Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 3.csoport 9. forduló

2021.11.09 - 20:00

Budapest, Fővárosi Vízművek SK Sporttelep (Főv. Vízművek SK Sporttelep)

Budapest

BLSZ IV. osztály 3.csoport

Játékvezető
KURTEJ JÁNOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ALAFI BEATRIX (JV), BARANYI GÁBOR
CSABAGYÖNGYE SE
ZÖLD-FEHÉREK SE
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ZÖLD-FEHÉREK SE ZÖLD-FEHÉREK SE 9 8 1 0 47 8 39 25 9.2
2 ERŐD FC ERŐD FC 9 6 2 1 41 21 20 20 7.6
3 3R SPARTACUS SE 3R SPARTACUS SE 9 6 1 2 31 17 14 19 8
4 NIMRÓD SE II NIMRÓD SE II 9 5 2 2 47 21 26 17 7
5 ŐRMEZŐ SE ŐRMEZŐ SE 9 5 2 2 35 20 15 17 8.1
6 BARÁTI BŐRLABDA FC BARÁTI BŐRLABDA FC 9 5 0 4 33 20 13 15 7.4
7 HIDEGKÚTI SC II. HIDEGKÚTI SC II. 9 4 2 3 24 17 7 14 7.1
8 1.FC SKORPIÓ 1.FC SKORPIÓ 9 4 2 3 21 22 -1 14 7.3
9 KÜLKER SC KÜLKER SC 9 3 2 4 16 24 -8 11 7.8
10 CSABAGYÖNGYE SE CSABAGYÖNGYE SE 9 3 1 5 23 33 -10 10 7.4
11 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 9 2 2 5 22 33 -11 8 6.8
12 CMS SE CMS SE 9 2 0 7 13 49 -36 6 6.3
13 HÍD-UNIÓ SE HÍD-UNIÓ SE 9 1 1 7 8 34 -26 4 6.8
14 AMATŐR SE AMATŐR SE 9 0 0 9 6 48 -42 0 8.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 AMATŐR SE ZÖLD-FEHÉREK SE 5 5 0 0 17 2 15 15 4 2 2 0 5 3 2 8 9 7 2 0 22 5 17 23
2 AMATŐR SE HIDEGKÚTI SC II. 5 2 2 1 5 4 1 8 4 4 0 0 6 2 4 12 9 6 2 1 11 6 5 20
3 AMATŐR SE 3R SPARTACUS SE 5 4 0 1 7 3 4 12 4 2 1 1 7 6 1 7 9 6 1 2 14 9 5 19
4 AMATŐR SE NIMRÓD SE II 4 0 3 1 4 5 -1 3 5 5 0 0 19 3 16 15 9 5 3 1 23 8 15 18
5 AMATŐR SE BARÁTI BŐRLABDA FC 3 1 0 2 2 3 -1 3 6 4 1 1 11 3 8 13 9 5 1 3 13 6 7 16
6 AMATŐR SE ŐRMEZŐ SE 4 3 0 1 12 3 9 9 5 1 2 2 4 5 -1 5 9 4 2 3 16 8 8 14
7 AMATŐR SE ERŐD FC 4 2 0 2 9 7 2 6 5 2 1 2 7 5 2 7 9 4 1 4 16 12 4 13
8 AMATŐR SE 1.FC SKORPIÓ 4 1 1 2 4 8 -4 4 5 3 0 2 7 5 2 9 9 4 1 4 11 13 -2 13
9 AMATŐR SE DINAMO TORPEDO KSE 5 0 1 4 1 11 -10 1 4 3 0 1 7 4 3 9 9 3 1 5 8 15 -7 10
10 AMATŐR SE CMS SE 5 1 0 4 2 9 -7 3 4 2 0 2 4 9 -5 6 9 3 0 6 6 18 -12 9
11 AMATŐR SE KÜLKER SC 3 1 0 2 2 4 -2 3 6 1 3 2 4 7 -3 6 9 2 3 4 6 11 -5 9
12 AMATŐR SE CSABAGYÖNGYE SE 6 0 1 5 5 12 -7 1 3 2 0 1 8 6 2 6 9 2 1 6 13 18 -5 7
13 AMATŐR SE HÍD-UNIÓ SE 6 2 1 3 5 10 -5 7 3 0 0 3 0 7 -7 0 9 2 1 6 5 17 -12 7
14 AMATŐR SE AMATŐR SE 4 0 1 3 1 9 -8 1 5 0 0 5 1 11 -10 0 9 0 1 8 2 20 -18 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 AMATŐR SE ZÖLD-FEHÉREK SE 5 4 1 0 33 4 29 13 4 4 0 0 14 4 10 12 9 8 1 0 47 8 39 25
2 AMATŐR SE ERŐD FC 4 3 0 1 21 13 8 9 5 3 2 0 20 8 12 11 9 6 2 1 41 21 20 20
3 AMATŐR SE 3R SPARTACUS SE 5 4 1 0 17 6 11 13 4 2 0 2 14 11 3 6 9 6 1 2 31 17 14 19
4 AMATŐR SE NIMRÓD SE II 4 1 1 2 8 10 -2 4 5 4 1 0 39 11 28 13 9 5 2 2 47 21 26 17
5 AMATŐR SE ŐRMEZŐ SE 4 3 1 0 22 9 13 10 5 2 1 2 13 11 2 7 9 5 2 2 35 20 15 17
6 AMATŐR SE BARÁTI BŐRLABDA FC 3 1 0 2 8 11 -3 3 6 4 0 2 25 9 16 12 9 5 0 4 33 20 13 15
7 AMATŐR SE HIDEGKÚTI SC II. 5 3 1 1 15 8 7 10 4 1 1 2 9 9 0 4 9 4 2 3 24 17 7 14
8 AMATŐR SE 1.FC SKORPIÓ 4 1 1 2 7 14 -7 4 5 3 1 1 14 8 6 10 9 4 2 3 21 22 -1 14
9 AMATŐR SE KÜLKER SC 3 1 0 2 4 7 -3 3 6 2 2 2 12 17 -5 8 9 3 2 4 16 24 -8 11
10 AMATŐR SE CSABAGYÖNGYE SE 6 1 1 4 14 24 -10 4 3 2 0 1 9 9 0 6 9 3 1 5 23 33 -10 10
11 AMATŐR SE DINAMO TORPEDO KSE 5 0 1 4 6 22 -16 1 4 2 1 1 16 11 5 7 9 2 2 5 22 33 -11 8
12 AMATŐR SE CMS SE 5 1 0 4 8 23 -15 3 4 1 0 3 5 26 -21 3 9 2 0 7 13 49 -36 6
13 AMATŐR SE HÍD-UNIÓ SE 6 1 1 4 7 20 -13 4 3 0 0 3 1 14 -13 0 9 1 1 7 8 34 -26 4
14 AMATŐR SE AMATŐR SE 4 0 0 4 3 23 -20 0 5 0 0 5 3 25 -22 0 9 0 0 9 6 48 -42 0
 
1.FC SKORPIÓ
1 - 33 - 0----------3 - 110 - 0-
3R SPARTACUS SE
--4 - 2--6 - 1--2 - 0--3 - 12 - 2--
AMATŐR SE
----1 - 30 - 4-----2 - 30 - 13--
BARÁTI BŐRLABDA FC
---------3 - 2--3 - 42 - 5-
CMS SE
-2 - 73 - 12 - 61 - 3---------0 - 6
CSABAGYÖNGYE SE
2 - 3--3 - 0-4 - 4-----0 - 43 - 9-2 - 4
DINAMO TORPEDO KSE
---0 - 8---1 - 6-1 - 1---3 - 51 - 2
DINAMO TORPEDO KSE
---------------
ERŐD FC
-6 - 3-0 - 68 - 17 - 3---------
HÍD-UNIÓ SE
1 - 3-4 - 10 - 3--1 - 7-0 - 5--1 - 1---
HIDEGKÚTI SC II.
3 - 32 - 1--7 - 1---1 - 32 - 0-----
IKARUS BSE
---------------
KÜLKER SC
0 - 4---1 - 2--------3 - 1-
NIMRÓD SE II
----------1 - 3-3 - 33 - 21 - 2
ŐRMEZŐ SE
--4 - 1-10 - 1---4 - 4-4 - 3----
ZÖLD-FEHÉREK SE
2 - 1-11 - 0-----2 - 210 - 1--8 - 0--

Meccsek

CSABAGYÖNGYE SE

2021. 09. 04.
Angyalföldi Sport- és Szabadidő Központ
2021. 09. 04.
Angyalföldi Sport- és Szabadidő Központ
CSABAGYÖNGYE SE
BARÁTI BŐRLABDA FC
2021. 09. 05. 18:00
Angyalföldi Sport- és Szabadidő Központ
2021. 09. 05. 18:00
Angyalföldi Sport- és Szabadidő Központ
CSABAGYÖNGYE SE
ELMARDT
BARÁTI BŐRLABDA FC
2021. 09. 12. 13:00
Angyalföldi Sport- és Szabadidő Központ
2021. 09. 12. 13:00
Angyalföldi Sport- és Szabadidő Központ
ERŐD FC
CSABAGYÖNGYE SE
2021. 09. 19. 18:00
Angyalföldi Sport- és Szabadidő Központ
2021. 09. 19. 18:00
Angyalföldi Sport- és Szabadidő Központ
CSABAGYÖNGYE SE
DINAMO TORPEDO KSE
2021. 09. 26. 16:00
Panoráma Sportközpont
2021. 09. 26. 16:00
Panoráma Sportközpont
CMS SE
CSABAGYÖNGYE SE
2021. 10. 03. 18:00
Angyalföldi Sport- és Szabadidő Központ
2021. 10. 03. 18:00
Angyalföldi Sport- és Szabadidő Központ
CSABAGYÖNGYE SE
NIMRÓD SE II
2021. 11. 03. 19:00
Angyalföldi Sport- és Szabadidő Központ
2021. 11. 03. 19:00
Angyalföldi Sport- és Szabadidő Központ
CSABAGYÖNGYE SE
1.FC SKORPIÓ
2021. 10. 17. 18:00
Angyalföldi Sport- és Szabadidő Központ
2021. 10. 17. 18:00
Angyalföldi Sport- és Szabadidő Központ
CSABAGYÖNGYE SE
KÜLKER SC
2021. 10. 24. 19:00
Pluhár István Labdarúgópálya
2021. 10. 24. 19:00
Pluhár István Labdarúgópálya
AMATŐR SE
CSABAGYÖNGYE SE
2021. 11. 09. 20:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2021. 11. 09. 20:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
CSABAGYÖNGYE SE
ZÖLD-FEHÉREK SE
2021. 11. 07. 18:00
Angyalföldi Sport- és Szabadidő Központ
2021. 11. 07. 18:00
Angyalföldi Sport- és Szabadidő Központ
CSABAGYÖNGYE SE
HÍD-UNIÓ SE
2021. 11. 12. 19:00
Budatétény Sporttelep
2021. 11. 12. 19:00
Budatétény Sporttelep
ŐRMEZŐ SE
CSABAGYÖNGYE SE
2021. 11. 21. 18:00
Angyalföldi Sport- és Szabadidő Központ
2021. 11. 21. 18:00
Angyalföldi Sport- és Szabadidő Központ
CSABAGYÖNGYE SE
3R SPARTACUS SE
2021. 12. 04. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2021. 12. 04. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II.
CSABAGYÖNGYE SE
2022. 03. 05. 11:00
Pluhár István Labdarúgópálya
2022. 03. 05. 11:00
Pluhár István Labdarúgópálya
BARÁTI BŐRLABDA FC
CSABAGYÖNGYE SE
2022. 03. 13. 18:00
Angyalföldi Sport- és Szabadidő Központ
2022. 03. 13. 18:00
Angyalföldi Sport- és Szabadidő Központ
CSABAGYÖNGYE SE
ERŐD FC
2022. 03. 20. 15:00
Panoráma Sportközpont
2022. 03. 20. 15:00
Panoráma Sportközpont
DINAMO TORPEDO KSE
CSABAGYÖNGYE SE
2022. 03. 27. 18:00
Angyalföldi Sport- és Szabadidő Központ
2022. 03. 27. 18:00
Angyalföldi Sport- és Szabadidő Központ
CSABAGYÖNGYE SE
CMS SE
2022. 04. 03. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2022. 04. 03. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE II
CSABAGYÖNGYE SE
2022. 04. 10. 18:00
Angyalföldi Sport- és Szabadidő Központ
2022. 04. 10. 18:00
Angyalföldi Sport- és Szabadidő Központ
CSABAGYÖNGYE SE
1.FC SKORPIÓ
2022. 04. 16. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2022. 04. 16. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
KÜLKER SC
CSABAGYÖNGYE SE
2022. 04. 24. 18:00
Angyalföldi Sport- és Szabadidő Központ
2022. 04. 24. 18:00
Angyalföldi Sport- és Szabadidő Központ
CSABAGYÖNGYE SE
AMATŐR SE
2022. 04. 30.
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2022. 04. 30.
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
ZÖLD-FEHÉREK SE
CSABAGYÖNGYE SE
2022. 05. 08. 20:00
Goldball Park
2022. 05. 08. 20:00
Goldball Park
HÍD-UNIÓ SE
CSABAGYÖNGYE SE
2022. 05. 15. 18:00
Angyalföldi Sport- és Szabadidő Központ
2022. 05. 15. 18:00
Angyalföldi Sport- és Szabadidő Központ
CSABAGYÖNGYE SE
ŐRMEZŐ SE
2022. 05. 21.
Budafoki MTE Sporttelep
2022. 05. 21.
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS SE
CSABAGYÖNGYE SE
2022. 05. 29. 18:00
Angyalföldi Sport- és Szabadidő Központ
2022. 05. 29. 18:00
Angyalföldi Sport- és Szabadidő Központ
CSABAGYÖNGYE SE
HIDEGKÚTI SC II.

ZÖLD-FEHÉREK SE

2021. 09. 05. 14:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2021. 09. 05. 14:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
ZÖLD-FEHÉREK SE
ERŐD FC
2021. 09. 12. 18:00
Panoráma Sportközpont
2021. 09. 12. 18:00
Panoráma Sportközpont
DINAMO TORPEDO KSE
ZÖLD-FEHÉREK SE
2021. 09. 19. 14:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2021. 09. 19. 14:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
CMS SE
ZÖLD-FEHÉREK SE
2021. 09. 26. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2021. 09. 26. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE II
ZÖLD-FEHÉREK SE
2021. 10. 02. 16:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2021. 10. 02. 16:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
ZÖLD-FEHÉREK SE
1.FC SKORPIÓ
2021. 10. 21. 20:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2021. 10. 21. 20:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
ZÖLD-FEHÉREK SE
KÜLKER SC
2021. 10. 16. 15:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2021. 10. 16. 15:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
ZÖLD-FEHÉREK SE
AMATŐR SE
2021. 10. 24. 15:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2021. 10. 24. 15:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
ZÖLD-FEHÉREK SE
HÍD-UNIÓ SE
2021. 11. 09. 20:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2021. 11. 09. 20:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
CSABAGYÖNGYE SE
ZÖLD-FEHÉREK SE
2021. 11. 04. 20:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2021. 11. 04. 20:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
ZÖLD-FEHÉREK SE
ŐRMEZŐ SE
2021. 11. 13. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 11. 13. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS SE
ZÖLD-FEHÉREK SE
2021. 11. 20. 15:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2021. 11. 20. 15:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
ZÖLD-FEHÉREK SE
HIDEGKÚTI SC II.
2021. 11. 27. 11:00
Pluhár István Labdarúgópálya
2021. 11. 27. 11:00
Pluhár István Labdarúgópálya
BARÁTI BŐRLABDA FC
ZÖLD-FEHÉREK SE
2022. 03. 06. 11:00
Angyalföldi Sport- és Szabadidő Központ
2022. 03. 06. 11:00
Angyalföldi Sport- és Szabadidő Központ
ERŐD FC
ZÖLD-FEHÉREK SE
2022. 03. 12. 12:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2022. 03. 12. 12:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
ZÖLD-FEHÉREK SE
DINAMO TORPEDO KSE
2022. 03. 19. 14:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2022. 03. 19. 14:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
ZÖLD-FEHÉREK SE
CMS SE
2022. 03. 26. 12:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2022. 03. 26. 12:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
ZÖLD-FEHÉREK SE
NIMRÓD SE II
2022. 04. 02. 14:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2022. 04. 02. 14:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
1.FC SKORPIÓ
ZÖLD-FEHÉREK SE
2022. 04. 10.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2022. 04. 10.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
KÜLKER SC
ZÖLD-FEHÉREK SE
2022. 04. 19. 20:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2022. 04. 19. 20:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
AMATŐR SE
ZÖLD-FEHÉREK SE
2022. 04. 24. 17:00
Goldball Park
2022. 04. 24. 17:00
Goldball Park
HÍD-UNIÓ SE
ZÖLD-FEHÉREK SE
2022. 04. 30.
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2022. 04. 30.
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
ZÖLD-FEHÉREK SE
CSABAGYÖNGYE SE
2022. 05. 06. 20:00
Pluhár István Labdarúgópálya
2022. 05. 06. 20:00
Pluhár István Labdarúgópálya
ŐRMEZŐ SE
ZÖLD-FEHÉREK SE
2022. 05. 15. 18:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2022. 05. 15. 18:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
ZÖLD-FEHÉREK SE
3R SPARTACUS SE
2022. 05. 22. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2022. 05. 22. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II.
ZÖLD-FEHÉREK SE
2022. 05. 28. 14:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2022. 05. 28. 14:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
ZÖLD-FEHÉREK SE
BARÁTI BŐRLABDA FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->