Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 1.csoport 14. forduló

2021.09.15 - 18:30

Budapest, Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe

Budapest

BLSZ IV. osztály 1.csoport

Játékvezető
GRÜNVALD GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GUTTYÁN RENÁTA, GÁL MARTIN RICHÁRD
FLOTTA 2001 SE II.
KÖZGÁZ SC és DSKE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

13'

PAPP GÁBOR
PADOS DÁVID

42'

1 - 1

 

KOVÁCS ATTILA

53'

2 - 1

 

 

2 - 2

55'

PAPP GÁBOR
KASZONI PÉTER GYÖRGY

84'

3 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 DINI SE DINI SE 7 7 0 0 29 7 22 21
2 FLOTTA 2001 SE II. FLOTTA 2001 SE II. 8 5 2 1 23 12 11 17
3 ISTENHEGY FC ISTENHEGY FC 8 4 2 2 16 11 5 14
4 CSMTE II. CSMTE II. 6 4 1 1 16 7 9 13
5 PESTÚJHELYI SC PESTÚJHELYI SC 6 4 0 2 15 17 -2 12
6 ERŐS VÁR FC II. ERŐS VÁR FC II. 8 3 1 4 16 11 5 10
7 RÓNA SC RÓNA SC 8 3 0 5 13 26 -13 9
8 DREAM FOOTBALL SE DREAM FOOTBALL SE 7 2 3 2 19 14 5 9
9 KÖZGÁZ SC és DSKE KÖZGÁZ SC és DSKE 7 2 3 2 13 12 1 9
10 TABÁNI LC TABÁNI LC 7 2 1 4 17 20 -3 7
11 INTER 04 II. INTER 04 II. 6 2 1 3 13 16 -3 7
12 GAMMA LSE GAMMA LSE 7 2 1 4 19 23 -4 7
13 MŰEGYETEMI FC II. MŰEGYETEMI FC II. 7 1 3 3 13 16 -3 6
14 2011 CHAMPION FC 2011 CHAMPION FC 5 1 0 4 6 15 -9 3
15 GOLDEN PLAY SE GOLDEN PLAY SE 5 0 0 5 4 25 -21 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GOLDEN PLAY SE DINI SE 3 1 2 0 3 2 1 5 4 4 0 0 10 3 7 12 7 5 2 0 13 5 8 17
2 GOLDEN PLAY SE CSMTE II. 3 1 2 0 2 0 2 5 3 2 1 0 5 2 3 7 6 3 3 0 7 2 5 12
3 GOLDEN PLAY SE FLOTTA 2001 SE II. 4 2 2 0 5 1 4 8 4 1 1 2 2 4 -2 4 8 3 3 2 7 5 2 12
4 GOLDEN PLAY SE DREAM FOOTBALL SE 2 0 1 1 1 3 -2 1 5 3 1 1 10 3 7 10 7 3 2 2 11 6 5 11
5 GOLDEN PLAY SE GAMMA LSE 2 1 0 1 2 3 -1 3 5 2 1 2 9 8 1 7 7 3 1 3 11 11 0 10
6 GOLDEN PLAY SE ISTENHEGY FC 4 0 3 1 1 3 -2 3 4 2 1 1 5 2 3 7 8 2 4 2 6 5 1 10
7 GOLDEN PLAY SE MŰEGYETEMI FC II. 3 1 1 1 2 2 0 4 4 1 3 0 1 0 1 6 7 2 4 1 3 2 1 10
8 GOLDEN PLAY SE RÓNA SC 5 1 2 2 5 7 -2 5 3 1 1 1 1 1 0 4 8 2 3 3 6 8 -2 9
9 GOLDEN PLAY SE ERŐS VÁR FC II. 5 2 0 3 4 5 -1 6 3 0 2 1 2 3 -1 2 8 2 2 4 6 8 -2 8
10 GOLDEN PLAY SE TABÁNI LC 4 1 1 2 2 4 -2 4 3 1 1 1 4 4 0 4 7 2 2 3 6 8 -2 8
11 GOLDEN PLAY SE KÖZGÁZ SC és DSKE 3 1 2 0 3 2 1 5 4 0 3 1 3 4 -1 3 7 1 5 1 6 6 0 8
12 GOLDEN PLAY SE PESTÚJHELYI SC 4 1 1 2 4 5 -1 4 2 1 0 1 2 1 1 3 6 2 1 3 6 6 0 7
13 GOLDEN PLAY SE 2011 CHAMPION FC 3 1 1 1 3 5 -2 4 2 0 1 1 0 1 -1 1 5 1 2 2 3 6 -3 5
14 GOLDEN PLAY SE INTER 04 II. 3 0 0 3 1 8 -7 0 3 1 1 1 4 2 2 4 6 1 1 4 5 10 -5 4
15 GOLDEN PLAY SE GOLDEN PLAY SE 3 1 0 2 2 8 -6 3 2 0 1 1 0 2 -2 1 5 1 1 3 2 10 -8 4
16 GOLDEN PLAY SE SZABADNAP (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GOLDEN PLAY SE DINI SE 3 3 0 0 10 3 7 9 4 4 0 0 19 4 15 12 7 7 0 0 29 7 22 21
2 GOLDEN PLAY SE FLOTTA 2001 SE II. 4 3 1 0 15 6 9 10 4 2 1 1 8 6 2 7 8 5 2 1 23 12 11 17
3 GOLDEN PLAY SE ISTENHEGY FC 4 2 2 0 9 5 4 8 4 2 0 2 7 6 1 6 8 4 2 2 16 11 5 14
4 GOLDEN PLAY SE CSMTE II. 3 1 1 1 5 4 1 4 3 3 0 0 11 3 8 9 6 4 1 1 16 7 9 13
5 GOLDEN PLAY SE PESTÚJHELYI SC 4 3 0 1 11 11 0 9 2 1 0 1 4 6 -2 3 6 4 0 2 15 17 -2 12
6 GOLDEN PLAY SE ERŐS VÁR FC II. 5 2 0 3 10 6 4 6 3 1 1 1 6 5 1 4 8 3 1 4 16 11 5 10
7 GOLDEN PLAY SE RÓNA SC 5 1 0 4 9 22 -13 3 3 2 0 1 4 4 0 6 8 3 0 5 13 26 -13 9
8 GOLDEN PLAY SE DREAM FOOTBALL SE 2 0 1 1 2 3 -1 1 5 2 2 1 17 11 6 8 7 2 3 2 19 14 5 9
9 GOLDEN PLAY SE KÖZGÁZ SC és DSKE 3 2 1 0 6 3 3 7 4 0 2 2 7 9 -2 2 7 2 3 2 13 12 1 9
10 GOLDEN PLAY SE TABÁNI LC 4 1 1 2 8 10 -2 4 3 1 0 2 9 10 -1 3 7 2 1 4 17 20 -3 7
11 GOLDEN PLAY SE INTER 04 II. 3 0 0 3 2 13 -11 0 3 2 1 0 11 3 8 7 6 2 1 3 13 16 -3 7
12 GOLDEN PLAY SE GAMMA LSE 2 0 1 1 3 6 -3 1 5 2 0 3 16 17 -1 6 7 2 1 4 19 23 -4 7
13 GOLDEN PLAY SE MŰEGYETEMI FC II. 3 1 1 1 6 6 0 4 4 0 2 2 7 10 -3 2 7 1 3 3 13 16 -3 6
14 GOLDEN PLAY SE 2011 CHAMPION FC 3 0 0 3 3 12 -9 0 2 1 0 1 3 3 0 3 5 1 0 4 6 15 -9 3
15 GOLDEN PLAY SE GOLDEN PLAY SE 3 0 0 3 4 19 -15 0 2 0 0 2 0 6 -6 0 5 0 0 5 4 25 -21 0
16 GOLDEN PLAY SE SZABADNAP (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
----------------------------------------------------------------
1. FC Skorpió
----------------------------------------------------------------
2011 CHAMPION FC
---------------1 - 7-----1 - 3--------------------------------1 - 2---------
3R Spartacus SE
----------------------------------------------------------------
AMATŐR SE
----------------------------------------------------------------
Baráti Bőrlabda FC
----------------------------------------------------------------
BME V152 FC
----------------------------------------------------------------
BEAC II
----------------------------------------------------------------
Bp Erdért se
----------------------------------------------------------------
BMC
----------------------------------------------------------------
CMS SE
----------------------------------------------------------------
Csabagyöngye SE
----------------------------------------------------------------
CsHC 94 SE
----------------------------------------------------------------
CSMTE tartalék
----------------------------------------------------------------
CSMTE II.
-----------------------2 - 3------------2 - 0---1 - 1-----------------------
Dinamo Torpedo KSE
----------------------------------------------------------------
DINI SE
-----------------------3 - 1---3 - 0------------------------------4 - 2-----
DREAM FOOTBALL SE
--------------1 - 2-------------------------1 - 1-----------------------
DUNA SK II
----------------------------------------------------------------
ISSIMO BK
----------------------------------------------------------------
Egészség DSE
----------------------------------------------------------------
ERŐD FC
----------------------------------------------------------------
ERŐS VÁR FC II.
--------------1 - 2-0 - 11 - 3---------3 - 0------------------------5 - 0-----------
ERŐS VÁR FC II
----------------------------------------------------------------
FLOTTA 2001 SE II.
--3 - 0-----------------------6 - 1-------------3 - 2------3 - 3----------------
FKF SK II
----------------------------------------------------------------
Futbalféria SC
----------------------------------------------------------------
GAMMA LSE
----------------1 - 4-----2 - 2-----------------------------------------
GOLDEN PLAY SE
---------------------------1 - 7------0 - 7-----------------------3 - 5-----
HANGOS SE
----------------------------------------------------------------
HENGER VL FC
----------------------------------------------------------------
Híd-Unió SE
----------------------------------------------------------------
Hidegkúti SC
----------------------------------------------------------------
INTER 04 II.
----------------------------------------------------------------
IKARUS BSE
----------------------------------------------------------------
INTER 04 II.
-----------------1 - 7---------1 - 4--------0 - 2---------------------------
INTER CDF B
----------------------------------------------------------------
ISTENHEGY FC
-----------------3 - 3------1 - 1----------------------3 - 1------2 - 0---------
Káposztásmegyer FC
----------------------------------------------------------------
Kőbányai Egyetértés FC
----------------------------------------------------------------
KISE
----------------------------------------------------------------
KÖZGÁZ SC és DSKE
-----------------------------------1 - 1-4 - 2---------1 - 0----------------
Külker SC
----------------------------------------------------------------
LA STRADA SE
----------------------------------------------------------------
MUN SE II
----------------------------------------------------------------
MARGITSZIGETI FC II.
----------------------------------------------------------------
Maximo Hungaria SE
----------------------------------------------------------------
MNFC
----------------------------------------------------------------
MŰEGYETEMI FC II.
-----------------3 - 3----2 - 1-------------------------------1 - 2---------
AC Villám Nagytétény
----------------------------------------------------------------
NIMRÓD SE 2
----------------------------------------------------------------
Őrmező SE
----------------------------------------------------------------
Palota SE II.
----------------------------------------------------------------
PESTÚJHELYI SC
------------------------0 - 3--4 - 3-------------4 - 3----------------3 - 2-----
PIRAMIS PESTSZENTLŐRINC SE
----------------------------------------------------------------
RÓNA SC
--------------1 - 7-2 - 73 - 1-----------------2 - 3-----------------1 - 4----------
Siketek SC
----------------------------------------------------------------
Szent Pál Akadémia HSE II.
----------------------------------------------------------------
TABAHON SE
----------------------------------------------------------------
TABÁNI LC
--0 - 3------------------------5 - 1---------0 - 3----------3 - 3---------------
Puebla FS TFC
----------------------------------------------------------------
Újpesti Haladás FC
----------------------------------------------------------------
RTK
----------------------------------------------------------------
ZÖLD-FEHÉREK SE
----------------------------------------------------------------
ZUGLÓI KINIZSI SPORTEGYESÜLET
----------------------------------------------------------------

Meccsek

FLOTTA 2001 SE II.

2021. 10. 06. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2021. 10. 06. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
ISTENHEGY FC
FLOTTA 2001 SE II.
2021. 09. 12. 14:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2021. 09. 12. 14:00
Goldball '94 FC - Siketek -
CSMTE II.
FLOTTA 2001 SE II.
2021. 09. 18. 16:45
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 09. 18. 16:45
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
FLOTTA 2001 SE II.
MŰEGYETEMI FC II.
2021. 09. 26. 16:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
2021. 09. 26. 16:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
PESTÚJHELYI SC
FLOTTA 2001 SE II.
2021. 10. 02. 16:45
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 10. 02. 16:45
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
FLOTTA 2001 SE II.
2011 CHAMPION FC
2021. 10. 10. 14:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 10. 10. 14:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
DINI SE
FLOTTA 2001 SE II.
2021. 10. 16. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 10. 16. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
FLOTTA 2001 SE II.
GAMMA LSE
2021. 10. 24.
Goldball Park
2021. 10. 24.
Goldball Park
GOLDEN PLAY SE
10. 24.
FLOTTA 2001 SE II.
2021. 11. 07. 20:00
Goldball Park
2021. 11. 07. 20:00
Goldball Park
TABÁNI LC
11. 07. 20:00
FLOTTA 2001 SE II.
2021. 11. 13. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 11. 13. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
FLOTTA 2001 SE II.
11. 13. 19:00
ERŐS VÁR FC II.
2021. 11. 20. 16:45
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 11. 20. 16:45
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
FLOTTA 2001 SE II.
11. 20. 16:45
INTER 04 II.
2021. 11. 27. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2021. 11. 27. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
11. 27. 19:00
FLOTTA 2001 SE II.
2021. 09. 15. 18:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 09. 15. 18:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
FLOTTA 2001 SE II.
KÖZGÁZ SC és DSKE
2021. 08. 29. 14:00
Goldball Park
2021. 08. 29. 14:00
Goldball Park
DREAM FOOTBALL SE
ELMARDT
FLOTTA 2001 SE II.
2021. 09. 29.
Goldball Park
2021. 09. 29.
Goldball Park
DREAM FOOTBALL SE
FLOTTA 2001 SE II.

KÖZGÁZ SC és DSKE

2021. 09. 05. 17:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2021. 09. 05. 17:00
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ SC és DSKE
INTER 04 II.
2021. 09. 12. 15:00
Goldball Park
2021. 09. 12. 15:00
Goldball Park
DREAM FOOTBALL SE
KÖZGÁZ SC és DSKE
2021. 09. 19. 16:30
Csepel Hungary Club '94 SE
2021. 09. 19. 16:30
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ SC és DSKE
ISTENHEGY FC
2021. 09. 26. 14:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2021. 09. 26. 14:00
Goldball '94 FC - Siketek -
CSMTE II.
KÖZGÁZ SC és DSKE
2021. 10. 03. 15:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2021. 10. 03. 15:00
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ SC és DSKE
MŰEGYETEMI FC II.
2021. 10. 10. 16:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
2021. 10. 10. 16:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
PESTÚJHELYI SC
KÖZGÁZ SC és DSKE
2021. 10. 17. 14:30
Csepel Hungary Club '94 SE
2021. 10. 17. 14:30
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ SC és DSKE
INFO
2011 CHAMPION FC
2021. 10. 24. 14:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 10. 24. 14:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
DINI SE
10. 24. 14:30
KÖZGÁZ SC és DSKE
2021. 10. 31. 14:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2021. 10. 31. 14:00
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ SC és DSKE
10. 31. 14:00
GAMMA LSE
2021. 11. 07. 16:00
Goldball Park
2021. 11. 07. 16:00
Goldball Park
GOLDEN PLAY SE
11. 07. 16:00
KÖZGÁZ SC és DSKE
2021. 11. 21. 20:00
Goldball Park
2021. 11. 21. 20:00
Goldball Park
TABÁNI LC
11. 21. 20:00
KÖZGÁZ SC és DSKE
2021. 11. 27.
Csepel Hungary Club '94 SE
2021. 11. 27.
Csepel Hungary Club '94 SE
KÖZGÁZ SC és DSKE
11. 27.
ERŐS VÁR FC II.
2021. 09. 15. 18:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 09. 15. 18:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
FLOTTA 2001 SE II.
KÖZGÁZ SC és DSKE
2021. 09. 29. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 09. 29. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
KÖZGÁZ SC és DSKE
RÓNA SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->