Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 14. forduló

2021.11.20 - 17:00

Budapest, Budai II. László Stadion

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
MOLNÁR IMRE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÓTH I. TAMÁS, LANTOS TAMÁS
REAC SPORT KFT.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 14 11 2 1 48 9 39 35 8.9
2 UNIONE FC UNIONE FC 14 11 2 1 45 14 31 35 8.9
3 CSEPEL FC KFT. CSEPEL FC KFT. 13 9 4 0 42 13 29 31 9.1
4 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 14 8 4 2 31 17 14 28 8.9
5 REAC SPORT KFT. REAC SPORT KFT. 14 8 3 3 34 16 18 27 8.4
6 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 13 7 3 3 47 23 24 24 8.8
7 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 14 5 3 6 24 31 -7 18 8.9
8 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 14 5 1 8 17 35 -18 16 8.1
9 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 14 4 4 6 27 27 0 16 8.9
10 PESTSZENTIMREI SPORT KÖR PESTSZENTIMREI SPORT KÖR 14 4 4 6 19 30 -11 16 8.9
11 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 14 4 2 8 22 43 -21 14 8.9
12 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 14 3 4 7 19 27 -8 13 8.4
13 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 14 3 4 7 17 26 -9 13 7.6
14 IKARUS BSE IKARUS BSE 14 2 4 8 14 32 -18 10 8.4
15 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 14 1 5 8 11 30 -19 8 8.1
16 MUN SE MUN SE 14 1 1 12 7 51 -44 4 7.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MUN SE PÉNZÜGYŐR SE 9 7 2 0 14 0 14 23 5 3 1 1 3 3 0 10 14 10 3 1 17 3 14 33
2 MUN SE CSEPEL FC KFT. 6 4 2 0 7 1 6 14 7 4 2 1 10 3 7 14 13 8 4 1 17 4 13 28
3 MUN SE REAC SPORT KFT. 7 4 2 1 12 4 8 14 7 2 5 0 4 2 2 11 14 6 7 1 16 6 10 25
4 MUN SE UNIONE FC 7 5 1 1 14 4 10 16 7 1 4 2 4 4 0 7 14 6 5 3 18 8 10 23
5 MUN SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 9 2 7 0 8 6 2 13 5 2 2 1 5 2 3 8 14 4 9 1 13 8 5 21
6 MUN SE BUDAFOKI MTE II. 5 2 3 0 9 1 8 9 8 3 2 3 15 10 5 11 13 5 5 3 24 11 13 20
7 MUN SE TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 7 2 5 0 6 3 3 11 7 2 3 2 8 6 2 9 14 4 8 2 14 9 5 20
8 MUN SE XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 5 3 1 1 5 5 0 10 9 1 4 4 5 16 -11 7 14 4 5 5 10 21 -11 17
9 MUN SE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 6 1 4 1 6 7 -1 7 8 2 4 2 4 4 0 10 14 3 8 3 10 11 -1 17
10 MUN SE FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 8 3 2 3 11 9 2 11 6 1 2 3 2 7 -5 5 14 4 4 6 13 16 -3 16
11 MUN SE CSEP-GÓL FC 5 2 0 3 3 5 -2 6 9 2 4 3 9 11 -2 10 14 4 4 6 12 16 -4 16
12 MUN SE PESTSZENTIMREI SPORT KÖR 8 1 2 5 1 9 -8 5 6 3 2 1 7 3 4 11 14 4 4 6 8 12 -4 16
13 MUN SE 1908 SZAC BUDAPEST 9 1 5 3 7 8 -1 8 5 0 3 2 2 5 -3 3 14 1 8 5 9 13 -4 11
14 MUN SE IKARUS BSE 5 1 4 0 1 0 1 7 9 0 2 7 3 16 -13 2 14 1 6 7 4 16 -12 9
15 MUN SE ASR GÁZGYÁR 7 0 4 3 1 9 -8 4 7 0 4 3 2 7 -5 4 14 0 8 6 3 16 -13 8
16 MUN SE MUN SE 8 1 2 5 3 13 -10 5 6 0 2 4 1 9 -8 2 14 1 4 9 4 22 -18 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MUN SE PÉNZÜGYŐR SE 9 8 1 0 35 3 32 25 5 3 1 1 13 6 7 10 14 11 2 1 48 9 39 35
2 MUN SE UNIONE FC 7 7 0 0 29 5 24 21 7 4 2 1 16 9 7 14 14 11 2 1 45 14 31 35
3 MUN SE CSEPEL FC KFT. 6 4 2 0 13 3 10 14 7 5 2 0 29 10 19 17 13 9 4 0 42 13 29 31
4 MUN SE TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 7 4 3 0 13 4 9 15 7 4 1 2 18 13 5 13 14 8 4 2 31 17 14 28
5 MUN SE REAC SPORT KFT. 7 5 1 1 27 9 18 16 7 3 2 2 7 7 0 11 14 8 3 3 34 16 18 27
6 MUN SE BUDAFOKI MTE II. 5 3 2 0 17 6 11 11 8 4 1 3 30 17 13 13 13 7 3 3 47 23 24 24
7 MUN SE FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 8 4 2 2 21 17 4 14 6 1 1 4 3 14 -11 4 14 5 3 6 24 31 -7 18
8 MUN SE CSEP-GÓL FC 5 3 0 2 6 6 0 9 9 2 1 6 11 29 -18 7 14 5 1 8 17 35 -18 16
9 MUN SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 9 2 4 3 17 17 0 10 5 2 0 3 10 10 0 6 14 4 4 6 27 27 0 16
10 MUN SE PESTSZENTIMREI SPORT KÖR 8 1 2 5 7 20 -13 5 6 3 2 1 12 10 2 11 14 4 4 6 19 30 -11 16
11 MUN SE XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 5 3 0 2 10 14 -4 9 9 1 2 6 12 29 -17 5 14 4 2 8 22 43 -21 14
12 MUN SE 1908 SZAC BUDAPEST 9 3 1 5 16 18 -2 10 5 0 3 2 3 9 -6 3 14 3 4 7 19 27 -8 13
13 MUN SE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 6 2 2 2 12 12 0 8 8 1 2 5 5 14 -9 5 14 3 4 7 17 26 -9 13
14 MUN SE IKARUS BSE 5 2 2 1 6 4 2 8 9 0 2 7 8 28 -20 2 14 2 4 8 14 32 -18 10
15 MUN SE ASR GÁZGYÁR 7 1 2 4 7 17 -10 5 7 0 3 4 4 13 -9 3 14 1 5 8 11 30 -19 8
16 MUN SE MUN SE 8 1 1 6 4 29 -25 4 6 0 0 6 3 22 -19 0 14 1 1 12 7 51 -44 4
 
1908 SZAC BUDAPEST
1 - 21 - 0--3 - 3-5 - 11 - 0-0 - 41 - 23 - 4-1 - 2-
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
--4 - 2-2 - 41 - 02 - 2--1 - 22 - 2----
ASR GÁZGYÁR
-0 - 00 - 5-1 - 6-1 - 1---0 - 1--0 - 25 - 2
BUDAFOKI MTE II.
---4 - 2----1 - 1--0 - 04 - 1-8 - 2
CSEP-GÓL FC
3 - 02 - 1----1 - 0----0 - 20 - 3--
CSEPEL FC KFT.
----0 - 0-3 - 1-4 - 0--3 - 0-1 - 12 - 1
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
1 - 1-1 - 06 - 44 - 12 - 2--1 - 5---2 - 4-4 - 0
IKARUS BSE
---0 - 2--0 - 02 - 0-2 - 2----2 - 0
MUN SE
--2 - 21 - 80 - 30 - 71 - 0-0 - 50 - 3----0 - 1
PÉNZÜGYŐR SE
1 - 15 - 04 - 0-5 - 0--9 - 0--1 - 05 - 02 - 13 - 1-
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
--0 - 00 - 60 - 21 - 41 - 2--0 - 2--2 - 1-3 - 3
REAC SPORT KFT.
---2 - 22 - 11 - 36 - 0-6 - 1-6 - 0---4 - 2
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
-2 - 13 - 0----1 - 04 - 0-1 - 10 - 0-2 - 2-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
1 - 11 - 12 - 2----4 - 25 - 2--0 - 12 - 31 - 41 - 1
UNIONE FC
-1 - 0-4 - 110 - 1-5 - 12 - 14 - 0--3 - 1---
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
3 - 02 - 0--4 - 1-------0 - 9-1 - 4

Meccsek

REAC SPORT KFT.

2021. 08. 19. 18:00
Budai II. László Stadion
2021. 08. 19. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
CSEP-GÓL FC
2021. 08. 28. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2021. 08. 28. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
REAC SPORT KFT.
2021. 09. 04. 17:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 09. 04. 17:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
REAC SPORT KFT.
2021. 09. 11. 18:00
Budai II. László Stadion
2021. 09. 11. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
MUN SE
2021. 09. 17. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 09. 17. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
REAC SPORT KFT.
2021. 09. 24. 19:00
Budai II. László Stadion
2021. 09. 24. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
2021. 10. 02. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 10. 02. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
REAC SPORT KFT.
2021. 10. 09. 18:00
Budai II. László Stadion
2021. 10. 09. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 10. 16. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
2021. 10. 16. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
REAC SPORT KFT.
2021. 10. 21. 19:00
Budai II. László Stadion
2021. 10. 21. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
BUDAFOKI MTE II.
2021. 10. 30. 11:00
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 10. 30. 11:00
III. ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
REAC SPORT KFT.
2021. 11. 06. 17:00
Budai II. László Stadion
2021. 11. 06. 17:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
CSEPEL FC KFT.
2021. 11. 13. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 11. 13. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
REAC SPORT KFT.
2021. 11. 20. 17:00
Budai II. László Stadion
2021. 11. 20. 17:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 11. 27. 13:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 11. 27. 13:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
REAC SPORT KFT.

XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC

2021. 10. 13. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 10. 13. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 09. 28. 19:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 09. 28. 19:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 09. 03. 19:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2021. 09. 03. 19:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 09. 10. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 09. 10. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 09. 18. 15:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2021. 09. 18. 15:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 09. 24. 20:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 09. 24. 20:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 10. 02. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 10. 02. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 10. 09. 17:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 10. 09. 17:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
UNIONE FC
2021. 10. 16. 13:30
Csepel Stadion
2021. 10. 16. 13:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC KFT.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 10. 22. 20:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 10. 22. 20:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2021. 10. 30. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2021. 10. 30. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 11. 06. 13:30
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 11. 06. 13:30
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 11. 12. 20:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 11. 12. 20:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
FÉLBESZAKADT
CSEP-GÓL FC
2021. 11. 30. 20:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 11. 30. 20:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
CSEP-GÓL FC
2021. 11. 20. 17:00
Budai II. László Stadion
2021. 11. 20. 17:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 11. 26. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 11. 26. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
PÉNZÜGYŐR SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->