Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BUDAPEST FUTSAL U-13 REGIONÁLIS RÁJÁTSZÁS KÖZÉPHÁZ 2. forduló

2022.01.30 - 13:30

Csömör, Csömöri Sportcsarnok

Budapest

BUDAPEST FUTSAL U-13 REGIONÁLIS RÁJÁTSZÁS KÖZÉPHÁZ

Játékvezető
NAGY GÁBOR LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
A.C. ZRINYI
REAC SPORTISKOLA SE
50'
25'

Gólok

 

0 - 1

1'

BANADICS BARNABÁS
RIBARITS TAMÁS

3'

1 - 1

 

MUNKÁCSI SOMA

7'

2 - 1

 

 

2 - 2

13'

GONDOS BERNÁT
RIBARITS TAMÁS

20'

3 - 2

 

KARDA MARCELL

25'

4 - 2

 

GONDOS BERNÁT

28'

5 - 2

 

KARDA MARCELL

29'

6 - 2

 

 

6 - 3

42'

BANADICS BARNABÁS

 

6 - 4

43'

FERENCZI PÉTER
KARDA MARCELL

45'

7 - 4

 

KARDA MARCELL

49'

8 - 4

 

KARDA MARCELL

49'

9 - 4

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KISPEST SE I. KISPEST SE I. 4 4 0 0 54 13 41 12 7.7
2 VÁROSGAZDA UA VÁROSGAZDA UA 4 4 0 0 40 9 31 12 6.3
3 REAC SPORTISKOLA SE REAC SPORTISKOLA SE 4 3 0 1 37 17 20 9 6.8
4 ASI DSE ASI DSE 4 3 0 1 18 17 1 9 5.3
5 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 4 2 0 2 28 24 4 6 5.5
6 CSAK A CSEL CSAK A CSEL 4 1 0 3 25 27 -2 3 4
7 A.C. ZRINYI A.C. ZRINYI 4 1 0 3 11 17 -6 3 2.5
8 CARVALHO BLA CARVALHO BLA 4 0 0 4 15 57 -42 0 4
9 SZENT ISTVÁN SE SZENT ISTVÁN SE 4 0 0 4 11 58 -47 0 2.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZENT ISTVÁN SE VÁROSGAZDA UA 4 4 0 0 23 3 20 12 0 0 0 0 0 0 0 0 4 4 0 0 23 3 20 12
2 SZENT ISTVÁN SE KISPEST SE I. 1 1 0 0 16 1 15 3 3 2 1 0 9 5 4 7 4 3 1 0 25 6 19 10
3 SZENT ISTVÁN SE REAC SPORTISKOLA SE 3 3 0 0 13 2 11 9 1 0 0 1 2 4 -2 0 4 3 0 1 15 6 9 9
4 SZENT ISTVÁN SE HIDEGKÚTI SC 0 0 0 0 0 0 0 0 4 2 0 2 15 13 2 6 4 2 0 2 15 13 2 6
5 SZENT ISTVÁN SE ASI DSE 0 0 0 0 0 0 0 0 4 1 2 1 6 7 -1 5 4 1 2 1 6 7 -1 5
6 SZENT ISTVÁN SE A.C. ZRINYI 3 1 2 0 4 2 2 5 1 0 0 1 0 6 -6 0 4 1 2 1 4 8 -4 5
7 SZENT ISTVÁN SE CSAK A CSEL 2 0 0 2 3 5 -2 0 2 1 0 1 5 6 -1 3 4 1 0 3 8 11 -3 3
8 SZENT ISTVÁN SE CARVALHO BLA 3 0 1 2 8 14 -6 1 1 0 0 1 1 16 -15 0 4 0 1 3 9 30 -21 1
9 SZENT ISTVÁN SE SZENT ISTVÁN SE 2 0 0 2 4 12 -8 0 2 0 0 2 1 14 -13 0 4 0 0 4 5 26 -21 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZENT ISTVÁN SE KISPEST SE I. 1 1 0 0 27 2 25 3 3 3 0 0 27 11 16 9 4 4 0 0 54 13 41 12
2 SZENT ISTVÁN SE VÁROSGAZDA UA 4 4 0 0 40 9 31 12 0 0 0 0 0 0 0 0 4 4 0 0 40 9 31 12
3 SZENT ISTVÁN SE REAC SPORTISKOLA SE 3 3 0 0 33 8 25 9 1 0 0 1 4 9 -5 0 4 3 0 1 37 17 20 9
4 SZENT ISTVÁN SE ASI DSE 0 0 0 0 0 0 0 0 4 3 0 1 18 17 1 9 4 3 0 1 18 17 1 9
5 SZENT ISTVÁN SE HIDEGKÚTI SC 0 0 0 0 0 0 0 0 4 2 0 2 28 24 4 6 4 2 0 2 28 24 4 6
6 SZENT ISTVÁN SE CSAK A CSEL 2 0 0 2 9 13 -4 0 2 1 0 1 16 14 2 3 4 1 0 3 25 27 -2 3
7 SZENT ISTVÁN SE A.C. ZRINYI 3 1 0 2 9 10 -1 3 1 0 0 1 2 7 -5 0 4 1 0 3 11 17 -6 3
8 SZENT ISTVÁN SE CARVALHO BLA 3 0 0 3 13 30 -17 0 1 0 0 1 2 27 -25 0 4 0 0 4 15 57 -42 0
9 SZENT ISTVÁN SE SZENT ISTVÁN SE 2 0 0 2 8 28 -20 0 2 0 0 2 3 30 -27 0 4 0 0 4 11 58 -47 0
 
A.C. ZRINYI
0 - 3---0 - 39 - 4--
ASI DSE
--------
CARVALHO BLA
-5 - 74 - 124 - 11----
CSAK A CSEL
-3 - 4--6 - 9---
HIDEGKÚTI SC
--------
KISPEST SE I.
--27 - 2-----
REAC SPORTISKOLA SE
---10 - 48 - 1-15 - 3-
SZENT ISTVÁN SE
----3 - 135 - 15--
VÁROSGAZDA UA
7 - 29 - 4--9 - 3--15 - 0

Meccsek

A.C. ZRINYI

2022. 01. 15. 12:00
Újlak Utcai Általános, Német Nemzetiségi és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola
2022. 01. 15. 12:00
Újlak Utcai Általános, Német Nemzetiségi és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola
A.C. ZRINYI
ELMARDT
ASI DSE
2022. 01. 15. 14:00
Újlak Utcai Általános, Német Nemzetiségi és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola
2022. 01. 15. 14:00
Újlak Utcai Általános, Német Nemzetiségi és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola
A.C. ZRINYI
ELMARDT
KISPEST SE I.
2022. 06. 30.
Újlak Utcai Általános, Német Nemzetiségi és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola
2022. 06. 30.
Újlak Utcai Általános, Német Nemzetiségi és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola
A.C. ZRINYI
ASI DSE
2022. 06. 30.
Újlak Utcai Általános, Német Nemzetiségi és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola
2022. 06. 30.
Újlak Utcai Általános, Német Nemzetiségi és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola
A.C. ZRINYI
KISPEST SE I.
2022. 01. 30. 10:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 01. 30. 10:30
Csömöri Sportcsarnok
VÁROSGAZDA UA
A.C. ZRINYI
2022. 01. 30. 13:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 01. 30. 13:30
Csömöri Sportcsarnok
A.C. ZRINYI
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 02. 06. 14:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2022. 02. 06. 14:00
Vilmos Endre Sportcentrum
CSAK A CSEL
A.C. ZRINYI
2022. 02. 06. 15:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2022. 02. 06. 15:00
Vilmos Endre Sportcentrum
A.C. ZRINYI
SZENT ISTVÁN SE
2022. 02. 13. 10:00
Angyalföldi Sportközpont
2022. 02. 13. 10:00
Angyalföldi Sportközpont
HIDEGKÚTI SC
A.C. ZRINYI
2022. 02. 13. 11:00
Angyalföldi Sportközpont
2022. 02. 13. 11:00
Angyalföldi Sportközpont
A.C. ZRINYI
ELMARDT
CARVALHO BLA
2022. 06. 30.
Angyalföldi Sportközpont
2022. 06. 30.
Angyalföldi Sportközpont
A.C. ZRINYI
CARVALHO BLA
2022. 06. 30.
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2022. 06. 30.
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
ASI DSE
A.C. ZRINYI
2022. 06. 30.
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2022. 06. 30.
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
KISPEST SE I.
A.C. ZRINYI
2022. 02. 27. 19:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
2022. 02. 27. 19:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
REAC SPORTISKOLA SE
A.C. ZRINYI
2022. 06. 30.
Treff Sportcsarnok (Érd)
2022. 06. 30.
Treff Sportcsarnok (Érd)
A.C. ZRINYI
VÁROSGAZDA UA
2022. 04. 02. 10:00
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2022. 04. 02. 10:00
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
A.C. ZRINYI
HIDEGKÚTI SC
2022. 04. 02. 11:00
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2022. 04. 02. 11:00
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
CARVALHO BLA
A.C. ZRINYI
2022. 06. 30.
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2022. 06. 30.
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
A.C. ZRINYI
CSAK A CSEL
2022. 06. 30.
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2022. 06. 30.
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
SZENT ISTVÁN SE
A.C. ZRINYI

REAC SPORTISKOLA SE

2022. 01. 16. 15:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 01. 16. 15:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
HIDEGKÚTI SC
2022. 01. 16. 17:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 01. 16. 17:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
SZENT ISTVÁN SE
2022. 01. 30. 11:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 01. 30. 11:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
CSAK A CSEL
2022. 01. 30. 13:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 01. 30. 13:30
Csömöri Sportcsarnok
A.C. ZRINYI
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 02. 05. 15:00
Eötvös Józse Ált. Isk.
2022. 02. 05. 15:00
Eötvös Józse Ált. Isk.
ASI DSE
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 02. 05. 17:00
Eötvös Józse Ált. Isk.
2022. 02. 05. 17:00
Eötvös Józse Ált. Isk.
KISPEST SE I.
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 02. 13. 13:00
Angyalföldi Sportközpont
2022. 02. 13. 13:00
Angyalföldi Sportközpont
CARVALHO BLA
ELMARDT
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 02. 13. 15:00
Angyalföldi Sportközpont
2022. 02. 13. 15:00
Angyalföldi Sportközpont
REAC SPORTISKOLA SE
VÁROSGAZDA UA
2022. 06. 30.
Angyalföldi Sportközpont
2022. 06. 30.
Angyalföldi Sportközpont
CARVALHO BLA
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 02. 19. 09:00
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2022. 02. 19. 09:00
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 02. 19. 11:00
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2022. 02. 19. 11:00
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
SZENT ISTVÁN SE
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 02. 27. 17:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
2022. 02. 27. 17:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
CSAK A CSEL
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 02. 27. 19:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
2022. 02. 27. 19:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
REAC SPORTISKOLA SE
A.C. ZRINYI
2022. 04. 02. 13:00
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2022. 04. 02. 13:00
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
REAC SPORTISKOLA SE
CARVALHO BLA
2022. 04. 02. 15:00
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2022. 04. 02. 15:00
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
VÁROSGAZDA UA
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 04. 30. 14:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2022. 04. 30. 14:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
REAC SPORTISKOLA SE
ASI DSE
2022. 04. 30. 16:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2022. 04. 30. 16:00
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
REAC SPORTISKOLA SE
KISPEST SE I.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->