁNDÖRÖGD SE 1 0 0 1 1 4 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
11 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SOMLÓ SC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 0 3 -3 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
12 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BKSE-PEREMARTON 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 2 10 -8 0 3 0 0 3 2 12 -10 0
13 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
--------3 - 3---
BKSE-PEREMARTON
--0 - 2---------
BALATONFÜREDI USC
------------
BALATONSZEPEZD ÖKSC
-------2 - 0--2 - 0-
CSABRENDEK FC
6 - 0-4 - 1---------
KÜLSŐVAT SE
------------
ŐSI PSK
----5 - 3-------
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
8 - 35 - 2----------
SOMLÓ SC
------------
SZILÁGYI DSE
------1 - 2-----
TALIÁNDÖRÖGD SE
--1 - 4---------
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
-------3 - 9-2 - 2--
UGOD SE
-5 - 0------1 - 0---

Meccsek

UGOD SE

2021. 08. 29. 17:00
Ugod SE
2021. 08. 29. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
SOMLÓ SC
2021. 09. 05. 16:30
Ugod SE
2021. 09. 05. 16:30
Ugod SE
UGOD SE
BKSE-PEREMARTON
2021. 09. 12. 16:30
Balatonszőlősi Sportpálya
2021. 09. 12. 16:30
Balatonszőlősi Sportpálya
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
UGOD SE
2021. 09. 19. 16:00
Ugod SE
2021. 09. 19. 16:00
Ugod SE
UGOD SE
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2021. 09. 26. 16:00
Ősi Petőfi SK
2021. 09. 26. 16:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
UGOD SE
2021. 10. 02. 15:00
Ugod SE
2021. 10. 02. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
BALATONFÜREDI USC
2021. 10. 10. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2021. 10. 10. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
UGOD SE
2021. 10. 24. 14:30
Csabrendek FC
2021. 10. 24. 14:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
UGOD SE
2021. 10. 31. 14:00
Ugod SE
2021. 10. 31. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
SZILÁGYI DSE
2021. 11. 07. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2021. 11. 07. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
UGOD SE
2021. 11. 14. 14:00
Ugod SE
2021. 11. 14. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 03. 20. 15:00
Somlószőlős SE
2022. 03. 20. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
UGOD SE
2022. 03. 27. 16:00
Peremarton Sporttelep
2022. 03. 27. 16:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
UGOD SE
2022. 05. 18. 18:00
Ugod SE
2022. 05. 18. 18:00
Ugod SE
UGOD SE
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
2022. 05. 08. 17:00
Alsóörs Sporttelep
2022. 05. 08. 17:00
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
UGOD SE
2022. 04. 15. 17:00
Ugod SE
2022. 04. 15. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
ŐSI PSK
2022. 04. 24. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 04. 24. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
UGOD SE
2022. 05. 01. 17:00
Ugod SE
2022. 05. 01. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 05. 15. 17:00
Ugod SE
2022. 05. 15. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
CSABRENDEK FC
2022. 05. 21. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2022. 05. 21. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
UGOD SE
2022. 05. 29. 17:00
Ugod SE
2022. 05. 29. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 06. 05. 17:00
Balatonszepezdi Sportpálya
2022. 06. 05. 17:00
Balatonszepezdi Sportpálya
BALATONSZEPEZD ÖKSC
UGOD SE

BKSE-PEREMARTON

2021. 08. 22. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2021. 08. 22. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
BKSE-PEREMARTON
2021. 08. 29. 17:00
Peremarton Sporttelep
2021. 08. 29. 17:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2021. 09. 05. 16:30
Ugod SE
2021. 09. 05. 16:30
Ugod SE
UGOD SE
BKSE-PEREMARTON
2021. 11. 20. 13:30
Peremarton Sporttelep
2021. 11. 20. 13:30
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
SOMLÓ SC
2021. 09. 26. 16:00
Balatonszőlősi Sportpálya
2021. 09. 26. 16:00
Balatonszőlősi Sportpálya
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
BKSE-PEREMARTON
2021. 10. 02. 15:30
Peremarton Sporttelep
2021. 10. 02. 15:30
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2021. 10. 10. 15:00
Ősi Petőfi SK
2021. 10. 10. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
BKSE-PEREMARTON
2021. 10. 16. 15:00
Peremarton Sporttelep
2021. 10. 16. 15:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
BALATONFÜREDI USC
2021. 10. 24. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
2021. 10. 24. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
BKSE-PEREMARTON
2021. 11. 07. 14:00
Csabrendek FC
2021. 11. 07. 14:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
BKSE-PEREMARTON
2021. 11. 13. 14:00
Peremarton Sporttelep
2021. 11. 13. 14:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
SZILÁGYI DSE
2022. 03. 12. 15:00
Peremarton Sporttelep
2022. 03. 12. 15:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 03. 19. 15:00
Balatonszepezdi Sportpálya
2022. 03. 19. 15:00
Balatonszepezdi Sportpálya
BALATONSZEPEZD ÖKSC
BKSE-PEREMARTON
2022. 03. 27. 16:00
Peremarton Sporttelep
2022. 03. 27. 16:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
UGOD SE
2022. 04. 03. 16:30
Somlószőlős SE
2022. 04. 03. 16:30
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
BKSE-PEREMARTON
2022. 04. 15. 17:00
Peremarton Sporttelep
2022. 04. 15. 17:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
2022. 04. 23. 17:00
Alsóörs Sporttelep
2022. 04. 23. 17:00
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
BKSE-PEREMARTON
2022. 04. 30. 15:00
Peremarton Sporttelep
2022. 04. 30. 15:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
ŐSI PSK
2022. 05. 08. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 05. 08. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
BKSE-PEREMARTON
2022. 05. 14. 17:00
Peremarton Sporttelep
2022. 05. 14. 17:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 05. 28. 17:00
Peremarton Sporttelep
2022. 05. 28. 17:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
CSABRENDEK FC
2022. 06. 05. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2022. 06. 05. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
BKSE-PEREMARTON
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->