Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 1. forduló

2021.08.19 - 18:00

Budapest, Budai II. László Stadion

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
KISS GERGŐ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÓTH I. TAMÁS, GRÜNVALD GÁBOR
REAC SPORT KFT.
CSEP-GÓL FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

6'

MAJER ZSOLT FERENC
LAKATOS ZOLTÁN

36'

1 - 1

 

LAKATOS ZOLTÁN

55'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 1 1 0 0 9 0 9 3 16
2 CSEPEL FC KFT. CSEPEL FC KFT. 1 1 0 0 4 1 3 3 14
3 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 1 1 0 0 3 0 3 3 15
4 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 1 1 0 0 6 4 2 3 13
5 REAC SPORT KFT. REAC SPORT KFT. 1 1 0 0 2 1 1 3 11
6 UNIONE FC UNIONE FC 1 1 0 0 2 1 1 3 10
7 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 1 1 0 0 1 0 1 3 12
8 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 1 0 1 0 1 1 0 1 9
9 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 1 0 1 0 1 1 0 1 8
10 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 1 0 0 1 1 2 -1 0 6
11 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 1 0 0 1 1 2 -1 0 5
12 MUN SE MUN SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 7
13 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 1 0 0 1 4 6 -2 0 4
14 PESTSZENTIMREI SPORT KÖR PESTSZENTIMREI SPORT KÖR 1 0 0 1 1 4 -3 0 2
15 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 1 0 0 1 0 3 -3 0 3
16 IKARUS BSE IKARUS BSE 1 0 0 1 0 9 -9 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 IKARUS BSE PÉNZÜGYŐR SE 1 1 0 0 5 0 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3
2 IKARUS BSE FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 1 1 0 0 4 1 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3
3 IKARUS BSE TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
4 IKARUS BSE CSEPEL FC KFT. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
5 IKARUS BSE 1908 SZAC BUDAPEST 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
6 IKARUS BSE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
7 IKARUS BSE CSEP-GÓL FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
8 IKARUS BSE REAC SPORT KFT. 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
9 IKARUS BSE THSE-SZABADKIKÖTŐ 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
10 IKARUS BSE UNIONE FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
11 IKARUS BSE MUN SE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
12 IKARUS BSE XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
13 IKARUS BSE PESTSZENTIMREI SPORT KÖR 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 IKARUS BSE ASR GÁZGYÁR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
15 IKARUS BSE BUDAFOKI MTE II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
16 IKARUS BSE IKARUS BSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 IKARUS BSE PÉNZÜGYŐR SE 1 1 0 0 9 0 9 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 9 0 9 3
2 IKARUS BSE CSEPEL FC KFT. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 4 1 3 3
3 IKARUS BSE TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
4 IKARUS BSE FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 1 1 0 0 6 4 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 4 2 3
5 IKARUS BSE REAC SPORT KFT. 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
6 IKARUS BSE UNIONE FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
7 IKARUS BSE XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
8 IKARUS BSE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
9 IKARUS BSE THSE-SZABADKIKÖTŐ 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
10 IKARUS BSE 1908 SZAC BUDAPEST 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
11 IKARUS BSE CSEP-GÓL FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
12 IKARUS BSE MUN SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 IKARUS BSE BUDAFOKI MTE II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 4 6 -2 0 1 0 0 1 4 6 -2 0
14 IKARUS BSE PESTSZENTIMREI SPORT KÖR 1 0 0 1 1 4 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
15 IKARUS BSE ASR GÁZGYÁR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
16 IKARUS BSE IKARUS BSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 9 -9 0 1 0 0 1 0 9 -9 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
-------------1 - 2-
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
---------------
ASR GÁZGYÁR
---------------
BUDAFOKI MTE II.
---------------
CSEP-GÓL FC
---------------
CSEPEL FC KFT.
---------------
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
---6 - 4-----------
IKARUS BSE
---------------
MUN SE
--------------0 - 1
PÉNZÜGYŐR SE
-------9 - 0-------
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
-----1 - 4---------
REAC SPORT KFT.
----2 - 1----------
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
--3 - 0------------
THSE-SZABADKIKÖTŐ
-1 - 1-------------
UNIONE FC
---------------
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
---------------

Meccsek

REAC SPORT KFT.

2021. 08. 19. 18:00
Budai II. László Stadion
2021. 08. 19. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
CSEP-GÓL FC
2021. 08. 28. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2021. 08. 28. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
REAC SPORT KFT.
2021. 09. 04. 17:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 09. 04. 17:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
REAC SPORT KFT.
2021. 09. 11. 18:00
Budai II. László Stadion
2021. 09. 11. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
MUN SE
2021. 09. 17. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 09. 17. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
REAC SPORT KFT.
2021. 09. 24. 19:00
Budai II. László Stadion
2021. 09. 24. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
2021. 10. 02. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 10. 02. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
REAC SPORT KFT.
2021. 10. 09. 18:00
Budai II. László Stadion
2021. 10. 09. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 10. 16. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
2021. 10. 16. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
REAC SPORT KFT.
2021. 10. 21. 19:00
Budai II. László Stadion
2021. 10. 21. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
BUDAFOKI MTE II.
2021. 10. 30. 11:00
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 10. 30. 11:00
III. ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
REAC SPORT KFT.
2021. 11. 06. 17:00
Budai II. László Stadion
2021. 11. 06. 17:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
CSEPEL FC KFT.
2021. 11. 13. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 11. 13. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
REAC SPORT KFT.
2021. 11. 20. 17:00
Budai II. László Stadion
2021. 11. 20. 17:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 11. 27. 13:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 11. 27. 13:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
REAC SPORT KFT.
2022. 02. 19. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2022. 02. 19. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
02. 19. 16:30
REAC SPORT KFT.
2022. 02. 26. 14:00
Budai II. László Stadion
2022. 02. 26. 14:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
02. 26. 14:00
ASR GÁZGYÁR
2022. 03. 05. 15:00
Budai II. László Stadion
2022. 03. 05. 15:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
03. 05. 15:00
PÉNZÜGYŐR SE
2022. 03. 12. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2022. 03. 12. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE
03. 12. 17:00
REAC SPORT KFT.
2022. 03. 19. 15:00
Budai II. László Stadion
2022. 03. 19. 15:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
03. 19. 15:00
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2022. 03. 25. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2022. 03. 25. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
03. 25. 19:00
REAC SPORT KFT.
2022. 04. 02. 17:00
Budai II. László Stadion
2022. 04. 02. 17:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
04. 02. 17:00
1908 SZAC BUDAPEST
2022. 04. 09. 16:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2022. 04. 09. 16:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
04. 09. 16:30
REAC SPORT KFT.
2022. 04. 16. 17:00
Budai II. László Stadion
2022. 04. 16. 17:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
04. 16. 17:00
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2022. 04. 23. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2022. 04. 23. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
04. 23. 11:00
REAC SPORT KFT.
2022. 04. 30. 17:00
Budai II. László Stadion
2022. 04. 30. 17:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
04. 30. 17:00
UNIONE FC
2022. 05. 08. 17:30
Csepel Stadion
2022. 05. 08. 17:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC KFT.
05. 08. 17:30
REAC SPORT KFT.
2022. 05. 14. 18:00
Budai II. László Stadion
2022. 05. 14. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
05. 14. 18:00
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2022. 05. 20. 20:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2022. 05. 20. 20:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
05. 20. 20:30
REAC SPORT KFT.
2022. 05. 28. 18:00
Budai II. László Stadion
2022. 05. 28. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
05. 28. 18:00
IKARUS BSE

CSEP-GÓL FC

2021. 08. 19. 18:00
Budai II. László Stadion
2021. 08. 19. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
CSEP-GÓL FC
2021. 08. 28. 17:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 08. 28. 17:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
CSEP-GÓL FC
2021. 09. 04. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 09. 04. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE
CSEP-GÓL FC
2021. 09. 11. 15:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 09. 11. 15:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 09. 17. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2021. 09. 17. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
CSEP-GÓL FC
2021. 09. 26. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 09. 26. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 10. 02. 14:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2021. 10. 02. 14:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
CSEP-GÓL FC
2021. 10. 09. 14:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 10. 09. 14:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 10. 16. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 10. 16. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
CSEP-GÓL FC
2021. 10. 22. 19:45
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 10. 22. 19:45
III. ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
CSEP-GÓL FC
2021. 10. 30. 13:30
Csepel Stadion
2021. 10. 30. 13:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC KFT.
CSEP-GÓL FC
2021. 11. 06. 13:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 11. 06. 13:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2021. 11. 12. 20:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 11. 12. 20:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
FÉLBESZAKADT
CSEP-GÓL FC
2021. 11. 30. 20:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 11. 30. 20:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
CSEP-GÓL FC
2021. 11. 20. 13:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 11. 20. 13:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
IKARUS BSE
2021. 11. 27. 13:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 11. 27. 13:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
ASR GÁZGYÁR
2022. 02. 19. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2022. 02. 19. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
02. 19. 16:30
REAC SPORT KFT.
2022. 02. 26. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2022. 02. 26. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
02. 26. 16:30
PÉNZÜGYŐR SE
2022. 03. 05. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2022. 03. 05. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
03. 05. 16:30
MUN SE
2022. 03. 12. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2022. 03. 12. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
03. 12. 13:00
CSEP-GÓL FC
2022. 03. 19. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2022. 03. 19. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
03. 19. 15:00
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
2022. 03. 27. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2022. 03. 27. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
03. 27. 15:00
CSEP-GÓL FC
2022. 04. 02. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2022. 04. 02. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
04. 02. 15:00
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2022. 04. 08. 19:45
Testvériség SE Sporttelep
2022. 04. 08. 19:45
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
04. 08. 19:45
CSEP-GÓL FC
2022. 04. 14. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2022. 04. 14. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
04. 14. 17:00
BUDAFOKI MTE II.
2022. 04. 23. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2022. 04. 23. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
04. 23. 17:00
UNIONE FC
2022. 04. 30. 17:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2022. 04. 30. 17:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
04. 30. 17:30
CSEPEL FC KFT.
2022. 05. 07. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
2022. 05. 07. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
05. 07. 17:00
CSEP-GÓL FC
2022. 05. 14. 17:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2022. 05. 14. 17:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
05. 14. 17:30
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2022. 05. 22. 16:30
Ikarus BSE Sporttelep
2022. 05. 22. 16:30
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
05. 22. 16:30
CSEP-GÓL FC
2022. 05. 28. 17:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2022. 05. 28. 17:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
05. 28. 17:00
CSEP-GÓL FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->