Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

OLD BOYS III. OSZTÁLY 1. CSOPORT 1. forduló

2021.09.15 - 17:00

Budapest, Pokorny József Sport és Szabadidő központ (Hidegkúti SC)

Budapest

OLD BOYS III. OSZTÁLY 1. CSOPORT

Játékvezető
KELEMEN ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MOLNÁR ÁDÁM, LESKÓ CSABA
HIDEGKÚTI SC
VIZAFOGÓ FC
70'
35'

Gólok

SZŐKE LÁSZLÓ

12'

1 - 0

 

SZŐKE LÁSZLÓ

15'

2 - 0

 

SZŐKE LÁSZLÓ

17'

3 - 0

 

 

3 - 1

19'

SZAKÁCS JÁNOS

 

3 - 2

22'

RÉKAI GÁBOR
SZŐKE LÁSZLÓ

48'

4 - 2

 

 

4 - 3

52'

RÉKAI GÁBOR

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 RÓNA SC RÓNA SC 1 1 0 0 4 2 2 3
2 MAGYAR TELEKOM MAGYAR TELEKOM 1 1 0 0 3 1 2 3
3 KORMÁNYŐR SE KORMÁNYŐR SE 1 1 0 0 2 0 2 3
4 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 1 1 0 0 4 3 1 3
5 ISSIMO SE ISSIMO SE 1 0 1 0 1 1 0 1
6 UNIONE FC UNIONE FC 1 0 1 0 1 1 0 1
7 GOLDBALL  '94 FC GOLDBALL  '94 FC 0 0 0 0 0 0 0 0
8 VIZAFOGÓ FC VIZAFOGÓ FC 1 0 0 1 3 4 -1 0
9 DUNA SK DUNA SK 1 0 0 1 2 4 -2 0
10 BP. ERDÉRT SE BP. ERDÉRT SE 1 0 0 1 1 3 -2 0
11 BEAC BEAC 1 0 0 1 0 2 -2 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BEAC HIDEGKÚTI SC 1 1 0 0 3 2 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3
2 BEAC BP. ERDÉRT SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
3 BEAC KORMÁNYŐR SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
4 BEAC DUNA SK 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
5 BEAC ISSIMO SE 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
6 BEAC RÓNA SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
7 BEAC UNIONE FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
8 BEAC GOLDBALL '94 FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 BEAC VIZAFOGÓ FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
10 BEAC BEAC 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
11 BEAC MAGYAR TELEKOM 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 BEAC SZABADNAP (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BEAC RÓNA SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 2 2 3 1 1 0 0 4 2 2 3
2 BEAC MAGYAR TELEKOM 1 1 0 0 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3
3 BEAC KORMÁNYŐR SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
4 BEAC HIDEGKÚTI SC 1 1 0 0 4 3 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 3 1 3
5 BEAC ISSIMO SE 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
6 BEAC UNIONE FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
7 BEAC GOLDBALL '94 FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 BEAC VIZAFOGÓ FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 3 4 -1 0 1 0 0 1 3 4 -1 0
9 BEAC DUNA SK 1 0 0 1 2 4 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 4 -2 0
10 BEAC BP. ERDÉRT SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
11 BEAC BEAC 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
12 BEAC SZABADNAP (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Alsónémedi SE
--------------------------------
BEAC
-------------------0 - 2------------
BP. ERDÉRT SE
--------------------------------
BSSE
--------------------------------
CITY TAXI SE
--------------------------------
Csep-Gól FC
--------------------------------
TBZS Csepel FC
--------------------------------
CsHC 94 SE
--------------------------------
Sallay István Imre
--------------------------------
DUNA SK
---------------------------2 - 4----
Érdi VSE
--------------------------------
Közterület SK.
--------------------------------
GAMMA LSE
--------------------------------
GOLDBALL  '94 FC
--------------------------------
GRUND 1986 FC
--------------------------------
Halásztelki FC
--------------------------------
HIDEGKÚTI SC
-------------------------------4 - 3
Honvéd Sas-hegy
--------------------------------
ISSIMO SE
------------------------------1 - 1-
KISPEST SE
--------------------------------
KORMÁNYŐR SE
--------------------------------
MAGYAR TELEKOM
--3 - 1-----------------------------
Malév SC
--------------------------------
Maximo Hungaria SE
--------------------------------
Merkapt SE
--------------------------------
MFC Favorit SE
--------------------------------
Nimród SE OB
--------------------------------
Trend Csepel Réf Se
--------------------------------
RÓNA SC
--------------------------------
Szenior SE Százhalombatta
--------------------------------
Szent Pál Akadémia HSE
--------------------------------
UNIONE FC
--------------------------------
VIZAFOGÓ FC
--------------------------------

Meccsek

HIDEGKÚTI SC

2021. 09. 15. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2021. 09. 15. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
VIZAFOGÓ FC
2021. 09. 10. 19:45
Vasgolyó utcai Sporttelep
2021. 09. 10. 19:45
Vasgolyó utcai Sporttelep
ISSIMO SE
HIDEGKÚTI SC
2021. 09. 17. 19:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2021. 09. 17. 19:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
MAGYAR TELEKOM
HIDEGKÚTI SC
2021. 09. 24. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2021. 09. 24. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
GOLDBALL '94 FC
2021. 09. 30. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2021. 09. 30. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
BP. ERDÉRT SE
HIDEGKÚTI SC
2021. 10. 08. 19:45
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 10. 08. 19:45
III. ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
HIDEGKÚTI SC
2021. 10. 22. 20:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2021. 10. 22. 20:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
RÓNA SC
10. 22. 20:00
HIDEGKÚTI SC
2021. 10. 29. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2021. 10. 29. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
10. 29. 19:00
KORMÁNYŐR SE
2021. 11. 05. 19:30
Pluhár István Labdarúgópálya
2021. 11. 05. 19:30
Pluhár István Labdarúgópálya
BEAC
11. 05. 19:30
HIDEGKÚTI SC
2021. 11. 12. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2021. 11. 12. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
11. 12. 19:00
DUNA SK

VIZAFOGÓ FC

2021. 09. 15. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2021. 09. 15. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
VIZAFOGÓ FC
2021. 09. 10. 19:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2021. 09. 10. 19:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
RÓNA SC
VIZAFOGÓ FC
2021. 09. 17. 19:30
Pluhár István Labdarúgópálya
2021. 09. 17. 19:30
Pluhár István Labdarúgópálya
VIZAFOGÓ FC
KORMÁNYŐR SE
2021. 09. 24. 19:30
Pluhár István Labdarúgópálya
2021. 09. 24. 19:30
Pluhár István Labdarúgópálya
BEAC
VIZAFOGÓ FC
2021. 10. 01. 19:30
Pluhár István Labdarúgópálya
2021. 10. 01. 19:30
Pluhár István Labdarúgópálya
VIZAFOGÓ FC
DUNA SK
2021. 10. 15. 19:45
Vasgolyó utcai Sporttelep
2021. 10. 15. 19:45
Vasgolyó utcai Sporttelep
ISSIMO SE
VIZAFOGÓ FC
2021. 10. 22. 19:00
Varga Zoltán Sporttelep
2021. 10. 22. 19:00
Varga Zoltán Sporttelep
VIZAFOGÓ FC
10. 22. 19:00
MAGYAR TELEKOM
2021. 10. 29. 20:30
Goldball Park
2021. 10. 29. 20:30
Goldball Park
GOLDBALL '94 FC
10. 29. 20:30
VIZAFOGÓ FC
2021. 11. 05. 19:00
Varga Zoltán Sporttelep
2021. 11. 05. 19:00
Varga Zoltán Sporttelep
VIZAFOGÓ FC
11. 05. 19:00
BP. ERDÉRT SE
2021. 11. 12.
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 11. 12.
III. ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
11. 12.
VIZAFOGÓ FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->