Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Duna Takarék Megyei I. 8. forduló

2021.10.02 - 16:00

Pannonhalma, Pannonhalma SE sporttelep (Pannonhalma SE )

Győr-Moson-Sopron

Duna Takarék Megyei I.

Játékvezető
RADASICS CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HOLPÁR GERGELY, HALMAI KRISTÓF
PANNONHALMA HORN SE
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
90'
45'

Gólok

KIS ATTILA

51'

1 - 0

 

 

1 - 1

61'

RIGÓ DÁVID
BERGENDI MÁTÉ

82'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 LIPÓT PÉKSÉG LIPÓT PÉKSÉG 8 7 0 1 36 11 25 21 10.8
2 KORONCÓ KSSZE KORONCÓ KSSZE 8 6 1 1 29 10 19 19 10.1
3 CSORNAI SE CSORNAI SE 8 6 1 1 19 10 9 19 8.9
4 ÜSTÖKÖS FC BÁCSA ÜSTÖKÖS FC BÁCSA 8 6 1 1 16 7 9 19 10.1
5 KAPUVÁRI SE KAPUVÁRI SE 8 5 1 2 23 15 8 16 9.9
6 SOPRONI FAC 1900 SOPRONI FAC 1900 8 5 0 3 20 17 3 15 8.1
7 CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 8 3 4 1 18 12 6 13 8.8
8 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 8 4 0 4 20 13 7 12 6.5
9 CARBODENT VITNYÉD SE CARBODENT VITNYÉD SE 8 3 1 4 12 18 -6 10 8.9
10 JÁNOSSOMORJAI SE JÁNOSSOMORJAI SE 8 3 1 4 9 16 -7 10 8.3
11 PANNONHALMA HORN SE PANNONHALMA HORN SE 8 2 2 4 11 19 -8 8 9.3
12 ABDA SC VVFK-BAU  ABDA SC VVFK-BAU  8 2 2 4 14 24 -10 8 8.5
13 LOLAND NYÚL SC LOLAND NYÚL SC 8 1 2 5 13 16 -3 5 6.8
14 DAC NÁDORVÁROS 1912 DAC NÁDORVÁROS 1912 8 1 2 5 10 20 -10 5 6.4
15 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 8 0 1 7 7 27 -20 1 6.4
16 GÖNYŰ SE GÖNYŰ SE 8 0 1 7 4 26 -22 1 8.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GÖNYŰ SE LIPÓT PÉKSÉG 4 2 1 1 6 5 1 7 4 4 0 0 9 1 8 12 8 6 1 1 15 6 9 19
2 GÖNYŰ SE CSORNAI SE 4 3 1 0 7 2 5 10 4 2 1 1 2 2 0 7 8 5 2 1 9 4 5 17
3 GÖNYŰ SE CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 5 2 1 2 6 2 4 7 3 3 0 0 4 0 4 9 8 5 1 2 10 2 8 16
4 GÖNYŰ SE CARBODENT VITNYÉD SE 4 2 1 1 5 2 3 7 4 3 0 1 5 3 2 9 8 5 1 2 10 5 5 16
5 GÖNYŰ SE SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 4 2 1 1 2 2 0 7 4 3 0 1 8 3 5 9 8 5 1 2 10 5 5 16
6 GÖNYŰ SE ÜSTÖKÖS FC BÁCSA 3 2 1 0 5 1 4 7 5 2 2 1 3 2 1 8 8 4 3 1 8 3 5 15
7 GÖNYŰ SE KORONCÓ KSSZE 5 3 0 2 7 4 3 9 3 1 1 1 2 1 1 4 8 4 1 3 9 5 4 13
8 GÖNYŰ SE SOPRONI FAC 1900 4 2 1 1 3 2 1 7 4 0 4 0 3 3 0 4 8 2 5 1 6 5 1 11
9 GÖNYŰ SE KAPUVÁRI SE 5 2 1 2 4 5 -1 7 3 1 0 2 3 3 0 3 8 3 1 4 7 8 -1 10
10 GÖNYŰ SE JÁNOSSOMORJAI SE 3 1 1 1 2 1 1 4 5 1 1 3 1 5 -4 4 8 2 2 4 3 6 -3 8
11 GÖNYŰ SE ABDA SC VVFK-BAU 5 1 1 3 2 6 -4 4 3 1 1 1 3 5 -2 4 8 2 2 4 5 11 -6 8
12 GÖNYŰ SE DAC NÁDORVÁROS 1912 2 2 0 0 2 0 2 6 6 0 1 5 2 10 -8 1 8 2 1 5 4 10 -6 7
13 GÖNYŰ SE GYŐRSZENTIVÁN SE 4 1 2 1 2 2 0 5 4 0 2 2 2 7 -5 2 8 1 4 3 4 9 -5 7
14 GÖNYŰ SE LOLAND NYÚL SC 4 1 0 3 3 5 -2 3 4 0 3 1 1 3 -2 3 8 1 3 4 4 8 -4 6
15 GÖNYŰ SE PANNONHALMA HORN SE 4 0 4 0 2 2 0 4 4 0 0 4 0 7 -7 0 8 0 4 4 2 9 -7 4
16 GÖNYŰ SE GÖNYŰ SE 4 0 1 3 0 7 -7 1 4 0 1 3 0 3 -3 1 8 0 2 6 0 10 -10 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GÖNYŰ SE LIPÓT PÉKSÉG 4 3 0 1 18 7 11 9 4 4 0 0 18 4 14 12 8 7 0 1 36 11 25 21
2 GÖNYŰ SE KORONCÓ KSSZE 5 3 1 1 14 8 6 10 3 3 0 0 15 2 13 9 8 6 1 1 29 10 19 19
3 GÖNYŰ SE CSORNAI SE 4 3 0 1 12 6 6 9 4 3 1 0 7 4 3 10 8 6 1 1 19 10 9 19
4 GÖNYŰ SE ÜSTÖKÖS FC BÁCSA 3 3 0 0 9 3 6 9 5 3 1 1 7 4 3 10 8 6 1 1 16 7 9 19
5 GÖNYŰ SE KAPUVÁRI SE 5 3 1 1 11 9 2 10 3 2 0 1 12 6 6 6 8 5 1 2 23 15 8 16
6 GÖNYŰ SE SOPRONI FAC 1900 4 3 0 1 12 6 6 9 4 2 0 2 8 11 -3 6 8 5 0 3 20 17 3 15
7 GÖNYŰ SE CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 5 3 2 0 13 6 7 11 3 0 2 1 5 6 -1 2 8 3 4 1 18 12 6 13
8 GÖNYŰ SE SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 4 2 0 2 6 5 1 6 4 2 0 2 14 8 6 6 8 4 0 4 20 13 7 12
9 GÖNYŰ SE CARBODENT VITNYÉD SE 4 1 0 3 5 10 -5 3 4 2 1 1 7 8 -1 7 8 3 1 4 12 18 -6 10
10 GÖNYŰ SE JÁNOSSOMORJAI SE 3 1 1 1 4 7 -3 4 5 2 0 3 5 9 -4 6 8 3 1 4 9 16 -7 10
11 GÖNYŰ SE PANNONHALMA HORN SE 4 2 1 1 5 5 0 7 4 0 1 3 6 14 -8 1 8 2 2 4 11 19 -8 8
12 GÖNYŰ SE ABDA SC VVFK-BAU 5 1 2 2 9 17 -8 5 3 1 0 2 5 7 -2 3 8 2 2 4 14 24 -10 8
13 GÖNYŰ SE LOLAND NYÚL SC 4 1 0 3 9 9 0 3 4 0 2 2 4 7 -3 2 8 1 2 5 13 16 -3 5
14 GÖNYŰ SE DAC NÁDORVÁROS 1912 2 1 1 0 5 2 3 4 6 0 1 5 5 18 -13 1 8 1 2 5 10 20 -10 5
15 GÖNYŰ SE GYŐRSZENTIVÁN SE 4 0 0 4 3 11 -8 0 4 0 1 3 4 16 -12 1 8 0 1 7 7 27 -20 1
16 GÖNYŰ SE GÖNYŰ SE 4 0 1 3 2 13 -11 1 4 0 0 4 2 13 -11 0 8 0 1 7 4 26 -22 1
 
ABDA SC VVFK-BAU
--2 - 2--3 - 02 - 2-1 - 71 - 6-----
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
-----2 - 1-3 - 0------4 - 2
CARBODENT VITNYÉD SE
1 - 3---3 - 1---1 - 20 - 4-----
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
--1 - 11 - 1--5 - 0----3 - 23 - 2--
CSORNAI SE
4 - 1-5 - 1-1 - 0--------2 - 4-
DAC NÁDORVÁROS 1912
-1 - 1---4 - 1---------
GÖNYŰ SE
-------1 - 3--0 - 50 - 0--1 - 5
GYŐRSZENTIVÁN SE
-0 - 11 - 3----1 - 2-1 - 5-----
JÁNOSSOMORJAI SE
----------0 - 5-2 - 22 - 0-
KAPUVÁRI SE
---2 - 1-3 - 0--3 - 0--2 - 2--1 - 6
KORONCÓ KSSZE
---2 - 23 - 45 - 1-----2 - 0--2 - 1
LIPÓT PÉKSÉG
-1 - 2---6 - 3-5 - 1-----6 - 1-
LOLAND NYÚL SC
--1 - 2-0 - 1------2 - 46 - 2--
PANNONHALMA HORN SE
2 - 12 - 1---0 - 0-------1 - 3-
SOPRONI FAC 1900
-0 - 2----4 - 04 - 1-4 - 3-----
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
----0 - 1---1 - 0--2 - 4-3 - 0-

Meccsek

PANNONHALMA HORN SE

2021. 08. 14. 18:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 08. 14. 18:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
PANNONHALMA HORN SE
2021. 08. 21. 17:00
Pannonhalma SE sporttelep
2021. 08. 21. 17:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
ABDA SC VVFK-BAU
2021. 08. 28. 17:00
Nyúl SC sporttelep
2021. 08. 28. 17:00
Nyúl SC sporttelep
LOLAND NYÚL SC
PANNONHALMA HORN SE
2021. 09. 04. 16:00
Pannonhalma SE sporttelep
2021. 09. 04. 16:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
DAC NÁDORVÁROS 1912
2021. 09. 12. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 09. 12. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
PANNONHALMA HORN SE
2021. 09. 18. 16:00
Pannonhalma SE sporttelep
2021. 09. 18. 16:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
SOPRONI FAC 1900
2021. 09. 26. 16:00
Jánossomorja SE sportpálya
2021. 09. 26. 16:00
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJAI SE
PANNONHALMA HORN SE
2021. 10. 02. 16:00
Pannonhalma SE sporttelep
2021. 10. 02. 16:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
2021. 10. 10. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 10. 10. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG
PANNONHALMA HORN SE
2021. 10. 16. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
2021. 10. 16. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
GÖNYŰ SE
2021. 10. 24. 14:00
Győrszentiván SE sporttelep
2021. 10. 24. 14:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
PANNONHALMA HORN SE
2021. 10. 30. 14:00
Kapuvári SE sporttelepe
2021. 10. 30. 14:00
Kapuvári SE sporttelepe
KAPUVÁRI SE
PANNONHALMA HORN SE
2021. 11. 06. 14:00
Pannonhalma SE sporttelep
2021. 11. 06. 14:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
CSORNAI SE
2021. 11. 14. 14:00
Koroncó SE sportpálya
2021. 11. 14. 14:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
PANNONHALMA HORN SE
2021. 11. 20. 14:00
Pannonhalma SE sporttelep
2021. 11. 20. 14:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
CARBODENT VITNYÉD SE
2021. 11. 27. 14:00
Pannonhalma SE sporttelep
2021. 11. 27. 14:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 02. 26. 15:00
Abda SC Sporttelep
2022. 02. 26. 15:00
Abda SC Sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
PANNONHALMA HORN SE
2022. 03. 06. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
2022. 03. 06. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
LOLAND NYÚL SC
2022. 03. 13. 15:00
DAC sporttelep
2022. 03. 13. 15:00
DAC sporttelep
DAC NÁDORVÁROS 1912
PANNONHALMA HORN SE
2022. 03. 19. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
2022. 03. 19. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2022. 03. 26. 16:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2022. 03. 26. 16:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
PANNONHALMA HORN SE
2022. 04. 02. 17:00
Pannonhalma SE sporttelep
2022. 04. 02. 17:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
JÁNOSSOMORJAI SE
2022. 04. 09. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 04. 09. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
PANNONHALMA HORN SE
2022. 04. 16. 17:00
Pannonhalma SE sporttelep
2022. 04. 16. 17:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
LIPÓT PÉKSÉG
2022. 04. 24. 17:00
Gönyű SE
2022. 04. 24. 17:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
PANNONHALMA HORN SE
2022. 04. 30. 17:00
Pannonhalma SE sporttelep
2022. 04. 30. 17:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 05. 07. 17:00
Pannonhalma SE sporttelep
2022. 05. 07. 17:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
KAPUVÁRI SE
2022. 05. 14. 17:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2022. 05. 14. 17:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
PANNONHALMA HORN SE
2022. 05. 21. 17:00
Pannonhalma SE sporttelep
2022. 05. 21. 17:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
KORONCÓ KSSZE
2022. 05. 28. 17:00
Vitnyédi SE
2022. 05. 28. 17:00
Vitnyédi SE
CARBODENT VITNYÉD SE
PANNONHALMA HORN SE

ÜSTÖKÖS FC BÁCSA

2021. 08. 15. 18:00
DAC sporttelep
2021. 08. 15. 18:00
DAC sporttelep
DAC NÁDORVÁROS 1912
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
2021. 08. 21. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
2021. 08. 21. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 08. 28. 17:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2021. 08. 28. 17:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
2021. 09. 04. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
2021. 09. 04. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
JÁNOSSOMORJAI SE
2021. 09. 12. 17:00
Győrszentiván SE sporttelep
2021. 09. 12. 17:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
2021. 09. 18. 16:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 09. 18. 16:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
2021. 09. 25. 16:00
Bácsa FC SE sportpálya
2021. 09. 25. 16:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
GÖNYŰ SE
2021. 10. 02. 16:00
Pannonhalma SE sporttelep
2021. 10. 02. 16:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
2021. 10. 09. 15:00
Bácsa FC SE sportpálya
2021. 10. 09. 15:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
KAPUVÁRI SE
2021. 10. 16. 15:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 10. 16. 15:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
2021. 10. 24. 14:00
Bácsa FC SE sportpálya
2021. 10. 24. 14:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
KORONCÓ KSSZE
2021. 10. 30. 14:00
Vitnyédi SE
2021. 10. 30. 14:00
Vitnyédi SE
CARBODENT VITNYÉD SE
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
2021. 11. 06. 14:00
Bácsa FC SE sportpálya
2021. 11. 06. 14:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 11. 13. 14:00
Abda SC Sporttelep
2021. 11. 13. 14:00
Abda SC Sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
2021. 11. 20. 14:00
Bácsa FC SE sportpálya
2021. 11. 20. 14:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
LOLAND NYÚL SC
2021. 11. 27. 14:00
Bácsa FC SE sportpálya
2021. 11. 27. 14:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
DAC NÁDORVÁROS 1912
2022. 02. 27. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 02. 27. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
2022. 03. 05. 15:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
2022. 03. 05. 15:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
SOPRONI FAC 1900
2022. 03. 13. 15:00
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 03. 13. 15:00
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJAI SE
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
2022. 03. 19. 15:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
2022. 03. 19. 15:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 03. 26. 16:00
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 03. 26. 16:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
LIPÓT PÉKSÉG
2022. 04. 03. 17:00
Gönyű SE
2022. 04. 03. 17:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
2022. 04. 09. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 04. 09. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
PANNONHALMA HORN SE
2022. 04. 16. 17:00
Kapuvári SE sporttelepe
2022. 04. 16. 17:00
Kapuvári SE sporttelepe
KAPUVÁRI SE
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
2022. 04. 23. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 04. 23. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
CSORNAI SE
2022. 05. 01. 17:00
Koroncó SE sportpálya
2022. 05. 01. 17:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
2022. 05. 07. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 05. 07. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
CARBODENT VITNYÉD SE
2022. 05. 14. 17:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 05. 14. 17:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
2022. 05. 21. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 05. 21. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
ABDA SC VVFK-BAU
2022. 05. 28. 17:00
Nyúl SC sporttelep
2022. 05. 28. 17:00
Nyúl SC sporttelep
LOLAND NYÚL SC
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->