Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 1.csoport 14. forduló

2021.09.15 - 20:00

Budapest, BKV Előre Sporttelep (BKV Előre Stadion)

Budapest

BLSZ IV. osztály 1.csoport

Játékvezető
RÁBEL ALFRÉD
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SUDICKY BÁLINT, HORVÁTH ZOLTÁN
RÓNA SC
INTER 04 II.
90'
45'

Gólok

SOÓS DÁNIEL

28'

1 - 0

 

 

1 - 1

54'

DUNÁR KRISZTIÁN FERENC

 

1 - 2

61'

BALKÁNYI DÁVID

 

1 - 3

66'

CSANYI ZSOLT
SZEKERES SZABOLCS

86'

2 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 DINI SE DINI SE 7 7 0 0 29 7 22 21
2 FLOTTA 2001 SE II. FLOTTA 2001 SE II. 8 5 2 1 23 12 11 17
3 ISTENHEGY FC ISTENHEGY FC 8 4 2 2 16 11 5 14
4 CSMTE II. CSMTE II. 6 4 1 1 16 7 9 13
5 PESTÚJHELYI SC PESTÚJHELYI SC 6 4 0 2 15 17 -2 12
6 ERŐS VÁR FC II. ERŐS VÁR FC II. 8 3 1 4 16 11 5 10
7 RÓNA SC RÓNA SC 8 3 0 5 13 26 -13 9
8 DREAM FOOTBALL SE DREAM FOOTBALL SE 7 2 3 2 19 14 5 9
9 KÖZGÁZ SC és DSKE KÖZGÁZ SC és DSKE 7 2 3 2 13 12 1 9
10 TABÁNI LC TABÁNI LC 7 2 1 4 17 20 -3 7
11 INTER 04 II. INTER 04 II. 6 2 1 3 13 16 -3 7
12 GAMMA LSE GAMMA LSE 7 2 1 4 19 23 -4 7
13 MŰEGYETEMI FC II. MŰEGYETEMI FC II. 7 1 3 3 13 16 -3 6
14 2011 CHAMPION FC 2011 CHAMPION FC 5 1 0 4 6 15 -9 3
15 GOLDEN PLAY SE GOLDEN PLAY SE 5 0 0 5 4 25 -21 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GOLDEN PLAY SE DINI SE 3 1 2 0 3 2 1 5 4 4 0 0 10 3 7 12 7 5 2 0 13 5 8 17
2 GOLDEN PLAY SE CSMTE II. 3 1 2 0 2 0 2 5 3 2 1 0 5 2 3 7 6 3 3 0 7 2 5 12
3 GOLDEN PLAY SE FLOTTA 2001 SE II. 4 2 2 0 5 1 4 8 4 1 1 2 2 4 -2 4 8 3 3 2 7 5 2 12
4 GOLDEN PLAY SE DREAM FOOTBALL SE 2 0 1 1 1 3 -2 1 5 3 1 1 10 3 7 10 7 3 2 2 11 6 5 11
5 GOLDEN PLAY SE GAMMA LSE 2 1 0 1 2 3 -1 3 5 2 1 2 9 8 1 7 7 3 1 3 11 11 0 10
6 GOLDEN PLAY SE ISTENHEGY FC 4 0 3 1 1 3 -2 3 4 2 1 1 5 2 3 7 8 2 4 2 6 5 1 10
7 GOLDEN PLAY SE MŰEGYETEMI FC II. 3 1 1 1 2 2 0 4 4 1 3 0 1 0 1 6 7 2 4 1 3 2 1 10
8 GOLDEN PLAY SE RÓNA SC 5 1 2 2 5 7 -2 5 3 1 1 1 1 1 0 4 8 2 3 3 6 8 -2 9
9 GOLDEN PLAY SE ERŐS VÁR FC II. 5 2 0 3 4 5 -1 6 3 0 2 1 2 3 -1 2 8 2 2 4 6 8 -2 8
10 GOLDEN PLAY SE TABÁNI LC 4 1 1 2 2 4 -2 4 3 1 1 1 4 4 0 4 7 2 2 3 6 8 -2 8
11 GOLDEN PLAY SE KÖZGÁZ SC és DSKE 3 1 2 0 3 2 1 5 4 0 3 1 3 4 -1 3 7 1 5 1 6 6 0 8
12 GOLDEN PLAY SE PESTÚJHELYI SC 4 1 1 2 4 5 -1 4 2 1 0 1 2 1 1 3 6 2 1 3 6 6 0 7
13 GOLDEN PLAY SE 2011 CHAMPION FC 3 1 1 1 3 5 -2 4 2 0 1 1 0 1 -1 1 5 1 2 2 3 6 -3 5
14 GOLDEN PLAY SE INTER 04 II. 3 0 0 3 1 8 -7 0 3 1 1 1 4 2 2 4 6 1 1 4 5 10 -5 4
15 GOLDEN PLAY SE GOLDEN PLAY SE 3 1 0 2 2 8 -6 3 2 0 1 1 0 2 -2 1 5 1 1 3 2 10 -8 4
16 GOLDEN PLAY SE SZABADNAP (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GOLDEN PLAY SE DINI SE 3 3 0 0 10 3 7 9 4 4 0 0 19 4 15 12 7 7 0 0 29 7 22 21
2 GOLDEN PLAY SE FLOTTA 2001 SE II. 4 3 1 0 15 6 9 10 4 2 1 1 8 6 2 7 8 5 2 1 23 12 11 17
3 GOLDEN PLAY SE ISTENHEGY FC 4 2 2 0 9 5 4 8 4 2 0 2 7 6 1 6 8 4 2 2 16 11 5 14
4 GOLDEN PLAY SE CSMTE II. 3 1 1 1 5 4 1 4 3 3 0 0 11 3 8 9 6 4 1 1 16 7 9 13
5 GOLDEN PLAY SE PESTÚJHELYI SC 4 3 0 1 11 11 0 9 2 1 0 1 4 6 -2 3 6 4 0 2 15 17 -2 12
6 GOLDEN PLAY SE ERŐS VÁR FC II. 5 2 0 3 10 6 4 6 3 1 1 1 6 5 1 4 8 3 1 4 16 11 5 10
7 GOLDEN PLAY SE RÓNA SC 5 1 0 4 9 22 -13 3 3 2 0 1 4 4 0 6 8 3 0 5 13 26 -13 9
8 GOLDEN PLAY SE DREAM FOOTBALL SE 2 0 1 1 2 3 -1 1 5 2 2 1 17 11 6 8 7 2 3 2 19 14 5 9
9 GOLDEN PLAY SE KÖZGÁZ SC és DSKE 3 2 1 0 6 3 3 7 4 0 2 2 7 9 -2 2 7 2 3 2 13 12 1 9
10 GOLDEN PLAY SE TABÁNI LC 4 1 1 2 8 10 -2 4 3 1 0 2 9 10 -1 3 7 2 1 4 17 20 -3 7
11 GOLDEN PLAY SE INTER 04 II. 3 0 0 3 2 13 -11 0 3 2 1 0 11 3 8 7 6 2 1 3 13 16 -3 7
12 GOLDEN PLAY SE GAMMA LSE 2 0 1 1 3 6 -3 1 5 2 0 3 16 17 -1 6 7 2 1 4 19 23 -4 7
13 GOLDEN PLAY SE MŰEGYETEMI FC II. 3 1 1 1 6 6 0 4 4 0 2 2 7 10 -3 2 7 1 3 3 13 16 -3 6
14 GOLDEN PLAY SE 2011 CHAMPION FC 3 0 0 3 3 12 -9 0 2 1 0 1 3 3 0 3 5 1 0 4 6 15 -9 3
15 GOLDEN PLAY SE GOLDEN PLAY SE 3 0 0 3 4 19 -15 0 2 0 0 2 0 6 -6 0 5 0 0 5 4 25 -21 0
16 GOLDEN PLAY SE SZABADNAP (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
----------------------------------------------------------------
1. FC Skorpió
----------------------------------------------------------------
2011 CHAMPION FC
---------------1 - 7-----1 - 3--------------------------------1 - 2---------
3R Spartacus SE
----------------------------------------------------------------
AMATŐR SE
----------------------------------------------------------------
Baráti Bőrlabda FC
----------------------------------------------------------------
BME V152 FC
----------------------------------------------------------------
BEAC II
----------------------------------------------------------------
Bp Erdért se
----------------------------------------------------------------
BMC
----------------------------------------------------------------
CMS SE
----------------------------------------------------------------
Csabagyöngye SE
----------------------------------------------------------------
CsHC 94 SE
----------------------------------------------------------------
CSMTE tartalék
----------------------------------------------------------------
CSMTE II.
-----------------------2 - 3------------2 - 0---1 - 1-----------------------
Dinamo Torpedo KSE
----------------------------------------------------------------
DINI SE
-----------------------3 - 1---3 - 0------------------------------4 - 2-----
DREAM FOOTBALL SE
--------------1 - 2-------------------------1 - 1-----------------------
DUNA SK II
----------------------------------------------------------------
ISSIMO BK
----------------------------------------------------------------
Egészség DSE
----------------------------------------------------------------
ERŐD FC
----------------------------------------------------------------
ERŐS VÁR FC II.
--------------1 - 2-0 - 11 - 3---------3 - 0------------------------5 - 0-----------
ERŐS VÁR FC II
----------------------------------------------------------------
FLOTTA 2001 SE II.
--3 - 0-----------------------6 - 1-------------3 - 2------3 - 3----------------
FKF SK II
----------------------------------------------------------------
Futbalféria SC
----------------------------------------------------------------
GAMMA LSE
----------------1 - 4-----2 - 2-----------------------------------------
GOLDEN PLAY SE
---------------------------1 - 7------0 - 7-----------------------3 - 5-----
HANGOS SE
----------------------------------------------------------------
HENGER VL FC
----------------------------------------------------------------
Híd-Unió SE
----------------------------------------------------------------
Hidegkúti SC
----------------------------------------------------------------
INTER 04 II.
----------------------------------------------------------------
IKARUS BSE
----------------------------------------------------------------
INTER 04 II.
-----------------1 - 7---------1 - 4--------0 - 2---------------------------
INTER CDF B
----------------------------------------------------------------
ISTENHEGY FC
-----------------3 - 3------1 - 1----------------------3 - 1------2 - 0---------
Káposztásmegyer FC
----------------------------------------------------------------
Kőbányai Egyetértés FC
----------------------------------------------------------------
KISE
----------------------------------------------------------------
KÖZGÁZ SC és DSKE
-----------------------------------1 - 1-4 - 2---------1 - 0----------------
Külker SC
----------------------------------------------------------------
LA STRADA SE
----------------------------------------------------------------
MUN SE II
----------------------------------------------------------------
MARGITSZIGETI FC II.
----------------------------------------------------------------
Maximo Hungaria SE
----------------------------------------------------------------
MNFC
----------------------------------------------------------------
MŰEGYETEMI FC II.
-----------------3 - 3----2 - 1-------------------------------1 - 2---------
AC Villám Nagytétény
----------------------------------------------------------------
NIMRÓD SE 2
----------------------------------------------------------------
Őrmező SE
----------------------------------------------------------------
Palota SE II.
----------------------------------------------------------------
PESTÚJHELYI SC
------------------------0 - 3--4 - 3-------------4 - 3----------------3 - 2-----
PIRAMIS PESTSZENTLŐRINC SE
----------------------------------------------------------------
RÓNA SC
--------------1 - 7-2 - 73 - 1-----------------2 - 3-----------------1 - 4----------
Siketek SC
----------------------------------------------------------------
Szent Pál Akadémia HSE II.
----------------------------------------------------------------
TABAHON SE
----------------------------------------------------------------
TABÁNI LC
--0 - 3------------------------5 - 1---------0 - 3----------3 - 3---------------
Puebla FS TFC
----------------------------------------------------------------
Újpesti Haladás FC
----------------------------------------------------------------
RTK
----------------------------------------------------------------
ZÖLD-FEHÉREK SE
----------------------------------------------------------------
ZUGLÓI KINIZSI SPORTEGYESÜLET
----------------------------------------------------------------

Meccsek

RÓNA SC

2021. 09. 04. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2021. 09. 04. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
DREAM FOOTBALL SE
2021. 09. 11. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2021. 09. 11. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ISTENHEGY FC
RÓNA SC
2021. 09. 18. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2021. 09. 18. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
CSMTE II.
2021. 09. 26. 18:00
Goldball Park
2021. 09. 26. 18:00
Goldball Park
MŰEGYETEMI FC II.
RÓNA SC
2021. 10. 02. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2021. 10. 02. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
PESTÚJHELYI SC
2021. 10. 09. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2021. 10. 09. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
RÓNA SC
2021. 10. 16. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2021. 10. 16. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
DINI SE
2021. 10. 24. 15:00
Angyalföldi Sportközpont
2021. 10. 24. 15:00
Angyalföldi Sportközpont
GAMMA LSE
10. 24. 15:00
RÓNA SC
2021. 10. 30. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2021. 10. 30. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
10. 30. 19:00
GOLDEN PLAY SE
2021. 11. 13. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2021. 11. 13. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
11. 13. 19:00
TABÁNI LC
2021. 11. 20. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2021. 11. 20. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ERŐS VÁR FC II.
11. 20. 11:00
RÓNA SC
2021. 11. 27. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2021. 11. 27. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
11. 27. 19:00
FLOTTA 2001 SE II.
2021. 09. 15. 20:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 09. 15. 20:00
BKV Előre Sporttelep
RÓNA SC
INTER 04 II.
2021. 09. 29. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 09. 29. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
KÖZGÁZ SC és DSKE
RÓNA SC

INTER 04 II.

2021. 09. 05. 17:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2021. 09. 05. 17:00
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ SC és DSKE
INTER 04 II.
2021. 09. 11. 16:00
BVSC-Zugló Stadion
2021. 09. 11. 16:00
BVSC-Zugló Stadion
INTER 04 II.
GAMMA LSE
2021. 09. 19. 18:00
BVSC-Zugló Stadion
2021. 09. 19. 18:00
BVSC-Zugló Stadion
INTER 04 II.
DREAM FOOTBALL SE
2021. 09. 25. 17:00
Goldball Park
2021. 09. 25. 17:00
Goldball Park
GOLDEN PLAY SE
INTER 04 II.
2021. 10. 03. 18:00
BVSC-Zugló Stadion
2021. 10. 03. 18:00
BVSC-Zugló Stadion
INTER 04 II.
ISTENHEGY FC
2021. 10. 17. 18:00
BVSC-Zugló Stadion
2021. 10. 17. 18:00
BVSC-Zugló Stadion
INTER 04 II.
INFO
CSMTE II.
2021. 10. 24. 18:00
BVSC-Zugló Stadion
2021. 10. 24. 18:00
BVSC-Zugló Stadion
INTER 04 II.
10. 24. 18:00
TABÁNI LC
2021. 10. 31. 18:00
BVSC-Zugló Stadion
2021. 10. 31. 18:00
BVSC-Zugló Stadion
INTER 04 II.
10. 31. 18:00
MŰEGYETEMI FC II.
2021. 11. 06. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2021. 11. 06. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ERŐS VÁR FC II.
11. 06. 09:00
INTER 04 II.
2021. 11. 13. 16:00
BVSC-Zugló Stadion
2021. 11. 13. 16:00
BVSC-Zugló Stadion
INTER 04 II.
11. 13. 16:00
PESTÚJHELYI SC
2021. 11. 20. 16:45
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 11. 20. 16:45
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
FLOTTA 2001 SE II.
11. 20. 16:45
INTER 04 II.
2021. 11. 28. 18:00
BVSC-Zugló Stadion
2021. 11. 28. 18:00
BVSC-Zugló Stadion
INTER 04 II.
11. 28. 18:00
2011 CHAMPION FC
2021. 09. 15. 20:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 09. 15. 20:00
BKV Előre Sporttelep
RÓNA SC
INTER 04 II.
2021. 09. 29. 20:00
BVSC-Zugló Stadion
2021. 09. 29. 20:00
BVSC-Zugló Stadion
INTER 04 II.
DINI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->