Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 12. forduló

2021.11.05 - 19:20

Budapest, Vilmos Endre Sportcentrum

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
NYEKITA BENJAMIN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VÉGH MÁRTON, DIENES ANDRÁS
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

34'

PELLER ÁKOS
MÉSZÁROS DÁNIEL

71'

1 - 1

 

 

1 - 2

78'

FARAGÓ MILÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 12 10 2 0 43 5 38 32 9
2 UNIONE FC UNIONE FC 12 9 2 1 37 13 24 29 8.6
3 CSEPEL FC SE CSEPEL FC SE 12 8 4 0 34 15 19 28 9.1
4 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 12 7 3 2 26 13 13 24 8.6
5 REAC SPORT KFT. REAC SPORT KFT. 12 7 2 3 28 12 16 23 7.8
6 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 12 5 3 4 39 25 14 18 8.6
7 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 12 4 4 4 25 19 6 16 9.8
8 PESTSZENTIMREI SPORT KÖR PESTSZENTIMREI SPORT KÖR 12 4 3 5 18 23 -5 15 9.7
9 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 12 4 2 6 22 30 -8 14 8
10 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 12 4 1 7 15 31 -16 13 7
11 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 12 3 3 6 15 19 -4 12 8.6
12 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 12 3 3 6 15 22 -7 12 8.8
13 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 12 3 2 7 16 38 -22 11 8.9
14 IKARUS BSE IKARUS BSE 12 2 3 7 13 30 -17 9 7.7
15 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 12 1 4 7 10 28 -18 7 7.3
16 MUN SE MUN SE 12 1 1 10 7 40 -33 4 8.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MUN SE PÉNZÜGYŐR SE 8 6 2 0 13 0 13 20 4 3 1 0 3 0 3 10 12 9 3 0 16 0 16 30
2 MUN SE CSEPEL FC SE 5 3 2 0 4 1 3 11 7 4 2 1 9 3 6 14 12 7 4 1 13 4 9 25
3 MUN SE REAC SPORT KFT. 6 4 2 0 11 2 9 14 6 2 4 0 3 1 2 10 12 6 6 0 14 3 11 24
4 MUN SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 8 2 6 0 8 6 2 12 4 2 2 0 5 1 4 8 12 4 8 0 13 7 6 20
5 MUN SE UNIONE FC 6 4 1 1 11 4 7 13 6 1 3 2 4 4 0 6 12 5 4 3 15 8 7 19
6 MUN SE TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 6 2 4 0 5 2 3 10 6 2 2 2 7 5 2 8 12 4 6 2 12 7 5 18
7 MUN SE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 5 1 3 1 5 6 -1 6 7 2 4 1 4 3 1 10 12 3 7 2 9 9 0 16
8 MUN SE PESTSZENTIMREI SPORT KÖR 7 1 2 4 1 5 -4 5 5 3 1 1 6 2 4 10 12 4 3 5 7 7 0 15
9 MUN SE BUDAFOKI MTE II. 5 1 3 1 8 3 5 6 7 2 2 3 11 10 1 8 12 3 5 4 19 13 6 14
10 MUN SE CSEP-GÓL FC 4 1 0 3 2 5 -3 3 8 2 4 2 8 8 0 10 12 3 4 5 10 13 -3 13
11 MUN SE FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 6 2 1 3 9 8 1 7 6 1 2 3 2 7 -5 5 12 3 3 6 11 15 -4 12
12 MUN SE XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 4 2 1 1 2 4 -2 7 8 0 4 4 3 15 -12 4 12 2 5 5 5 19 -14 11
13 MUN SE 1908 SZAC BUDAPEST 8 1 4 3 6 7 -1 7 4 0 2 2 1 4 -3 2 12 1 6 5 7 11 -4 9
14 MUN SE IKARUS BSE 5 1 4 0 1 0 1 7 7 0 1 6 3 15 -12 1 12 1 5 6 4 15 -11 8
15 MUN SE MUN SE 7 1 2 4 3 10 -7 5 5 0 2 3 1 6 -5 2 12 1 4 7 4 16 -12 7
16 MUN SE ASR GÁZGYÁR 6 0 3 3 1 9 -8 3 6 0 4 2 2 6 -4 4 12 0 7 5 3 15 -12 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MUN SE PÉNZÜGYŐR SE 8 7 1 0 30 3 27 22 4 3 1 0 13 2 11 10 12 10 2 0 43 5 38 32
2 MUN SE UNIONE FC 6 6 0 0 25 5 20 18 6 3 2 1 12 8 4 11 12 9 2 1 37 13 24 29
3 MUN SE CSEPEL FC SE 5 3 2 0 9 3 6 11 7 5 2 0 25 12 13 17 12 8 4 0 34 15 19 28
4 MUN SE TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 6 4 2 0 12 3 9 14 6 3 1 2 14 10 4 10 12 7 3 2 26 13 13 24
5 MUN SE REAC SPORT KFT. 6 4 1 1 23 7 16 13 6 3 1 2 5 5 0 10 12 7 2 3 28 12 16 23
6 MUN SE BUDAFOKI MTE II. 5 2 2 1 15 8 7 8 7 3 1 3 24 17 7 10 12 5 3 4 39 25 14 18
7 MUN SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 8 2 4 2 16 13 3 10 4 2 0 2 9 6 3 6 12 4 4 4 25 19 6 16
8 MUN SE PESTSZENTIMREI SPORT KÖR 7 1 2 4 7 14 -7 5 5 3 1 1 11 9 2 10 12 4 3 5 18 23 -5 15
9 MUN SE FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 6 3 1 2 19 16 3 10 6 1 1 4 3 14 -11 4 12 4 2 6 22 30 -8 14
10 MUN SE CSEP-GÓL FC 4 2 0 2 5 6 -1 6 8 2 1 5 10 25 -15 7 12 4 1 7 15 31 -16 13
11 MUN SE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 5 2 1 2 10 10 0 7 7 1 2 4 5 9 -4 5 12 3 3 6 15 19 -4 12
12 MUN SE 1908 SZAC BUDAPEST 8 3 1 4 13 14 -1 10 4 0 2 2 2 8 -6 2 12 3 3 6 15 22 -7 12
13 MUN SE XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 4 2 0 2 6 13 -7 6 8 1 2 5 10 25 -15 5 12 3 2 7 16 38 -22 11
14 MUN SE IKARUS BSE 5 2 2 1 6 4 2 8 7 0 1 6 7 26 -19 1 12 2 3 7 13 30 -17 9
15 MUN SE ASR GÁZGYÁR 6 1 1 4 6 16 -10 4 6 0 3 3 4 12 -8 3 12 1 4 7 10 28 -18 7
16 MUN SE MUN SE 7 1 1 5 4 22 -18 4 5 0 0 5 3 18 -15 0 12 1 1 10 7 40 -33 4
 
1908 SZAC BUDAPEST
1 - 21 - 0--3 - 3-5 - 11 - 0-0 - 41 - 2--1 - 2-
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
--4 - 2-2 - 41 - 02 - 2--1 - 2-----
ASR GÁZGYÁR
-0 - 00 - 5-1 - 6-----0 - 1--0 - 25 - 2
BUDAFOKI MTE II.
---4 - 22 - 3---1 - 1--0 - 0--8 - 2
CSEP-GÓL FC
3 - 02 - 1---------0 - 20 - 3--
CSEPEL FC SE
----0 - 0-3 - 1----3 - 0-1 - 12 - 1
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
---6 - 44 - 12 - 2--1 - 5---2 - 4-4 - 0
IKARUS BSE
---0 - 2--0 - 02 - 0-2 - 2----2 - 0
MUN SE
--2 - 21 - 80 - 3-1 - 0-0 - 50 - 3----0 - 1
PÉNZÜGYŐR SE
1 - 1-4 - 0-5 - 0--9 - 0--1 - 05 - 02 - 13 - 1-
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
--0 - 0-0 - 21 - 41 - 2--0 - 2--2 - 1-3 - 3
REAC SPORT KFT.
---2 - 22 - 11 - 36 - 0-6 - 1-6 - 0----
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
-2 - 13 - 0----1 - 04 - 0--0 - 0-2 - 2-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
1 - 11 - 12 - 2----4 - 25 - 2--0 - 12 - 3-1 - 1
UNIONE FC
-1 - 0-4 - 110 - 1-5 - 12 - 1---3 - 1---
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
3 - 02 - 0----------0 - 9-1 - 4

Meccsek

PESTSZENTIMREI SPORT KÖR

2021. 10. 12. 19:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2021. 10. 12. 19:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
CSEPEL FC SE
2021. 08. 28. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 08. 28. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
2021. 09. 03. 19:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2021. 09. 03. 19:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 09. 12. 16:30
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 09. 12. 16:30
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
2021. 09. 17. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2021. 09. 17. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
CSEP-GÓL FC
2021. 09. 24. 19:00
Budai II. László Stadion
2021. 09. 24. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
2021. 10. 01. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2021. 10. 01. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 10. 09. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 10. 09. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
2021. 10. 15. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2021. 10. 15. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 10. 22. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2021. 10. 22. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
ASR GÁZGYÁR
2021. 10. 30. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 10. 30. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
2021. 11. 05. 19:20
Vilmos Endre Sportcentrum
2021. 11. 05. 19:20
Vilmos Endre Sportcentrum
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 11. 12. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
2021. 11. 12. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
2021. 11. 19. 19:20
Vilmos Endre Sportcentrum
2021. 11. 19. 19:20
Vilmos Endre Sportcentrum
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
BUDAFOKI MTE II.
2021. 11. 27. 11:00
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 11. 27. 11:00
III. ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
2022. 02. 19. 14:00
Csepel Stadion
2022. 02. 19. 14:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC SE
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
2022. 02. 26. 19:15
Vilmos Endre Sportcentrum
2022. 02. 26. 19:15
Vilmos Endre Sportcentrum
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2022. 03. 04. 20:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2022. 03. 04. 20:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
2022. 03. 11. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2022. 03. 11. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
IKARUS BSE
2022. 03. 19. 16:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
2022. 03. 19. 16:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
CSEP-GÓL FC
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
2022. 03. 25. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2022. 03. 25. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
REAC SPORT KFT.
2022. 04. 02. 16:30
NAV Pasaréti úti Sporttelep
2022. 04. 02. 16:30
NAV Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
2022. 04. 08. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2022. 04. 08. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
MUN SE
2022. 05. 03. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2022. 05. 03. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
2022. 04. 23. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2022. 04. 23. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
2022. 04. 29. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2022. 04. 29. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
1908 SZAC BUDAPEST
2022. 05. 07. 17:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2022. 05. 07. 17:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
2022. 05. 13. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2022. 05. 13. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2022. 05. 21. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2022. 05. 21. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
2022. 05. 27. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2022. 05. 27. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
UNIONE FC

FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK

2021. 08. 21. 16:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2021. 08. 21. 16:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
BUDAFOKI MTE II.
2021. 08. 28. 11:00
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 08. 28. 11:00
III. ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 09. 04. 15:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2021. 09. 04. 15:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
CSEPEL FC SE
2021. 09. 11. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 09. 11. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 09. 18. 15:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2021. 09. 18. 15:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 09. 25. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 09. 25. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 10. 02. 14:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2021. 10. 02. 14:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
CSEP-GÓL FC
2021. 10. 09. 18:00
Budai II. László Stadion
2021. 10. 09. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 10. 16. 13:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2021. 10. 16. 13:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 10. 24. 18:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 10. 24. 18:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 10. 30. 13:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2021. 10. 30. 13:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 11. 05. 19:20
Vilmos Endre Sportcentrum
2021. 11. 05. 19:20
Vilmos Endre Sportcentrum
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 11. 13. 13:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2021. 11. 13. 13:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 11. 20. 13:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2021. 11. 20. 13:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
ASR GÁZGYÁR
2021. 11. 27. 13:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2021. 11. 27. 13:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2022. 02. 19. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2022. 02. 19. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2022. 02. 26. 14:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2022. 02. 26. 14:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
UNIONE FC
2022. 03. 06. 14:30
Csepel Stadion
2022. 03. 06. 14:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC SE
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2022. 03. 12. 14:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2022. 03. 12. 14:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2022. 03. 19. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2022. 03. 19. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2022. 03. 26. 15:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2022. 03. 26. 15:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
IKARUS BSE
2022. 04. 02. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2022. 04. 02. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2022. 04. 09. 16:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2022. 04. 09. 16:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
REAC SPORT KFT.
2022. 04. 16. 17:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
2022. 04. 16. 17:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2022. 04. 23. 17:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2022. 04. 23. 17:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
MUN SE
2022. 05. 10. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2022. 05. 10. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2022. 05. 07. 17:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2022. 05. 07. 17:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
2022. 05. 14. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2022. 05. 14. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2022. 05. 21. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2022. 05. 21. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2022. 05. 25. 18:00
Testvériség SE Sporttelep
2022. 05. 25. 18:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->