Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Duna Takarék Megyei I. 3. forduló

2021.08.29 - 17:00

Győr, DAC sporttelep

Győr-Moson-Sopron

Duna Takarék Megyei I.

Játékvezető
DOMBI OLIVÉR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TURI MIKLÓS, STROBL PÉTER
DAC NÁDORVÁROS 1912
GÖNYŰ SE
90'
45'

Gólok

TAMÁS ATTILA TAMÁS

1'

1 - 0

 

 

1 - 1

52'

SOVÁNY KRISTÓF
STANISIC LAZAR

72'

2 - 1

 

RÓZSAVÖLGYI PATRIK

86'

3 - 1

 

RÓZSAVÖLGYI PATRIK

90'

4 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KAPUVÁRI SE KAPUVÁRI SE 3 3 0 0 11 3 8 9 12.7
2 LIPÓT PÉKSÉG LIPÓT PÉKSÉG 3 3 0 0 14 7 7 9 8.7
3 CSORNAI SE CSORNAI SE 3 2 1 0 10 5 5 7 10
4 ÜSTÖKÖS FC BÁCSA ÜSTÖKÖS FC BÁCSA 3 2 1 0 7 3 4 7 9.7
5 KORONCÓ KSSZE KORONCÓ KSSZE 3 2 0 1 12 5 7 6 11.3
6 JÁNOSSOMORJAI SE JÁNOSSOMORJAI SE 3 2 0 1 4 2 2 6 12
7 LOLAND NYÚL SC LOLAND NYÚL SC 3 1 1 1 8 6 2 4 9.3
8 DAC NÁDORVÁROS 1912 DAC NÁDORVÁROS 1912 3 1 1 1 8 8 0 4 6.7
9 CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 3 1 1 1 5 5 0 4 5.3
10 SOPRONI FAC 1900 SOPRONI FAC 1900 3 1 0 2 4 5 -1 3 8.3
11 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 3 1 0 2 5 8 -3 3 4
12 PANNONHALMA HORN SE PANNONHALMA HORN SE 3 1 0 2 6 10 -4 3 9.7
13 ABDA SC VVFK-BAU  ABDA SC VVFK-BAU  3 1 0 2 5 9 -4 3 9
14 GÖNYŰ SE GÖNYŰ SE 3 0 1 2 1 7 -6 1 9.3
15 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 3 0 0 3 3 11 -8 0 7
16 CARBODENT VITNYÉD SE CARBODENT VITNYÉD SE 3 0 0 3 2 11 -9 0 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CARBODENT VITNYÉD SE LIPÓT PÉKSÉG 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 5 1 4 6 3 3 0 0 7 2 5 9
2 CARBODENT VITNYÉD SE ÜSTÖKÖS FC BÁCSA 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 0 1 1 1 0 3 3 2 0 1 4 2 2 6
3 CARBODENT VITNYÉD SE CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 2 1 0 1 2 1 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 0 1 3 1 2 6
4 CARBODENT VITNYÉD SE DAC NÁDORVÁROS 1912 2 2 0 0 2 0 2 6 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 2 0 1 3 2 1 6
5 CARBODENT VITNYÉD SE CSORNAI SE 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 1 2 -1 3 3 2 0 1 3 3 0 6
6 CARBODENT VITNYÉD SE GYŐRSZENTIVÁN SE 2 1 1 0 1 0 1 4 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 2 0 1 0 1 5
7 CARBODENT VITNYÉD SE KORONCÓ KSSZE 1 1 0 0 2 0 2 3 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 1 1 1 2 1 1 4
8 CARBODENT VITNYÉD SE LOLAND NYÚL SC 2 1 0 1 3 3 0 3 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 1 1 3 3 0 4
9 CARBODENT VITNYÉD SE CARBODENT VITNYÉD SE 2 1 1 0 1 0 1 4 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 1 1 2 2 0 4
10 CARBODENT VITNYÉD SE ABDA SC VVFK-BAU 2 1 0 1 1 2 -1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 1 1 2 3 -1 4
11 CARBODENT VITNYÉD SE KAPUVÁRI SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 2 1 1 3 3 1 0 2 2 2 0 3
12 CARBODENT VITNYÉD SE SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 2 1 0 1 1 2 -1 3 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 1 0 2 2 5 -3 3
13 CARBODENT VITNYÉD SE JÁNOSSOMORJAI SE 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 0 2 1 0 1 -1 2
14 CARBODENT VITNYÉD SE SOPRONI FAC 1900 2 0 1 1 0 1 -1 1 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 2 1 0 1 -1 2
15 CARBODENT VITNYÉD SE GÖNYŰ SE 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 0 2 0 2 -2 0 3 0 1 2 0 2 -2 1
16 CARBODENT VITNYÉD SE PANNONHALMA HORN SE 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 0 2 0 4 -4 0 3 0 1 2 1 5 -4 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CARBODENT VITNYÉD SE KAPUVÁRI SE 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 9 2 7 6 3 3 0 0 11 3 8 9
2 CARBODENT VITNYÉD SE LIPÓT PÉKSÉG 1 1 0 0 6 3 3 3 2 2 0 0 8 4 4 6 3 3 0 0 14 7 7 9
3 CARBODENT VITNYÉD SE CSORNAI SE 1 1 0 0 5 1 4 3 2 1 1 0 5 4 1 4 3 2 1 0 10 5 5 7
4 CARBODENT VITNYÉD SE ÜSTÖKÖS FC BÁCSA 1 1 0 0 4 2 2 3 2 1 1 0 3 1 2 4 3 2 1 0 7 3 4 7
5 CARBODENT VITNYÉD SE KORONCÓ KSSZE 1 0 0 1 3 4 -1 0 2 2 0 0 9 1 8 6 3 2 0 1 12 5 7 6
6 CARBODENT VITNYÉD SE JÁNOSSOMORJAI SE 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 0 1 2 2 0 3 3 2 0 1 4 2 2 6
7 CARBODENT VITNYÉD SE LOLAND NYÚL SC 2 1 0 1 8 6 2 3 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 1 1 8 6 2 4
8 CARBODENT VITNYÉD SE DAC NÁDORVÁROS 1912 2 1 1 0 5 2 3 4 1 0 0 1 3 6 -3 0 3 1 1 1 8 8 0 4
9 CARBODENT VITNYÉD SE CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 2 1 1 0 4 3 1 4 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 1 1 5 5 0 4
10 CARBODENT VITNYÉD SE SOPRONI FAC 1900 2 1 0 1 4 3 1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 1 0 2 4 5 -1 3
11 CARBODENT VITNYÉD SE SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 2 1 0 1 3 4 -1 3 1 0 0 1 2 4 -2 0 3 1 0 2 5 8 -3 3
12 CARBODENT VITNYÉD SE PANNONHALMA HORN SE 1 1 0 0 2 1 1 3 2 0 0 2 4 9 -5 0 3 1 0 2 6 10 -4 3
13 CARBODENT VITNYÉD SE ABDA SC VVFK-BAU 2 1 0 1 4 7 -3 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 0 2 5 9 -4 3
14 CARBODENT VITNYÉD SE GÖNYŰ SE 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 0 2 1 7 -6 0 3 0 1 2 1 7 -6 1
15 CARBODENT VITNYÉD SE GYŐRSZENTIVÁN SE 2 0 0 2 2 7 -5 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 3 0 0 3 3 11 -8 0
16 CARBODENT VITNYÉD SE CARBODENT VITNYÉD SE 2 0 0 2 1 6 -5 0 1 0 0 1 1 5 -4 0 3 0 0 3 2 11 -9 0
 
ABDA SC VVFK-BAU
-----3 - 0--1 - 7------
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
--------------4 - 2
CARBODENT VITNYÉD SE
--------1 - 20 - 4-----
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
---1 - 1--------3 - 2--
CSORNAI SE
--5 - 1------------
DAC NÁDORVÁROS 1912
-1 - 1---4 - 1---------
GÖNYŰ SE
-----------0 - 0---
GYŐRSZENTIVÁN SE
-------1 - 2-1 - 5-----
JÁNOSSOMORJAI SE
-------------2 - 0-
KAPUVÁRI SE
---2 - 1-----------
KORONCÓ KSSZE
----3 - 4----------
LIPÓT PÉKSÉG
-----6 - 3---------
LOLAND NYÚL SC
-----------2 - 46 - 2--
PANNONHALMA HORN SE
2 - 1--------------
SOPRONI FAC 1900
-0 - 2-----4 - 1-------
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
--------1 - 0--2 - 4---

Meccsek

DAC NÁDORVÁROS 1912

2021. 08. 15. 18:00
DAC sporttelep
2021. 08. 15. 18:00
DAC sporttelep
DAC NÁDORVÁROS 1912
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
2021. 08. 22. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 08. 22. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG
DAC NÁDORVÁROS 1912
2021. 08. 29. 17:00
DAC sporttelep
2021. 08. 29. 17:00
DAC sporttelep
DAC NÁDORVÁROS 1912
GÖNYŰ SE
2021. 09. 04. 16:00
Pannonhalma SE sporttelep
2021. 09. 04. 16:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
DAC NÁDORVÁROS 1912
2021. 09. 12. 17:00
Kapuvári SE sporttelepe
2021. 09. 12. 17:00
Kapuvári SE sporttelepe
KAPUVÁRI SE
DAC NÁDORVÁROS 1912
2021. 09. 18. 16:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 09. 18. 16:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
DAC NÁDORVÁROS 1912
2021. 09. 26. 16:00
Koroncó SE sportpálya
2021. 09. 26. 16:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
DAC NÁDORVÁROS 1912
2021. 10. 02. 16:00
Vitnyédi SE
2021. 10. 02. 16:00
Vitnyédi SE
CARBODENT VITNYÉD SE
DAC NÁDORVÁROS 1912
2021. 10. 09. 15:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 10. 09. 15:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
DAC NÁDORVÁROS 1912
2021. 10. 16. 15:00
Abda SC sporttelep
2021. 10. 16. 15:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
DAC NÁDORVÁROS 1912
2021. 10. 24. 14:00
DAC sporttelep
2021. 10. 24. 14:00
DAC sporttelep
DAC NÁDORVÁROS 1912
LOLAND NYÚL SC
2021. 10. 31. 14:00
DAC sporttelep
2021. 10. 31. 14:00
DAC sporttelep
DAC NÁDORVÁROS 1912
GYŐRSZENTIVÁN SE
2021. 11. 07. 14:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 11. 07. 14:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
DAC NÁDORVÁROS 1912
2021. 11. 14. 14:00
DAC sporttelep
2021. 11. 14. 14:00
DAC sporttelep
DAC NÁDORVÁROS 1912
SOPRONI FAC 1900
2021. 11. 21. 14:00
Jánossomorja SE sportpálya
2021. 11. 21. 14:00
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJAI SE
DAC NÁDORVÁROS 1912
2021. 11. 27. 14:00
Bácsa FC SE sportpálya
2021. 11. 27. 14:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
DAC NÁDORVÁROS 1912
2022. 02. 27. 15:00
DAC sporttelep
2022. 02. 27. 15:00
DAC sporttelep
DAC NÁDORVÁROS 1912
LIPÓT PÉKSÉG
2022. 03. 06. 15:00
Gönyű SE
2022. 03. 06. 15:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
DAC NÁDORVÁROS 1912
2022. 03. 13. 15:00
DAC sporttelep
2022. 03. 13. 15:00
DAC sporttelep
DAC NÁDORVÁROS 1912
PANNONHALMA HORN SE
2022. 03. 20. 15:00
DAC sporttelep
2022. 03. 20. 15:00
DAC sporttelep
DAC NÁDORVÁROS 1912
KAPUVÁRI SE
2022. 03. 27. 16:00
DAC sporttelep
2022. 03. 27. 16:00
DAC sporttelep
DAC NÁDORVÁROS 1912
CSORNAI SE
2022. 04. 03. 17:00
DAC sporttelep
2022. 04. 03. 17:00
DAC sporttelep
DAC NÁDORVÁROS 1912
KORONCÓ KSSZE
2022. 04. 10. 17:00
DAC sporttelep
2022. 04. 10. 17:00
DAC sporttelep
DAC NÁDORVÁROS 1912
CARBODENT VITNYÉD SE
2022. 04. 17. 17:00
DAC sporttelep
2022. 04. 17. 17:00
DAC sporttelep
DAC NÁDORVÁROS 1912
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 04. 24. 17:00
DAC sporttelep
2022. 04. 24. 17:00
DAC sporttelep
DAC NÁDORVÁROS 1912
ABDA SC VVFK-BAU
2022. 04. 30. 17:00
Nyúl SC sporttelep
2022. 04. 30. 17:00
Nyúl SC sporttelep
LOLAND NYÚL SC
DAC NÁDORVÁROS 1912
2022. 05. 08. 17:00
Győrszentiván SE sporttelep
2022. 05. 08. 17:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
DAC NÁDORVÁROS 1912
2022. 05. 15. 17:00
DAC sporttelep
2022. 05. 15. 17:00
DAC sporttelep
DAC NÁDORVÁROS 1912
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2022. 05. 21. 17:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2022. 05. 21. 17:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
DAC NÁDORVÁROS 1912
2022. 05. 28. 17:00
DAC sporttelep
2022. 05. 28. 17:00
DAC sporttelep
DAC NÁDORVÁROS 1912
JÁNOSSOMORJAI SE

GÖNYŰ SE

2021. 08. 14. 18:00
Abda SC sporttelep
2021. 08. 14. 18:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
GÖNYŰ SE
2021. 08. 22. 17:00
Gönyű SE
2021. 08. 22. 17:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
LOLAND NYÚL SC
2021. 08. 29. 17:00
DAC sporttelep
2021. 08. 29. 17:00
DAC sporttelep
DAC NÁDORVÁROS 1912
GÖNYŰ SE
2021. 09. 05. 16:00
Gönyű SE
2021. 09. 05. 16:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 09. 11. 17:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2021. 09. 11. 17:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
GÖNYŰ SE
2021. 09. 19. 16:00
Gönyű SE
2021. 09. 19. 16:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
JÁNOSSOMORJAI SE
2021. 09. 25. 16:00
Bácsa FC SE sportpálya
2021. 09. 25. 16:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
GÖNYŰ SE
2021. 10. 03. 16:00
Gönyű SE
2021. 10. 03. 16:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
LIPÓT PÉKSÉG
2021. 10. 10. 15:00
Győrszentiván SE sporttelep
2021. 10. 10. 15:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
GÖNYŰ SE
2021. 10. 16. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
2021. 10. 16. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
GÖNYŰ SE
2021. 10. 24. 14:00
Gönyű SE
2021. 10. 24. 14:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
KAPUVÁRI SE
2021. 10. 30. 14:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 10. 30. 14:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
GÖNYŰ SE
2021. 11. 07. 14:00
Gönyű SE
2021. 11. 07. 14:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
KORONCÓ KSSZE
2021. 11. 13. 14:00
Vitnyédi SE
2021. 11. 13. 14:00
Vitnyédi SE
CARBODENT VITNYÉD SE
GÖNYŰ SE
2021. 11. 21. 14:00
Gönyű SE
2021. 11. 21. 14:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 11. 28. 14:00
Gönyű SE
2021. 11. 28. 14:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
ABDA SC VVFK-BAU
2022. 02. 26. 15:00
Nyúl SC sporttelep
2022. 02. 26. 15:00
Nyúl SC sporttelep
LOLAND NYÚL SC
GÖNYŰ SE
2022. 03. 06. 15:00
Gönyű SE
2022. 03. 06. 15:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
DAC NÁDORVÁROS 1912
2022. 03. 13. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 03. 13. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
GÖNYŰ SE
2022. 03. 20. 15:00
Gönyű SE
2022. 03. 20. 15:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
SOPRONI FAC 1900
2022. 03. 27. 16:00
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 03. 27. 16:00
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJAI SE
GÖNYŰ SE
2022. 04. 03. 17:00
Gönyű SE
2022. 04. 03. 17:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
2022. 04. 10. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2022. 04. 10. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG
GÖNYŰ SE
2022. 04. 17. 17:00
Gönyű SE
2022. 04. 17. 17:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 04. 24. 17:00
Gönyű SE
2022. 04. 24. 17:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
PANNONHALMA HORN SE
2022. 04. 30. 17:00
Kapuvári SE sporttelepe
2022. 04. 30. 17:00
Kapuvári SE sporttelepe
KAPUVÁRI SE
GÖNYŰ SE
2022. 05. 08. 17:00
Gönyű SE
2022. 05. 08. 17:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
CSORNAI SE
2022. 05. 15. 17:00
Koroncó SE sportpálya
2022. 05. 15. 17:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
GÖNYŰ SE
2022. 05. 22. 17:00
Gönyű SE
2022. 05. 22. 17:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
CARBODENT VITNYÉD SE
2022. 05. 28. 17:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 05. 28. 17:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
GÖNYŰ SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->