Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád-Csanád Megyei I. osztály 9. forduló

2021.10.16 - 14:30

Tiszasziget, Tiszasziget Sportpálya (Tiszasziget Községi Szabadidő Park)

Csongrád

Csongrád-Csanád Megyei I. osztály

Játékvezető
BÁLINT DÁNIEL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VIDA SÁNDOR, JUHÁSZ SZABOLCS OLIVÉR
TISZASZIGET SE
Makó FC II
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

5'

VAS KÁROLY
VAJNA MARTIN JÁNOS

21'

1 - 1

 

 

1 - 2

44'

VAS KÁROLY
SZABÓ MIHÁLY DÁVID

47'

2 - 2

 

 

2 - 3

52'

VAS KÁROLY
SKRIBEK BENEDEK

89'

3 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZVSE - PIZZAMONSTER SZVSE - PIZZAMONSTER 8 7 1 0 41 4 37 22 9.5
2 SZEGED-CSANÁD GROSICS II. SZEGED-CSANÁD GROSICS II. 9 7 1 1 34 5 29 22 7.1
3 TISZASZIGET SE TISZASZIGET SE 9 6 1 2 21 13 8 19 7.6
4 ESK Kiskundorozsma ESK Kiskundorozsma 8 5 1 2 18 6 12 16 8.4
5 ALGYŐI SK ALGYŐI SK 9 5 0 4 30 17 13 15 8
6 Szentesi Kinizsi SZITE Szentesi Kinizsi SZITE 9 4 2 3 18 16 2 14 7
7 MÓRAHALOM VSE MÓRAHALOM VSE 9 4 2 3 14 17 -3 14 7.7
8 Bordány SK Bordány SK 9 4 1 4 17 20 -3 13 7.7
9 Hódmezővásárhelyi FC Hódmezővásárhelyi FC 9 4 1 4 20 25 -5 13 7.3
10 Makó FC II Makó FC II 9 3 2 4 17 22 -5 11 7.6
11 Deszk SC Deszk SC 9 3 0 6 15 19 -4 9 7.1
12 DAFC Szeged DAFC Szeged 9 2 1 6 15 22 -7 7 7.7
13 UTC 1913 Labdarúgó Kft UTC 1913 Labdarúgó Kft 9 1 1 7 9 26 -17 4 6.6
14 Contitech-Apátfalva SC Contitech-Apátfalva SC 9 0 0 9 9 66 -57 0 7.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Contitech-Apátfalva SC SZVSE - PIZZAMONSTER 3 3 0 0 6 0 6 9 5 5 0 0 11 0 11 15 8 8 0 0 17 0 17 24
2 Contitech-Apátfalva SC Szentesi Kinizsi SZITE 4 1 1 2 3 6 -3 4 5 4 1 0 9 0 9 13 9 5 2 2 12 6 6 17
3 Contitech-Apátfalva SC SZEGED-CSANÁD GROSICS II. 4 2 1 1 5 2 3 7 5 2 2 1 10 1 9 8 9 4 3 2 15 3 12 15
4 Contitech-Apátfalva SC ESK Kiskundorozsma 4 2 2 0 3 0 3 8 4 2 1 1 5 1 4 7 8 4 3 1 8 1 7 15
5 Contitech-Apátfalva SC ALGYŐI SK 5 2 0 3 6 7 -1 6 4 2 2 0 9 0 9 8 9 4 2 3 15 7 8 14
6 Contitech-Apátfalva SC Hódmezővásárhelyi FC 4 2 0 2 3 2 1 6 5 2 2 1 7 7 0 8 9 4 2 3 10 9 1 14
7 Contitech-Apátfalva SC Bordány SK 4 2 1 1 4 3 1 7 5 1 2 2 4 7 -3 5 9 3 3 3 8 10 -2 12
8 Contitech-Apátfalva SC Makó FC II 5 1 2 2 2 7 -5 5 4 2 1 1 5 5 0 7 9 3 3 3 7 12 -5 12
9 Contitech-Apátfalva SC MÓRAHALOM VSE 4 0 1 3 0 6 -6 1 5 3 1 1 3 1 2 10 9 3 2 4 3 7 -4 11
10 Contitech-Apátfalva SC TISZASZIGET SE 5 1 2 2 2 3 -1 5 4 1 1 2 5 4 1 4 9 2 3 4 7 7 0 9
11 Contitech-Apátfalva SC DAFC Szeged 4 1 2 1 6 3 3 5 5 1 1 3 1 6 -5 4 9 2 3 4 7 9 -2 9
12 Contitech-Apátfalva SC UTC 1913 Labdarúgó Kft 5 1 2 2 2 5 -3 5 4 1 1 2 4 3 1 4 9 2 3 4 6 8 -2 9
13 Contitech-Apátfalva SC Deszk SC 4 0 2 2 0 3 -3 2 5 1 1 3 3 6 -3 4 9 1 3 5 3 9 -6 6
14 Contitech-Apátfalva SC Contitech-Apátfalva SC 7 0 1 6 3 29 -26 1 2 0 1 1 0 4 -4 1 9 0 2 7 3 33 -30 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Contitech-Apátfalva SC SZVSE - PIZZAMONSTER 3 3 0 0 17 1 16 9 5 4 1 0 24 3 21 13 8 7 1 0 41 4 37 22
2 Contitech-Apátfalva SC SZEGED-CSANÁD GROSICS II. 4 3 1 0 12 4 8 10 5 4 0 1 22 1 21 12 9 7 1 1 34 5 29 22
3 Contitech-Apátfalva SC TISZASZIGET SE 5 4 1 0 11 4 7 13 4 2 0 2 10 9 1 6 9 6 1 2 21 13 8 19
4 Contitech-Apátfalva SC ESK Kiskundorozsma 4 3 0 1 9 4 5 9 4 2 1 1 9 2 7 7 8 5 1 2 18 6 12 16
5 Contitech-Apátfalva SC ALGYŐI SK 5 2 0 3 14 11 3 6 4 3 0 1 16 6 10 9 9 5 0 4 30 17 13 15
6 Contitech-Apátfalva SC Szentesi Kinizsi SZITE 4 1 1 2 7 11 -4 4 5 3 1 1 11 5 6 10 9 4 2 3 18 16 2 14
7 Contitech-Apátfalva SC MÓRAHALOM VSE 4 1 1 2 5 12 -7 4 5 3 1 1 9 5 4 10 9 4 2 3 14 17 -3 14
8 Contitech-Apátfalva SC Bordány SK 4 3 0 1 8 4 4 9 5 1 1 3 9 16 -7 4 9 4 1 4 17 20 -3 13
9 Contitech-Apátfalva SC Hódmezővásárhelyi FC 4 2 0 2 7 8 -1 6 5 2 1 2 13 17 -4 7 9 4 1 4 20 25 -5 13
10 Contitech-Apátfalva SC Makó FC II 5 1 1 3 5 13 -8 4 4 2 1 1 12 9 3 7 9 3 2 4 17 22 -5 11
11 Contitech-Apátfalva SC Deszk SC 4 0 0 4 0 9 -9 0 5 3 0 2 15 10 5 9 9 3 0 6 15 19 -4 9
12 Contitech-Apátfalva SC DAFC Szeged 4 1 1 2 10 8 2 4 5 1 0 4 5 14 -9 3 9 2 1 6 15 22 -7 7
13 Contitech-Apátfalva SC UTC 1913 Labdarúgó Kft 5 0 1 4 4 15 -11 1 4 1 0 3 5 11 -6 3 9 1 1 7 9 26 -17 4
14 Contitech-Apátfalva SC Contitech-Apátfalva SC 7 0 0 7 8 57 -49 0 2 0 0 2 1 9 -8 0 9 0 0 9 9 66 -57 0
 
ALGYŐI SK
-9 - 1-2 - 0-1 - 4---0 - 22 - 4--
Contitech-Apátfalva SC
1 - 91 - 6-1 - 8--2 - 3-0 - 140 - 13--3 - 4
Bordány SK
--2 - 0-1 - 04 - 2----1 - 2--
DAFC Szeged
-6 - 1-1 - 2---1 - 1---2 - 4-
Deszk SC
------0 - 60 - 10 - 10 - 1---
ESK Kiskundorozsma
-3 - 0--4 - 1---0 - 2--2 - 1-
Hódmezővásárhelyi FC
---2 - 12 - 4--0 - 3---3 - 0-
Makó FC II
--0 - 01 - 2-1 - 5---0 - 5--3 - 1
MÓRAHALOM VSE
2 - 5-2 - 1-----0 - 5-1 - 1--
SZEGED-CSANÁD GROSICS II.
--4 - 1----4 - 0-3 - 31 - 0--
SZVSE - PIZZAMONSTER
---5 - 0--9 - 1-----3 - 0
Szentesi Kinizsi SZITE
---4 - 2-0 - 01 - 4----2 - 5-
TISZASZIGET SE
2 - 0------3 - 33 - 11 - 0--2 - 0
UTC 1913 Labdarúgó Kft
1 - 2----0 - 42 - 2-1 - 3--0 - 4-

Meccsek

TISZASZIGET SE

2021. 08. 21. 17:30
Tiszasziget Sportpálya
2021. 08. 21. 17:30
Tiszasziget Sportpálya
TISZASZIGET SE
UTC 1913 Labdarúgó Kft
2021. 08. 28. 18:00
Szentes Városi Stadion
2021. 08. 28. 18:00
Szentes Városi Stadion
Szentesi Kinizsi SZITE
TISZASZIGET SE
2021. 09. 04. 16:30
Tiszasziget Sportpálya
2021. 09. 04. 16:30
Tiszasziget Sportpálya
TISZASZIGET SE
MÓRAHALOM VSE
2021. 09. 11. 16:30
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2021. 09. 11. 16:30
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
Hódmezővásárhelyi FC
TISZASZIGET SE
2021. 09. 18. 16:00
Tiszasziget Sportpálya
2021. 09. 18. 16:00
Tiszasziget Sportpálya
TISZASZIGET SE
ALGYŐI SK
2021. 09. 25. 16:00
Bordány Sportpálya
2021. 09. 25. 16:00
Bordány Sportpálya
DAFC Szeged
TISZASZIGET SE
2021. 10. 02. 15:00
Tiszasziget Sportpálya
2021. 10. 02. 15:00
Tiszasziget Sportpálya
TISZASZIGET SE
SZEGED-CSANÁD GROSICS II.
2021. 10. 09. 15:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2021. 10. 09. 15:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
ESK Kiskundorozsma
TISZASZIGET SE
2021. 10. 16. 14:30
Tiszasziget Sportpálya
2021. 10. 16. 14:30
Tiszasziget Sportpálya
TISZASZIGET SE
Makó FC II
2021. 10. 22. 19:00
Makó Város Sportcentrum
2021. 10. 22. 19:00
Makó Város Sportcentrum
Contitech-Apátfalva SC
TISZASZIGET SE
2021. 10. 30. 13:30
Tiszasziget Sportpálya
2021. 10. 30. 13:30
Tiszasziget Sportpálya
TISZASZIGET SE
SZVSE - PIZZAMONSTER
2021. 11. 06. 13:30
Deszk Sportpálya
2021. 11. 06. 13:30
Deszk Sportpálya
Deszk SC
TISZASZIGET SE
2021. 11. 13. 13:30
Tiszasziget Sportpálya
2021. 11. 13. 13:30
Tiszasziget Sportpálya
TISZASZIGET SE
Bordány SK
2022. 03. 05. 14:30
Újszegedi Sportpálya
2022. 03. 05. 14:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarúgó Kft
03. 05. 14:30
TISZASZIGET SE
2022. 03. 12. 14:30
Tiszasziget Sportpálya
2022. 03. 12. 14:30
Tiszasziget Sportpálya
TISZASZIGET SE
03. 12. 14:30
Szentesi Kinizsi SZITE
2022. 03. 19. 15:00
Mórahalom Sportcentrum
2022. 03. 19. 15:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
03. 19. 15:00
TISZASZIGET SE
2022. 03. 26. 15:00
Tiszasziget Sportpálya
2022. 03. 26. 15:00
Tiszasziget Sportpálya
TISZASZIGET SE
03. 26. 15:00
Hódmezővásárhelyi FC
2022. 04. 02. 16:00
Algyői Sportpálya
2022. 04. 02. 16:00
Algyői Sportpálya
ALGYŐI SK
04. 02. 16:00
TISZASZIGET SE
2022. 04. 09. 16:00
Tiszasziget Sportpálya
2022. 04. 09. 16:00
Tiszasziget Sportpálya
TISZASZIGET SE
04. 09. 16:00
DAFC Szeged
2022. 04. 15. 16:30
Szent Gellért Fórum
2022. 04. 15. 16:30
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS II.
04. 15. 16:30
TISZASZIGET SE
2022. 04. 23. 17:00
Tiszasziget Sportpálya
2022. 04. 23. 17:00
Tiszasziget Sportpálya
TISZASZIGET SE
04. 23. 17:00
ESK Kiskundorozsma
2022. 04. 30. 17:00
Makó Város Sportcentrum
2022. 04. 30. 17:00
Makó Város Sportcentrum
Makó FC II
04. 30. 17:00
TISZASZIGET SE
2022. 05. 07. 17:00
Tiszasziget Sportpálya
2022. 05. 07. 17:00
Tiszasziget Sportpálya
TISZASZIGET SE
05. 07. 17:00
Contitech-Apátfalva SC
2022. 05. 14. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2022. 05. 14. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZVSE - PIZZAMONSTER
05. 14. 17:30
TISZASZIGET SE
2022. 05. 21. 17:30
Tiszasziget Sportpálya
2022. 05. 21. 17:30
Tiszasziget Sportpálya
TISZASZIGET SE
05. 21. 17:30
Deszk SC
2022. 05. 28. 17:30
Bordány Sportpálya
2022. 05. 28. 17:30
Bordány Sportpálya
Bordány SK
05. 28. 17:30
TISZASZIGET SE

Makó FC II

2021. 08. 21. 17:30
Kiszombor Sportpálya
2021. 08. 21. 17:30
Kiszombor Sportpálya
Makó FC II
DAFC Szeged
2021. 08. 27. 19:00
Szent Gellért Fórum
2021. 08. 27. 19:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS II.
Makó FC II
2021. 09. 04. 16:30
Kiszombor Sportpálya
2021. 09. 04. 16:30
Kiszombor Sportpálya
Makó FC II
ESK Kiskundorozsma
2021. 09. 11. 16:30
Kiszombor Sportpálya
2021. 09. 11. 16:30
Kiszombor Sportpálya
Makó FC II
UTC 1913 Labdarúgó Kft
2021. 09. 18. 16:00
Apátfalva Sportpálya
2021. 09. 18. 16:00
Apátfalva Sportpálya
Contitech-Apátfalva SC
Makó FC II
2021. 09. 25. 16:00
Kiszombor Sportpálya
2021. 09. 25. 16:00
Kiszombor Sportpálya
Makó FC II
SZVSE - PIZZAMONSTER
2021. 10. 02. 15:00
Deszk Sportpálya
2021. 10. 02. 15:00
Deszk Sportpálya
Deszk SC
Makó FC II
2021. 10. 09. 15:00
Kiszombor Sportpálya
2021. 10. 09. 15:00
Kiszombor Sportpálya
Makó FC II
Bordány SK
2021. 10. 16. 14:30
Tiszasziget Sportpálya
2021. 10. 16. 14:30
Tiszasziget Sportpálya
TISZASZIGET SE
Makó FC II
2021. 10. 24. 14:30
Kiszombor Sportpálya
2021. 10. 24. 14:30
Kiszombor Sportpálya
Makó FC II
Szentesi Kinizsi SZITE
2021. 10. 30. 13:30
Mórahalom Sportcentrum
2021. 10. 30. 13:30
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
Makó FC II
2021. 11. 06. 13:30
Kiszombor Sportpálya
2021. 11. 06. 13:30
Kiszombor Sportpálya
Makó FC II
Hódmezővásárhelyi FC
2021. 11. 24. 18:00
Algyői Sportpálya
2021. 11. 24. 18:00
Algyői Sportpálya
ALGYŐI SK
Makó FC II
2022. 03. 05. 14:30
Bordány Sportpálya
2022. 03. 05. 14:30
Bordány Sportpálya
DAFC Szeged
03. 05. 14:30
Makó FC II
2022. 03. 12. 14:30
Makó Város Sportcentrum
2022. 03. 12. 14:30
Makó Város Sportcentrum
Makó FC II
03. 12. 14:30
SZEGED-CSANÁD GROSICS II.
2022. 03. 19. 15:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2022. 03. 19. 15:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
ESK Kiskundorozsma
03. 19. 15:00
Makó FC II
2022. 03. 26. 15:00
Újszegedi Sportpálya
2022. 03. 26. 15:00
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarúgó Kft
03. 26. 15:00
Makó FC II
2022. 04. 02. 16:00
Makó Város Sportcentrum
2022. 04. 02. 16:00
Makó Város Sportcentrum
Makó FC II
04. 02. 16:00
Contitech-Apátfalva SC
2022. 04. 09. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2022. 04. 09. 16:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZVSE - PIZZAMONSTER
04. 09. 16:00
Makó FC II
2022. 04. 16. 16:30
Makó Város Sportcentrum
2022. 04. 16. 16:30
Makó Város Sportcentrum
Makó FC II
04. 16. 16:30
Deszk SC
2022. 04. 23. 17:00
Bordány Sportpálya
2022. 04. 23. 17:00
Bordány Sportpálya
Bordány SK
04. 23. 17:00
Makó FC II
2022. 04. 30. 17:00
Makó Város Sportcentrum
2022. 04. 30. 17:00
Makó Város Sportcentrum
Makó FC II
04. 30. 17:00
TISZASZIGET SE
2022. 05. 07. 17:00
Szentes Városi Stadion
2022. 05. 07. 17:00
Szentes Városi Stadion
Szentesi Kinizsi SZITE
05. 07. 17:00
Makó FC II
2022. 05. 14. 17:30
Makó Város Sportcentrum
2022. 05. 14. 17:30
Makó Város Sportcentrum
Makó FC II
05. 14. 17:30
MÓRAHALOM VSE
2022. 05. 21. 17:30
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2022. 05. 21. 17:30
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
Hódmezővásárhelyi FC
05. 21. 17:30
Makó FC II
2022. 05. 28. 17:30
Makó Város Sportcentrum
2022. 05. 28. 17:30
Makó Város Sportcentrum
Makó FC II
05. 28. 17:30
ALGYŐI SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->