Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Duna Takarék Megyei I. 5. forduló

2021.09.11 - 17:00

Sopron, Soproni Anger réti Sporttelep (Anger - réti Sporttelep)

Győr-Moson-Sopron

Duna Takarék Megyei I.

Játékvezető
JUHÁSZ BÁLINT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HALMAI KRISTÓF, TURI MIKLÓS
SOPRONI FAC 1900
GÖNYŰ SE
90'
45'

Gólok

HONYÁK MÁTÉ

19'

1 - 0

 

BARKOVICS KÁROLY

76'

2 - 0

 

KELEMEN DÁVID JÁNOS

85'

3 - 0

 

HONYÁK MÁTÉ

89'

4 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 LIPÓT PÉKSÉG LIPÓT PÉKSÉG 5 5 0 0 25 8 17 15 8.4
2 KAPUVÁRI SE KAPUVÁRI SE 5 4 1 0 16 5 11 13 11.2
3 CSORNAI SE CSORNAI SE 5 4 1 0 15 6 9 13 10
4 ÜSTÖKÖS FC BÁCSA ÜSTÖKÖS FC BÁCSA 5 4 1 0 11 3 8 13 9.6
5 KORONCÓ KSSZE KORONCÓ KSSZE 5 3 1 1 20 8 12 10 10.8
6 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 5 3 0 2 13 9 4 9 8.2
7 SOPRONI FAC 1900 SOPRONI FAC 1900 5 2 0 3 9 11 -2 6 8.8
8 JÁNOSSOMORJAI SE JÁNOSSOMORJAI SE 5 2 0 3 4 10 -6 6 6.8
9 CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 5 1 3 1 8 8 0 6 7
10 LOLAND NYÚL SC LOLAND NYÚL SC 5 1 2 2 10 9 1 5 6.8
11 DAC NÁDORVÁROS 1912 DAC NÁDORVÁROS 1912 5 1 2 2 8 11 -3 5 7
12 CARBODENT VITNYÉD SE CARBODENT VITNYÉD SE 5 1 1 3 6 13 -7 4 7
13 PANNONHALMA HORN SE PANNONHALMA HORN SE 5 1 1 3 6 13 -7 4 10
14 ABDA SC VVFK-BAU  ABDA SC VVFK-BAU  5 1 0 4 7 19 -12 3 7.6
15 GÖNYŰ SE GÖNYŰ SE 5 0 1 4 2 16 -14 1 9.6
16 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 5 0 0 5 4 15 -11 0 7.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYŐRSZENTIVÁN SE LIPÓT PÉKSÉG 2 1 1 0 3 2 1 4 3 3 0 0 6 1 5 9 5 4 1 0 9 3 6 13
2 GYŐRSZENTIVÁN SE CSORNAI SE 2 2 0 0 5 1 4 6 3 2 0 1 2 2 0 6 5 4 0 1 7 3 4 12
3 GYŐRSZENTIVÁN SE ÜSTÖKÖS FC BÁCSA 2 2 0 0 5 1 4 6 3 1 1 1 1 1 0 4 5 3 1 1 6 2 4 10
4 GYŐRSZENTIVÁN SE CARBODENT VITNYÉD SE 2 1 1 0 1 0 1 4 3 2 0 1 4 3 1 6 5 3 1 1 5 3 2 10
5 GYŐRSZENTIVÁN SE CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 3 1 0 2 2 2 0 3 2 2 0 0 3 0 3 6 5 3 0 2 5 2 3 9
6 GYŐRSZENTIVÁN SE SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 3 2 0 1 2 2 0 6 2 1 0 1 4 3 1 3 5 3 0 2 6 5 1 9
7 GYŐRSZENTIVÁN SE KAPUVÁRI SE 3 1 1 1 2 2 0 4 2 1 0 1 2 1 1 3 5 2 1 2 4 3 1 7
8 GYŐRSZENTIVÁN SE KORONCÓ KSSZE 2 1 0 1 2 2 0 3 3 1 1 1 2 1 1 4 5 2 1 2 4 3 1 7
9 GYŐRSZENTIVÁN SE DAC NÁDORVÁROS 1912 2 2 0 0 2 0 2 6 3 0 1 2 1 3 -2 1 5 2 1 2 3 3 0 7
10 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 4 1 2 1 2 2 0 5 1 0 1 0 0 0 0 1 5 1 3 1 2 2 0 6
11 GYŐRSZENTIVÁN SE SOPRONI FAC 1900 3 1 1 1 1 1 0 4 2 0 2 0 1 1 0 2 5 1 3 1 2 2 0 6
12 GYŐRSZENTIVÁN SE LOLAND NYÚL SC 3 1 0 2 3 4 -1 3 2 0 2 0 1 1 0 2 5 1 2 2 4 5 -1 5
13 GYŐRSZENTIVÁN SE ABDA SC VVFK-BAU 3 1 0 2 1 4 -3 3 2 0 1 1 1 4 -3 1 5 1 1 3 2 8 -6 4
14 GYŐRSZENTIVÁN SE JÁNOSSOMORJAI SE 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 0 1 2 0 3 -3 1 5 0 2 3 0 4 -4 2
15 GYŐRSZENTIVÁN SE PANNONHALMA HORN SE 2 0 2 0 1 1 0 2 3 0 0 3 0 5 -5 0 5 0 2 3 1 6 -5 2
16 GYŐRSZENTIVÁN SE GÖNYŰ SE 2 0 1 1 0 3 -3 1 3 0 0 3 0 3 -3 0 5 0 1 4 0 6 -6 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYŐRSZENTIVÁN SE LIPÓT PÉKSÉG 2 2 0 0 12 4 8 6 3 3 0 0 13 4 9 9 5 5 0 0 25 8 17 15
2 GYŐRSZENTIVÁN SE KAPUVÁRI SE 3 2 1 0 7 3 4 7 2 2 0 0 9 2 7 6 5 4 1 0 16 5 11 13
3 GYŐRSZENTIVÁN SE CSORNAI SE 2 2 0 0 9 2 7 6 3 2 1 0 6 4 2 7 5 4 1 0 15 6 9 13
4 GYŐRSZENTIVÁN SE ÜSTÖKÖS FC BÁCSA 2 2 0 0 7 2 5 6 3 2 1 0 4 1 3 7 5 4 1 0 11 3 8 13
5 GYŐRSZENTIVÁN SE KORONCÓ KSSZE 2 0 1 1 5 6 -1 1 3 3 0 0 15 2 13 9 5 3 1 1 20 8 12 10
6 GYŐRSZENTIVÁN SE SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 3 2 0 1 6 4 2 6 2 1 0 1 7 5 2 3 5 3 0 2 13 9 4 9
7 GYŐRSZENTIVÁN SE SOPRONI FAC 1900 3 2 0 1 8 3 5 6 2 0 0 2 1 8 -7 0 5 2 0 3 9 11 -2 6
8 GYŐRSZENTIVÁN SE JÁNOSSOMORJAI SE 2 1 0 1 2 5 -3 3 3 1 0 2 2 5 -3 3 5 2 0 3 4 10 -6 6
9 GYŐRSZENTIVÁN SE CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 3 1 2 0 5 4 1 5 2 0 1 1 3 4 -1 1 5 1 3 1 8 8 0 6
10 GYŐRSZENTIVÁN SE LOLAND NYÚL SC 3 1 0 2 8 7 1 3 2 0 2 0 2 2 0 2 5 1 2 2 10 9 1 5
11 GYŐRSZENTIVÁN SE DAC NÁDORVÁROS 1912 2 1 1 0 5 2 3 4 3 0 1 2 3 9 -6 1 5 1 2 2 8 11 -3 5
12 GYŐRSZENTIVÁN SE CARBODENT VITNYÉD SE 2 0 0 2 1 6 -5 0 3 1 1 1 5 7 -2 4 5 1 1 3 6 13 -7 4
13 GYŐRSZENTIVÁN SE PANNONHALMA HORN SE 2 1 1 0 2 1 1 4 3 0 0 3 4 12 -8 0 5 1 1 3 6 13 -7 4
14 GYŐRSZENTIVÁN SE ABDA SC VVFK-BAU 3 1 0 2 5 13 -8 3 2 0 0 2 2 6 -4 0 5 1 0 4 7 19 -12 3
15 GYŐRSZENTIVÁN SE GÖNYŰ SE 2 0 1 1 1 5 -4 1 3 0 0 3 1 11 -10 0 5 0 1 4 2 16 -14 1
16 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 4 0 0 4 3 11 -8 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 5 0 0 5 4 15 -11 0
 
ABDA SC VVFK-BAU
-----3 - 0--1 - 71 - 6-----
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
-------3 - 0------4 - 2
CARBODENT VITNYÉD SE
--------1 - 20 - 4-----
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
--1 - 11 - 1--------3 - 2--
CSORNAI SE
4 - 1-5 - 1------------
DAC NÁDORVÁROS 1912
-1 - 1---4 - 1---------
GÖNYŰ SE
-----------0 - 0--1 - 5
GYŐRSZENTIVÁN SE
-0 - 11 - 3----1 - 2-1 - 5-----
JÁNOSSOMORJAI SE
----------0 - 5--2 - 0-
KAPUVÁRI SE
---2 - 1-3 - 0-----2 - 2---
KORONCÓ KSSZE
---2 - 23 - 4----------
LIPÓT PÉKSÉG
-----6 - 3-------6 - 1-
LOLAND NYÚL SC
----0 - 1------2 - 46 - 2--
PANNONHALMA HORN SE
2 - 1----0 - 0---------
SOPRONI FAC 1900
-0 - 2----4 - 04 - 1-------
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
--------1 - 0--2 - 4-3 - 0-

Meccsek

SOPRONI FAC 1900

2021. 08. 14. 18:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2021. 08. 14. 18:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
GYŐRSZENTIVÁN SE
2021. 08. 22. 17:00
Jánossomorja SE sportpálya
2021. 08. 22. 17:00
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJAI SE
SOPRONI FAC 1900
2021. 08. 28. 17:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2021. 08. 28. 17:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
2021. 09. 05. 16:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 09. 05. 16:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG
SOPRONI FAC 1900
2021. 09. 11. 17:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2021. 09. 11. 17:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
GÖNYŰ SE
2021. 09. 18. 16:00
Pannonhalma SE sporttelep
2021. 09. 18. 16:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
SOPRONI FAC 1900
2021. 09. 25. 16:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2021. 09. 25. 16:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
KAPUVÁRI SE
2021. 10. 02. 16:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 10. 02. 16:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
SOPRONI FAC 1900
2021. 10. 09. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2021. 10. 09. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
KORONCÓ KSSZE
2021. 10. 16. 13:00
Vitnyédi SE
2021. 10. 16. 13:00
Vitnyédi SE
CARBODENT VITNYÉD SE
SOPRONI FAC 1900
2021. 10. 24. 14:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2021. 10. 24. 14:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 10. 30. 14:00
Abda SC Sporttelep
2021. 10. 30. 14:00
Abda SC Sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
SOPRONI FAC 1900
2021. 11. 06. 14:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2021. 11. 06. 14:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
LOLAND NYÚL SC
2021. 11. 14. 14:00
DAC sporttelep
2021. 11. 14. 14:00
DAC sporttelep
DAC NÁDORVÁROS 1912
SOPRONI FAC 1900
2021. 11. 20. 14:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2021. 11. 20. 14:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 11. 27. 14:00
Győrszentiván SE sporttelep
2021. 11. 27. 14:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
SOPRONI FAC 1900
2022. 02. 26. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2022. 02. 26. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
JÁNOSSOMORJAI SE
2022. 03. 05. 15:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
2022. 03. 05. 15:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
SOPRONI FAC 1900
2022. 03. 12. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2022. 03. 12. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
LIPÓT PÉKSÉG
2022. 03. 20. 15:00
Gönyű SE
2022. 03. 20. 15:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
SOPRONI FAC 1900
2022. 03. 26. 16:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2022. 03. 26. 16:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
PANNONHALMA HORN SE
2022. 04. 02. 17:00
Kapuvári SE sporttelepe
2022. 04. 02. 17:00
Kapuvári SE sporttelepe
KAPUVÁRI SE
SOPRONI FAC 1900
2022. 04. 09. 17:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2022. 04. 09. 17:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
CSORNAI SE
2022. 04. 16. 17:00
Koroncó SE sportpálya
2022. 04. 16. 17:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
SOPRONI FAC 1900
2022. 04. 23. 17:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2022. 04. 23. 17:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
CARBODENT VITNYÉD SE
2022. 04. 30. 17:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 04. 30. 17:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
SOPRONI FAC 1900
2022. 05. 07. 17:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2022. 05. 07. 17:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
ABDA SC VVFK-BAU
2022. 05. 14. 17:00
Nyúl SC sporttelep
2022. 05. 14. 17:00
Nyúl SC sporttelep
LOLAND NYÚL SC
SOPRONI FAC 1900
2022. 05. 21. 17:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2022. 05. 21. 17:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
DAC NÁDORVÁROS 1912
2022. 05. 28. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 05. 28. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
SOPRONI FAC 1900

GÖNYŰ SE

2021. 08. 14. 18:00
Abda SC Sporttelep
2021. 08. 14. 18:00
Abda SC Sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
GÖNYŰ SE
2021. 08. 22. 17:00
Gönyű SE
2021. 08. 22. 17:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
LOLAND NYÚL SC
2021. 08. 29. 17:00
DAC sporttelep
2021. 08. 29. 17:00
DAC sporttelep
DAC NÁDORVÁROS 1912
GÖNYŰ SE
2021. 09. 05. 16:00
Gönyű SE
2021. 09. 05. 16:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 09. 11. 17:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2021. 09. 11. 17:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
GÖNYŰ SE
2021. 09. 19. 16:00
Gönyű SE
2021. 09. 19. 16:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
JÁNOSSOMORJAI SE
2021. 09. 25. 16:00
Bácsa FC SE sportpálya
2021. 09. 25. 16:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
GÖNYŰ SE
2021. 10. 03. 16:00
Gönyű SE
2021. 10. 03. 16:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
LIPÓT PÉKSÉG
2021. 10. 10. 15:00
Győrszentiván SE sporttelep
2021. 10. 10. 15:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
GÖNYŰ SE
2021. 10. 16. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
2021. 10. 16. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
GÖNYŰ SE
2021. 10. 24. 14:00
Gönyű SE
2021. 10. 24. 14:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
KAPUVÁRI SE
2021. 10. 30. 14:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 10. 30. 14:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
GÖNYŰ SE
2021. 11. 07. 14:00
Gönyű SE
2021. 11. 07. 14:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
KORONCÓ KSSZE
2021. 11. 13. 14:00
Vitnyédi SE
2021. 11. 13. 14:00
Vitnyédi SE
CARBODENT VITNYÉD SE
GÖNYŰ SE
2021. 11. 21. 14:00
Gönyű SE
2021. 11. 21. 14:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 11. 28. 14:00
Gönyű SE
2021. 11. 28. 14:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
ABDA SC VVFK-BAU
2022. 02. 26. 15:00
Nyúl SC sporttelep
2022. 02. 26. 15:00
Nyúl SC sporttelep
LOLAND NYÚL SC
GÖNYŰ SE
2022. 03. 06. 15:00
Gönyű SE
2022. 03. 06. 15:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
DAC NÁDORVÁROS 1912
2022. 03. 13. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 03. 13. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
GÖNYŰ SE
2022. 03. 20. 15:00
Gönyű SE
2022. 03. 20. 15:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
SOPRONI FAC 1900
2022. 03. 27. 16:00
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 03. 27. 16:00
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJAI SE
GÖNYŰ SE
2022. 04. 03. 17:00
Gönyű SE
2022. 04. 03. 17:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
2022. 04. 10. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2022. 04. 10. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG
GÖNYŰ SE
2022. 04. 17. 17:00
Gönyű SE
2022. 04. 17. 17:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 04. 24. 17:00
Gönyű SE
2022. 04. 24. 17:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
PANNONHALMA HORN SE
2022. 04. 30. 17:00
Kapuvári SE sporttelepe
2022. 04. 30. 17:00
Kapuvári SE sporttelepe
KAPUVÁRI SE
GÖNYŰ SE
2022. 05. 08. 17:00
Gönyű SE
2022. 05. 08. 17:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
CSORNAI SE
2022. 05. 15. 17:00
Koroncó SE sportpálya
2022. 05. 15. 17:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
GÖNYŰ SE
2022. 05. 22. 17:00
Gönyű SE
2022. 05. 22. 17:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
CARBODENT VITNYÉD SE
2022. 05. 28. 17:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 05. 28. 17:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
GÖNYŰ SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->